• Ново
10 Парчиња Овошје Вилушка Добиточна Храна Зема и Предници Симпатична Овошје Зема Предници Деца Цртан филм Бенто Ручек Партија Декорација,по Случаен избор на Боја

10 Парчиња Овошје Вилушка Добиточна Храна Зема и Предници Симпатична Овошје Зема Предници Деца Цртан филм Бенто Ручек Партија Декорација,по Случаен избор на Боја

Оценка на клиентот:
DEN 112.32
DEN 96.00 -15 %

Износ
Залиха


100% сосема нов и висок квалитет на цртан филм добиточна храна предници овошје зема за насловна страна или забавува гостите
Вклучува : 10pcs предници,тоа е многу практичен и економичен инструмент за дома,погодно за секојдневна употреба дома или за деца
Панда, Слон, Лав, Зајакот, Жаба, одлична за вашиот chrildren ручек кутија или партија снабдување
Совршен за да можете да ја користите оваа вилушка кога ќе сакате да се јаде овошје ви се допаѓа, но не се погодни да се мијат рака
Одлично за секојдневниот живот или партија,се користи оваа вилушка да јаде овошје ви се допаѓа ,наместо да се бере од нив со вашите прсти директно
1> Ова животно храна избере сет е одличен додаток за комплетен ручек или бенто кутија
2> Што содржи 10 храна зема за бенто, многу симпатична за бенто декорација, одлична партија за оброк или било кој оброк.
3> Одличен подарок за секое дете кој се училишниот ручек во бенто кутија, секој оброк може да биде посебен и апетитот.
Пакет вклучуваат : (Случаен Боја)
2 x Панда предници
2 x Слон предници
2 x Лав предници
2 x Зајакот предници
2 x Жаба предници
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот временски период, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 6.Ве молиме не го отворите спор, без било каква комуникација , тоа е нефер за продавачот . ние би сакале да ви помогне да се решат проблемите .
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е сноси купувачот. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНАТА ИСПЛАТА по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4.Ве молиме не го напушти негативна повратна информација, без каква било комуникација , во спротивно , ние не ќе ви покаже наплата или враќање .
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво адреса вашите грижи

Карактеристики

Бренд Име:
Pawaca
Производство:
овошје вилушка
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
B7-3566
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Flatware Тип:
Предници

Производи во категоријата

LMETJMA 10pcs/пакет на Животните Овошје Вилушка Поставите Фарма Мини Цртан филм Храна Овошје Вилушка Торта Десерт Зема Пластични Овошје Toothpick D0007

DEN 258.72

БрендLMETJMAМатеријалppБојакако се покажеГолеминакако се покажеТежина50gОдделениеАБројD0007Поради рака мерка, големината може да има 12 см грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да има разликаПоради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање

Расположливиот дрвена лажица за еднократна употреба садови еко-пријателски лажица 20

5028.00 -20 % DEN 4022.00

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...

СКАРА Месо Брендирање железо со променливи писма Личност Месо, Бифтек на Скара СКАРА Алатка Променливи 55 Писма

26352.00 -20 % DEN 21082.00

Личност Месо, Бифтек на Скара СКАРА Брендирање Железо 55 Алатка Поставува ПисмаСпецификации : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Може да нудат персонализирана porterhouse, потпис snags и monogrammed хамбургериПосебна различни од месоСпречување на стек stealers и rissole restler на странитеИспраќање на вашите пораки за љубов, најдобри желби во различни поводНека топла плоча со лицето надолу и ја добие својата sizzle горе,тогаш вашиот бренд месоБоја : СребренаВниманието : Само не заборавајте да ги споделите писма кул, пред да одам менување на нивПисмо количини : 3 x, 2 x B, 2 x C, 3x D, 2 x Д, 2 x F, 1 x G, 2 x H, 3 x I, 1 x J, 1 x K, 4 x L, 2 x M, 2 x N, 4 x O, 2 x P, 1 x Q, 4 x R, 3 x S, 3 x T, 2 x U, 1 x V, 1 x W, 1 x x x x x, 2 x Y, 1 х ц ч џ ШПакет се вклучени : 1setПосветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

16pcs/многу Пластични Moby Дик Белуга Спреј за Обновливи Реди Овошје Вилушка Прекрасна Кујна Dinnerware Поставува Зеленчук Овошје Алатки OK 0573

DEN 124.32

Член Име : Кит Овошје Вилушка Материјал : ABS пластика Големина : База 10x4.9x4.5cm,вилушка 6.9x2cm,6.3x0.9cm Боја : сина+бела Стил : како прилог Единица тежина : околу 55g / многу 1 XWhale Овошје Вилушка Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

3pcs/многу 304 од не ' Рѓосувачки Челик Овошје Тесто Вилушка Пица Овошје Послужавник Салата Вилушка Кујна Вечера Садови Свадба Партија Материјали

48.96 -6 % DEN 46.00

3pcs / многу 304 од не ' Рѓосувачки Челик Овошје Вилушка Пица Овошје Послужавник Салата Вилушка Кујна Вечера Садови Свадба Партија Роденден Материјали100% Сосема нов и висок квалитетМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик & ПластикаДолжина : 15cmБоја : Како на сликата покажуваПакет : 3* Овошје Предници

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.