• Ново
Професионални Сцената DJ 18W КТВ флеш светла ветување меч ласерски зрак ласерски светлина 6 Канал Dmx Глас-да се активира Автоматско управување

Професионални Сцената DJ 18W КТВ флеш светла ветување меч ласерски зрак ласерски светлина 6 Канал Dmx Глас-да се активира Автоматско управување

Оценка на клиентот:
DEN 4319.52
DEN 3888.00 -10 %

Износ
Залиха

Опис :
Производ Параметар
Ласер во боја : 650nm Црвени Ласерски, 530nm Зелени Ласерски
Led боја : црвена, зелена, сина, жолта, розова, бела, портокалова, виолетова, зелена трева
Ласерски моќ : Црвена 200mw, Зелена 50mw
Напојување : AC100-240 V, 50/60 Hz
Потрошувачка на енергија : 18 W
Работна температура : 10-30indoor
Загрејте време : 2-8 минути
Контрола на владата : прирачник. Далечинскиот
Работен режим : Звук активни, Автоматски, Strobe
Производ големина : 175mm*150mm*170mm
Производ тежина : 1.8 KG Безбедносни совети : Ова е класа IIIB ласерски производ : избегнувајте очите се изложи на ласерски зраци директно. Ве молиме прочитајте го упатството внимателно пред да го работат ова производство . Не дозволувајте им на децата допир овој производ. Овој производ се користи затворен само, IP30; не користете го во влажни, топли, прашина средина. Ве молиме да го користите натпревар моќ кабел за поврзување на напојување, Ако треба да се замени моќ кабел, направи нова сила кабел е квалификуван
За животната средина : фаза шоу, DJ, танц сала, КТВ соби, барови, партија партија, свадби, дома декорација, слободно клубови
Плаќање и испорака :
1. Ние прифаќа Pay Pal исплати само преку Alibaba.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашето Име,превозот адреса,Тел сите се точни. Ние ќе го испрати на адресата која ја вашата листа
3. Ние брод на сите ширум светот.
4. 1-3 цел испраќаат во рок од 5 работни дена по исплата е расчисти.
5. Транспорт, воздушен mail, воздух mail, или други услуги, според проектот во 15-25 дена за да стигнат до најголемиот дел од земјата е ситуацијата. Ние ќе одберете превозот метод врз основа на тежини и димензии. Доколку клиентот бара специфични објавување, ве молиме обратете се на еден од нашите сметка менаџери!
6. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 30 дена, или подолг период на време. Ако не сте добиле по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги испита и разреши испорака проблеми.
7. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска со цел да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика на враќање :
1. Ако купувачот примените објектот и тоа е неисправен или не работат, поради производителот дефект, ние ќе го замени дел за вас или вратени.
2. Купувачот ќе треба да ги информира нас во 7 дена од денот на приемот на објектот, во вашиот поседување повеќе од 7days,се смета дека се користи и ние не ќе издаде наплата или да го замени.
3.ние ќе ги испитуваме и тест на проектот, ако тоа се должи на производителот дефект на тоа ќе биде заменет со превозот на купувачот трошоци и придобивки се врати мора да ги содржи сите оригинални предмети се користи, неоштетени и со оригинално пакување.исто така, мора да ни обезбеди враќање следење на број,причина.Превозот цена е мечка од двете selled и купувачот на половина.
4.Продавачот треба да добие враќање пред да се вратат на купувачот.
Вие се согласувате
за сите погоре наведени политики по нарачување на aliexpress платформа.

Карактеристики

Емитуваат Боја:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АНИ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Употреба:
празник
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
Должина:
17cm
Карактеристики:
Автоматско Контрола На Гласот
Приклучете Го Опашка:
Yes
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
2 години
Тип На Батерија:
A
Глава Број:
20-50 глава
сертификација:
CCC,CE,EMC,FCC,RoHS
боја:
Бела
Е dimmable:
Yes
База Тип:
Оптоварување
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
ветувањето меч
Тело Материјал:
Алуминиум
Напон:
110V-240V
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок

Производи во категоријата

100pcs/пакет LED Декоративни DIY Свадба Централен

DEN 3312.00

Виси Floralyte / Хартија Фенер Светлина / LED Фенер Светлина / Свадба Декорација LED Хартија Фенер Светлина за Еднократна употреба LED акцент светлина, За хартија фенер е осветлување, со on / off прекинувач(повлече табот), трае најмалку 24 часа,достапен во 11 светлина бои...

40pcs/Многу 100M Растојание RF Далечински Управувач Батерија Multicolors ДОВЕДЕ Под Маса Светло за Свадба Централен Вазна Декорација

DEN 75648.00

40pcs / Многу 100 M Растојание RF Далечински Управувач Батерија Multicolors ДОВЕДЕ Под Маса Светло за Свадба Централен Вазна ДекорацијаКарактеристики : Овој ексклузивен LED Светло База е посебен дизајн , Литиум Батерија Инсталирана, Но исто така може да работи со 3 AA батерии...

Kitosun 3AA Батеријата Напојува Далечински Контролирани Круг RGB Боја се Менува LED Светло Стојат База за Кристали / Стакло Уметност

DEN 12000.00

Свадба Bedroon Декорација 24 Копчиња Далечински Контролер 16 Бои за да Изберете 6 Инчен LED Централен Светлина База за Вазна Осветлување3 AA Батеријата Напојува 6inch LED Вазна Светлина База(3 AA Батерии не се вклучени)Во потрага по начин да светне вашиот централен? Не гледам подалеку! 6" ПРЕДВОДЕНА централен светлина база со 19 мултибои LED светла е многу ТОПЛО со невести, настан planners, и florists!Сега на располагање во кои се сместени Далечински Управувач / AC Адаптер верзија!6" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

Супер Квалитет Светла Бела Боја 3AA Батерија Управувана 4inch LED Светло База за Talble да светне Дома Вазна Шише Декорација

DEN 379.20

Супер Квалитет Светла Бела Боја 3 AA Батерија Управувана 4inch LED Светло База за Talble да светне Дома Вазна Шише ДекорацијаБела 4inch Централен Мини Светлина База EМини Под Вазна Светлина(3 AA Батерии не се вклучени) во Потрага по начин да светне вашиот централен? Не гледам подалеку! EМини™ 9 4" мини LED централен светлина база со 9 LED светла е многу ТОПЛО со невести, настан planners, и florists!Овие Светлина основи се дојде со БЕЛО LED светла, Чисто Бела боја Led диоди е најпопуларниот светла во декорација на пазарот..Бидејќи тоа е најсветлиот еден, Многу Сјај во темнината..Добро за сите видови на вазни, стакло и така натаму..Карактеристики : Реден Број : KSCB409 WDBОпис : 4" ПРЕДВОДЕНА ELuminator (9 Компјутери Супер светли бели Led диоди) Под Вазна СветлинаФункција : Светло база има on / off switch.Батерија : Cordless и батерија управувана...

20pcs/Многу Rechargeale Батеријата Далечински 6Inch Multicolors ДОВЕДЕ Под Вазна Светлина Дома Декорација LED Светло База

DEN 28704.00

20pcs / Многу Rechargeale Батеријата Далечински 6 Inch Multicolors ДОВЕДЕ Под Вазна Светлина Дома Декорација LED Светло БазаБатерија 6inch LED Вазна Светлина База( 3 AA Батерии не се вклучени)Безжични / Подвижни / Свадбена / Партија / Настани Оркестарот Батерија 6inch светлина база.Одлично За Доосветлување под цвет вазни, украсни стакло и акрил објекти, ледени скулптури, алкохолни пијалоци шишиња, Shisha Наргиле Шишиња, мраз кофи , и други реквизити .Оваа 6" база нуди сосема рамна површина со силиконски ленти што е идеална за поставување на објекти без лизгање...

Бела, Топло бела, Црвена, Зелена, Сина, Розова, Виолетова, RGB Боја се Менува Водоотпорен Мини LED Светло за Свадба Декорација

475.20 -0 % DEN 475.00

Бела, Топло бела, Црвена, Зелена, Сина, Розова, Виолетова, RGB Боја се Менува Водоотпорен Мини LED Светло за Weding ДекорацијаCR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

3AA Батерија Управувана 4inch Огледало Центар Круг Led Централен Светлина База за Свадба Декорација

DEN 379.20

3 AA Батерија Управувана 4inch Огледало Центар Круг Led Централен Светлина База за Свадба ДекорацијаБела 4inch Централен Мини Светлина База EМини Под Вазна Светлина(3 AA Батерии не се вклучени) во Потрага по начин да светне вашиот централен? Не гледам подалеку! EМини™ 9 4" мини LED централен светлина база со 9 LED светла е многу ТОПЛО со невести, настан planners, и florists!Овие Светлина основи се дојде со БЕЛО LED светла, Чисто Бела боја Led диоди е најпопуларниот светла во декорација на пазарот..Бидејќи тоа е најсветлиот еден, Многу Сјај во темнината..Добро за сите видови на вазни, стакло и така натаму..Карактеристики : Реден Број : KSCB409 WDBОпис : 4" ПРЕДВОДЕНА ELuminator (9 Компјутери Супер светли бели Led диоди) Под Вазна СветлинаФункција : Светло база има on / off switch.Батерија : Cordless и батерија управувана...

Trecaan Нето Мрежа на ЕУ String Светлина Гарланд Трепкане Стар Отворено Градина Свадба Партија Прозорец Завеса Самовила Празник Оркестарот

541.44 -30 % DEN 379.00

Влезен Напон : AC напон 220 V (ЕУ приклучок)Boby Боја : Бела ТранспарентнаПрилагодлив : 8 РежимиLED Емитуваат Боја : Бела,Топло бела, Multicolor ,СинаString Светлина должина : 200leds 3 Mx2 M / 96leds 1.5x1.5mРаботна Околина : Внатрешна и НадворешнаКабел боја : БелаАдаптер / Трансформатор : ВклучениВодоотпорен : Yes ( Забелешка : кутијата За контрола и Приклучокот не е водоотпорен)Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен.Еднокопчеоперација дизајн, тоа е полесно да се користи.Океаните на малку ѕвезди трепкане, блиц и промена магично.Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл.Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн.Со 8 различни режими на репродукција : Комбинација, Во Бранови, Секвенцијален, SLO GLD, си поигруваше / Flash, Бавно / Исчезнат, Трепкане / Flash, Стабилен На.1.Ние ви препорачуваме да користите Зачувам која е безбедна и за нас...

Батерија Управувана Батерија LED Светло За Декорација VC-B1634

DEN 1766.40

Добредојдовте На Vcan LED Светло Мебел,Уживајте во времето изберат најдобрите ви се допаѓа!Детали За ПроизводотРеден Број : VCB1634 батерија управувана led светло за декорација.Големина : D16*H34cm / 6.3*13.5 инченПолначот : 100240 V, 50 / 60 Hz...

100pcs/Многу Подводни Батерија за LED Вечен Tealights Floralyte, Бојата се Менува со 11 Виножито Бои. Одлично за Свадба

DEN 3792.00

100pcs / Многу Подводни Батерија за LED Вечен Tealights Floralyte, Бојата се Менува со 11 Виножито Бои Одлично за СвадбаНие сме Фабрика Снабдувач .Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени.Што Се Вклучени ???100pcs Подводни led светла...

48pcs* LED МИНИ самовила бисери Подвижна мала батерија управувана led светло за цвет свадба партија декорација

1248.00 -10 % DEN 1123.00

Табела централен дрво Декорација Отворено Божиќ Запалени Виси Led Самовила Светлина ТопкиLED Самовила Бисери, ПРЕДВОДЕНА Бобинки Светлина, LED Топката светлина, LED Балон СветлинаТрансформира вашиот настан во еден магичен земјата на чудата!Ставете ги овие мали 3 / 4" дијаметар јасно топки насекаде околу вашата партија место.На тревникот, во градината, виси од дрвја, грмушки и тавани.Нивните водоотпорен дизајн овозможува за употреба во вода карактеристики, каде што тие ќе плови.Секој од нив има мали блескав LED дека згаснува и исклучување, полека.Колективно, тие произведуваат движат светулка или самовила светлина ефект, што е апсолутно уникатен.Можете да го замените батериите, исто така,.Риболов линија може да се доставуваат со користење на мали вдлабнати кука за anchoring.Карактеристики на производот : ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Гушење опасност...

Водоотпорен Пластични убаво бои промена ДОВЕДЕ Божиќ Светлина Декорација VC-B1634

DEN 1766.40

Добредојдовте На Vcan LED Светло Мебел,Уживајте во времето изберат најдобрите ви се допаѓа!Детали За ПроизводотРеден Број : VCB1634 божиќ светлина декорација.Големина : D16*H34cm / 6.3*13.5 инченПолначот : 100240 V, 50 / 60 Hz...

ЛЕР Подводни Свеќа Далечински Управувач Флорални Чај Светлина Свеќа Трепка Водоотпорен Свадба Партија Декорација Наргиле Shisha Светлина

DEN 232.80

ЛЕР Подводни Свеќа Далечински управувач флорални чај Светлина Свеќа трепка Водоотпорен свадба партија декорација наргиле shisha светлина 3 AAA Батерија Управувана,Мултибои, Далечински Контролирани,Водоотпорен ДизајнШто се вклучени ???1pc светлина основи, (3 AAA Батерии не се вклучени.)1pc далечински контролер доаѓа со 1pcs CR2032 Батерии вклучени.Не 3 AAA батерии, вазни,цвеќиња, хартија фенери, shisha наргиле задоволен.Ние сме Фабрика Снабдувач .Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени.Нашиот производ квалитетот се многу повеќе подобро од било други ...

Самовила 3.5 m 96LED luminaria Декорација Гарланд Памук топката String светла Божиќ, Нова година Празник Партија Свадба Светилка осветлување

1824.00 -23 % DEN 1404.00

100% НОВ трговија на големо со Висок Квалитет multicolor LED STRING Лента Фестивал Одмор ЗавесаСВЕТЛО за СВАДБА,Декорација 3.5 m 96 SMD 90pcs Памук топкаНАПОМЕНА : * Бои : Топло Бела / Бела / Променливи, Ние ќе го испрати по случаен избор, освен ако не наведете го фаворизира боја во вашата забелешка кога ќе купите* Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали* Состојба : 1 00% Сосема Нов и Висок квалитетФункција : 100% Сосема НовВисок квалитетНапон : 220 VПамук топка : 90 PCSСветлина може лесно да се изгради фестивалот или партија се чувствувате желба.Совршен за да ги красат вашата куќа, соба, градината, и дрвото, итн.Идеален за Божиќ, свадба, церемонијата, како и други фестивали и настани.Различни групи може да се поврзе заедно.Заштеда на Енергија и пари и заштита на животната средина.Поставете го режимот што сакате со притискање на малото копче на кутијата за контрола.Предмет : Свадба позадина на изгледот, хотели, ресторани, трговски објекти, дома, windows, клубови, концерти, караоке, модни ревии, танц, фаза, и тоа на разни места на изгледот..Пакување : 1pcs x 3.5 m LED String СветлинаУвозни давачки, Даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Трговија на големо (300pieces/многу) Свадба Декорација Мини LED Самовила Светла! Лебдечки Магичен LED Бобинки Мини LED Партија Светлина

DEN 8112.00

Трговија на големо (300pieces / многу) Свадба Декорација Мини LED Самовила Светла! Лебдечки Магичен LED Бобинки Мини LED Партија СветлинаСамовила Бисери Магичен LED Бобинки12 Бои За Опции : Бела Топло Бело Црвено Зелена Сино Жолто Розово Виолетова Теал Вар Портокалова R G БШто Се Вклучени ???300pcs Самовила Бисери!Секоја светлина дојде со 2pcs CR1220 batteris.Не балони, вазни, стакло hookahs и други работи кои се вклучени.Зошто ние го нарекуваме Самовила Бисери??? Бидејќи овој мал led светло топката е само 2 CM дијаметар, големината е како бисер ...

3AAA Батерија Управувана од Пушењето Shisha Наргиле LED Светло База Увеселителен парк 7CM Multicolors Shisha Наргиле LED Светло W/Далечинскиот

DEN 232.80

3 AAA Батерија Управувана од Пушењето Shisha Наргиле LED Светло База Увеселителен парк 7 CM Multicolors Shisha Наргиле LED Светло W / Далечинскиот3 AAA Батерија Управувана,Мултибои, Далечински Контролирани,Водоотпорен ДизајнНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

1pc*IP 68 Подводни Светлина Водоотпорен Шарени промена на Светилка Осветлување базен Езерцето светла RGB светла за партија декорација

143.52 -10 % DEN 129.00

1 Pc / многу Свадба Партија Декоративни Светлина Вазна До Централен RGB LED Батеријата Светлина База Со Далечинско10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените Multicolor.Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE!Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

KITOSUN!!! 12 Бои за да изберете Лебди Микро Самовила LED Бисери Круг Топката Светлина со Батерија Инсталирана за Балон Декорација

DEN 1272.00

KITOSUN!!! 12 Бои за да изберете Лебди Микро Самовила LED Бисери Круг Топката Светлина со Батерија Инсталирана за Балон ДекорацијаСамовила Бисери Магичен LED Бобинки12 Бои За Опции : Бела Топло Бело Црвено Зелена Сино Жолто Розово Виолетова Теал Вар Портокалова R G БШто Се Вклучени ???48pcs Самовила Бисери!Секоја светлина дојде со 2pcs CR1220 batteris.Не балони, вазни, стакло hookahs и други работи кои се вклучени.Зошто ние го нарекуваме Самовила Бисери??? Бидејќи овој мал led светло топката е само 2 CM дијаметар, големината е како бисер ...

50pcs/многу Божиќ Декорација Материјали LED Светло За Хартија Фенер Супер Светилка Светла Сјај Отворено Осветлување

2640.00 -10 % DEN 2376.00

50pcs / многу Божиќ Декорација Материјали LED Светло За Хартија Фенер Супер Светилка Светла Сјај Отворено Осветлување за Еднократна употреба LED акцент светлина, За хартија фенер е осветлување, со on / off прекинувач(повлече табот), трае најмалку 24 часа,достапен во 11 светлина бои...

4pcs Свадба Декорација Далечинско управување со Подводни LED Партија Чај Маса Мини Светлина Со Батерија За Брак Божиќ ноќ на Вештерките

DEN 907.20

4pcs Свадба Декорација Далечинско управување со Подводни LED Партија Чај Маса Мини Светлина Со Батерија За Брак Божиќ ноќ на ВештеркитеRGB LED Боја, 3 AAA Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorШто Се Вклучени ???4pcs светлина база4pcs далечински контролерНе вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!На цртичка не значи десет парчиња стока...

Кина година (4pcs/многу ) Свадба centerpieces 8inch LED Вазна Светлина База за Рамадан Декорација ,Далечински Управувач и Батерија

DEN 4752.00

Кина (4pcs / многу ) Кристално centerpieces 8inch LED Вазна Светлина База за Рамадан Декорација, Далечински Управувач и Батерија (Батерија)Што Се Вклучени ???4pcs LED Светло Основи.4pcs IRдалечински контролори, инсталиран 1 парче CR2032 батеријата.Секоја Светлина база инсталиран 2200 MAH 3.7 V литиум батерија, и 5 VDC адаптер за полнење.Не вазни, без пушење shisha, не candelabra вклучени.Карактеристики на производот : 8" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

Новиот Бренд Дизајн Сопствени Бои Звук Активира ЕЛ Shutter очила за сонце Празник Осветлување ноќта на Вештерките оркестарот Предводен Ладна Светлина Eyewear

623.52 -14 % DEN 536.00

Новиот Бренд Дизајн Сопствени Бои Звук Активира ЕЛ Shutter очила за сонце Празник Осветлување ноќта на Вештерките оркестарот Предводен Ладна Светлина EyewearСпецификација : Ова е ЕЛ очила со функција на Стабилен на / Трепка / Звук на Активен / Off.Боја : Седум Боја Мешано (Сина,Транспарентен Сина,Црвена,Розова,Жолта, Зелена,Виолетова)Поддржано Од : 2 X AA Батерии (Не се Вклучени)Модел 1 Функција : Стабилен На , Трепка Брзо,Бавно Да Трепка, Исклучете Ја(Со Botton Switch)Модел 2 Функција : Звук Активни , Трепка Брзо,Бавно Да Трепка, Исклучете Ја(Со Botton Switch)Тип на производ : Костими ДодатоциТело Материјал : ПластикаПразник : Божиќ / Ноќта На Вештерките / Велигден Ден / Фестивалот / КарневалНапон : 3 V (2 AA Батерии)Објектот Тежина : 85gРаботна Температура : 30~ 80 СтепенПакет Вклучувајќи : 1pcs x EL Очила1pcs x 3 V Контролер

12 Бои за да Изберете CR1220 Батерија Управувана Мини LED Партија Светлина, Лебдејќи LED Самовила Бисери, Свадба Декорација LED Бобинки

DEN 9504.00

12 Бои за да Изберете CR1220 Батерија Управувана Мини LED Партија Светлина, Лебдејќи LED Самовила Бисери, Свадба Декорација LED БобинкиСамовила Бисери Магичен LED Бобинки12 Бои За Опции : Бела Топло Бело Црвено Зелена Сино Жолто Розово Виолетова Теал Вар Портокалова R G БШто Се Вклучени ???180pcs Самовила Бисери!Секоја светлина инсталиран 2 парчиња CR1220 batteris.Не балони, вазни, стакло hookahs и други работи кои се вклучени.Зошто ние го нарекуваме Самовила Бисери??? Бидејќи овој мал led светло топката е само 2 CM дијаметар, големината е како бисер ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.