• Ново
beibehang Сопствена позадина polygonal три-димензионална топка креативни позадина современ дом декорација тапети за ѕидови 3 d

beibehang Сопствена позадина polygonal три-димензионална топка креативни позадина современ дом декорација тапети за ѕидови 3 d

Оценка на клиентот:
DEN 1008.00
DEN 726.00 -28 %

Износ
Залиха


Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Не ролни.
1 s quare метар = 1pcs. 2 s quare метар =2 парчиња. 3 s quare метар =3pcs .. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Купувачот цел различна количина. Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft Количина : 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft Количина : 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft Количина : 7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft
Други големина . (ширина и висина) . ве молиме да ни каже. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Не големина информации. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x висина) 2 : Купи Сега. 3 : Пополнете ги деталите .Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел .Плаќања .на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2.8 m Висина = 1.7 m. 2.8 m x 1.7 m = 4.76m2 заокружување .Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. Mural позадина. ѕидот mural. Не позадина ролни. Не постер. Не ѕидот налепници. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина. Не 10m L и 0.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа. Со иста позадина ролни. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина. Ширина и висина. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да). Ова е само еден пример јас може да произведе било која големина Позадина на екранот
Позадина на ЛОГОТО екранот

Карактеристики

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
сопствена позадина
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
0:
16262023

Производи во категоријата

beibehang Сопствена Позадина 3D Фото Ѕидното Сликарство Олеснување Зголеми Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО Позадина Позадина Mural de papel parede

1344.00 -45 % DEN 739.00

Купувачите мора да се прочита : Ѕид позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни 1 S quare метри = 1pcs 2 S quare метри = 2 парчиња...

Mural Кул Браун Геометриски Модел Mural 3D 3D позадина дневна соба позадини

1440.00 -26 % DEN 1066.00

Природен Камен Најголем Камен Продавница I n Aliexpress $ 14.5 / место $29.00 50 % ПОПУСТ $ 15 / место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 13 / место $29.00 55 % ПОПУСТ $ 15 / место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 14.5 / место $29.00 50 % ПОПУСТ $ 15 / место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 13.8 / место $29.90 54 % ПОПУСТ $ 14.5 / место $30.00 52 % ПОПУСТБесплатен превозот Кул Браун Геометриски Модел MuralБесплатен превозот Апстракт Сина Геометриски Позадина 3 D позадина mruals метар квадратенБесплатен превозот Multicoloured Триаголници Геометриски Позадина метар квадратенБесплатен превозот Розови и Сини Ленти Позадина десктоп позадина кујна метар квадратенЦрна и бела мода зебра сопствена позадина mural позадина mural на големи 3 D модерна спалната соба дневна соба позадина метар квадратенБесплатен превозот 3d тридимензионални позадина модерна гроздобер fashion tv троседот ктв позадина ѕид метар квадратенБесплатен превозот Mural бар КТВ позадина позадина ЉУБОВ англиски спалната соба телевизија позадина 3 D писма метар квадратенБесплатен превозот Ретро носталгија Европската градење на големи мурали КТВ позадина позадина дневната соба ТВ Бар Ресторан метар квадратенБесплатен превозот Ретро Лондон раканасликани Европската огромни мурали на ТВ поставување на ѕид слободно време за Кафе бар сала позадина метар квадратен

beibehang Сопствени модни убава позадина романтична лаванда бања дневна соба 3D стерео кат de papel parede ѕид хартија

1656.00 -46 % DEN 894.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

Mural Жолта Геометриски Дизајн Ѕид Mural 3D 3D позадина за дома

1440.00 -26 % DEN 1066.00

Природен Камен Најголем Камен Продавница I n Aliexpress $ 14.5 / место $29.00 50 % ПОПУСТ $ 15 / место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 13 / место $29.00 55 % ПОПУСТ $ 15 / место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 14.5 / место $29.00 50 % ПОПУСТ $ 15 / место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 13.8 / место $29.90 54 % ПОПУСТ $ 14.5 / место $30.00 52 % ПОПУСТБесплатен превозот Жолта Геометриски Дизајн Ѕид Mural 3 D позадина за домаБесплатен превозот Корални Дијаманти Mural 3 D позадина за детска соба метар квадратенБесплатен превозот Блок Геометриски Дизајн Ѕид Mural 3 D позадина за детска соба метар квадратенБесплатен превозот Црно и Бело Letterblock Mural 3 D позадина дневна соба позадини метар квадратенБесплатен превозот Кул Браун Геометриски Модел Mural 3 D позадина дневна соба позадини метар квадратенБесплатен превозот Апстракт Сина Геометриски Позадина 3 D позадина mruals метар квадратенмодерната геометриски триаголник позадина позадина спалната соба дневна соба ТВ ѕид на црно бел филм внатре големи 3 D mural позадина метар квадратенБесплатен превозот Камен Будистички mural позадина спалната соба Клуб ТВ поставување на ѕид личност 3 D Позадина прилагодување метар квадратенБесплатен превозот Multicoloured Триаголници Геометриски Позадина метар квадратен

3d позадина фото позадина сопствени деца mural дневна соба и животински свет map 3d слика троседот во ЖИВО позадина позадина за 3d ѕид

1443.84 -46 % DEN 780.00

Драги пријатели, добредојдовте на пребарување, изберете и да се купи Позадината е прилагоден Материјал : НеПлетени Цена : $ / метар квадратен...

3d Hd Позадини Голем Ѕид Оркестарот Идеи Детска Спална соба Дизајн Домашна Стока Ѕид Уметност Декоративни Ѕид Мурали Соба Позадина SWtudy

1920.00 -46 % DEN 1037.00

Купувачот мора да го прочитате : Mural позадина цена : $ / 1 квадратен метар Не ролни Ширина x висина=квадратни метри =цел количество 1m2=1pcs...

Mural Праска и Тиркизна Исчезнат Ombre Ѕид Mural Прилагодување потекло 3D тапети за ѕидови 3d позадина мурали

1440.00 -26 % DEN 1066.00

Природен Камен Најголем Камен Продавница I n Aliexpress $ 14.5 / место $29.00 50 % ПОПУСТ $ 15 / место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 13 / место $29.00 55 % ПОПУСТ $ 15 / место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 14.5 / место $29.00 50 % ПОПУСТ $ 15 / место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 13.8 / место $29.90 54 % ПОПУСТ $ 14.5 / место $30.00 52 % ПОПУСТБесплатен превозот Праска и Тиркизна Исчезнат Ombre Ѕид MuralБесплатен превозот Кул Браун Геометриски Модел Mural 3 D позадина дневна соба позадини метар квадратенБесплатен превозот Апстракт Сина Геометриски Позадина 3 D позадина mruals метар квадратенБесплатен превозот Црно и Бело Letterblock Mural 3 D позадина дневна соба позадини метар квадратенБесплатен превозот Простор Напаѓачите Mural Позадина 3 D позадина за дете спална соба метар квадратенБесплатен превозот Multicoloured Триаголници Геометриски Позадина метар квадратенБесплатен превозот 3 D стерео ТВ позадина позадина позадина mural модерна голема дневна соба позадина љубов рози метар квадратенБесплатен превозот позадинско осветлување на Мостот Бруклин Mural тапети за ѕидови црна позадина за ѕидови метар квадратенБесплатен превозот Розови и Сини Ленти Позадина десктоп позадина кујна метар квадратен

beibehang 3D Креативни Позадина Дрвја Летање Птица Дрвја Silhouettes Модерна Едноставна ТВ Позадина Ѕидови 3d позадина papier peint

1344.00 -45 % DEN 739.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

3d тротоарите Европската камен шема jade parquet дневна соба и бања 3D кат пвц самолепливи позадина

3840.00 -46 % DEN 2074.00

Материјал : ПВЦПроизвод Големина : Custom size, можете да го изберете вашиот омилен сликаБоја : Како на сликата покажуваТежина : 0.5 kg / метар квадратенСостојба : 100% Сосема нов и Висок квалитетLengthx Width = квадратни метри = Цел КоличинаГо прилагодите големина е : Во моментов, неговата цена е 1 метар квадратен ,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни метри mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Долго__ __ __ м, Широк__ __ __м, пред да плаќаат за тоа...

Сопствени 3D фото позадина цртан филм рака насликани топол воздух балон mural Деца соба со софа во позадина позадина de papel parede

707.04 -30 % DEN 495.00

Точка Законик СОПСТВЕНА ПОЗАДИНА / 3 D СОПСТВЕНА ПОЗАДИНА MURAL Објект Големина Обичај .Истиот со ѕид ширина и висина .Кога ќе го поставите цел ,ве Молимепресмета колку квадратни метри ви треба ...

beibehang Позадина Планински поток дрвја Фотографија Позадина Европа Уметност Mural за Дневна Соба и Голема Слика на Ѕид Панел

1440.00 -49 % DEN 734.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

ААА одделение abalone paua школка дрво самолепливи налепница поддршка 140x240mm

11040.00 -8 % DEN 10157.00

Повеќе мајка на бисер ламинатни Abalone paua школка дрво самолепливи налепница поддршка .Апликацијата случаи на школка ламинатни : Ние се направени рачно изработени декорација,најжешките објект во денешно време посебно во двете станбени и комерцијални индустрии.Школка мозаик плочки се направени од Кинески бисер школка и скапоцени морски школки,намерно направен да се даде акцент со комбинација на мермер и seashell на подови,ѕидови,kitches,или дури и во вашата бања соба, покриени со убави и природни школка мозаик плочки.Производи карактеристики : 1.Перл текстура : нашите суровини е разни видови на мајката на бисер во светот со природни бои,елегантна и шармантна функција и морето мириса.2.Море здив : светските мориња различни климатски,што резултира во шарени природна мајка на бисер,бисер бела,златна,шампањ,розова,или мистериозната шарени црно и има природна текстура.3.Животна срединапријателски и зелена : ние најчесто ги користат образован школка која нема да биде недостаток на акции.И нашите производи неопасен да hunman здравјето на елемент,во согласност со зелена заштита на животната средина,и тоа се враќа кон природата концепт на модерна декорација.

Обичај Фото Позадина Модерна Едноставни Модни 3D Стерео Простор Сина Пердув Креативна Уметност Mural Слики за Позадина Дневна Соба

732.96 -26 % DEN 542.00

Предмет Бр : MU1411Стил : Модерна Уметност стилБоја : Како на сликата5 Материјал достапни : Водоотпорен Платно (Основен материјал) / 3 D Врежана / Кожа Шема / Слама текстура / Водоотпорен Свила ПлатноУпотреба : Livingroom / постелнина соба / Студија / Свадба Куќа / Детска соба / КТВ / ЛентаЗемете На Гласачките Места : Тоа е еден вид на Обичај mural позадина, Ние мора да произведуваат според вашиот ѕид точна големина (Висина и Ширина)...

Европската Едноставна Луксузни Беж Браун Сина Damask Тапети За Ѕидови 3 D Класичен Врежана ТВ Соба, Спална соба Ѕид хартија Дома Декор

2344.80 -26 % DEN 1735.00

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : Боја на Ѕвонење може да се разликува поради монитор резолуција и различни осветлување во просторијата.Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидотЕвропски Стил Дамаск Флорални 3 D ПозадинаСтил : Европски СтилМатеријал : Не ТкаениГолемина : 0.53 m(Ширина) 10m(должина)Лепак : БезБразил купувачи (време на испорака )Кина пост : 20 до 120 дена , може слободно данок .ПРЕГЛЕДИ : 7 до 20 дена ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.