• Ново
Расположливиот дрвена лажица за еднократна употреба садови еко-пријателски лажица 20

Расположливиот дрвена лажица за еднократна употреба садови еко-пријателски лажица 20

Оценка на клиентот:
DEN 5028.00
DEN 4022.00 -20 %

Износ
Залиха


Производ Опција Листа
Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации. Опции Количество Петехијален 100 розова жолта бран 100 100 бран розова боја се жолти шари 100 жолта punctate 100 100 бран зелена црвена punctate 100 100 бран црвена зелена лента 100 црвена лента 100 зелена punctate 100 розова мрачно 100 сина бранови 100 сина punctate 100 сина 100 бран мрачно пурпурна 100 пурпурна 100 пурпурна лента петехијален 100 Детали за Производот
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Испорака :
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 24-48 часа откако вашата уплата е завршен.
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 работни дена за DHL,UPS-от. 10-25 работни денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
3.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
4.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики

Flatware Тип:
Предници
Производство:
Десерт Нож и Вилушка & Лажица
Материјал:
Дрво
Flatware Тип:
Предници

Производи во категоријата

3pcs/многу 304 од не ' Рѓосувачки Челик Овошје Тесто Вилушка Пица Овошје Послужавник Салата Вилушка Кујна Вечера Садови Свадба Партија Материјали

48.96 -6 % DEN 46.00

3pcs / многу 304 од не ' Рѓосувачки Челик Овошје Вилушка Пица Овошје Послужавник Салата Вилушка Кујна Вечера Садови Свадба Партија Роденден Материјали100% Сосема нов и висок квалитетМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик & ПластикаДолжина : 15cmБоја : Како на сликата покажуваПакет : 3* Овошје Предници

СКАРА Месо Брендирање железо со променливи писма Личност Месо, Бифтек на Скара СКАРА Алатка Променливи 55 Писма

26352.00 -20 % DEN 21082.00

Личност Месо, Бифтек на Скара СКАРА Брендирање Железо 55 Алатка Поставува ПисмаСпецификации : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Може да нудат персонализирана porterhouse, потпис snags и monogrammed хамбургериПосебна различни од месоСпречување на стек stealers и rissole restler на странитеИспраќање на вашите пораки за љубов, најдобри желби во различни поводНека топла плоча со лицето надолу и ја добие својата sizzle горе,тогаш вашиот бренд месоБоја : СребренаВниманието : Само не заборавајте да ги споделите писма кул, пред да одам менување на нивПисмо количини : 3 x, 2 x B, 2 x C, 3x D, 2 x Д, 2 x F, 1 x G, 2 x H, 3 x I, 1 x J, 1 x K, 4 x L, 2 x M, 2 x N, 4 x O, 2 x P, 1 x Q, 4 x R, 3 x S, 3 x T, 2 x U, 1 x V, 1 x W, 1 x x x x x, 2 x Y, 1 х ц ч џ ШПакет се вклучени : 1setПосветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

LMETJMA 10pcs/пакет на Животните Овошје Вилушка Поставите Фарма Мини Цртан филм Храна Овошје Вилушка Торта Десерт Зема Пластични Овошје Toothpick D0007

DEN 258.72

БрендLMETJMAМатеријалppБојакако се покажеГолеминакако се покажеТежина50gОдделениеАБројD0007Поради рака мерка, големината може да има 12 см грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да има разликаПоради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање

16pcs/многу Пластични Moby Дик Белуга Спреј за Обновливи Реди Овошје Вилушка Прекрасна Кујна Dinnerware Поставува Зеленчук Овошје Алатки OK 0573

DEN 124.32

Член Име : Кит Овошје Вилушка Материјал : ABS пластика Големина : База 10x4.9x4.5cm,вилушка 6.9x2cm,6.3x0.9cm Боја : сина+бела Стил : како прилог Единица тежина : околу 55g / многу 1 XWhale Овошје Вилушка Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.