• Ново
4PCS/многу Фаза Светла, 3W Ротирачки Мини Магијата Топката Ефект Бар Диско DJ Партија Кристал Магијата Топката Светилка Дома Декорација 110V220V

4PCS/многу Фаза Светла, 3W Ротирачки Мини Магијата Топката Ефект Бар Диско DJ Партија Кристал Магијата Топката Светилка Дома Декорација 110V220V

Оценка на клиентот:
DEN 2395.20
DEN 2156.00 -10 %

Износ
Залиха

Спецификација :
Материјал : Пластика
Светлината моќ : 3 W
Влезен напон : AC 100-240 V
Контрола на владата : Auto, гласот-се активира
LED боја : Црвена, Зелена и Сина
жица : 1 Метар
Карактеристики :
1. Висок квалитет на гаранција Долг работен век, одлична стабилност,безбеден и сигурен
2. Strobe ефекти, Црвени, Зелени и Сини бои промени.
3. Мали и исклучителен изглед, тоа е лесно и едноставно да се справи.
4. Тоа е нова кристал магијата топката, а нејзините нови светлосни ефекти како што се покаже во слики.
Примена :
сценски настапи, DJ, ballroom, КТВ, бар, партија Партија, свадба, дома декорација, слободно клубови,
ноќни клубови, трговски центри, продавници декорација, игралиште, празник активности и голем број на други посебни прилики.
Пакет се вклучени :
4x Фаза Светлина
4x жица (НИ Приклучок или ЕУ Приклучок или АНИ Приклучок)
4x Инфрацрвениот далечински управувач
Плаќање и испорака :
1. Ние прифаќа Pay Pal исплати само преку Alibaba.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашето Име,превозот адреса,Тел сите се точни. Ние ќе го испрати на адресата која ја вашата листа
3. Ние брод на сите ширум светот.
4. 1-3 цел испраќаат во рок од 5 работни дена по исплата е расчисти.
5. Транспорт, воздушен mail, воздух mail, или други услуги, според проектот во 15-25 дена за да стигнат до најголемиот дел од земјата е ситуацијата. Ние ќе одберете превозот метод врз основа на тежини и димензии. Доколку клиентот бара специфични објавување, ве молиме обратете се на еден од нашите сметка менаџери!
6. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 30 дена, или подолг период на време. Ако не сте добиле по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги испита и разреши испорака проблеми.
7. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска со цел да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика на враќање :
1. Ако купувачот примените објектот и тоа е неисправен или не работат, поради производителот дефект, ние ќе го замени дел за вас или вратени.
2. Купувачот ќе треба да ги информира нас во 7 дена од денот на приемот на објектот, во вашиот поседување повеќе од 7days,се смета дека се користи и ние не ќе издаде наплата или да го замени.
3.ние ќе ги испитуваме и тест на проектот, ако тоа се должи на производителот дефект на тоа ќе биде заменет со превозот на купувачот трошоци и придобивки се врати мора да ги содржи сите оригинални предмети се користи, неоштетени и со оригинално пакување.исто така, мора да ни обезбеди враќање следење на број,причина.Превозот цена е мечка од двете selled и купувачот на половина.
4.Продавачот треба да добие враќање пред да се вратат на купувачот.
Вие се согласувате
за сите погоре наведени политики по нарачување на aliexpress платформа.
За Повратни Информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Карактеристики

Емитуваат Боја:
НИ приклучокот, ЕУ приклучок
Употреба:
празник
сертификација:
CE,FCC,RoHS,EMC,CCC
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Гаранција:
2 години
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
Yes
Должина:
18cm
Е Светилки Вклучени:
Yes
боја:
Зелена,Мулти,Црвена,Сина
Приклучете Го Опашка:
No
Карактеристики:
Ротирачки Магија
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Број На Модел На:
Мини Магијата Топка
Бренд Име:
forpro
База Тип:
Оптоварување
Тело Материјал:
Пластични
Осветлување Растојание:
6-10m
Глава Број:
20-50 глава
Музика:
Никој
Повод:
Плоштад
Тип На Батерија:
AC
Извор На Светлина:
RGB
Напон:
100v-240v
Изберете приклучок:
НИ Plug / AU Plug / велика БРИТАНИЈА Приклучок

Производи во категоријата

Бела, Топло бела, Црвена, Зелена, Сина, Розова, Виолетова, RGB Боја се Менува Водоотпорен Мини LED Светло за Свадба Декорација

475.20 -0 % DEN 475.00

Бела, Топло бела, Црвена, Зелена, Сина, Розова, Виолетова, RGB Боја се Менува Водоотпорен Мини LED Светло за Weding ДекорацијаCR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

50pcs/многу Божиќ Декорација Материјали LED Светло За Хартија Фенер Супер Светилка Светла Сјај Отворено Осветлување

2640.00 -10 % DEN 2376.00

50pcs / многу Божиќ Декорација Материјали LED Светло За Хартија Фенер Супер Светилка Светла Сјај Отворено Осветлување за Еднократна употреба LED акцент светлина, За хартија фенер е осветлување, со on / off прекинувач(повлече табот), трае најмалку 24 часа,достапен во 11 светлина бои...

100pcs/Многу Подводни Батерија за LED Вечен Tealights Floralyte, Бојата се Менува со 11 Виножито Бои. Одлично за Свадба

DEN 3792.00

100pcs / Многу Подводни Батерија за LED Вечен Tealights Floralyte, Бојата се Менува со 11 Виножито Бои Одлично за СвадбаНие сме Фабрика Снабдувач .Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени.Што Се Вклучени ???100pcs Подводни led светла...

AC220V 3M ширина x 2.5 M Висина 192LED Божиќ Garlands String Божиќ Светлина Партија Градина Свадба Оркестарот Завеса самовила Светла

710.40 -10 % DEN 639.00

3 M x 2.5 M 192 LED connectable Нова Година, Божиќ Garlands String Божиќ Светлина Партија Градина Свадба Оркестарот Завеса самовила СветлаГолемина : 3 M(ширина) X2.5 M(висина)LED string : 12pcs жици, 16 светилка светилки по stringБоја : Бела / Топло белаВлезен Напон : 220 VПриклучок тип : ЕУ PLUG Switch контролор : 8 видови на начини Комбинација inwaves последователни slo glo брка / флеш бавно исчезнат трепкане стабилен наФункција : Широко се користи во Случаи : бар, хотел, сала, градина, плоштад, улица, гаража, автомобил, мотоцикл, производ знаци и на фестивалот, осветлување..1.Лесно да се инсталира на повеќето површини : Стакло, Дрво, Метал и Пластика2...

Подводни LED Светло, 10-RGB LED Водоотпорен Батеријата Напојува Светла со IR-Далечински Контролер за Аквариум, Вазна База, Езерцето

DEN 9504.00

Подводни LED Светло, 10RGB LED Водоотпорен Батеријата Напојува Светла со IRДалечински Контролер за Аквариум, Вазна База, Езерцето3 AAA Батерија Управувана, Мултибои, Далечински Контролирани, Водоотпорен Дизајн(3 AAA Батерии не се вклучени)Ние сме Фабрика Снабдувач .Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

Супер Квалитет Светла Бела Боја 3AA Батерија Управувана 4inch LED Светло База за Talble да светне Дома Вазна Шише Декорација

DEN 379.20

Супер Квалитет Светла Бела Боја 3 AA Батерија Управувана 4inch LED Светло База за Talble да светне Дома Вазна Шише ДекорацијаБела 4inch Централен Мини Светлина База EМини Под Вазна Светлина(3 AA Батерии не се вклучени) во Потрага по начин да светне вашиот централен? Не гледам подалеку! EМини™ 9 4" мини LED централен светлина база со 9 LED светла е многу ТОПЛО со невести, настан planners, и florists!Овие Светлина основи се дојде со БЕЛО LED светла, Чисто Бела боја Led диоди е најпопуларниот светла во декорација на пазарот..Бидејќи тоа е најсветлиот еден, Многу Сјај во темнината..Добро за сите видови на вазни, стакло и така натаму..Карактеристики : Реден Број : KSCB409 WDBОпис : 4" ПРЕДВОДЕНА ELuminator (9 Компјутери Супер светли бели Led диоди) Под Вазна СветлинаФункција : Светло база има on / off switch.Батерија : Cordless и батерија управувана...

Професионални Сцената DJ 18W КТВ флеш светла ветување меч ласерски зрак ласерски светлина 6 Канал Dmx Глас-да се активира Автоматско управување

4319.52 -10 % DEN 3888.00

Опис : Производ ПараметарЛасер во боја : 650nm Црвени Ласерски, 530nm Зелени ЛасерскиLed боја : црвена, зелена, сина, жолта, розова, бела, портокалова, виолетова, зелена треваЛасерски моќ : Црвена 200mw, Зелена 50mwНапојување : AC100240 V, 50 / 60 HzПотрошувачка на енергија : 18 WРаботна температура : 1030indoorЗагрејте време : 28 минутиКонтрола на владата : прирачник...

40pcs/Многу 100M Растојание RF Далечински Управувач Батерија Multicolors ДОВЕДЕ Под Маса Светло за Свадба Централен Вазна Декорација

DEN 75648.00

40pcs / Многу 100 M Растојание RF Далечински Управувач Батерија Multicolors ДОВЕДЕ Под Маса Светло за Свадба Централен Вазна ДекорацијаКарактеристики : Овој ексклузивен LED Светло База е посебен дизајн , Литиум Батерија Инсталирана, Но исто така може да работи со 3 AA батерии...

Супер Централен Осветлување!!! Батерија Управувана Multicolors LED Далечински Под Вазна LED Светло База За Свадба Оркестарот

DEN 1200.00

Супер Централен Осветлување!!! Батерија Управувана Multicolors LED Далечински Под Вазна LED Светло База За Свадба ОркестаротБезжични / Подвижни / Свадбена / Партија / Настани Оркестарот Батерија 6inch светлина база.Одлично За Доосветлување под цвет вазни, украсни стакло и акрил објекти, ледени скулптури, алкохолни пијалоци шишиња, Shisha Наргиле Шишиња, мраз кофи , и други реквизити .Оваа 6" база нуди сосема рамна површина со силиконски ленти што е идеална за поставување на објекти без лизгање...

ЛЕР Подводни Свеќа Далечински Управувач Флорални Чај Светлина Свеќа Трепка Водоотпорен Свадба Партија Декорација Наргиле Shisha Светлина

DEN 232.80

ЛЕР Подводни Свеќа Далечински управувач флорални чај Светлина Свеќа трепка Водоотпорен свадба партија декорација наргиле shisha светлина 3 AAA Батерија Управувана,Мултибои, Далечински Контролирани,Водоотпорен ДизајнШто се вклучени ???1pc светлина основи, (3 AAA Батерии не се вклучени.)1pc далечински контролер доаѓа со 1pcs CR2032 Батерии вклучени.Не 3 AAA батерии, вазни,цвеќиња, хартија фенери, shisha наргиле задоволен.Ние сме Фабрика Снабдувач .Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени.Нашиот производ квалитетот се многу повеќе подобро од било други ...

Бела, Топло бела, Црвена, Зелена, Сина, Портокалова, Теал, Килибар, Розова, Виолетова, RGB Водоотпорен Подводни LED Светло со 2 LED Светилки

DEN 504.00

Бела, Топло бела, Црвена, Зелена, Сина, Портокалова, Теал, Килибар, Розова, Виолетова, RGB Водоотпорен Подводни LED Светло со 2 LED СветилкиDual ЛЕР Подводни СветилкиПодводните Floralyte II / Подводни led Floralyte / Подводните Флорални Светлина / Подводните Floralite / Подводни led светло / Подводни LED чај светлина / Подводни led свеќа светлина / Водоотпорен led чај светлина / Водоотпорен led свеќа Што се вклучени??? 10 компјутери Dual Led диоди Подводни LED Светла Секоја светла дојде со 2pcs CR2032 батерии и 2 парчиња ЛЕД светилки...

4pcs Свадба Декорација Далечинско управување со Подводни LED Партија Чај Маса Мини Светлина Со Батерија За Брак Божиќ ноќ на Вештерките

DEN 907.20

4pcs Свадба Декорација Далечинско управување со Подводни LED Партија Чај Маса Мини Светлина Со Батерија За Брак Божиќ ноќ на ВештеркитеRGB LED Боја, 3 AAA Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorШто Се Вклучени ???4pcs светлина база4pcs далечински контролерНе вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!На цртичка не значи десет парчиња стока...

Трговија на големо (180 парчиња/многу) Бела Боја Магичен LED Плодови! Лебдечки Мини LED Топката Свадба Партија Декорација Светла За Божиќ

DEN 4752.00

Трговија на големо (180 парчиња / многу) Бела Боја Магичен LED Плодови! Лебдечки МиниLED Топката Свадба Партија Декорација Светла За Божиќ Самовила Бисери Магичен LED Бобинки12 Бои За Опции : Бела Топло Бело Црвено Зелена Сино Жолто Розово Виолетова Теал Вар Портокалова R G БШто Се Вклучени ???180pcs Самовила Бисери!Секоја светлина дојде со 2pcs CR1220 batteris.Не балони, вазни, стакло hookahs и други работи кои се вклучени.Зошто ние го нарекуваме Самовила Бисери??? Бидејќи овој мал led светло топката е само 2 CM дијаметар, големината е како бисер ...

Трговија на големо (300pieces/многу) Свадба Декорација Мини LED Самовила Светла! Лебдечки Магичен LED Бобинки Мини LED Партија Светлина

DEN 8112.00

Трговија на големо (300pieces / многу) Свадба Декорација Мини LED Самовила Светла! Лебдечки Магичен LED Бобинки Мини LED Партија СветлинаСамовила Бисери Магичен LED Бобинки12 Бои За Опции : Бела Топло Бело Црвено Зелена Сино Жолто Розово Виолетова Теал Вар Портокалова R G БШто Се Вклучени ???300pcs Самовила Бисери!Секоја светлина дојде со 2pcs CR1220 batteris.Не балони, вазни, стакло hookahs и други работи кои се вклучени.Зошто ние го нарекуваме Самовила Бисери??? Бидејќи овој мал led светло топката е само 2 CM дијаметар, големината е како бисер ...

3AAA Батерија Управувана од Пушењето Shisha Наргиле LED Светло База Увеселителен парк 7CM Multicolors Shisha Наргиле LED Светло W/Далечинскиот

DEN 232.80

3 AAA Батерија Управувана од Пушењето Shisha Наргиле LED Светло База Увеселителен парк 7 CM Multicolors Shisha Наргиле LED Светло W / Далечинскиот3 AAA Батерија Управувана,Мултибои, Далечински Контролирани,Водоотпорен ДизајнНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

KITOSUN!!! 12 Бои за да изберете Лебди Микро Самовила LED Бисери Круг Топката Светлина со Батерија Инсталирана за Балон Декорација

DEN 1272.00

KITOSUN!!! 12 Бои за да изберете Лебди Микро Самовила LED Бисери Круг Топката Светлина со Батерија Инсталирана за Балон ДекорацијаСамовила Бисери Магичен LED Бобинки12 Бои За Опции : Бела Топло Бело Црвено Зелена Сино Жолто Розово Виолетова Теал Вар Портокалова R G БШто Се Вклучени ???48pcs Самовила Бисери!Секоја светлина дојде со 2pcs CR1220 batteris.Не балони, вазни, стакло hookahs и други работи кои се вклучени.Зошто ние го нарекуваме Самовила Бисери??? Бидејќи овој мал led светло топката е само 2 CM дијаметар, големината е како бисер ...

Батерија Управувана Батерија LED Светло За Декорација VC-B1634

DEN 1766.40

Добредојдовте На Vcan LED Светло Мебел,Уживајте во времето изберат најдобрите ви се допаѓа!Детали За ПроизводотРеден Број : VCB1634 батерија управувана led светло за декорација.Големина : D16*H34cm / 6.3*13.5 инченПолначот : 100240 V, 50 / 60 Hz...

10pcs*Свадба партија декорација далечински контролирани подводни led светло за партија централен Чај светлина за под вазна светилки

2160.00 -10 % DEN 1944.00

10pcs / пакет 10lightsСвадба Декорација Multicolor Подводни Светлина База LED Батерија за Осветлување10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorПроизвод Карактеристики10 SMD Led диоди, Мултибои 16 различна боја на Избор, можете да изберете со нашите далечински контролер многу лесно и Визуелно! Користете 3pcs Свежи AAA Алкална Батерија може да понуди повеќе од 8hours осветлување време...

НОВИ LED Нето Божиќ Светла 3 x2M 204 LED диоди 4 бои да се избере Отворено 110V/220V САД/ЕУ Plug Водоотпорен LED Нето Светлина брзо брод

810.24 -0 % DEN 810.00

НОВИ LED Нето Божиќ Светла 3 x2 M 204 LED диоди 4 бои да се избере Отворено 110 V / 220 V САД / ЕУ Plug Водоотпорен LED Нето Светлина брзо бродТочка Име : Led Нето string светлина Емитуваат Боја : Црвена / Жолта / Зелена / Блу / RGB / Виолетова / Розова / Топло Бела / бела LED Кол : 204pcs Должина : 3 M*2 M Влезен напон : AC110v / 220 V (Ако сте треба 110 V, pls ве молиме оставете порака) Приклучок : ЕУ стандард или НИ приклучок ( ако сте треба AU / велика БРИТАНИЈА приклучокот, pls ве молиме оставете порака) Долг живот : >50.000 часа Сертификација : CE & Ro HS Пакет : 1pcs 3 M*2 M led string светлина Топло забелешка : 1.Led string е водоотпорен ,но на контролорот не е .Се надевам дека ќе може да се разбере...

12 Бои за да Изберете CR1220 Батерија Управувана Мини LED Партија Светлина, Лебдејќи LED Самовила Бисери, Свадба Декорација LED Бобинки

DEN 9504.00

12 Бои за да Изберете CR1220 Батерија Управувана Мини LED Партија Светлина, Лебдејќи LED Самовила Бисери, Свадба Декорација LED БобинкиСамовила Бисери Магичен LED Бобинки12 Бои За Опции : Бела Топло Бело Црвено Зелена Сино Жолто Розово Виолетова Теал Вар Портокалова R G БШто Се Вклучени ???180pcs Самовила Бисери!Секоја светлина инсталиран 2 парчиња CR1220 batteris.Не балони, вазни, стакло hookahs и други работи кои се вклучени.Зошто ние го нарекуваме Самовила Бисери??? Бидејќи овој мал led светло топката е само 2 CM дијаметар, големината е како бисер ...

Самовила 3.5 m 96LED luminaria Декорација Гарланд Памук топката String светла Божиќ, Нова година Празник Партија Свадба Светилка осветлување

1824.00 -23 % DEN 1404.00

100% НОВ трговија на големо со Висок Квалитет multicolor LED STRING Лента Фестивал Одмор ЗавесаСВЕТЛО за СВАДБА,Декорација 3.5 m 96 SMD 90pcs Памук топкаНАПОМЕНА : * Бои : Топло Бела / Бела / Променливи, Ние ќе го испрати по случаен избор, освен ако не наведете го фаворизира боја во вашата забелешка кога ќе купите* Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали* Состојба : 1 00% Сосема Нов и Висок квалитетФункција : 100% Сосема НовВисок квалитетНапон : 220 VПамук топка : 90 PCSСветлина може лесно да се изгради фестивалот или партија се чувствувате желба.Совршен за да ги красат вашата куќа, соба, градината, и дрвото, итн.Идеален за Божиќ, свадба, церемонијата, како и други фестивали и настани.Различни групи може да се поврзе заедно.Заштеда на Енергија и пари и заштита на животната средина.Поставете го режимот што сакате со притискање на малото копче на кутијата за контрола.Предмет : Свадба позадина на изгледот, хотели, ресторани, трговски објекти, дома, windows, клубови, концерти, караоке, модни ревии, танц, фаза, и тоа на разни места на изгледот..Пакување : 1pcs x 3.5 m LED String СветлинаУвозни давачки, Даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Далечински Управувач Батерија Управувана Божиќ led Светло VC-B1224

DEN 1574.40

Добредојдовте На Vcan LED Светло Мебел,Уживајте во времето изберат најдобрите ви се допаѓа!Детали За ПроизводотРеден Број : VCB1224 батерија управувана божиќ светлина.Големина : D12*H24cm / 4.8*9.5 инченПолначот : 100240 V, 50 / 60 Hz...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.