• Ново
новиот дизајн шампањ еден хотел RJ45 компјутер ѕидниот штекер прекинувачи

новиот дизајн шампањ еден хотел RJ45 компјутер ѕидниот штекер прекинувачи

Оценка на клиентот:
DEN 327.36

Износ
Залиха

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
новиот дизајн шампањ еден хотел RJ45 компјутер ѕидниот штекер прекинувачи

Карактеристики

користат за:
Бојлери
Број На Модел На:
S10
Големина:
86*86
Max. Тековната:
16A
Max. Напон:
250V
Механички Живот:
10000
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прекинувачи

Производи во категоријата

10PCS 12X12X7.3мм Тактилни Притисни Копче за Префрлање Еден 12x12x7.3мм НАТОПИ 4PIN Микро Прекинувач Копчето

DEN 143.04

ПАКЕТ ЗА 10 PCS Микро прекинувач push копчето Тактилни Вклучете Еден такт 12 X12 X7.3мм 4 PIN НАТОПИСЕ ИСПРАТИ ВО РАМКИТЕ НА 2 DAYS ПО УПЛАТАТА ПРИМЕНА.Ако ви треба други видови на тактилни опција можете да ме праша онлајн~Ако ви требаат посебни видови на тактилни switch ние може да се отвори мувла (MOQ 1000000 PCS)~Кина Производителот е тука и чека на вас!За Увозни давачкиМеѓународни КупувачиУвозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненијаОвие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат наддавање.За Повратни ИнформацииАко купувачот ги задоволи нашите производи, ве молиме да ни даде 5star да ни ги охрабри да се направи подобро ...

1pcs Нови PanelView 550 2711-K5 2711-K5A8 2711-K5A10 2711-K5A15 2711-K5A20 Мембрана Тастатурата / Touchpad

DEN 1440.00

Повеќе од една е дозволено Ако сте трговија на големо дилер или сакате да ordertems во најголемиот дел или имате било какви прашања пред да го поставите цел, не двоумете се да контактирате со нас .Плаќање1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да го купи објектот.2. Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта...

50pcs/4 многу.5x4.5x0.55мм Супер Мала Светлина на Допир Push Копчето Тактилни Вклучете Еден такт SMD за телефонот екранот

DEN 44.16

ПАКЕТ ЗА 50 PCS Водоотпорен Микро прекинувач push копчето Тактилни Вклучете Еден такт SMD 4.5 X4.5 X0.55ммСЕ ИСПРАТИ ВО РАМКИТЕ НА 2 DAYS ПО УПЛАТАТА ПРИМЕНА.Нормално, може да се види кои се користат во работењето на разни уреди како што се аудио уреди,видео рекордери,комуникациски уред,камери и автомобилската групи кои бараат низок профил и лесен дизајн, исто така, телефонот.За Увозни давачкиМеѓународни КупувачиУвозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненијаОвие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат наддавање.За Повратни ИнформацииАко купувачот ги задоволи нашите производи, ве молиме да ни даде 5star да ни ги охрабри да се направи подобро ...

Нови 85V 110V 220V 250V 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Приемник+Ѕид Панел Далечински Предавателот Леплива Далечинско за Smart Home Префрлате

1204.32 -10 % DEN 1084.00

Овој безжичен далечински управувач switch дизајн со manual (рачно) и далечински управувач два работни режим, на копчињата на интерфејс е прирачник прекинувач отвори копче и тоа, исто така, е учење копчето исти со далечинскиот управувач ...

10PCS многу Светло Факел Дел Круг Притисни Копче за Префрлање Црна DC 1A 30V 10мм x 10мм (D*H)

57.60 -6 % DEN 54.00

Опис : Име : Факел Push Копчето ПрефрлатеКонтакт Тип : Latching КонтактНапон / Тековни : DC 1 A 30 VВкупната Големина : 10 x 10мм / 0.39" x 0.39" (D*H)Копчето Дијаметар : 5mm / 0.2"Материјал : Пластични, Метални, Електрични ДеловиБоја : Црна, Сребрена На ЅвонењеПакетот вклучува : 10 x Факел Push Копчето Префрлате

Нови Пристигнување AC110V 220V 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch 1 Предавателот со 2 Примачот за Апарати Портата гаражни врати 315/433

810.72 -10 % DEN 730.00

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.AC110 V 220 V Светилка Интелигентни Wiress Далечински Управувач Switch 1 CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 1 Transmitter +2 ReceiverДостапни големини : 110 V 315 MHZ / 110 V 433 MHZ / 220 V 315 MHZ / 220 V 433 MHZКога ќе се направи ред,pls оставите порака,Доколку нема порака, ние ќе го испрати по случаен изборПакување листа : 2x Приемник 1x Transmitter (Батеријата не се вклучуваат) Спецификација : 1.Предавателот Оперативен Напон : DC12 V Оперативни Струја : 30 MA Оперативни Фреквенција : 266433 MHz Фреквенција Растојание : 0200m (ве молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша , тоа ќе се зголеми и да падне за 10%50% со блок и сигнал за мешање )...

CNSKOU 1 начин 2 банда безжична ѕиден прекинувач 110V безжична светлина НИ се префрлат 3 бои options зајакнато стакло wetproof бесплатен превозот

2016.00 -49 % DEN 1028.00

Предмет Вовед1.Ова е нова генерација на допир се префрлите со интегриран дизајн кој со водоотпорен, огноотпорни функција и функција на спречување на електричен шок.2.Ќе може да работи со влажна рака...

DMWD ACvoltage заштитник 25A 230V 220v Din железнички автоматско обновување над и под напон прилагодливи заштитен уред заштитник

DEN 124.80

ИЗВЕСТУВАЊЕ1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

DMWD DPNL DZ30LE-32 1P+N 32A 230V 220V 50 HZ 60HZ Остаток на Тековното Коло Прекинувач Со Текот Тековната И Истекување Заштита RCBO

DEN 220.80

ИЗВЕСТУВАЊЕ1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

Оригинални нови RV09 potentiometer вертикална potentiometer 2К 10K 5K potentiometer (SWITCH)

13.92 -7 % DEN 13.00

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA, Модули)...

19mm микро патување зелена 24v прстен led метал прекинувач со Еден нормално отворен нерѓосувачки челик кора

240.00 -7 % DEN 223.00

Ако ви треба други доведе напон ,ве молиме оставете ни порака по донесување на плаќање , ви благодарам .LED Напон : 6 V / 12 V / 24 V / 36 V / 110 V / 230 VТехнички Податоци : Тип : QN19 MСРОсветлени Опции : Прстен LEDMax...

50pcs/многу SMT 3x6x2.5MM 2PIN Тактилни Такт Push Копчето Микро Прекинувач G73 Авто-ресетирајте Еден Бесплатен Превозот

36.96 -5 % DEN 35.00

На мојата продавница : Пакет Вклучуваат : 50pcsГолемина : ве Молиме погледнете ги сликитеПлаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

DC 12V-48V Безжичниот Далечински Управувач Вклучите Далечинското Моќ Вклучите Далечинското ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ на Радиото Реле 1CH 40A Приемник + 2 Копче за Предавателот

812.16 -10 % DEN 731.00

DC 12 V48 V Безжичниот Далечински Управувач Вклучите Далечинското Моќ Вклучите Далечинското ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ на Радиото Реле 1 CH 40 A Приемник + 2 Копче за ПредавателотСпецификација : 1.Предавателот Оперативни Фреквенција : 315 MHz / 433 MHZ Фреквенција Растојание : 20200m (ве молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша , тоа ќе се зголеми и да падне за 10%50% со блок и сигнал за мешање )...

SPDT Водоотпорен Switch Капа ON-OFF-ON Минијатурни Toggle Прекинувачи 15A 250VAC / 20A 125VAC VE181 P40

90.24 -46 % DEN 49.00

Опис : Tyle : (ON) — OFF — (НА) Конектор Тип : SPDT Моќ : 15 A 250 VAC / 20 A 125 VAC Материјал(Надворешен) : Метална Боја : Црна Dielectric јачина : 1000 V RMS (min) Изолација отпор : 100 Mw(min) Базалните материјал : Поли пропилен материјали Механички живот : Повеќе од 50.000 циклуси Електрични живот : Повеќе од 10,000 циклуси на животната Средина температура : 25 степени ~ 80 степени вибрации : 10 да 55 Hz, 1.5 mm двојно амплитудата Пакет се Вклучуваат : 1 x Switch 1 x switch капи

Извиткани Кабел Анти-Статички Врвка За Околу Рака Заземјување Црна

DEN 189.12

Име на производ АнтиСтатички врвка за околу Рака Боја Црна Материјал Пластика, Еластична Ткаенина, Метален клип за врвка за Рака Големина 16.2 x 1.8 cm / 6.4" x 0.7"(Рамен G*W) Клип Големина 5 x 0.5 x 1.1 cm / 2" x 0.2" x 0.4"(L*W*H) Falt Кабел Должина 55cm / 21.7"

50PC YT2030Y 3*6*5 5.0 H бела Допир Switch SMD Копчето 3 * 6 * 5mm нозе Мини Микро Прекинувач малку Притиснете 2 за две Нозе Pin На Продажба

61.92 -5 % DEN 59.00

Пакет : 50 PCSОди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

50pcs/4 многу.8X4.8X0.8мм за телефонот екран push копчето водоотпорен Тактилни Вклучете Еден такт SMD супер мали низок профил

DEN 36.48

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА Микро прекинувач push копчето w aterproof Тактилни Вклучете Еден такт SMD 4.8 X4.8 X0.8ммПАКУВАЊЕ ЗА 50 PCSНормално, може да се користи на оперативниот различни уреди, како што се аудио уреди,видео рекордери,комуникациски уред,камери и автомобилската групи кои бараат низок профил и мала тежина дизајн, исто така, телефонот.СЕ ИСПРАТИ ВО РАМКИТЕ НА 5 DAYS ПО УПЛАТАТА ПРИМЕНА.Ако ви треба други видови на тактилни опција можете да ме праша онлајн~Ако ви требаат посебни видови на тактилни switch ние може да се отвори мувла (MOQ 1000000 PCS)~Кина Производителот е тука и чека на вас!За Увозни давачкиМеѓународни КупувачиУвозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненијаОвие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат наддавање.За Повратни ИнформацииАко купувачот ги задоволи нашите производи, ве молиме да ни даде 5star да ни ги охрабри да се направи подобро ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.