• Ново
Allenjoy фото backdrops бела headboard кревет благородна удобно елегантна Принцеза photocall позадина фотографија муслин позадина

Allenjoy фото backdrops бела headboard кревет благородна удобно елегантна Принцеза photocall позадина фотографија муслин позадина

Оценка на клиентот:
DEN 666.72
DEN 460.00 -31 %

Износ
Залиха


Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн. *Висок квалитет *евтина цена *квалитет на услуга *брзо логистика. Ве молиме веруваат дека ние сме професионална позадина производители. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас .
Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. Тоа е префериран избор за фотографи. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат,поевтини и светлината од Полиестер платно,но се уште е tearproof,Така што е погодна за еднократна употреба(роденден),семејство фотографи Забелешка : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2.Валани испраќање позадина 3.Може да се прилагоди на секоја големина 4.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5.Пад на превозот 6.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат. П : Како можам да ви испрати дизајн?(како да го прилагодите)? А : Што големината дали сакате? Можете да го испратите да ги прилагодите на информации тука. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите. Ако се е точно, можете да цел овој производ директно . П : Може да винил материјал биде испран? како да се отстрани набори? A : Тоа може да не се мијат, и можете да го користите железо пеглање во задниот дел на позадината со ниска температура за да се елиминира или намали набори, но ве молам не пеглање во предниот дел од позадината или нека позадина допир на вода, затоа што тоа ќе ја уништи позадина. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас. П : Може ли да се печати мојата сопствена слика или дизајн? A : Ние можеме да ви помогне да ги испечатите вашите сопствени слика. Треба да се обезбеди висок квалитет на печатење датотека за нас.Резолуцијата најмалку 300dpi. Можете да ја испратите сликата и други прилагодите информации на нашата E-mail : шон(во)globalego.дон П : Е производ направен од хартија или ткаенина? Колку видови на материјал имаш? A : Нашата позадина е направен за клиентите.Сега имаме 3 видови на материјал : тенок винил полиестер и подебели оксфорд. П : Здраво, сакам ? луѓето да се земе фото заедно и јас не знам како да изберете големина? А : Здраво, пријател Ако сакате 1-3 луѓето заедно, јас предлагам да го изберете ширина 180cm,250cm,300cm позадина, ако сакате 4-6 луѓе заедно, јас предлагам да го изберете 330cm-450cm.

Карактеристики

Големина (мм):
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
yanyang-1296
Стил:
Сценско
Бренд Име:
Allenjoy
Материјал:
тенка винил
се применуваат:
Свадба позадина. новороденче, деца и деца
превозот:
Пакет или валани
Други Снабдување:
Повеќе од 5 Парчиња=попусти+брза испорака слободни
сопствени направени:
custom background
KEYWORD1:
фото студио за фотографија во позадина
KEYWORD2:
винил backdrops,Оксфорд платно
KEYWORD3:
Нова Година
KEYWORD4:
годишнината обичај

Производи во категоријата

HUAYI Уметност Ткаенина Кујна Обезбедува Позадина Фотографија Новороденче Studios Капка Позадина Д-1572

480.00 -36 % DEN 307.00

~Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме професионални фотографија позадина производителот.Нашето главно backdrops за Доенчињата,Децата,Возрасни,Семејство,Свадба Фаза,Роденден&Празник Партија,Торта&Храна фотографија.Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет, одлична услуга и неверојатно најниска цена за вас.Ако имате било какви прашањаplz се чувствуваат слободни да convo нас, и ние ќе среќно ви одговори во рок од 24 часа.МатеријалУметноста Ткаенина е најмногу saleable материјал, овој материјал е светлина, неводоотпорен, мало diaphanoдруги, од нерефлективен, која епогоден за внатрешна употреба...

70 x 140cm бела небото сино ПВЦ Материјал позадина позадина Анти-навремено за Фото Студио за Фотографија Осветлување foto Позадина

648.00 -10 % DEN 583.00

70 x 140cm бела небото сино ПВЦ Материјал Позадина Позадина Антинавремено за Фото Студио за Фотографија Осветлување foto ПозадинаГолемина ќе биде се +1cm отстапувањеОписУникатен и трошоцитеефективна позадина се создаде инстант фото студио ефект за фотографија или видео .Инстант фото студио дома или onthego ...

MEHOFOTO Сина Бетонски Ѕид Винил Фотографија Позадина Дрво Кат Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За Новороденче Фото Студио 725

1008.00 -20 % DEN 806.00

Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express...

HUA Уметност ткаенина фотографија гроздобер дрво ограда позадина 5x7ft D1894

1440.00 -36 % DEN 922.00

~Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме професионални фотографија позадина производителот.Нашето главно backdrops за Доенчињата,Децата,Возрасни,Семејство,Свадба Фаза,Роденден&Празник Партија,Торта&Храна фотографија.Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет, одлична услуга и неверојатно најниска цена за вас.Ако имате било какви прашањаplz се чувствуваат слободни да convo нас, и ние ќе среќно ви одговори во рок од 24 часа.МатеријалУметноста Ткаенина е најмногу saleable материјал, овој материјал е светлина, неводоотпорен, мало diaphanoдруги, од нерефлективен, која епогоден за внатрешна употреба...

Allenjoy фотографија позадина фантастична авион градот Божиќ банер сјајот позадина за фото студио камера fotografica

666.72 -31 % DEN 460.00

За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

Винил Фотографија Позадина Магија Маскарада Пријатели Партија Шарени Маска Деца Backdrops за Фото Студио S-2717

604.80 -30 % DEN 423.00

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина Ве молиме контактирајте со нас)Материјал : Сликовно крпа, компјутерот печатен за реализам...

Потекло Топол Воздух Балони Летаат Садови Завеси Фотографија Backdrops Фото Lk 1400

DEN 1439.52

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

MEHOFOTO Цртан филм За Деца Винил Фотографија Позадина Позадина на Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За Новороденче фото студио Реквизити 1702

1008.00 -20 % DEN 806.00

Топло Совет : Стандардно имаат и подот,Ако сакате не кат ве Молиме оставете порака за да ни даде Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express...

Allenjoy фотографија позадина шарени светилки Bokeh сјајот тема црна позадина професионални фото студио позадина

666.72 -31 % DEN 460.00

За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

Allenjoy Винил материјал фотографија Розова маслото место еднорог роденден виножито фотографија backdrops фото студио реквизити

666.72 -22 % DEN 520.00

Напомена : позадина заграда не е вклучена Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио...

Allenjoy фото backdrops Портокал црни линии деца златна светла позадина photobooth новороденче оригинален дизајн со висок квалитет

666.72 -31 % DEN 460.00

Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн...

5X7FT Кејт Ретро Ајфеловата Кула Свадба Позадина Фото Студио Црвениот Чадор Фотографија Backdrops Свадба Фото Позадина

DEN 1631.52

Физички екранотМолиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,брчки слободни,повторна употреба)...

Божиќ Позадина Винил Фотографија Позадина Злато Празнина Места Сјајот убава Сјајна Бебе Деца Позадина за Фото Студио

600.00 -31 % DEN 414.00

Mehofoto позадина , професионална фотографија позадина производителот Нашата фабрика е над 3000sqm, има повеќе од 50 професионална позадина принтери на различни ширина...

Тенка Винил Фотографија Позадина Позадина Светлина место искра Bokeh Фото Позадина Компјутер печатење деца Backdrops F-567

470.40 -0 % DEN 470.00

Материјал : ТенокВинил Материјал Тежина : 120g / плоштад Максимална ширина : 3 метри тип : дигитално печатење / Компјутерско Печатење...

Топло Романтичен за Денот на Вљубените Backdrops Фантазија Љубов Пенливи Аура Свадба Фото Потекло

DEN 1439.52

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

Allenjoy фотографија сина позадина бран ленти сјајот риба коска шема позадина бебе туш тема позадина фото студио

666.72 -31 % DEN 460.00

За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.