• Ново
Kitosun онлајн шопинг 30pcs/Многу 6inch База на Светлината LED База на Светлина со 19 Супер Светло Multicolors Led Вазна Илуминатор

Kitosun онлајн шопинг 30pcs/Многу 6inch База на Светлината LED База на Светлина со 19 Супер Светло Multicolors Led Вазна Илуминатор

Оценка на клиентот:
DEN 21552.00

Износ
Залиха


Kitosun онлајн шопинг 30pcs/Многу 6inch База на Светлината LED База на Светлина со 19 Супер Светло Multicolors Led Вазна Илуминатор (3 AA Батерии Управувана Тип)
Што Се Вклучени ???
30pcs LED Светло Основи.
30pcs IR-далечински контролори,(инсталиран 1 парче CR2032 батеријата)
Секој инсталиран литиум батерија , и доаѓа со адаптер за полнење.
Не вазни, без пушење shisha, не candelabra вклучени.
Карактеристики на производот : 6" сребрена база дијаметар x 1.375" висина
19 супер светло мулти-бои станот SMD5050 LED светла светлина-до централен база.
Cordless и батерија управувана. Бара 3 АА батерии, кои не се вклучени.
Работи за 8 до 10 часа на 3 АА батерии
Светлината база има on/off switch.
Сликата прикажува дава демонстрација на светлината база во употреба.
Вазни прикажани во слики не се вклучени.
Дополнителни слика е на мини база светлина и нашите вазна GCV101 Гем Одблесокот Вазна и Кристално Мушка Џамлии.
Јачина на цените е на располагање.
Производ Specifcation :
6inch со 19 Рамен SMD5050 RGB Led диоди,
За вклучување/исклучување на уредот,
Работа со 3 AA батерии.
Далечински контролирани,
Трае најмалку 8 часа.
Марка :
Со Далечински контролер,
Можете да choose16 Бои,4 боја менување на програмите.
Само работа со батерија само 3 AA
Пакет Се Вклучени :
30 x 6inch led светло база
3 0 x 24keys далечинска контрола
Секој инсталиран литиум батерија , и доаѓа со адаптер за полнење.
Производ Слики :

Карактеристики

Емитуваат Боја:
RGB
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Глава Број:
1-19 глава
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Приклучете Го Опашка:
Yes
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
Гаранција:
1 година
боја:
Бела
Број На Модел На:
KS-CB-619SRR
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
KITOSUN
Должина:
6inch
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Тип На Батерија:
AA
База Тип:
Круг
Напон:
4.5V
Производ големина:
15CM дијаметар, 3.5 ЦМ висина
LED Сијалица Количина:
19pcs SMD5050 RGB LED
LED Осветлување Боја:
Multicolors LED, произведе 16 статични бои
Извор На Енергија:
3AA батеријата + 5VDC адаптер ,и не се вклучени
Далечински Контролер:
IR-Далечински контролер,24keys да се избере 16 бои
батеријата работат време:
3AA алкални батерии работи повеќе од 8 часа
Далечински Растојание:
10meters
Производот:
6inch LED Светло База
Апликации:
под вазна ,под shisha наргиле ,под маса осветлување
Тип:
Партијата & Декоративни Светилки

Производи во категоријата

НОВИ LED Нето Божиќ Светла 3 x2M 204 LED диоди 4 бои да се избере Отворено 110V/220V САД/ЕУ Plug Водоотпорен LED Нето Светлина брзо брод

810.24 -0 % DEN 810.00

НОВИ LED Нето Божиќ Светла 3 x2 M 204 LED диоди 4 бои да се избере Отворено 110 V / 220 V САД / ЕУ Plug Водоотпорен LED Нето Светлина брзо бродТочка Име : Led Нето string светлина Емитуваат Боја : Црвена / Жолта / Зелена / Блу / RGB / Виолетова / Розова / Топло Бела / бела LED Кол : 204pcs Должина : 3 M*2 M Влезен напон : AC110v / 220 V (Ако сте треба 110 V, pls ве молиме оставете порака) Приклучок : ЕУ стандард или НИ приклучок ( ако сте треба AU / велика БРИТАНИЈА приклучокот, pls ве молиме оставете порака) Долг живот : >50.000 часа Сертификација : CE & Ro HS Пакет : 1pcs 3 M*2 M led string светлина Топло забелешка : 1.Led string е водоотпорен ,но на контролорот не е .Се надевам дека ќе може да се разбере...

50pcs/многу Божиќ Декорација Материјали LED Светло За Хартија Фенер Супер Светилка Светла Сјај Отворено Осветлување

2640.00 -10 % DEN 2376.00

50pcs / многу Божиќ Декорација Материјали LED Светло За Хартија Фенер Супер Светилка Светла Сјај Отворено Осветлување за Еднократна употреба LED акцент светлина, За хартија фенер е осветлување, со on / off прекинувач(повлече табот), трае најмалку 24 часа,достапен во 11 светлина бои...

Новиот Бренд Дизајн Сопствени Бои Звук Активира ЕЛ Shutter очила за сонце Празник Осветлување ноќта на Вештерките оркестарот Предводен Ладна Светлина Eyewear

623.52 -14 % DEN 536.00

Новиот Бренд Дизајн Сопствени Бои Звук Активира ЕЛ Shutter очила за сонце Празник Осветлување ноќта на Вештерките оркестарот Предводен Ладна Светлина EyewearСпецификација : Ова е ЕЛ очила со функција на Стабилен на / Трепка / Звук на Активен / Off.Боја : Седум Боја Мешано (Сина,Транспарентен Сина,Црвена,Розова,Жолта, Зелена,Виолетова)Поддржано Од : 2 X AA Батерии (Не се Вклучени)Модел 1 Функција : Стабилен На , Трепка Брзо,Бавно Да Трепка, Исклучете Ја(Со Botton Switch)Модел 2 Функција : Звук Активни , Трепка Брзо,Бавно Да Трепка, Исклучете Ја(Со Botton Switch)Тип на производ : Костими ДодатоциТело Материјал : ПластикаПразник : Божиќ / Ноќта На Вештерките / Велигден Ден / Фестивалот / КарневалНапон : 3 V (2 AA Батерии)Објектот Тежина : 85gРаботна Температура : 30~ 80 СтепенПакет Вклучувајќи : 1pcs x EL Очила1pcs x 3 V Контролер

10pcs*Уметност светла Отворено дом градина свадба партија декорација хартија фенер светла празник сијалица елка светла

475.20 -10 % DEN 428.00

10pcs* CR2032 ноќта на Вештерките pumkin 12colors led светло за свадба партија декорација Виси хартија фенер светилка за отворен партија материјали за Еднократна употреба LED акцент светлина, За хартија фенер е осветлување, со on / off прекинувач(повлече табот), трае најмалку 24 часа,достапен во 11 светлина бои...

10pcs* CR2032 ноќта на Вештерките pumkin 12colors led светло за свадба партија декорација Виси хартија фенер светилка за отворен партија материјали

475.20 -10 % DEN 428.00

10pcs* CR2032 ноќта на Вештерките pumkin 12colors led светло за свадба партија декорација Виси хартија фенер светилка за отворен партија материјали за Еднократна употреба LED акцент светлина, За хартија фенер е осветлување, со on / off прекинувач(повлече табот), трае најмалку 24 часа,достапен во 11 светлина бои...

Супер Централен Осветлување!!! Батерија Управувана Multicolors LED Далечински Под Вазна LED Светло База За Свадба Оркестарот

DEN 1200.00

Супер Централен Осветлување!!! Батерија Управувана Multicolors LED Далечински Под Вазна LED Светло База За Свадба ОркестаротБезжични / Подвижни / Свадбена / Партија / Настани Оркестарот Батерија 6inch светлина база.Одлично За Доосветлување под цвет вазни, украсни стакло и акрил објекти, ледени скулптури, алкохолни пијалоци шишиња, Shisha Наргиле Шишиња, мраз кофи , и други реквизити .Оваа 6" база нуди сосема рамна површина со силиконски ленти што е идеална за поставување на објекти без лизгање...

Бесплатен Превозот 10LED Соларна Енергија ПИР Сензор за Движење Ѕид Светлина Отворено Водоотпорен Градината Светилка Декорација Светлина

DEN 815.52

Бесплатен Превозот 10 LED Соларна Енергија ПИР Сензор за Движење Ѕид Светлина Отворено Водоотпорен Градината Светилка Декорација СветлинаКвалитетот На Прво Место, Одлична Услуга, Глобалната Доверба!Опис : Оваа соларна енергија сензор за движење светилки е водоотпорен, heatproof и издржливи.Тоа е широко се користи за осветлување во градина, двор, балкон, ѕидот,улица, двор, плаза, итн...

Мини Кристал Магија Фаза Светилка 7 Боја Ротирачки Диско Партија Светлина КТВ IR-Далечински LED Ефект на Светлина+USB кабел

DEN 3491.52

LED Партија Светла Далечински Управувач Диско Топка Светлина 3 W Strobe Светло Танц DJ Светла 7 Бои Менување на Звук Активира Фаза Ласерски Светилки за Страните во Барови Pars Клубови или ДомаКарактеристики : 1.Направени со парична казна изработка, сигурен и издржлив.2.Два начини : Auto&Звук, таа ќе стане повеќе погодност за вашите активности.3.Лесно да се инсталира, само треба да се направи на шрафовите на плафон или на ѕид, да се откажам.4.Долго работа живот, одлична стабилност...

4pcs Свадба Декорација Далечинско управување со Подводни LED Партија Чај Маса Мини Светлина Со Батерија За Брак Божиќ ноќ на Вештерките

DEN 907.20

4pcs Свадба Декорација Далечинско управување со Подводни LED Партија Чај Маса Мини Светлина Со Батерија За Брак Божиќ ноќ на ВештеркитеRGB LED Боја, 3 AAA Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorШто Се Вклучени ???4pcs светлина база4pcs далечински контролерНе вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!На цртичка не значи десет парчиња стока...

40pcs/Многу 100M Растојание RF Далечински Управувач Батерија Multicolors ДОВЕДЕ Под Маса Светло за Свадба Централен Вазна Декорација

DEN 75648.00

40pcs / Многу 100 M Растојание RF Далечински Управувач Батерија Multicolors ДОВЕДЕ Под Маса Светло за Свадба Централен Вазна ДекорацијаКарактеристики : Овој ексклузивен LED Светло База е посебен дизајн , Литиум Батерија Инсталирана, Но исто така може да работи со 3 AA батерии...

AC220V 3M ширина x 2.5 M Висина 192LED Божиќ Garlands String Божиќ Светлина Партија Градина Свадба Оркестарот Завеса самовила Светла

710.40 -10 % DEN 639.00

3 M x 2.5 M 192 LED connectable Нова Година, Божиќ Garlands String Божиќ Светлина Партија Градина Свадба Оркестарот Завеса самовила СветлаГолемина : 3 M(ширина) X2.5 M(висина)LED string : 12pcs жици, 16 светилка светилки по stringБоја : Бела / Топло белаВлезен Напон : 220 VПриклучок тип : ЕУ PLUG Switch контролор : 8 видови на начини Комбинација inwaves последователни slo glo брка / флеш бавно исчезнат трепкане стабилен наФункција : Широко се користи во Случаи : бар, хотел, сала, градина, плоштад, улица, гаража, автомобил, мотоцикл, производ знаци и на фестивалот, осветлување..1.Лесно да се инсталира на повеќето површини : Стакло, Дрво, Метал и Пластика2...

2M/4M/10M 80Led Цреша Топки Самовила String Декоративни Светилки Батерија Управувана Свадба на Божиќ Отворено Патио Гарланд Декорација

344.64 -54 % DEN 158.00

Luminaria 80 Led Цреша Топки Самовила String Декоративни Светилки Батерија Управувана Свадба На Божиќ Отворено Патио Гарланд ДекорацијаДолжина : 2 M / 4 M / 10 M LED кол : 20 LED / 40 LED / 80 LED Дијаметар на Топката Сијалица : околу 1cm Swithch тип : on / off / флеш животниот век : 10000hours жица боја : транспарентна Влезен Напон : 4.5 V(3x AA батеријата) Батерија не вклучувајќи ги,затоа што е забрането да се носат...

Супер Квалитет Светла Бела Боја 3AA Батерија Управувана 4inch LED Светло База за Talble да светне Дома Вазна Шише Декорација

DEN 379.20

Супер Квалитет Светла Бела Боја 3 AA Батерија Управувана 4inch LED Светло База за Talble да светне Дома Вазна Шише ДекорацијаБела 4inch Централен Мини Светлина База EМини Под Вазна Светлина(3 AA Батерии не се вклучени) во Потрага по начин да светне вашиот централен? Не гледам подалеку! EМини™ 9 4" мини LED централен светлина база со 9 LED светла е многу ТОПЛО со невести, настан planners, и florists!Овие Светлина основи се дојде со БЕЛО LED светла, Чисто Бела боја Led диоди е најпопуларниот светла во декорација на пазарот..Бидејќи тоа е најсветлиот еден, Многу Сјај во темнината..Добро за сите видови на вазни, стакло и така натаму..Карактеристики : Реден Број : KSCB409 WDBОпис : 4" ПРЕДВОДЕНА ELuminator (9 Компјутери Супер светли бели Led диоди) Под Вазна СветлинаФункција : Светло база има on / off switch.Батерија : Cordless и батерија управувана...

3AAA Батерија Управувана од Пушењето Shisha Наргиле LED Светло База Увеселителен парк 7CM Multicolors Shisha Наргиле LED Светло W/Далечинскиот

DEN 232.80

3 AAA Батерија Управувана од Пушењето Shisha Наргиле LED Светло База Увеселителен парк 7 CM Multicolors Shisha Наргиле LED Светло W / Далечинскиот3 AAA Батерија Управувана,Мултибои, Далечински Контролирани,Водоотпорен ДизајнНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

Подводни LED Светло, 10-RGB LED Водоотпорен Батеријата Напојува Светла со IR-Далечински Контролер за Аквариум, Вазна База, Езерцето

DEN 9504.00

Подводни LED Светло, 10RGB LED Водоотпорен Батеријата Напојува Светла со IRДалечински Контролер за Аквариум, Вазна База, Езерцето3 AAA Батерија Управувана, Мултибои, Далечински Контролирани, Водоотпорен Дизајн(3 AAA Батерии не се вклучени)Ние сме Фабрика Снабдувач .Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

2.8 инчи 10LEDs Далечински Контролирани Подводни LED Светло За Базен, Фонтана, Аквариум, Езерце, Вазна Осветлување

DEN 3792.00

2.8 инчи 10 LEDs Далечински Контролирани Подводни LED Светло За Базен, Фонтана, Аквариум, Езерце, Вазна ОсветлувањеТркалезна Форма за 2,8 инчен Подводни LED Светло База (3 AA Батеријата не се вклучени) Бела / Топло бела / RGB Боја се Менува, Далечински Контролирани,3 AAA батерија управувана , 10 Суперсветли LEDОваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

100pcs/Многу Подводни Батерија за LED Вечен Tealights Floralyte, Бојата се Менува со 11 Виножито Бои. Одлично за Свадба

DEN 3792.00

100pcs / Многу Подводни Батерија за LED Вечен Tealights Floralyte, Бојата се Менува со 11 Виножито Бои Одлично за СвадбаНие сме Фабрика Снабдувач .Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени.Што Се Вклучени ???100pcs Подводни led светла...

12 Бои за да Изберете CR1220 Батерија Управувана Мини LED Партија Светлина, Лебдејќи LED Самовила Бисери, Свадба Декорација LED Бобинки

DEN 9504.00

12 Бои за да Изберете CR1220 Батерија Управувана Мини LED Партија Светлина, Лебдејќи LED Самовила Бисери, Свадба Декорација LED БобинкиСамовила Бисери Магичен LED Бобинки12 Бои За Опции : Бела Топло Бело Црвено Зелена Сино Жолто Розово Виолетова Теал Вар Портокалова R G БШто Се Вклучени ???180pcs Самовила Бисери!Секоја светлина инсталиран 2 парчиња CR1220 batteris.Не балони, вазни, стакло hookahs и други работи кои се вклучени.Зошто ние го нарекуваме Самовила Бисери??? Бидејќи овој мал led светло топката е само 2 CM дијаметар, големината е како бисер ...

Далечински Управувач Батерија Управувана Божиќ led Светло VC-B1224

DEN 1574.40

Добредојдовте На Vcan LED Светло Мебел,Уживајте во времето изберат најдобрите ви се допаѓа!Детали За ПроизводотРеден Број : VCB1224 батерија управувана божиќ светлина.Големина : D12*H24cm / 4.8*9.5 инченПолначот : 100240 V, 50 / 60 Hz...

Кина година (4pcs/многу ) Свадба centerpieces 8inch LED Вазна Светлина База за Рамадан Декорација ,Далечински Управувач и Батерија

DEN 4752.00

Кина (4pcs / многу ) Кристално centerpieces 8inch LED Вазна Светлина База за Рамадан Декорација, Далечински Управувач и Батерија (Батерија)Што Се Вклучени ???4pcs LED Светло Основи.4pcs IRдалечински контролори, инсталиран 1 парче CR2032 батеријата.Секоја Светлина база инсталиран 2200 MAH 3.7 V литиум батерија, и 5 VDC адаптер за полнење.Не вазни, без пушење shisha, не candelabra вклучени.Карактеристики на производот : 8" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

Трговија на големо (180 парчиња/многу) Бела Боја Магичен LED Плодови! Лебдечки Мини LED Топката Свадба Партија Декорација Светла За Божиќ

DEN 4752.00

Трговија на големо (180 парчиња / многу) Бела Боја Магичен LED Плодови! Лебдечки МиниLED Топката Свадба Партија Декорација Светла За Божиќ Самовила Бисери Магичен LED Бобинки12 Бои За Опции : Бела Топло Бело Црвено Зелена Сино Жолто Розово Виолетова Теал Вар Портокалова R G БШто Се Вклучени ???180pcs Самовила Бисери!Секоја светлина дојде со 2pcs CR1220 batteris.Не балони, вазни, стакло hookahs и други работи кои се вклучени.Зошто ние го нарекуваме Самовила Бисери??? Бидејќи овој мал led светло топката е само 2 CM дијаметар, големината е како бисер ...

Trecaan Нето Мрежа на ЕУ String Светлина Гарланд Трепкане Стар Отворено Градина Свадба Партија Прозорец Завеса Самовила Празник Оркестарот

541.44 -30 % DEN 379.00

Влезен Напон : AC напон 220 V (ЕУ приклучок)Boby Боја : Бела ТранспарентнаПрилагодлив : 8 РежимиLED Емитуваат Боја : Бела,Топло бела, Multicolor ,СинаString Светлина должина : 200leds 3 Mx2 M / 96leds 1.5x1.5mРаботна Околина : Внатрешна и НадворешнаКабел боја : БелаАдаптер / Трансформатор : ВклучениВодоотпорен : Yes ( Забелешка : кутијата За контрола и Приклучокот не е водоотпорен)Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен.Еднокопчеоперација дизајн, тоа е полесно да се користи.Океаните на малку ѕвезди трепкане, блиц и промена магично.Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл.Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн.Со 8 различни режими на репродукција : Комбинација, Во Бранови, Секвенцијален, SLO GLD, си поигруваше / Flash, Бавно / Исчезнат, Трепкане / Flash, Стабилен На.1.Ние ви препорачуваме да користите Зачувам која е безбедна и за нас...

20pcs/Многу Rechargeale Батеријата Далечински 6Inch Multicolors ДОВЕДЕ Под Вазна Светлина Дома Декорација LED Светло База

DEN 28704.00

20pcs / Многу Rechargeale Батеријата Далечински 6 Inch Multicolors ДОВЕДЕ Под Вазна Светлина Дома Декорација LED Светло БазаБатерија 6inch LED Вазна Светлина База( 3 AA Батерии не се вклучени)Безжични / Подвижни / Свадбена / Партија / Настани Оркестарот Батерија 6inch светлина база.Одлично За Доосветлување под цвет вазни, украсни стакло и акрил објекти, ледени скулптури, алкохолни пијалоци шишиња, Shisha Наргиле Шишиња, мраз кофи , и други реквизити .Оваа 6" база нуди сосема рамна површина со силиконски ленти што е идеална за поставување на објекти без лизгање...

Батерија Управувана LED Божиќ Светлина табела светилки со далечински управувач VC-B1224

DEN 1574.40

Добредојдовте На Vcan LED Светло МебелДетали За ПроизводотРеден Број : VCB1224 led Божиќ светлина.Големина : D12*H24cm / 4.8*9.5 инченПолначот : 100240 V, 50 / 60 Hz...

48pcs* LED МИНИ самовила бисери Подвижна мала батерија управувана led светло за цвет свадба партија декорација

1248.00 -10 % DEN 1123.00

Табела централен дрво Декорација Отворено Божиќ Запалени Виси Led Самовила Светлина ТопкиLED Самовила Бисери, ПРЕДВОДЕНА Бобинки Светлина, LED Топката светлина, LED Балон СветлинаТрансформира вашиот настан во еден магичен земјата на чудата!Ставете ги овие мали 3 / 4" дијаметар јасно топки насекаде околу вашата партија место.На тревникот, во градината, виси од дрвја, грмушки и тавани.Нивните водоотпорен дизајн овозможува за употреба во вода карактеристики, каде што тие ќе плови.Секој од нив има мали блескав LED дека згаснува и исклучување, полека.Колективно, тие произведуваат движат светулка или самовила светлина ефект, што е апсолутно уникатен.Можете да го замените батериите, исто така,.Риболов линија може да се доставуваат со користење на мали вдлабнати кука за anchoring.Карактеристики на производот : ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Гушење опасност...

10pcs*Свадба партија декорација далечински контролирани подводни led светло за партија централен Чај светлина за под вазна светилки

2160.00 -10 % DEN 1944.00

10pcs / пакет 10lightsСвадба Декорација Multicolor Подводни Светлина База LED Батерија за Осветлување10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorПроизвод Карактеристики10 SMD Led диоди, Мултибои 16 различна боја на Избор, можете да изберете со нашите далечински контролер многу лесно и Визуелно! Користете 3pcs Свежи AAA Алкална Батерија може да понуди повеќе од 8hours осветлување време...

30pcs/Многу 100M Растојание RF Далечински Управувач Батерија Multicolors ДОВЕДЕ Под Маса Светло за Свадба Централен Декорација

DEN 60480.00

30pcs / Многу 100 M Растојание RF Далечински Управувач Батерија Multicolors ДОВЕДЕ Под Маса Светло за Свадба Централен ДекорацијаКарактеристики : Безжична 8inch LED centerpeice светлина со АНТЕНСКИ далечински контролер,адаптер за полнење и литиум батерија...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.