• Ново
3 во 1 Полнење преку USB Порт Прашина Приклучок + Micro SD Порта преку + SIM Картичка Порта Поклопец на Слот За Sony Xperia Z1 Компактен Мини

3 во 1 Полнење преку USB Порт Прашина Приклучок + Micro SD Порта преку + SIM Картичка Порта Поклопец на Слот За Sony Xperia Z1 Компактен Мини

Оценка на клиентот:
DEN 191.52

Износ
Залиха

Оригинални Нови Полнење преку USB Порт Прашина Plug Маска + Micro SD Port +SIM Картичка Порта Поклопец на Слот за Sony Xperia Z1 Компактен Карактеристики : 1).Бренд нови и оригинални замена За Sony Xperia Z1 Компактен SIM Послужавник. 2).Доаѓа со pretective пластична кеса и безбедно пакување. 3).Голема количина на залиха. 4).Секој објект е тестиран пред превозот. 5).Испрати 2 работни дена после потврда на плаќањето. 6).Одличен за по-продажба на услуги. Компатибилен Со : Замена на делови За Sony Xperia Z1 Компактен Пакет Вклучуваат : 1 Set= Полнење преку USB Порт +Micro SD Port +Sim Картичка Порта Прашина Plug Покритие за Sony Xperia Z1 Компактен Пријателски Потсетник Специјални вештини и техники потребни за соодветна инсталација. Ние ви препорачуваме да се процесира вашата repairment со помош на квалификуван техничар.
1 x Супер Квалитетен Водоотпорен & Анти-прашина Маска Размавта Сет за Sony Xperia Z1 Компактен
Плаќање
-Ние само го прифатат плаќање преку Aliexpress.
-Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во плаќањето за испорака.
-Меѓународните Купувачи? Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Се враќа
-Ние нудиме 1 месеци Гаранција.
-Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ние не сме одговорни за било купите по овој 15-дневен период. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
-Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (на пример, сте го добиле погрешен точка). Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
Повратни информации
-Ние ќе ви даде повратна информација кога цел е да заврши.
-Негативни повратни информации не реши ништо. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Контактирајте Со Нас
-Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.
-Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака, или e-mail за нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики

боја:
Сребрена, Жолта, Розова, Темно Сива Боја
Тип:
Слушалка Џек Приклучок
Бренд Име:
unque etek
Слушалка Џек Дијаметар:
0.35 mm
Класификација:
Мобилен Телефон SIM Носителот
Функција:
sim картичка лента
Бесплатен превозот :
Yes
во парк:
Yes
Стоковните:
SIM Картичка Фах Носителот
Состојба:
Супер добар бренд нови оригинални вистински
Компатибилен:
За SONY Xperia Z1 Компактен
Тип На Производ:
Sim Картички Адаптери
Тип:
Случај

Производи во категоријата

YIESOM Тип-C Телефон Порт за Полнење 3.5 mm Слушалка Џек Sim Картичката Type C Анти Прашина Приклучок За Samsung S9 S8 А5 О7 2017 Huawei P9 P10

179.04 -40 % DEN 108.00

YIESOM ТипC Телефон Порт за Полнење 3.5 mm Слушалка Џек Sim Картичката Type C Анти Прашина Приклучок За Samsung S9 S8 А5 О7 2017 Huawei P9 P10100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : AlumiumЗаштита на вашата слушалка џек на вашиот мобилен телефон од прашина.Компатибилен за Тип C со 3.5 милиметарски џекЛесно да се инсталира и да ги отстрани За Типот C USB Порт Телефони · За Samsung Галакси S9 / S9 Плус · За Samsung Галакси S8 / S8 Плус· За Samsung Галакси A3 А5 S7 2017· За Samsung Galaxy Note 8· За OneplТри 3 A3000· За Onepl T· За Onepl T· За Google Пиксели 2 / XL 2· За Meizu Про 5 / MX5 Про 5.7"· За Meizu Про 6· За Microsoft Lumia 950 5.2"· За Microsoft Lumia 950 XL 5.7"· За Nokia N1· За Huawei Google Nex P 5.7"· За HUAWEI Искачи P9· За HUAWEI Искачи P9 Плус· За Huawei Чест V8· За LG и Google Nex X 5.2"· За LG G5· За LG G6· За Letv ЛЕ 1 5.5" · * * За Letv ЛЕ 1 Про 5.5"· За Letv Max 6.3"· За Леново ZUK Z1 5.5"· За Леново ZUK Z2 Про· За HTC 10 HTC One M10· За Xiaomi Mi 4 C M4 C 5.0" · * * За Xiaomi 5 Mi 5 2016 година· За Xiaomi 6 Mi 6· За Xiaomi Mi 4 S· За Xiaomi Mi Микс· За Xiaomi Mi Max2 · За Xiaomi Mi 5 X· За Новите Macbook 12" A1534· За HTC У Ултра· За HTC U11· За ZTE Zmax Про· За Nintendo Switch 2017 · За Sony Xperia XA1 · За Sony Xperia XZ Премиум · За Black Berry KEYone · За Другите USB 3.1 Тип C УредAnswer : ___________________________ Note : руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме !

Мобилен Телефон држачи за полнење порта Прашина Приклучок од 3,5 мм Аудио слушалка Џек Помошен интерфејс stopple за Apple iPhone 7 6 6s плус

102.24 -25 % DEN 77.00

Телефон Алуминиум Легура СТП Прашина Plug Сет за i Phone 7 7pl S 6 Слушалка Џек 8 Pin Plug Анти Прашина Plug Телефон Додатоци

10pcs Bling Дијамант Прашина Plug Универзалната 3.5 mm Видиме Слушалка Приклучок За iPhone 6 5sSamsung HTC, Sony Џек за Слушалки Затка 35

DEN 33.12

Bling Дијамант Анти Прашина Plug Универзалната 3.5 mm Мобилен Телефон Слушалка Приклучок За i Phone 5 6 Samsung, HTC, Sony i Padние ќе ви испратиме случаен боја (мешана боја)...

Оригиналниот Полнење преку USB Порт Прашина Plug Маска + Micro SD Port +Слотот за SIM Картичка копче за Sony Xperia М4 Аква Еден Dual SIM

DEN 287.52

Карактеристики : 1).Бренд нови и оригинални замена За Sony Xperia М4 Аква Dual SIM Послужавник 2).Доаѓа со pretective пластична кеса и безбедно пакување...

$10 бесплатен превозот kpop kawaii оригинален квалитет Чи е мачка Анти прашина приклучок за мобилен телефон ks симпатична аниме уво џек слушалка капа

DEN 72.00

Шопинг насоки : 1 со цел да ги намали нашите клиенти купување на трошоците, затоа, ние испрати подолу нарачка од Кина пост, но не и со следење на број...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.