• Ново
10*20ftTye-Умре Муслин фото студио позадина F5580,ткаенина позадина,позадини за фото студио свадба фотографија позадина

10*20ftTye-Умре Муслин фото студио позадина F5580,ткаенина позадина,позадини за фото студио свадба фотографија позадина

Оценка на клиентот:
DEN 2390.40
DEN 2103.00 -12 %

Износ
Залиха

10*20ft Tye-Умре Муслин фото студио позадина F5580,ткаенина позадина,позадини за фото студио свадба фотографија позадина Препорачува : Опис : Големина : 10ft*20ft /3*6m Направени од издржлив муслин материјал 100% памук за да го апсорбира светлина и помогне да се елиминира одраз Сосема лесна; направени од едно парче на материја Машина перат; овозможи 5-8% за намалување Crimped по должината на рабовите за да се спречи солзи Светлина-тежина Лесно да се свитка Спектар на избор за вас
Пакување : секој px во ПП торба
Примена : Тоа е совршен за секое професионално или аматерски фото снимањето. Тоа може да се користи за различни ситуации како што се фотографија студио, свадбена церемонија, birthday (роденден)/семејството партија и внатрешна/надворешна портрет, итн. За нас : Ние сме Производител на Фотографијата во позадина, кој има 10 години искуство во оваа индустрија.На тој начин, ќе се обезбеди разумна цена, со висок квалитет, најдобра услуга, брз време на испорака за вас.На секое прашање ,само оставете порака и ние ќе се обидеме потрудиме да помогне во секое време . Топло внимание : Бидејќи секоја позадина е бојата со рака, па на бои и сликата може да се разликува малку од делот прикажан во галерија слика Shippment : 1.Сите од нашите производи ќе ви бидат доставени во рок од 3-5 дена откако приемот на вашата исплата. 2.Бесплатен превозот преку Хонгконг Пост Воздух Mail .Ако имате други барање за превозникот,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ,ве молиме контактирајте со нас. 3,Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака, Ние ќе не наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Specialy,имаме многу големини како што е подолу,pls остави порака кога ќе треба . Многу различни фото backdrops можете да изберете од нас. Можете да изберете во зависност од вашите преференции.
Фабриката Се Покаже :

Карактеристики

Материјал:
Муслин
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
F5580
Стил:
Стариот Мајстор
Бренд Име:
FOTOKEEN
Тип:
Tye-умре Позадина
Големина:
10ft*20ft/3*6m
ОЕМ:
може да бидат прифатени
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

КЕЈТ Фотографија Backdrops Црвено Фотографија Backdrops Црвено Цврст Ѕид од Тули Позадина Дрвени Подни Позадина за Денот на Вљубените

DEN 1583.52

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

Allenjoy фотографија позадина шарени светилки Bokeh сјајот тема црна позадина професионални фото студио позадина

666.72 -31 % DEN 460.00

За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

MEHOFOTO Сина Бетонски Ѕид Винил Фотографија Позадина Дрво Кат Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За Новороденче Фото Студио 725

1008.00 -20 % DEN 806.00

Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express...

Уметноста ткаенина Фото студио новороденче дрво кат Позадина Прилагодени на Винил и Оксфорд ткаенина Фотографија Позадина, Кат-702

470.40 -27 % DEN 343.00

Производство на сликата : (Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина...

Mehofoto Стариот Мајстор Дрво Кат Фотографија Позадина Гроздобер Ѕид Backdrops за Деца Backgounds Студио СМ-1665

648.00 -35 % DEN 421.00

За МатеријалПолиестерПолиестер е најдобар материјал ,тие се лесна, перат и навремено отпорни Овие позадини се одлични за својата сила, издржливост и преносливост за сите ваши пука...

КЕЈТ Фото Позадина 8x8ft Ајфеловата Кула Bokeh Позадина француски Позадина Сценографијата Позадина за Photographone Студио

DEN 1583.52

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

5X7FT Кејт Ретро Ајфеловата Кула Свадба Позадина Фото Студио Црвениот Чадор Фотографија Backdrops Свадба Фото Позадина

DEN 1631.52

Физички екранотМолиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,брчки слободни,повторна употреба)...

Allenjoy фотографија позадина Црна љубов срца свадба обичај информации убава photocall позадина за фотографии

1151.52 -26 % DEN 852.00

Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн...

Capisco Прозорецот На Куќата На Книгите На Полица Ноќта На Вештерките Тикви Свеќа Обичај Фото Позадина Студио Позадина Винил

575.52 -39 % DEN 351.00

Нашиот бренд Capi Sco Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн...

Божиќ Позадина Винил Фотографија Позадина Злато Празнина Места Сјајот убава Сјајна Бебе Деца Позадина за Фото Студио

600.00 -31 % DEN 414.00

Mehofoto позадина , професионална фотографија позадина производителот Нашата фабрика е над 3000sqm, има повеќе од 50 професионална позадина принтери на различни ширина...

Allenjoy фотографија позадина сјајот замокот лилјак крстот темата ноќта на Вештерките позадина професионални фото студио позадина

666.72 -31 % DEN 460.00

За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

Laeacco Старата Дрвена Табла Авион Фотографија Потекло Дигитални Прилагодено Фотографски Backdrops За Фото Студио

239.52 -10 % DEN 216.00

A B O U T O U R B A C K D R O P S Ние сме професионални производител на фотографија позадина, тим од професионални дизајнери и фотографија студио...

MEHOFOTO Меур Нови Ткаенина Фланелен боксери Фотографија Позадина За Свадба Кат Винил Позадина За Семејството Фото Студио F518

1008.00 -20 % DEN 806.00

Топло Совет : Стандардно имаат и подот,Ако сакате не кат ве Молиме оставете порака за да ни даде...

70 x 140cm бела небото сино ПВЦ Материјал позадина позадина Анти-навремено за Фото Студио за Фотографија Осветлување foto Позадина

648.00 -10 % DEN 583.00

70 x 140cm бела небото сино ПВЦ Материјал Позадина Позадина Антинавремено за Фото Студио за Фотографија Осветлување foto ПозадинаГолемина ќе биде се +1cm отстапувањеОписУникатен и трошоцитеефективна позадина се создаде инстант фото студио ефект за фотографија или видео .Инстант фото студио дома или onthego ...

HUAYI Браун Солидна основа Уметност Ткаенина фотографија Позадина Новороденче Фото Студио Проп Позадина XT-5878

480.00 -36 % DEN 307.00

~Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме професионални фотографија позадина производителот.Нашето главно backdrops за Доенчињата,Децата,Возрасни,Семејство,Свадба Фаза,Роденден&Празник Партија,Торта&Храна фотографија.Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет, одлична услуга и неверојатно најниска цена за вас.Ако имате било какви прашањаplz се чувствуваат слободни да convo нас, и ние ќе среќно ви одговори во рок од 24 часа.МатеријалУметноста Ткаенина е најмногу saleable материјал, овој материјал е светлина, неводоотпорен, мало diaphanoдруги, од нерефлективен, која епогоден за внатрешна употреба...

Фотографија Backdrops Ноќта На Вештерките Ноќта На Вештерките Хорор Партија Фото Позадина Новороденче Цртан Филм Позадина Новороденче Фотографија Реквизити Момче

DEN 1583.52

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

Laeacco Љубов Срца Светлина Bokeh Сцена Фотографија Потекло Прилагодено Дигитални Фотографски Backdrops За Фото Студио

191.52 -10 % DEN 172.00

Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10ft / 3М ќе бидат поврзувани заедно со 2 или повеќе делови...

Laeacco Тебе Солидна Боја, Текстура Портрет Фотографија Потекло Прилагодено Фотографски Backdrops За Дигитални Фото Студио

191.52 -10 % DEN 172.00

Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10ft / 3М ќе бидат поврзувани заедно со 2 или повеќе делови...

Хоризонтална Уметност ткаенина Партија фотографија backdrops Њујорк Улица фото позадина за портрет XT-3849

768.00 -35 % DEN 499.00

За нашиот бренд HUAYI Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.