• Ново
YiJiA Правосмукалка Делови HEPA Филтер и Замена филтер екран за Philips Робот FC8820 FC8810 Бесплатен Превозот

YiJiA Правосмукалка Делови HEPA Филтер и Замена филтер екран за Philips Робот FC8820 FC8810 Бесплатен Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 688.32
DEN 585.00 -15 %

Износ
Залиха


Погоден Модел : Philips FC8820 FC8810 Пакет : 1 buc Замена на филтер екран
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. За превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа. Секој спор предизвикан од ова е неразумно. 9. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо. благодарение Врати и Наплата 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. За повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Карактеристики

Бренд Име:
yijia
Број На Модел На:
FC8820 FC8810
Вакуум Дел Тип:
Четки
Тип:
Правосмукалка Делови
Пакет:
1 buc Замена на филтер екран
Карактеристики:
HEPA филтер за Philips FC8820 FC8810 робот почиста
Име:
ОЕМ

Производи во категоријата

Топла Продажба Робот Косилка За Трева Со Дожд Покрива Црна Роботски Косилка За Трева Со Добар Квалитет Бесплатен Превозот

48432.00 -16 % DEN 40683.00

Спецификациисо засолниште за полнење,три ножеви за сечење трева , и 24 Напон литиум батерија на полнење .Со CE, и ROHS сертификацијаликот на трева1...

Правосмукалка Конвертор цевка/Adapter/Конектор, четка (внатрешно 32-милиметри - надворешниот 31mm),правосмукалка делови

DEN 235.20

Вие ќе добиете добри производи од Кина !!!Правосмукалка Конвертор цевка / Adapter / Конектор, четка (внатрешно 32милиметри надворешниот 31mm),правосмукалка деловиОпис Четка (Внатрешен дијаметар 32милиметри или 35mm) се Претворат во надворешниот дијаметар 31mm34mm Погоден за : Правосмукалка Права цевка (внатрешен дијаметар 32милиметри 35mm) ЗАБЕЛЕШКА : Одберете ја оваа адаптер Според дијаметар на Четка и Права цевка Пакување : 1 bucСОВЕТ : Ако имате било какви прашања , молам контактирајте ме ,или оставете порака на нас ,ние ќе се потрудиме да ви помогне вас ,ви благодаримеShow Шопинг ВодичПлаќање : 1...

Оригиналните ОЕМ,Правосмукалка прашина хартиени кеси ,Правосмукалка прибор делови,за FC8202 8220 8222 8204 или ELEC Z2347 / Z3347

DEN 672.00

Вие ќе добиете добри производи од Кина !!!Двоен филтер,Правосмукалка прашина хартиени кеси ,Правосмукалка прибор делови,за FC8202 8220 8222 8204Опис Стр ! H ! Јас ! L ! Јас ! Стр ! S ! Хартиени кеси, удобен и практичен, прифатлива, животната средина и здравјето 100% двојно композитни хартија , Спречување на прашината од внесување на моторни комората...

Само Бесплатен Превозот Во Русија Топла Продажба Робот Косилка За Трева Црна Трева Намалување На Машина Со Добар Квалитет

48432.00 -16 % DEN 40683.00

Спецификациисо засолниште за полнење,три ножеви за сечење трева , и 24 Напон литиум батерија на полнење .Со CE, и ROHS сертификацијаликот на трева1...

5 парчиња/многу Правосмукалка Прашина Кесички Филтер Кеса со Правосмукалка Торба За Karcher WD3.500 3.540 A2201 Супер HR6651,Rowenta Силеџија

767.52 -15 % DEN 652.00

Објектот pakage вклучуваат : 5 парчиња / многуОбјектот должина : 90cm (Прирачник за мерење,дозволете 1~3cm грешка !)Производот компатибилен со :

32-милиметри внатрешен Дијаметар облека чистење на хард PP четка правосмукалка за FC8222 RO2052 RU101 QW12T-602 итн

DEN 477.12

32милиметри внатрешен Дијаметар облека чистење на хард PP четка правосмукалка за FC8222 RO2052 RU101 QW12 T602 итнИме на производПравосмукалка четка за чистењеПроизводиПравосмукалка четка за чистењеМатеријалПВЦ мека пластикаТежина(Кг)0.20Димензија(mm)210*32Внатрешен дијаметар (mm)32БојаЦрна 1.Материјал на овој производ е ПВЦ мека пластика...

1 парче Замена Правосмукалка Делови HEPA Филтер за Electrolux Ergo Rapido ZB3004, ZB3010, ZB3012

901.92 -5 % DEN 857.00

метар Овој Производ : За Electrolux Ergo Rapido машини Еден внатрешниот филтер Вистински Electrolux филтер за супериорен квалитет Замена на секои 36 месеци или кога е потребноОвој Производ Одговара : за electrolux Ergo Rapido ZB3003 AG,ZB3004,ZB3010,ZB3012​

Топла продажба 105mm дијаметар 220V 1200W ниско ниво на бучава бакар мотор на правосмукалка додатоци за ZC1120Y ZC1120B итн

DEN 1818.72

МоторниТопла продажба 105mm дијаметар 220 V 1200 W ниско ниво на бучава бакар мотор на правосмукалка додатоци за ZC1120 Y ZC1120 B итнПогоден заПравосмукалкаВисина102mmДијаметар105mmМоќност1200 WПроизвод тежина1.06 kgСува тип на мотор : Овој мотор е сува тип на мотор,па тоа само може да се соберат обичните прашина и не може да се соберат вода.Околните правец дека се myzesised во шасијата преку моторни роторот, stator ликвидација делови.Ако има вода , тоа ќе предизвика да го запали моторот.По користење на правосмукалка,ве молиме да се исчисти странски оглед дека во прав торба и прашина првенство во време.Така што тоа може да спречи многу туѓи тела блокираа вшмукување на машината и да се запали моторот...

Оригинален Квалитет правосмукалка јастуци,цевчиња,нишка Црево,мека цевка,внатрешниот 28mm/надворешниот 34mm, правосмукалка делови

475.20 -6 % DEN 447.00

45.12 / метар 71.44 / метар 51.70 / метар 64.86 / метарВие ќе добиете добри производи од Кина !!!Оригинален Квалитет правосмукалка јастуци,цевчиња,нишка Црево,мека цевка,внатрешниот 28mm / надворешниот 34mm,2 метри,правосмукалка деловиОпис Тема Црево големина Тема внатрешен дијаметар : 28 мм Тема надворешниот дијаметар : 34 mmЗа иста големина на правосмукалкаСОВЕТ : Ако имате било какви прашања , молам контактирајте ме ,или оставете порака на нас ,ние ќе се потрудиме да ви помогне вас ,ви благодаримеShow Шопинг ВодичПлаќање : 1...

Оригиналните ОЕМ,чистење убедливо робот,за 400Series,Штекер Филтер HEPA ,Автоматско чистење со правосмукалка роботи делови

DEN 427.20

Вие ќе добиете добри производи од Кина !!!Оригиналните ОЕМ,чистење убедливо робот,за 400 Series,Рамни HEPA Стил Филтри,Автоматско чистење со правосмукалка роботи деловиОпис Замена на филтрите за 400 Серија и Професионални Серија Роботи...

1PCS бела hepa филтер +2 парчиња 120*120*20mm филтер памук Правосмукалка Додатоци на Правосмукалка FC5225 FC5830 FC5822

DEN 388.80

филтер 1 PCS бела hepa филтер +2 парчиња 120*120*20mm филтер памук Правосмукалка Додатоци на Правосмукалка FC5225 FC5830 FC5822Име на производНа правосмукалка филтерПроизводи1pcs hepa филтер+2 парчиња филтер памукМатеријалhepa+пенаТежина0.08 kgДимензија(mm)143*143*25mm+120*120*20mmРамка материјалпластичниПогоден modleFC5225 FC5226 FC5228 FC5822 FC5823 FC5826 FC5828 FC5830 итн...

4pcs/многу 2бр влажни четка+2 парчиња сува четка за hobot 268 288 Робот X6 прозорец чиста четка крпа weeper стакло windows крпа Почисти Делови

801.60 -20 % DEN 641.00

4pcs / многу 2бр влажни четка+2 парчиња сува четка за hobot 268 прозорец чиста четка крпа weeper стакло windows микрофибер крпа Почисти Деловипакет : 2 парчиња влажни четка+2 парчиња сува четкакомпатибилен : hobot 268

3 Сина AeroVac Филтер + 3 поставете главниот Четка за полнење +3 страна четка за 600 Серија 620 630 650 660 замена на делови

1372.80 -5 % DEN 1304.00

Опис Чисти четки одржите вашиот дом робот работењето на врв перформанси Ние ви препорачуваме да се чисти Roomba е четки секои 13 користи (во зависност од износот на нечистотија и остатоци во вашиот дом)...

5 парчиња Близнак/Гениј Комплет HEPA Филтер за Томас 787203 Правосмукалка Делови Близнак Aquafilter Гениј Aquafilter Филтри

613.92 -34 % DEN 405.00

100% новиОбјектот пакетот вклучува : 1 парче HEPA филтер1 парче Моторни заштита филтер1 парче Издувниот воздух филтер1 парче Аква системиплоча филтер1 парче Аква системи филтер коцкаОбјектот Компатибилен оригиналниот модел : ПАРЕА VAC, БЛИЗНАК TT PARQUETT AQUAFILTER,БЛИЗНАЦИ ТИГАР, БЛИЗНАК AQUATHERM + AQUAFILTER,ROTHO AQUAFILTE, ГЕНИЈ S2 AQUAFILTER,БЛИЗНАК, БЛИЗНАК AQUAFILTER, БЛИЗНАК AQUATHERM,БЛИЗНАЦИ T2, БЛИЗНАК T2 AQUAFILTER, БЛИЗНАК T2 PARQUETT AQUAFILTER,БЛИЗНАЦИ TT, БЛИЗНАК TT AQUAFILTER.Близнаци AquafilterБлизнаци TT AquafilterБлизнаци Т1 AquafilterБлизнаци T2 AquafilterГениј Aquafilter

правосмукалка тема Црево,мека цевка,јастуци, цевчиња, внатрешен дијаметар 25mm/надворешниот 32-милиметри,правосмукалка делови

432.00 -6 % DEN 406.00

45.12 / метар 71.44 / метар 51.70 / метар 64.86 / метарВие ќе добиете добри производи од Кина !!!правосмукалка тема Црево,мека цевка,јастуци, цевчиња, внатрешен дијаметар 25mm / надворешниот 32милиметри,2 метри,правосмукалка деловиОпис Тема Црево големина Тема внатрешен дијаметар : 25 мм Тема надворешниот дијаметар : 32 ммБоја : Случајни испорака (Црна или Сива) За иста големина на правосмукалкаСОВЕТ : Ако имате било какви прашања , молам контактирајте ме ,или оставете порака на нас ,ние ќе се потрудиме да ви помогне вас ,ви благодаримеShow Шопинг ВодичПлаќање : 1...

10Pcs Страна Четка + 6Pcs прашина hepa филтер замена за Ariete Briciola 2711 2712 2713 2717 Робот Правосмукалка Robotisc Делови

779.04 -40 % DEN 468.00

НАЈНОВИТЕ Hight квалитет10 Pcs Страна Четка + 6 Pcs прашина hepa филтер замена за Ariete Briciola 2711 2712 2713 2717 Робот Правосмукалка Robotisc Делови Погодни Модел : Ariete Briciola 2711 2712 2713 2717 Пакет вклучуваат : 10 Pcs страна четка + 6 Pcs филтер)

5 парчиња Перат Обновливи Микрофибер Mopping Облека за iRobot Braava 380t 320 Нане 5200 Роботски Дома од Суштинско значење

541.44 -50 % DEN 271.00

Опис на производот Висококвалитетни ПроизводиМикрофибер mopping облека се отстрани нечистотијата и коса од вашиот подови.На крпи можат да се перат и да се користат стотици пати.Материјал : МикрофиберБоја : BuleГолемина : прибл.30*20cmКомпатибилен со сите braava модели, вклучувајќи ПроЧистење на РезервоарПодлога,Компатибилен со irobot Braava 380t 320 и Нане 5200, 5200 C,4205&4200.Пакетот Вклучува : 5pieces Микрофибер Mopping ОблекаПревозот : Ние обично ќе обезбеди за испорака метод кина пост Воздух mail и E пакет во САД...

20pcs Микрофибер Крпи за Чистење Про-Чиста Mopping Облека За Braava Кат Mopping Робот 380 380T 320 Нане 4200 4205 5200 5200C

1391.52 -25 % DEN 1044.00

Инструкции : Braava е текстура ПроЧиста микрофибер mopping облека се отстрани нечистотијата и коса од вашиот подови.На крпи можат да се перат и да се користат стотици пати,washableand издржливи.Секој платно е лесно да се закачите и да ги отстраните од магнетни чистење подлога.Направени со Starfire микрофибер.Компатибилен со Braava ПроЧиста Резервоарот.Компатибилна со моделот : Објектот За Робот Braava ПроЧиста (380 / 380t / 321 / Нане 4200 / 4205 / 5200 / 5200 C) Чистење со Правосмукалка РоботиПакет Се Вклучени : 20pcs x Mopping

Универзална Крпа/Не-плетени Правосмукалка dustbag,повторна употреба/рециклирање Перат торба,110x100x50mm,за W12T-607 608,Правосмукалка делови

379.20 -6 % DEN 357.00

Вие ќе добиете добри производи од Кина !!!Универзална Крпа / Неплетени Правосмукалка dustbag,повторна употреба / рециклирање Перат торба,110x100x50mm,за W12 T607 608,Правосмукалка деловиОпис Стр ! H ! Јас ! L ! Јас ! Стр ! S ! Неплетени прашина торба, удобен и практичен, прифатлива, животната средина и здравјето Перат, еднократно, трајни торба,Абење отпор, Спречување на прашината од внесување на моторни комората...

(За A320,A325,A330,A335,A336,A337,A338) Фан Собранието за Робот Правосмукалка, Црна Боја, 1pc/ пакет со правосмукалка делови

1079.52 -14 % DEN 928.00

Име на производ : (За A320,A325,A330,A335,A336,A337,A338) Фан Собранието за Робот Правосмукалка, Црна Боја, 1pc / пакетМногу Важно : Пред да ја купите, ве молиме бидете сигурни дека црна боја може да одговара на вашиот робот.Она што е во пакет?Фан собранието*1pcsAnswer : ___________________________ Note : sparepart пакет е костим за i CleanerA320 / A325 / A330 / A335, ве молиме да видите на сликите на i Cleaner A320 / A325 / A330 / A335 како што следува : A320 : A325 : A330 : A335 : A338 :

14.4 V 3000mAh Роботиката Батеријата за KV8 XR210,Cleanna XR210series Meidea M320,Zebot Z320,Kaily 310,A325 Робот Почиста

DEN 2125.44

Информација За Производот : Сите предмети се 100% Сосема Нов во Оригиналната Состојба гаранција.Подолго време на животниот век на батеријата од оригиналот...

Топла Продажба Робот Косилка За Трева Трева Намалување На Машина Со Добар Квалитет Бесплатен Превозот Само Движи Косилка За Трева

48912.00 -16 % DEN 41086.00

Спецификациисо засолниште за полнење,три ножеви за сечење трева , и 24 Напон литиум батерија на полнење .Со CE, и ROHS сертификацијаликот на трева1...

Флексибилни и Наежвам Четка 6-Вооружени Страна Четка Со Завртки Сет за irobot roomba 600 700 Серија 620 630 650 660 760 770 780

478.56 -5 % DEN 455.00

100% нови.Објектот pakage вклучува : 1 парче Наежвам Четка1 парче Флексибилни Beater Четка1 парче 6Вооружени Страна Четка1 парче 3Вооружени Страна Четка1 парче srew за страна четкаОбјектот замена за модели : 600 700 (620 630 650 660 760 770 780 790 )Серија Чистење Со Правосмукалка Роботи

3 парчиња/многу Pinceis Робот Правосмукалка Страна Четка за Ecovacs Escova Deebot Deepoo D58 D54 D56 D58 D54 D56 520 526 540 серија

401.76 -15 % DEN 341.00

Замена страна четка за Ecovacs Deebot Deepoo D58 D54 D56100% сосема нов!Објектот pakage : 3 парчиња страна четкаПогоден за роботи Ecovacs D54, D56, D58 , D58 D54 D56 520 526 540 550 560 570 580 серија

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.