• Ново
5PC/Многу Бесплатен Превозот 3 Pin ON-OFF-ON 3 Позиција во позиција Stop CQC УЛ ROHS Сребро Точка за да се Префрлате Switch AC 6A/125V 3А/250V

5PC/Многу Бесплатен Превозот 3 Pin ON-OFF-ON 3 Позиција во позиција Stop CQC УЛ ROHS Сребро Точка за да се Префрлате Switch AC 6A/125V 3А/250V

Оценка на клиентот:
DEN 139.20

Износ
Залиха


Карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CQC,CCC,RoHS
Карактеристики:
SPDT
Број На Модел На:
МЦ-103
Тип На Прекинувач:
За Да Се Префрлате Префрлате
Гаранција:
Никој
Монтажа дупка:
6mm
терминал:
3PIN
опрема:
on-off-on
напон на струја:
AC 6A/125V 3А/250V

Производи во категоријата

THGS-Аквариум Базен Течни Нивото на Водата Сензор од не ' Рѓосувачки Челик Плови Префрлате

DEN 132.48

А плови прекинувач е уред користи за да смисла на нивото на течност во резервоарот.Прекинувачот може да actuate пумпа, индикатор, аларм, или друг уред.Тоа лесно може да се конвертира од нормално отворен нормално да се затвори со inverting на плови.Забелешка : бидејќи тековната дека прекинувачот може да го носи е многу малку(0.5 A), мора да се користи реле или контактор кога тоа е поврзано со оптоварување, реле или контактор не се вклучени овде.Име На Производ : Нивото На Водата Сензор;Модел Бр...

100pcs 3X6X2.5mm Тактилни Притисни Копче за Префрлање Такт Прекинувачи Мини Микро Прекинувач 2-Pin SMD

59.52 -4 % DEN 57.00

Спецификација : Температура : 25~85°CГо издржат Напонот : AC250 V / 50 HzНоминална Оптоварување : DC12 V 0.1 АКонтакт Отпор : Изолација Отпор : >=100 MohmЖивот : 100000 времеПакет Се Вклучени : 100 x 3*6*2.5 мм Тактилни Притисни Копче за Префрлање Такт се Префрлите Микро Прекинувач 2Pin SMDПочитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro)...

50PC YT2030Y 3*6*5 5.0 H бела Допир Switch SMD Копчето 3 * 6 * 5mm нозе Мини Микро Прекинувач малку Притиснете 2 за две Нозе Pin На Продажба

61.92 -5 % DEN 59.00

Пакет : 50 PCSОди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

CNSKOU 1 начин 2 банда безжична ѕиден прекинувач 110V безжична светлина НИ се префрлат 3 бои options зајакнато стакло wetproof бесплатен превозот

2016.00 -49 % DEN 1028.00

Предмет Вовед1.Ова е нова генерација на допир се префрлите со интегриран дизајн кој со водоотпорен, огноотпорни функција и функција на спречување на електричен шок.2.Ќе може да работи со влажна рака...

Пламен откривање Сензор Инфрацрвен приемник контрола модул 760nm-1100nm

38.88 -15 % DEN 33.00

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

AC напон 220V Безжичен Далечински Вклучите Далечинскиот Управувач за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА 1CH Мини Реле Модул Ресивер Со Transmittter Smart Home 315MHZ 433Mhz

1068.48 -10 % DEN 961.00

AC напон 220 V Безжичен Далечински Вклучите Далечинскиот Управувач за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ НА 1 CH Мини Реле Модул Ресивер Со Transmittter Smart Home 315 MHZ 433 Mhz 1.Примачот Работен Напон : AC220 V (Текст AC220 V Излез AC220 V) Max Струја : 10 A (треба подобро помал од 7А ) Канал : 1 CH Работна Фреквенција : 315 MHZ / 433.92 MZH Приемник чувствителност : : 105 Db Работна температура : 10 "C +60" C Излез начин : Еден...

5 Компјутери 50V 0.5 3 Pin 2 Position On/OFF 1P2T SPDT Мини Излизгајте го Прекинувачот 3 Pin PCB DIY

527.04 -25 % DEN 396.00

Спецификација : Име На Производ Излизгајте Го Прекинувачот Модел Бр SS12 F15G5 Тип 1 P2 T Контакт Тип 2 Позиции, Од / На Игли Количество 3 Пина ( Еден Ред ) Оценка DC 50 V, 0.5 НА Контакти Отпор 30 MΩ Изолација Отпор 100 MΩ Минимално Оптоварување DC 500 V Dielectric ПредностиAC 500 V / 1 минута Живот Тест 10000 циклуси / минута Вкупната Големина 19.8 x 5.6 x13mm / 0.78" x 0.22" x 0.51" (LWH) Pin Големина 3 х 1.5 mm / 0.12" x 0.06" (LW) Иглички Теренот 1.4 mm / 0.055" Knob Големина 3 х 3 x 5mm / 0.12" x 0.12" x 0.2" (LWH) Монтажа Дупка Кол 2.2 mm / 0.087" Материјал Пластика, Метал, Електронски Делови Боја Црна Тежина 5g Пакет 5 x Излизгајте го ПрекинувачотОпис : Излизгајте го Прекинувачот е за промена коло од лизгање на мини рачка на прекинувачот за контрола на коло за да се ВКЛУЧИ или ИСКЛУЧИ...

50pcs/многу SMT 3x6x2.5MM 2PIN Тактилни Такт Push Копчето Микро Прекинувач G73 Авто-ресетирајте Еден Бесплатен Превозот

36.96 -5 % DEN 35.00

На мојата продавница : Пакет Вклучуваат : 50pcsГолемина : ве Молиме погледнете ги сликитеПлаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Нови Пристигнување AC110V 220V 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch 1 Предавателот со 2 Примачот за Апарати Портата гаражни врати 315/433

810.72 -10 % DEN 730.00

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.AC110 V 220 V Светилка Интелигентни Wiress Далечински Управувач Switch 1 CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 1 Transmitter +2 ReceiverДостапни големини : 110 V 315 MHZ / 110 V 433 MHZ / 220 V 315 MHZ / 220 V 433 MHZКога ќе се направи ред,pls оставите порака,Доколку нема порака, ние ќе го испрати по случаен изборПакување листа : 2x Приемник 1x Transmitter (Батеријата не се вклучуваат) Спецификација : 1.Предавателот Оперативен Напон : DC12 V Оперативни Струја : 30 MA Оперативни Фреквенција : 266433 MHz Фреквенција Растојание : 0200m (ве молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша , тоа ќе се зголеми и да падне за 10%50% со блок и сигнал за мешање )...

5pcs KW7-9 Долга Права Зглоб Лост Тип SPDT Микро Прекинувач Граница Вклучите НОВО R06 Капка Брод

93.12 -17 % DEN 77.00

Оценка : 15 A, 1 / 2 HP, 125 / 250 VAC 0.6 А,125 VDC; 0.3 А, 250 VDC Контакт конфигурација : SPDT Поправање на Дупки Кол : ~0.32 cm / 0.13" Копчето Височина : ~0.3 цм / 0.12" Терминал Сечилото Ширина : ~0.47 cm / 0.19" Материјал : Пластични & Метална Боја : Црна Димензии : Количина : 1 Set(5 Pcs)Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен...

Висок Квалитет на Црна Алуминиумска Тепсија Elelectrical Притисни Врата Ѕиден Прекинувач, Бел Switch Притисни Копче за Префрлање на ЕУ/велика БРИТАНИЈА Стандард ,Топла Про?

513.60 -17 % DEN 426.00

Име на производ со Висок Квалитет Црна Алуминиумска Тепсија Elelectrical Притисни Врата Ѕиден Прекинувач, Бел Switch Притисни Копче за Префрлање на ЕУ / велика БРИТАНИЈА Стандард ,Топла Продажба Панел Материјал 4mm дебелина алуминиумски панел База Материјал 1.35 mm челична рамка и отпорни на оган PC база Влезен Напон 110250 V AC ,5060 HZ Струја : 10 A Производ si ze 86*86mm Забелешка Нашите switch погодна за двете ЕУ круг и велика БРИТАНИЈА плоштадот монтажа кутија

10 Компјутери CR/LIR 2025 до 2032 Монета Копчето Батеријата Носителот Socket

DEN 201.60

Име на производ Копчето Батеријата Носителот Одговара на Батеријата Модел CR / LIR2032 2025 2016 година (Не се Вклучени Овде) Материјал Пластика, Метал Max Батеријата Количина 1 Големината на Телото 22 х 8мм / 0.9" x 0.3"(Max D*H) Внатрешен Дијаметар 20mm / 0.79" PinКоличина 2(1 за "", 1 за "+") Растојание Меѓу Пиновите 20mm / 0.79" Боја Црна

AC 110-220V 3А DC 12V-60V 6A 4PDT 4 Редови Блокирам Притисни Копче за Префрлање 7.2 x 5.3 x 1.8 cm Прекинувачи & Додатоци

DEN 133.92

Спецификации : Име на Производ Притисни Копче за Префрлање Контакт Тип, за Секое Копче 4 PDT Копче Копче со Број 4 Секоја Pushbutton Теренот 8mm / 0.31" Монтажа Завртка Теренот 65mm / 2.6" Секоја Pin Теренот 1.7 мм Дупка Кол 3мм Напон / Тековни AC 110 V220 V 3АDC 12 V60 V 6 A Вкупната Големина 7.2 x 5.3 x 1.8 cm / 2.8" x 2.1" x 0.7" (L*W*H) Материјал Пластика, Метал, Електронски Дел Боја Како на Сликата Прикажани на Нето Тежина 23g Пакет Содржина 1 x Притисни Копче за Префрлање Описи : Карактеристики : 4 пластични копчето, AC 110220 V напон, 3А currrent...

QL-05P Нови и оригинални FOTEK Близина прекинувач, Близината сензори PNP

DEN 624.00

QL05 P Нови и оригинални FOTEK Близина прекинувач, Близината сензори PNPИзработени во Тајван Линија должина : 2 M Откривање на далечина : 5mm Откривање објект : метал (бакар, железо, алуминиум, злато) Излезниот напон : 1030 VDC школка материјал : ABS пластикаДел производ на цени и залихи(попис) промената,не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме,ви благодарам.Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.OMRON и AUTONICS,ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.САЛАДИН : Omron,LS(LG) и ДЕЛТА...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.