• Ново
24 компјутери/многу Чај Светлина Подводните Водоотпорен LED Свеќа Светлина Tealight Светилка Свадба HolidaysParty Декорација

24 компјутери/многу Чај Светлина Подводните Водоотпорен LED Свеќа Светлина Tealight Светилка Свадба HolidaysParty Декорација

Оценка на клиентот:
DEN 902.40

Износ
Залиха


Оригиналниот Подводните Floralyte
11 Бои LED, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED Светло-Водоотпорен LED Свеќа
Ние сме Фабрика Снабдувач !!!
Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други . Изберете ни е најдобриот избор
Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени.
11 бои за опции. Можете да нарачате ги во мешавина од бои.
Што Се Вклучени ???
24pcs подводните floralyte
Не вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!
Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE,
Карактеристики :
1pc Супер-Светли LED
Големина : 3 CM дијаметар Тркалезна Форма светлина база, 2.5 СМ висок
2 парчиња CR2032 батерии инсталиран , трае повеќе од 48hours. и заменливи
Водоотпорен Дизајн , Без оглед дали го користите како хартија фенер светлина, или под вазна светлина.. тие се погодни за двете.
Лесен за користење, само треба да пресврт на светлината, тоа ќе активни во една. Мирно на Функцијата.
Доаѓаат со виси кука на дното , кога сакате да го стави на хартија фенери, толку Лесно , Без потреба од други компоненти
Како да се активни на светлата?
Пресврт за да го вклучите светлото.
Слики :
Апликации :
1, Со Стакло Риба Вазна
2, Употреба со цилиндар Вазни
3, за Употреба со Хартија Фенер
Пакет

Карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Multicolor Исчезнува, Зелена, Црвена, Бела, Килибар, Топло Бела, Розова, Виолетова, Теал, Портокал
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Глава Број:
1-19 глава
Должина:
3cm
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
Гаранција:
1 година
Напон:
6V
боја:
Бела
Број На Модел На:
KS-SB-001
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
KITOSUN
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Празник Име:
Денот на благодарноста
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
CR2032
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Карактеристики:
Подводните
Приклучете Го Опашка:
No
База Тип:
Круг
LED Осветлување Боја:
бела,топло бела,црвена,зелена,сина,теал,килибар,портокалова,розова ,виолетова,RGB
LED Сијалица Количина:
1pc супер светло 5MM ЛЕД , Мраз еден
Извор На Енергија:
2 парчиња CR2032 батерии инсталиран ,минатата 48hours,заменливи
водоотпорен или не:
100% водоотпорни , Потопна во вода
IP Ранг:
IP68
Име на производ:
подводни led floralyte светлина
Производ големина:
3CM дијаметар од 2,5 ЦМ висина
Прилики:
Свадба ,лица,настани,божиќ ,празници
Траење На Батеријата:
Трае повеќе од 8 Часа
Апликации:
вазни, цвет ,градина , smooking shisha декорација

Производи во категоријата

Божиќ Цреша LED Светло Дрво 0.8 1.2 m m 1.5 1.8 m m Нова Година Свадба Luminaria Декоративни Дрво Гранки Светилка за Отворен Осветлување

12960.00 -50 % DEN 6480.00

Божиќ Цреша LED Светло Дрво 0.8 1.2 m m 1.5 1.8 m m Нова Година Свадба Luminaria Декоративни Дрво Гранки Светилка за Отворен Осветлување.>Рачно изработени Вештачки Цреша led Светло Дрво>Ливчиња од иста боја и светлина, боја, па така, кога за да го исклучите светлата, исто така, може да се добие многу добар ефект украсување>Бренд LED, гарантира светлината, подолг живот,>Lower lumens деградација>Добра боја конзистентност.>Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.>LED боја : Розова боја Бело Црвена Сина>Извори на светлина Број : 240 PCS, 360 PCS,480 PCS,864 PCS.>Висина : 0.8 m, 1.2 m,1.5 м,1.8 m>Влезен напон : 220 V / 110 V (имаме ЕУ & НИ приклучокот, ве молиме оставете порака)>Тежина : 6 KG 7 KG 10 KGЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме забележете дека приклучокот НЕ е Водоотпорен, така што ве молиме да се задржи приклучокот далеку од вода ...

Професионални Сцената DJ 18W КТВ флеш светла ветување меч ласерски зрак ласерски светлина 6 Канал Dmx Глас-да се активира Автоматско управување

4319.52 -10 % DEN 3888.00

Опис : Производ ПараметарЛасер во боја : 650nm Црвени Ласерски, 530nm Зелени ЛасерскиLed боја : црвена, зелена, сина, жолта, розова, бела, портокалова, виолетова, зелена треваЛасерски моќ : Црвена 200mw, Зелена 50mwНапојување : AC100240 V, 50 / 60 HzПотрошувачка на енергија : 18 WРаботна температура : 1030indoorЗагрејте време : 28 минутиКонтрола на владата : прирачник...

Самовила 3.5 m 96LED luminaria Декорација Гарланд Памук топката String светла Божиќ, Нова година Празник Партија Свадба Светилка осветлување

1824.00 -23 % DEN 1404.00

100% НОВ трговија на големо со Висок Квалитет multicolor LED STRING Лента Фестивал Одмор ЗавесаСВЕТЛО за СВАДБА,Декорација 3.5 m 96 SMD 90pcs Памук топкаНАПОМЕНА : * Бои : Топло Бела / Бела / Променливи, Ние ќе го испрати по случаен избор, освен ако не наведете го фаворизира боја во вашата забелешка кога ќе купите* Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали* Состојба : 1 00% Сосема Нов и Висок квалитетФункција : 100% Сосема НовВисок квалитетНапон : 220 VПамук топка : 90 PCSСветлина може лесно да се изгради фестивалот или партија се чувствувате желба.Совршен за да ги красат вашата куќа, соба, градината, и дрвото, итн.Идеален за Божиќ, свадба, церемонијата, како и други фестивали и настани.Различни групи може да се поврзе заедно.Заштеда на Енергија и пари и заштита на животната средина.Поставете го режимот што сакате со притискање на малото копче на кутијата за контрола.Предмет : Свадба позадина на изгледот, хотели, ресторани, трговски објекти, дома, windows, клубови, концерти, караоке, модни ревии, танц, фаза, и тоа на разни места на изгледот..Пакување : 1pcs x 3.5 m LED String СветлинаУвозни давачки, Даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Бела, Топло бела, Црвена, Зелена, Сина, Портокалова, Теал, Килибар, Розова, Виолетова, RGB Водоотпорен Подводни LED Светло со 2 LED Светилки

DEN 504.00

Бела, Топло бела, Црвена, Зелена, Сина, Портокалова, Теал, Килибар, Розова, Виолетова, RGB Водоотпорен Подводни LED Светло со 2 LED СветилкиDual ЛЕР Подводни СветилкиПодводните Floralyte II / Подводни led Floralyte / Подводните Флорални Светлина / Подводните Floralite / Подводни led светло / Подводни LED чај светлина / Подводни led свеќа светлина / Водоотпорен led чај светлина / Водоотпорен led свеќа Што се вклучени??? 10 компјутери Dual Led диоди Подводни LED Светла Секоја светла дојде со 2pcs CR2032 батерии и 2 парчиња ЛЕД светилки...

Супер Централен Осветлување!!! Батерија Управувана Multicolors LED Далечински Под Вазна LED Светло База За Свадба Оркестарот

DEN 1200.00

Супер Централен Осветлување!!! Батерија Управувана Multicolors LED Далечински Под Вазна LED Светло База За Свадба ОркестаротБезжични / Подвижни / Свадбена / Партија / Настани Оркестарот Батерија 6inch светлина база.Одлично За Доосветлување под цвет вазни, украсни стакло и акрил објекти, ледени скулптури, алкохолни пијалоци шишиња, Shisha Наргиле Шишиња, мраз кофи , и други реквизити .Оваа 6" база нуди сосема рамна површина со силиконски ленти што е идеална за поставување на објекти без лизгање...

Бесплатен Превозот 10LED Соларна Енергија ПИР Сензор за Движење Ѕид Светлина Отворено Водоотпорен Градината Светилка Декорација Светлина

DEN 815.52

Бесплатен Превозот 10 LED Соларна Енергија ПИР Сензор за Движење Ѕид Светлина Отворено Водоотпорен Градината Светилка Декорација СветлинаКвалитетот На Прво Место, Одлична Услуга, Глобалната Доверба!Опис : Оваа соларна енергија сензор за движење светилки е водоотпорен, heatproof и издржливи.Тоа е широко се користи за осветлување во градина, двор, балкон, ѕидот,улица, двор, плаза, итн...

3AAA Батерија Управувана од Пушењето Shisha Наргиле LED Светло База Увеселителен парк 7CM Multicolors Shisha Наргиле LED Светло W/Далечинскиот

DEN 232.80

3 AAA Батерија Управувана од Пушењето Shisha Наргиле LED Светло База Увеселителен парк 7 CM Multicolors Shisha Наргиле LED Светло W / Далечинскиот3 AAA Батерија Управувана,Мултибои, Далечински Контролирани,Водоотпорен ДизајнНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

(1piece/ многу) KITOSUN Батерија Управувана RF Далечински Контролирани Преносни Под Маса Светло со 28pcs SMD5050 LED

DEN 1728.00

(1piece / многу) KITOSUN Батерија Управувана RF Далечински Контролирани Преносни Под Маса Светло со 28pcs SMD5050 LEDКарактеристики : Безжична 8inch LED centerpeice светлина со АНТЕНСКИ далечински контролер,адаптер за полнење и литиум батерија...

Трговија на големо (300pieces/многу) Свадба Декорација Мини LED Самовила Светла! Лебдечки Магичен LED Бобинки Мини LED Партија Светлина

DEN 8112.00

Трговија на големо (300pieces / многу) Свадба Декорација Мини LED Самовила Светла! Лебдечки Магичен LED Бобинки Мини LED Партија СветлинаСамовила Бисери Магичен LED Бобинки12 Бои За Опции : Бела Топло Бело Црвено Зелена Сино Жолто Розово Виолетова Теал Вар Портокалова R G БШто Се Вклучени ???300pcs Самовила Бисери!Секоја светлина дојде со 2pcs CR1220 batteris.Не балони, вазни, стакло hookahs и други работи кои се вклучени.Зошто ние го нарекуваме Самовила Бисери??? Бидејќи овој мал led светло топката е само 2 CM дијаметар, големината е како бисер ...

4pcs Свадба Декорација Далечинско управување со Подводни LED Партија Чај Маса Мини Светлина Со Батерија За Брак Божиќ ноќ на Вештерките

DEN 907.20

4pcs Свадба Декорација Далечинско управување со Подводни LED Партија Чај Маса Мини Светлина Со Батерија За Брак Божиќ ноќ на ВештеркитеRGB LED Боја, 3 AAA Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorШто Се Вклучени ???4pcs светлина база4pcs далечински контролерНе вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!На цртичка не значи десет парчиња стока...

10pcs* CR2032 ноќта на Вештерките pumkin 12colors led светло за свадба партија декорација Виси хартија фенер светилка за отворен партија материјали

475.20 -10 % DEN 428.00

10pcs* CR2032 ноќта на Вештерките pumkin 12colors led светло за свадба партија декорација Виси хартија фенер светилка за отворен партија материјали за Еднократна употреба LED акцент светлина, За хартија фенер е осветлување, со on / off прекинувач(повлече табот), трае најмалку 24 часа,достапен во 11 светлина бои...

НОВИ LED Нето Божиќ Светла 3 x2M 204 LED диоди 4 бои да се избере Отворено 110V/220V САД/ЕУ Plug Водоотпорен LED Нето Светлина брзо брод

810.24 -0 % DEN 810.00

НОВИ LED Нето Божиќ Светла 3 x2 M 204 LED диоди 4 бои да се избере Отворено 110 V / 220 V САД / ЕУ Plug Водоотпорен LED Нето Светлина брзо бродТочка Име : Led Нето string светлина Емитуваат Боја : Црвена / Жолта / Зелена / Блу / RGB / Виолетова / Розова / Топло Бела / бела LED Кол : 204pcs Должина : 3 M*2 M Влезен напон : AC110v / 220 V (Ако сте треба 110 V, pls ве молиме оставете порака) Приклучок : ЕУ стандард или НИ приклучок ( ако сте треба AU / велика БРИТАНИЈА приклучокот, pls ве молиме оставете порака) Долг живот : >50.000 часа Сертификација : CE & Ro HS Пакет : 1pcs 3 M*2 M led string светлина Топло забелешка : 1.Led string е водоотпорен ,но на контролорот не е .Се надевам дека ќе може да се разбере...

Далечински Управувач Батерија Управувана Божиќ led Светло VC-B1224

DEN 1574.40

Добредојдовте На Vcan LED Светло Мебел,Уживајте во времето изберат најдобрите ви се допаѓа!Детали За ПроизводотРеден Број : VCB1224 батерија управувана божиќ светлина.Големина : D12*H24cm / 4.8*9.5 инченПолначот : 100240 V, 50 / 60 Hz...

100pcs/пакет LED Виси Мини Оркестарот Партија Ligth

DEN 3312.00

Виси Floralyte / Хартија Фенер Светлина / LED Фенер Светлина / Свадба Декорација LED Хартија Фенер Светлина за Еднократна употреба LED акцент светлина, За хартија фенер е осветлување, со on / off прекинувач(повлече табот), трае најмалку 24 часа,достапен во 11 светлина бои...

Кина година (4pcs/многу ) Свадба centerpieces 8inch LED Вазна Светлина База за Рамадан Декорација ,Далечински Управувач и Батерија

DEN 4752.00

Кина (4pcs / многу ) Кристално centerpieces 8inch LED Вазна Светлина База за Рамадан Декорација, Далечински Управувач и Батерија (Батерија)Што Се Вклучени ???4pcs LED Светло Основи.4pcs IRдалечински контролори, инсталиран 1 парче CR2032 батеријата.Секоја Светлина база инсталиран 2200 MAH 3.7 V литиум батерија, и 5 VDC адаптер за полнење.Не вазни, без пушење shisha, не candelabra вклучени.Карактеристики на производот : 8" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

48pcs* LED МИНИ самовила бисери Подвижна мала батерија управувана led светло за цвет свадба партија декорација

1248.00 -10 % DEN 1123.00

Табела централен дрво Декорација Отворено Божиќ Запалени Виси Led Самовила Светлина ТопкиLED Самовила Бисери, ПРЕДВОДЕНА Бобинки Светлина, LED Топката светлина, LED Балон СветлинаТрансформира вашиот настан во еден магичен земјата на чудата!Ставете ги овие мали 3 / 4" дијаметар јасно топки насекаде околу вашата партија место.На тревникот, во градината, виси од дрвја, грмушки и тавани.Нивните водоотпорен дизајн овозможува за употреба во вода карактеристики, каде што тие ќе плови.Секој од нив има мали блескав LED дека згаснува и исклучување, полека.Колективно, тие произведуваат движат светулка или самовила светлина ефект, што е апсолутно уникатен.Можете да го замените батериите, исто така,.Риболов линија може да се доставуваат со користење на мали вдлабнати кука за anchoring.Карактеристики на производот : ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Гушење опасност...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.