• Ново
Професионални 3m*5m Tye-Умре Муслин свадба Позадина F5624,фотографија backdrops за семејство,Деца, домашни Миленици, Студио, Обичај Услуга

Професионални 3m*5m Tye-Умре Муслин свадба Позадина F5624,фотографија backdrops за семејство,Деца, домашни Миленици, Студио, Обичај Услуга

Оценка на клиентот:
DEN 1824.00
DEN 1605.00 -12 %

Износ
Залиха


Нови Пристигнување 3m*5m Tye-Умре Муслин свадба Позадина F5624,фотографија backdrops за семејство,Деца, домашни Миленици, Студио, Обичај Услуга
Функција : се Направени од издржлив муслин материјал, Големина : 3*5m( може да се прилагоди ) 100% памук за да го апсорбира светлина и помогне да се елиминира одраз Сосема лесна; направени од едно парче на материја Машина перат; овозможи 5-8% за намалување Crimped по должината на рабовите за да се спречи солзи Светлина-тежина Лесно да се свитка Спектар на избор за вас
Пакување : секој px во ПП торба Specialy,имаме многу големини како што е подолу,pls остави порака кога ќе треба .Специјален дизајн :
Повеќе бои за да изберете :
Топло внимание : Бидејќи секоја позадина е бојата со рака, па на бои и сликата може да се разликува малку од делот прикажан во галерија слика.Исто така разликите во боја може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.

Карактеристики

Големина (мм):
3x3m, 3x6m, 3x5m
Материјал:
Муслин
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
F5624
Бренд Име:
FOTOKEEN
Стил:
Други
Тип:
Tye-умре Позадина
Големина:
3*5m
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Бесплатен превозот 3x5ft гроздобер дрво квадратен пресек позадина браун новороденче позадина

624.00 -5 % DEN 593.00

Бесплатен превозот 3x5ft гроздобер Квадратни дрвени штици сценско за деца фотографии позадина браун новороденче позадинаОпис : Материјал : висок квалитет на винил екопријателскиГолемина : 3ft ширина X 5ft Должина / 100*150cm ( customer големина е прифатена)Пакување : Виткање.Карактеристики : Овој објект е сценско сосема нов дигитален печатени позадина.Тоа е доволно светлина за да не биде кавга (особено ако се работи за локација),исто така, издржливи доволно да трае и да се добие работа во право!Тоа може да биде drapped или обесени директно лесно!Примена : Тоа е совршен за секое професионално или аматерски фото снимањето.Тоа може да се користи за различни ситуации како што се фотографија студио, свадбена церемонија,роденден / семејството партија и внатрешна / надворешна портрет, итн.Топло Тоа : 1.Нормално, позадина може да има боја разлика од сликата се прикажани поради montiors и снимање светлина.2.Позадина ќе биде предаден од укината наместо да се тркалаат за меѓународни ограничување.3,може да Има некои мали брчки кога ќе го добиете.Но, тоа е лесно да се отстрани навремено како што следува : 4,Висат него за дена5,се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 34 денаЗа нас : Ние сме Производител на Фотографијата во позадина, кој има 10 години искуство во оваа индустрија.На тој начин, ќе се обезбеди разумна цена, со висок квалитет, најдобра услуга, брз време на испорака за вас.На секое прашање ,само оставете порака и ние ќе се обидеме потрудиме да помогне во секое време .Answer : ___________________________ Note : 1...

Allenjoy фотографија сина позадина бран ленти сјајот риба коска шема позадина бебе туш тема позадина фото студио

666.72 -31 % DEN 460.00

За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

Capisco Прозорецот На Куќата На Книгите На Полица Ноќта На Вештерките Тикви Свеќа Обичај Фото Позадина Студио Позадина Винил

575.52 -39 % DEN 351.00

Нашиот бренд Capi Sco Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн...

Capisco Улица Позадина Луксузни Спортски Автомобил Продавница Photobooth Backdrops Деца Фотографија Позадина

575.52 -38 % DEN 357.00

Нашиот бренд Capi Sco Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн...

Allenjoy фотографија позадина фантастична авион градот Божиќ банер сјајот позадина за фото студио камера fotografica

666.72 -31 % DEN 460.00

За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

Дипломирање Сезона Математика Зелен Ѕид Училиште Фотографија Backdrops Печатени Играчка На Бебето Деца Фото Студио Позадина Дрвени Подни

960.00 -20 % DEN 768.00

За насНие сме професионални фотографија позадина производителот, ние имаме свои фабрика и професионален тим.Нашите backdrops се главно насочени на новороденчињата, деца, возрасни, празници, родендени, свадби итн.Нашите дизајнери може да дизајнира различни backdrops според потребите на секој клиент.Ако ви треба обичај позадина, ве молиме да бидат слободни да контакт u s.Полиестер ткаениниДебели,трајни,светла во боја,подобро печатење квалитет.Може да се користи повеќе пати,погоден за професионални фотографи и фото студио.Тоа е совршен избор за фотографи.Answer : ___________________________ Note : Полиестер може да се мијат,нема да исчезнат.Можете да ги користите во / на отворено.Оксфорд ткаенинаРелативно тенок (исто така трајни),поевтини од полиестер позадина.Може да се перат и пеглаат да се отстрани набори.Може да се користи повеќе пати,погоден за професионални фотографи и фото студио.Винил материјалТенка (исто така трајни),лесни,поевтини од полиестер позадина.Тоа е погоден за еднократна употреба(како што се роденден),семејство фотографиАко ја најдете стапалки на позадина,можете да користите малку влажна влажна крпа за да ги избрише тоа.Answer : ___________________________ Note : НЕ дозволувајте винил позадина допир со вода.​Истиот слика во различни монитори ќе покаже различна боја ефекти.Поради materialor користи или сликовно мастило во различни серии,позадина печатени ќе имаат мала разлика во бојата.Ве молиме да се купи со претпазливост, ако вие не може да го прифати ова.П : Што е разлика помеѓу тенки винил и полиестер?А : Винил за ткаенини : Тенки & лесни;Не е водоотпорен;Може да се користи само за внатрешна фотографија;Обично се за еднократна употреба;Максимална лесна ширина е 300cm;(Другите продавници : максимум може да се намали 180cm,поголема големина позадина треба да се spliced )Оксфорд ткаенина : Во споредба со полиестер,тоа е релативно тенок;Поевтина од полиестер;Максимална лесна ширина на 300cm;Може да се перат и пеглаат;Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија;Економска цена, Подобар квалитет!Полиестер ткаенини : Подебел;Максимална лесна ширина на 300cm;Може да се перат и пеглаат;(За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,набори се лесно да се отстранат.)Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија;Може да се користат и чуваат за долго време;П : Како да го отстраните набори?A : Можете да висат позадина или да ја заврши на цевка за да се намали набори.За винил позадина,може да се пегла на задната страна со ниска температура за да се отстрани или да се намали набори,но ве молам не пегла на предната страна или нека позадина допир со вода,затоа што тоа ќе ја уништи позадина...

Allenjoy камера фотографија позадина тули вратата зелена трева земјата на чудата позадина фото студио photobooth прилагодите

666.72 -31 % DEN 460.00

За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

Laeacco Облачно Време Шума Реката Брод Пејсаж Фотографија Потекло Винил Сопствен Фотографски Backdrops За Фото Студио

DEN 319.68

Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10ft / 3М ќе бидат поврзувани заедно со 2 или повеќе делови...

70 x 140cm бела небото сино ПВЦ Материјал позадина позадина Анти-навремено за Фото Студио за Фотографија Осветлување foto Позадина

648.00 -10 % DEN 583.00

70 x 140cm бела небото сино ПВЦ Материјал Позадина Позадина Антинавремено за Фото Студио за Фотографија Осветлување foto ПозадинаГолемина ќе биде се +1cm отстапувањеОписУникатен и трошоцитеефективна позадина се создаде инстант фото студио ефект за фотографија или видео .Инстант фото студио дома или onthego ...

Сценско Винил Фотографија Позадина За Деца Фарма Нова Ткаенина Фланелен боксери Позадина За Новороденче фото студио CM6747

480.00 -15 % DEN 408.00

Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express...

Кејт Деца Розова Роденден Фотографски Позадина Бонбони Слез Фото Студио Позадина Свадба Принцеза Момчето Девојката На Позадина

DEN 1583.52

Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,брчки слободни,повторна употреба)...

КЕЈТ Фото Позадина Апстракт Шарени Backdrops Blcak Ѕид Потекло Деца Личност Слика за Деца Photocall Снимање

DEN 1679.52

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

Текстура Розова Солидна Боја Винил Фотографија Позадина За Деца на Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За Свадба фото студио MH027

864.00 -15 % DEN 734.00

Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express...

MEHOFOTO Сина Бетонски Ѕид Винил Фотографија Позадина Дрво Кат Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За Новороденче Фото Студио 725

1008.00 -20 % DEN 806.00

Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express...

Винил Фотографија Позадина Магија Маскарада Пријатели Партија Шарени Маска Деца Backdrops за Фото Студио S-2717

604.80 -30 % DEN 423.00

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина Ве молиме контактирајте со нас)Материјал : Сликовно крпа, компјутерот печатен за реализам...

Allenjoy Винил материјал фотографија Розова маслото место еднорог роденден виножито фотографија backdrops фото студио реквизити

666.72 -22 % DEN 520.00

Напомена : позадина заграда не е вклучена Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио...

Mehofoto Песочна Плажа, Летна Фотографија Позадина Cocount Дрво Сино Небо Море Backdrops Фото СМ-5964

648.00 -35 % DEN 421.00

За МатеријалПолиестерПолиестер е најдобар материјал ,тие се лесна, перат и навремено отпорни Овие позадини се одлични за својата сила, издржливост и преносливост за сите ваши пука...

Фотографија Backdrops Ноќта На Вештерките Ноќта На Вештерките Хорор Партија Фото Позадина Новороденче Цртан Филм Позадина Новороденче Фотографија Реквизити Момче

DEN 1583.52

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

Тенка Винил Фотографија Позадина Позадина Светлина место искра Bokeh Фото Позадина Компјутер печатење деца Backdrops F-567

470.40 -0 % DEN 470.00

Материјал : ТенокВинил Материјал Тежина : 120g / плоштад Максимална ширина : 3 метри тип : дигитално печатење / Компјутерско Печатење...

Allenjoy фото backdrops Портокал црни линии деца златна светла позадина photobooth новороденче оригинален дизајн со висок квалитет

666.72 -31 % DEN 460.00

Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн...

Тенка Винил Фотографија Позадина Позадина Светлина место искра Bokeh Фото Позадина Компјутер печатење деца Backdrops F-534

470.40 -0 % DEN 470.00

Материјал : ТенокВинил Материјал Тежина : 120g / плоштад Максимална ширина : 3 метри тип : дигитално печатење / Компјутерско Печатење...

Тенка Винил Фотографија Позадина Позадина Светлина место искра Bokeh Фото Позадина Компјутер печатење деца Backdrops F-558

470.40 -0 % DEN 470.00

Материјал : ТенокВинил Материјал Тежина : 120g / плоштад Максимална ширина : 3 метри тип : дигитално печатење / Компјутерско Печатење...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.