• Ново
Freeshipping 2017 Нови Пристигнување dslr фото Камера Со Литиум Батерија 64GB Картичка 12MP Мини Камера Поддршка на Различни Јазици на Видео Камерата

Freeshipping 2017 Нови Пристигнување dslr фото Камера Со Литиум Батерија 64GB Картичка 12MP Мини Камера Поддршка на Различни Јазици на Видео Камерата

Оценка на клиентот:
DEN 2879.52

Износ
Залиха


Freeshipping 2017 Нови Пристигнување Dslr Фото Камера Со Литиум
Батеријата 64 GB Картичка 12 MP Мини Камера Поддршка на Различни Јазици
Напомена :
1. ова е евтин подарок дигитална камера ( не SLR camera)
2. за ова е 0.3 MP cmos сензор, квалитетот на фотографијата не е добар
3. за видео реално е 320*240, видео квалитетот не е добар
4. пред да ја купите , pls прочитате описот внимателно
Опис На Производот
Заштеда на модел :
реално е 0.3 mp cmos сензор
макс 12mp (interpolaiton)
HD (1280 x 720 P) interpolation
640(640 X480) interpolation
320(320 x 240) реален
Видео формат на датотека : H. 264
Видео со звук : N/A
Вграден микрофон (зграда во ѕвончето)
Надворешна меморија : до 64 GB со micro SD картичка
PC интерфејс : USB 2.0
Димензии/тежина : 119*115*89mm, 302g (без батерија)
Дигитални/оптички зум : 4 пати
Бленда : F/3.1,f=9.3 mm
Shutter контрола : електронски
EV надомест : автоматски
Осетливост : автоматски
Баланс на белата боја : автоматски
Извор на енергија : 4*5 AA (треба да се купат дополнителни )
Авто-тајмер : поддржани
Континуирано шут : поддржани
Возачот на Владата : поддржани
Режим На Сцена : Автоматски
Репродукција : поддржани
Датум на печатење : Поддржани
Anti Shake : Поддржани
macro mode : не поддржуваат
Производ Слики
Фото ефект Сертификати Превозот
Компанијата Информации
Основана во 1999 година, Winait Технологии Ограничена е симбол за дигитални производи и електроника на глобално ниво. Особено, ние си имаме свој бренд "WINAIT" Дигиталната Камера, Видео и видео камера популарни во домашни и во странство.
Со седиште во најперспективните електронски пазар на Шенжен, WINAIT има фабрика во текот 12,000 Квадратни. метри и држење на 1,000 работници. Производи се движат од дигиталната камера, дигитален видео камера,дигитален видео камера, 3 D HD дигитален видео камера,таблет компјутер, подарок дигитални камери,Dual соларни дигитална видео камера,Full HD автомобил dvr дигитална видео камера,HD водоотпорен дигитална видео камера,спортски камера,подводни дигиталната камера,телескоп од дигиталната камера, како и други објектот, кои се контролирани според ISO9001 системот за квалитет и CE, FCC тврдења. Со оглед на клиентот треба, WINAIT добредојдовте ОЕМ и ODM, ние имаме силни R&D тим и многу под-изведувачи кои може да се развијат нови предмети брзо во наменска и дизајни за примероци и масовното производство.
Во меѓувреме, Ние сме доверлив добавувач и на Alibaba и Globalsources за години, додека излагање во добро познати области како Хонг Конг и Дубаи . Како што ние им обезбеди на клиентите со производи со добар квалитет, прифатлива цена, и одличен услуги, нашиот бизнис е пораснале постојано врз основа на нашата соработка со заедничка добивка.
Добредојдени да се приклучат на WINAIT! Нека победи, заедно да се развие бизнис добро и да се создаде подобра иднина. Почнете од сега!
Ние навистина го цениме вашиот голема поддршка за години! Со цел да се промовира нашата компанија глобалната слика и нови производи за вас во право време, добредојдени да учествуваат во нашите меѓународни изложби!

Карактеристики

Пакет:
стандард, додадете 8g картичка, додадете 16g картичка, додадете 32g картичка, додадете 64g картичка
Пиксели:
6 милиони денари повеќе
Тежина:
301g-400g
Употреба:
За Домашна Употреба
Чување Тип:
SD Картичка
Тип На Сензор:
CMOS
Висока Дефиниција Поддршка:
720P (HD)
Стабилизација На Слика:
Електронска Стабилизација На Слика
Екран На Допир:
No
Тип:
Професионални
Број На Модел На:
DC-04
Медиуми Тип:
HDD / Флеш Меморија
Бренд Име:
Winait
Сензор Големина (инчи):
1/2.8 инчи
Оптички Зум:
Фиксен Фокус
Големина На Екранот:
2 - 3
Датум На Издавање:
До 2015
Дисплеј Тип:
Не-touch
Крајната Резолуција:
4000*3000
видео фотографирање:
Yes
Фокусна Должина:
3-580mm
Стабилизација На Слика:
Електронска Стабилизација На Слика
Тип:
компактен
Посебна Карактеристика:
Евтини камера
Тип На Батерија:
4*5AAA

Производи во категоријата

Winait 2017 евтини HDV-777 дигитален видео камера со Изгради-во Звучник 16X дигитален Електронски Shutter

DEN 3839.52

Winait muliјазик дигитален видео камера со LCD Дисплеј Изградиво Звучник 16 X дигитален зумSPECIFICATION : Image Sensor 5.0 Мега пиксели CMOS сензор(16 MP Interpolation) Уште Големина на Слика 4680x3472(16 M) / 4000x3000(12М) / 3264x2448(8 M) / 2592 X 1944(5 M) / 2048х1536(3 M) Видео Клип 720 P(1280x720)30fps / WVGA(848x480) / QVGA(320x240)30fps Изградиво Микрофон за Да се Изградиво Говорникот Да LCD Дисплеј TFT Складирање Медиуми SD (до 32 G), MMC, Поддршка SDHC Бленда F=3.2 mm, f=7.36 mm Зум 16 X дигитален зум Shutter Контрола на Електронски Shutter Sutter Брзина 1 / 2 ~ 1 / 1800 дик Фокус 1.5 м ~ бесконечност Чувствителност 100 / 200 / 400 Белиот Баланс Автоматски / дневна светлина / Cloud / Волфрам / Флуоресцентно EV Надомест ±2.0 EV АвтоТајмерот 2sec. / 5sec. / 10sec...

DV Мини Камера Преносни Видео Камера 720P HD 16MP 16x Зум Дигитален Видео видео камера Камера DV DVR Црна, Црвена

DEN 3647.52

DV Мини Камера Преносни Видео Камера 720 P HD 16 MP 16x Зум Дигитален Видео видео камера Камера DV DVR Црна, ЦрвенаОпис На ПроизводотСлика Сензор : 5.0 Мега пиксели CMOS сензор(16 MP Interpolation)Уште Големина на Слика : 4680x3472(16 M) / 4000x3000(12М) / 3264x2448(8 M) / 2592 X 1944(5 M) / 2048х1536(3 M)Видео Клип;720 P(1280x720)30fps / WVGA(848x480) / QVGA(320x240)30fpsИзградиво Микрофон : ДаИзградиво Звучник : ДаДисплеј : TFT LCDСкладирање Медиуми : SD (до 32 G), MMC, Поддршка SDHCБленда : F=3.2 mm, f=7.36 mmЗум : 16 X дигитален зумShutter Контрола : Електронски ShutterSutter Брзина : 1 / 2 ~ 1 / 1800 дикФокус : 1.5 м ~ бесконечностОсетливост : 100 / 200 / 400Баланс На Белата Боја : Автоматски / Дневна Светлина / Cloud / Волфрам / ФлуоресцентноEV Надомест : ±2.0 EVАвтоТајмер : 2sec. / 5sec. / 10sec.Интерфејс : Мини USB2.0(High speed)Слика Формат на Датотека : JPEGВидео Формат На Датотека : H...

Freeshipping дигитален видео камера DV-009 12mp 4X дигитален зум евтините дигитални фото камера за видео видео камера

2383.20 -0 % DEN 2383.00

Freeshipping дигитален видео камера DV009 12mp 4 X дигитален зум евтините дигитални фото камера за видео видео камераКарактеристики на 2,4 инчи HD LCD екран 4x дигитален зум Max 12 MP мегапиксели Ниска температура работи Литиум батеријаСпецификација на производот Max...

Најдобар подарок--12Mp max мини Дигитален Видео Камера со 4 x дигитален зум и 1.8 инчен екран, алкална батерија, бесплатен превозот

DEN 4799.52

winait најновото и најевтиниот дигитален видео камераСлика покаже : опис на производот : Главната Featur Max 5 мега пиксели дигитална видео камера 1.8" TFT LCD 4 X Дигитален зум 2 ПАРЧИЊА LED БЛИЦ СВЕТЛИНА Image Sensor 0.3 Мега Пиксели на Екранот 1.8" TFT Дисплеј(280×220pixels) Внатрешна Меморија Нема Надворешни мемориска SD / MMC картичка (32 MB~2 GB) Леќа F3.1, f=6.5 mm (Фиксна) Фокус Спектар Стандарден режим : 1.4 m до бесконечност Макро мод : 15cm ~25 cm Shutter Електронски shutter датотеки со слики формат на Датотека : JPEGResolution : 12 MP(4000 X3000),5 MP(2592 X 1944),3 MP(2048×1536), 1 MP(1280×1024) Видео датотеки формат на Датотека : AVIResolution : 320×240 (30 или 15fps) Димензии 94.6 mm(L) ×57.1 mm (W) ×40.5 mm (H) Тежина 95g (Без Батерија) Извор на енергија 3×AAA Батерија Контрола : Автоматско Исклучување, Прирачник за Исклучување Дигитален Зум 4 X Дигитален Зум Автотајмерот 10 Seconds, 20 Seconds Баланс на Белата боја : Автоматски / дневна светлина / Волфрам / Флуоресцентно / Облачно Изложеност Auto / Manual : ± 2.0 EV во чекори од 0,5 EV OSD Јазик англиски, француски, Германски, италијански,Свет, Традиционален Кинески, португалски Интерфејс USB1.1,за TV ИЗЛЕЗ БАРАЊА СИСТЕМ Microsoft Windows 98 SE, 2000, ME, XP, Vista(32bit),Погоре Intel Pentium 2 или ПРОЦЕСОРОТ на еднакви перформанси,CD возач : 4 пати на брзина или погоре,Хард диск : Вишок простор над 60 MB,Меморија : Над 128 MB ДОДАТОЦИ USB Кабел×1,Прирачник за Корисникот×1,CD×1,ТВ кабелска,Торбичка за Пакување (кутија) Количина : 40 КОМПЈУТЕРИ / CNT G...

Winait Батерија lihtium батеријата HDV-Z20 дигитален видео камера со макро леќа и топла чевли микро телефон

DEN 5039.52

HDVZ20 дигитален видео cameraa што поддржува екран на допир,wifi,remoter контрола Опција 1 : стандардна Опција 2 : стандард + додади 8g картичка Опција 3 : стандардни + додади 16g картичка Опција 4 : стандард+додади 32g картичка Опција 5 : стандард+ широк агол леќа + микрофон Опција 6 : стандард + широк агол леќа + микрофон + 32 GB картичка Опција 7 : стандард + микрофон + 32 GB картичка Опција 8 : стандард +широк агол леќа+ 32 GB картичка 1...

Преносни Camcorders 1080P Дигитален Видео Камера Full HD 24 ПРАТЕНИК 3.0 екран осетлив на допир WiFi Далечински Професионална видео камера

DEN 5039.52

поддршка за wifi дигитален видео камера 1080 P видео камера и екран на допир за дигитален видео камераМодел : HDVZ20 на Производот Full HD H...

Топла 24MP Професионални Безжична Камера за Видео Камера HDV-Z20 16x Дигитален Зум H. 264 1080P HD видео камера 3.0 Touch Дисплеј Топла Чевли

DEN 5279.52

Топла 24 MP Професионални Безжична Камера за Видео Камера HDVZ20 16x Дигитален Зум H 264 1080 P HD видео камера 3.0" Touch Дисплеј Топла ЧевлиОпција 1 : стандардОпција 2 : стандард+екс батеријатаОпција 3 : стандардни+широк објективОпција 4 : стандард+картичка 64 GBОпција 5 : стандард+ микрофонОпција 6 : стандард+екс батеријата+широк агол леќа+микрофон+ картичка 64 GBГлавни карактеристики1...

Бесплатен Превозот HD Дигитален Видео Камера со 4 x Дигитален Зум 1.8 инчен Екран Мини DV Дигитална видео камера

DEN 1439.52

Бесплатен Превозот HD Дигитален Видео Камера со 4 x Дигитален Зум 1.8 инчен Екран Мини DV Дигитална видео камераГлавната Карактеристика Max 12.0 Мега пиксели дигитална видео камера 1.8" TFT LCD 4 X Дигитален зум LED БЛИЦ СВЕТЛИНА, Боја Црна, црвена, сина Слика Сензор : 0.3 Мега Пиксели / 1.3 Мега Пиксели / 3.0 Мега Пиксели(изборен) Дисплеј : 1.8" TFT Дисплеј(280×220pixels) Внатрешна Меморија : 8 MB Надворешната меморија : SD / MMC картичка (32 MB~32 GB) Леќа : F3.1, f=6.5 mm (Фиксна) Focus Range : Стандарден режим : 1.4 m до бесконечност Макро мод : 15cm ~25 cm Shutter : Електронски shutter датотеки со слики : формат на Датотека : JPEG Резолуција : 12 MP(4000x3000),5 MP(2592 X 1944), 3 MP(2048×1536), 1 MP(1280×1024) Видео датотеки : формат на Датотека : AVI Резолуција : 320×240 (30 или 15fps) Димензии : 94.6 mm(L) ×57.1 mm (W) ×40.5 mm (H) Тежина : 95g (Без Батерија) Извор на Енергија : 3 x AAA Батерија Контрола : Автоматско Исклучување, Прирачник за Исклучување Дигитален Зум : 4 X Дигитален Зум Автотајмер : 10 Seconds, 2 Seconds Баланс на Белата боја : Автоматски / дневна светлина / Волфрам / Флуоресцентно / Облачно Изложеност : Auto / Manual : ± 2.0 EV во чекори од 0,5 EV на OSD Јазици : англиски, француски, Германски, италијански,Свет, Традиционален Кинески, португалски Интерфејс : USB1.1, за TV ИЗЛЕЗ БАРАЊА СИСТЕМ Microsoft Windows 98 SE, 2000, ME, XP, Vista(32bit),Погоре Intel Pentium ⅱ или ПРОЦЕСОРОТ на еднакви перформанси, CD возач : 4 пати на брзина или погоре, Хард диск : Вишок простор над 60 MB,Меморија : Над 128 MB ДОДАТОЦИ USB Кабел ×1,Прирачник за Корисникот ×1,ТВ кабелска

Winait професионален дигитален видео камера HDV-V7 24mp full hd 1080p ДИС висок квалитет на безжичните дигитални видео видео камера

DEN 3900.00

Winait професионален дигитален видео камера HDVV7 24mp full hd 1080p ДИС висок квалитет на безжичните дигитални видео видео камераКарактеристики Max 24 MP мегапиксели 3.0" LCD екран со 270 D ротација 16 X дигитален зум Лице снимајте Full HD 1080 P Далечински управувач ДИССпецификација на производот Сензор : CMOS сензор Екран ;3.0 инчен LCD екран,16 : 9, се достапни со 270 степен ротација Леќа : F / 3.2, f=7.5 mm Движат резолуција : 1920 X1080,720 P,VGA(640×480),QVGA(320×240) формат на Датотека" AVI резолуција на Сликата : ( 2М,5 M,8 M,12 M,16М,20М,24 M ) формат на Слика : JPEG Зум : 16 X дигитален зум Меморија : SD / SDHC картичка (32 GB Макс) ISO : auto,100 / 200 / 400 Фокус Опсег, Нормален : 1.5 м~бесконечност,Марко : 15cm~25cm Лице снимајте : Поддршка на ДИС : Поддршка за LED осветлување : LED Баланс на Белата боја : Auto / Сончево / Облачно / Волфрам / Флуоресцентно Изложеност : 3.0 EV +3.0 EV Самовреме на чекање : затворете / 2sec / 5sec / 10sec Usb порта : USB2.0 Авто моќисклучување : Затворете / 60sec / 120sec / 180sec Внатрешни микрофон : Да Внатрешната говорник : Yes за ТВ излез за ТВ : PAL / NTSC извор на Енергија : Liion батерија NP120 Големина : 111(L)*68(H)*41(W)mm Тежина : околу 280±5g Боја : Црвена, ЦрнаПроизвод сликиСертификатиПревозот

1080P Full HD Дигитален Видео Камера видео камера 24M16*Дигитален Зум со 3.0Rotatable LCD w/37mm 0.45*Широк Агол Леќа

DEN 3839.52

2017 вести, дигитална видео камера кина евтини дигитален видео камера Ротирачки LCD Екран видео камера CMOS сензор, макс.24 MP 3.0 инчен LCD екран,16 : 9, се достапни со 270 степен ротација F / 3.2, f=7.5 mm 1920 X1080,720 P,VGA(640×480),QVGA(320×240) формат на AVI Датотеката : JPEG( 2М,5 M,8 M,12 M,16М,20М,24 M ) JPEG 16 X дигитален зум SD / SDHC картичка (32 GB Макс) auto,100 / 200 / 400 Нормално : 1.5 м~бесконечност,Марко : 15cm~25cm Поддршка LED Авто / Сончево / Облачно / Волфрам / Флуоресцентно 3.0 EV +3.0 EV блиску / 2sec / 5sec / 10sec USB2.0 Блиску / 60sec / 120sec / 180sec да Да во ЖИВО : PAL / NTSC Liion батерија NP120 111(L)*68(H)*41(W)mm околу 280±5g Црвена, Црна

Winait преносни дигитални видео камера DV119 2.0LCD дисплеј 4X дигитален зум 720p hd дигитален видео видео камера

DEN 1919.52

Winait преносни дигитални видео камера DV119 2.0"LCD дисплеј 4 X дигитален зум 720p hd дигитален видео видео камераКарактеристики 5.0 ПРАТЕНИК мегапиксели vedio резолуција 720 P HD 4x дигитален зум 800m A литиум батерија мулти јазициСпецификација на производот LCD Дисплеј 2.0" TFT Image sensor 1.3 Мега Пиксели CMOS Сензор Уште Резолуција на Сликата 5.0 Мега Пиксели(2592 x 1944), 3.1 Мега Пиксели(2048 x 1536),1.3 Мега Пиксели(1280 x 1024) Стандардна Резолуција 3.1 Мега Пиксели(2048 x 1536) Датотека со Слика Форматот JPEG Видео Резолуција HD(1280x720)Пиксели @30fps, VGA(640x480)Пиксели @30fps Стандардно HD Резолуција(1280x720)Пиксели Видео Формат на Датотеката MOV Видео со звук ДА се Изградиво Микрофон за ДА се Изгради во Говорникот ДА PC Camera N / A MP3 Репродукција N / A Внатрешна Меморија 32 MB Nand Флеш Надворешни Мемориска SD / MMCSDHC 128 MB ~ 16 GB Mass storage fucntion ДА Дигитални / Оптички Зум 4 X Дигитален Зум Видите во Него N / A Отворот F2.8 Shutter Контрола на Електронски Фокус Фиксна EV Надомест Авто Чувствителност Автоматски Баланс на Белата боја Авто Сцени Автоматскиот Режим на Блиц N / A АвтоТајмерот N / A ContinuoШут N / A OSD Јазик англиски јазик (француски,Geman,шпански,италијански,португалски,Традиционален Кинески,Едноставен Кинески) Репродукција YES Видео Надвор ДА PC Интерфејс USB 2.0 HDMIPort Мини HDMI Извор на Енергија 3.7 V / 800m Ah Литиум Батерија животот Околу 90minutes на HD Димензии / Тежина 111mm × 57mm × 19.5 мм , 69.5 g ( w / o батерии ) Производ слики

Супер 1080P WIFI 64GB Видео Камера ,3инчен Екран 16X за Дигитален Зум на камерата Fotografica Професионален дигитален видео камера

DEN 5327.52

Супер 1080 P WIFI 64 GB Видео Камера ,3"инчен Екран 16 X ДигиталниЗум на камерата Fotografica Професионален дигитален видео камера видео камераОпција 1 : стандардОпција 2 : стандард + широк агол леќаОпција 3 : стандардни + микрофонОпција 4 : стандард+картичка 32 GBОпција 5 : стандард+ картичка 64 GBОпција 6 : стандард + широк агол леќа + микрофонОпција 7 : стандард + широк агол леќа + микрофон + картичка 32 GBОпција 8 : стандард + широк агол леќа + микрофон + картичка 64 GBКарактеристики 5.1 mp cmos сензор , max 24mp 3.0" touch дисплеј 16x дигитален зум sd картичка до 64 GB батерија lihtium батеријата поддршка на макро леќа и топла чевли микро телефон full hd дигитален видео 1080p видео камера f=3.8 mm F NO : 2.6 remoter контрола Антисе тресат Автопат Стан далечинска контролаСпецификација на производот Модел : HDVZ20 Производот : Full HD H...

FreeShipping Евтини Дигитални телескопски Камера со 5X Оптички зум, 4X Дигитален зум DC-V100 Max 15mp дигитална видео камера

DEN 2879.52

Free Shipping Евтини Дигитални телескопски Камера со 5 X Оптички зум, 4 X Дигитален зум DCV100 Max 15mp дигитална видео камераГлавни карактеристикиMAX.15 Мега пиксели , 5 MP CMOS сензор дигитална камераОткривање на лице, препознавање на насмевка, и антисе тресат5 X оптички зум, 4 X дигитален зум2.7" TFT LCDSD картичка (support32 GB)Микрофон Опис на Производот Модел DCV100 Слика решение 4480*3360,4416*3312,4000*3000,3648*2736,3456*2592,3264*2448,3072*2304,2592*1944,2048*1536,1600*1200 , 1280*960 , 640*480 Складирање на материјал за Надворешни SD картичка(1 GB – 32 GB) JPEG формат на Датотека,AVI Снимање модел фотографии:единечно, континуирано снимање на Времето самостојно преземање (2 секунди, 5 секунди, 10 секунди) филм : Во VGA QVGA режим, снимање времето зависи складирање среден капацитет Shutter speed Електронски shutter : 1 / 2 ~ 1 / 2000 секунди зум 5 x оптички зум плус 4x дигитален зум Белиот баланс Автоматски, сончево, облачно, волфрам светилка, флуоресцентна светилка...

Freeshipping 24MP 1080P Дигитален Видео Камера HDV-F5 3.0Екран на Допир за Далечинска Контрола Литиум Батерија Камера

DEN 4735.20

Freeshipping 24 MP 1080 P Дигитален Видео Камера HDVF5 3.0"Екран на Допир за Далечинска Контрола Литиум Батерија КамераКарактеристики 5.0 CMOS сензор 3.0'touch екран max 24mp мегапиксели поддршка далечински управувач SD картичка до 64 GB 16 X дигитален зум литиум батерија видео резолуција за поддршка 1080 PСпецификација на производот Фокус Спектар Макро : 15cm~25cm,Нормално : 1.5 м~бесконечност резолуција на Слика формат на Датотека : JPEG,1.3 M / 2 MHD / 3М / 5 M / 7 MHD / 8 M / 10 M / 12 M / 16М / 20 МИЛИОНИ / 24 M(Софтвер interpolation) се Движи резолуција формат на Датотека : AVI,VGA / WVGA / 720 P / 1080 FHD(1080 / 30 FPS) Зум : 16 X дигитален зум ДИС : ДА LED осветлување : LED,<1.0 M,open / close Баланс на Белата боја : Авто / Сончево / Облачно / Волфрам / Флуоресцентно Изложеност : 2.0 EV~+2.0 EV Самовреме на чекање : Затворете / 2sec / 5sec / 10sec Usb порта : USB2.0 Shutter : Електронски shutter Авто моќисклучување : Затворете / 180sec / 300sec / 600sec Екран : 3.0 inchs 16 : 9 ЕКРАН на ДОПИР за Авто моќНА : YES(Отворете го екранот автоматски, во близина на екранот автоматски да се исклучи) ТВ излез за ТВ : PAL / NTSC HDMI излез : ДА Микрофон : вградените Звучници : вградениот извор на Енергија : Liion батерија ,Надворешна батерија Оперативен систем : Win7 / XP / Vista / MAC Далечински управувач : YES (далечинскиот управувач е дополнителна опрема) Големина : 128(L)×55(H)×56(W)mmПроизвод сликиСертификатиПревозот

FHD 1080p HDV-Z8 дигитален видео камера мулти јазици лицето и насмевка detetion авто-тајмерот за анти-се тресат користи про дигитална видео камера

DEN 4319.52

FHD 1080p HDVZ8 дигитален видео камера мулти јазици лицето и насмевка detetion автотајмерот за антисе тресат користи про дигитална видео камераКарактеристики 3.0'TFT LCD Екран, Full HD 1080 P 16 X дигитален зум SD картичка до 32 GB Лицето и препознавање на насмевка литиум батерија Max 24 мегапиксели Антисе тресатСпецификација на производотМоделHDVZ8Тип На Сензор5.1 М пиксели CMOS сензорЕкранот3" TFT LCD на ДопирРезолуција На Видео1920 X1080 P(FULL HD); 1280 X720p(HD); 640x480(VGA); 320x240(QVGA)Резолуција На СликатаHD5200x3900(12 MP Во.)4 : 3;4608x3456(16 MP Во.)4 : 3;4000x3000(12 MP Во.)4 : 3;3268x2736(10 MP Во.) 4 : 3;3648x2048(7 MP) 16 : 9 HD;2592 x 1944(5 MP) 4 : 3 ;2048х1536(3 MP)4 : 3;640x480(VGA)4 : 3;1920x1080(2 MP)16 : 9Зум16 X Дигитален зум DSCИзградиво Меморија8 X 16 M(Бафер)Надворешна МеморијаSD картичка (До 32 GB)МикрофонИзградена воГоворникотИзградена воЛеќаF : 2.6 f : 7.0Формат На СликаJPEGВидео ФорматAVIДруги КарактеристикиАнтисе тресатPict BridgeПрепознавање На Лице(H / W)Насмевка За ФотографирањеКонтинуирано СнимањеИнтерфејсUSB 2.0 / TV out / MSDC / HDMIБатеријатаЛитиум БатеријаОперативен СистемWindows XP / VISTA / 7, MACКомпанијата информацииWinait Технологии Ltd...

2017 Нов стил камера за видео професионални max 24mp FHD 1080p 16x дигитален фотоапарат дигитална видео камера со 3.0 display

DEN 4319.52

2017 Нов стил камера за видео професионални max 24mp FHD 1080p 16x дигитален фотоапарат дигитална видео камера со 3.0" displayКарактеристики 3.0'TFT LCD Екран, Full HD 1080 P 16 X дигитален зум SD картичка до 32 GB Лицето и препознавање на насмевка литиум батерија Max 24 мегапиксели Антисе тресатСпецификација на производотМоделHDVZ8Тип На Сензор5.1 М пиксели CMOS сензорЕкранот3" TFT LCD на ДопирРезолуција На Видео1920 X1080 P(FULL HD); 1280 X720p(HD); 640x480(VGA); 320x240(QVGA)Резолуција На СликатаHD5200x3900(12 MP Во.)4 : 3;4608x3456(16 MP Во.)4 : 3;4000x3000(12 MP Во.)4 : 3;3268x2736(10 MP Во.) 4 : 3;3648x2048(7 MP) 16 : 9 HD;2592 x 1944(5 MP) 4 : 3 ;2048х1536(3 MP)4 : 3;640x480(VGA)4 : 3;1920x1080(2 MP)16 : 9Зум16 X Дигитален зум DSCИзградиво Меморија8 X 16 M(Бафер)Надворешна МеморијаSD картичка (До 32 GB)МикрофонИзградена воГоворникотИзградена воЛеќаF : 2.6 f : 7.0Формат На СликаJPEGВидео ФорматAVIДруги КарактеристикиАнтисе тресатPict BridgeПрепознавање На Лице(H / W)Насмевка За ФотографирањеКонтинуирано СнимањеИнтерфејсUSB 2.0 / TV out / MSDC / HDMIБатеријатаЛитиум БатеријаОперативен СистемWindows XP / VISTA / 7, MACКомпанијата информацииWinait Технологии Ltd...

Freeshipping Max 15MP Дигитална Камера Со 2.7 TFT Дисплеј И 3X Оптички Зум 4X Дигитален Зум Мини Камера DC-530A фотоапарат

DEN 2440.80

Freeshipping Max 15 MP Дигитална Камера Со 2.7" TFT Дисплеј И 3 X Оптички Зум 4 X Дигитален Зум 720 P Мини Камера DC530 A фотоапаратГлавните карактеристики max 15 MP мегапиксели антисе тресат 2.7"TFT LCD екран, SD картичка за поддршка 32 GB препознавање на насмевка за откривање на лице 3x оптички зум 4x дигитален зумСпецификација на производот Image Sensor 5.0 Мега пиксели CMOS Сензор Слики со Резолуција 4472×3354(15 МИЛИОНИ Во),4000 x 3000(12 M Во), 3648×2736(10 M Во), 3264×2448(8 MP), 3648×2048(7 MP) HD,2592 X 1944(5 MP), 2048×1536(3 MP), 1920×1080 (2М) HD,640 ×480(VGA) Видео Резолуција 320 ×240(30fps),640 ×480(30fps) LCD Екран 2.7" TFT Внатрешна Меморија 32 MB НПД Надворешни Мемориска SD картичка (до 32 GB) Моќ за контрола на 60тите години,120s,180s Леќа f=6.018mm, F3.05.5 Зумирање 3 X оптички зум , 4 X дигитален зум Изложеност 3.0 EV~+3.0 EV Белиот баланс Автоматски / дневна светлина / Облачно / Блескаво / Флуоресцентно Scene Auto / Ноќен Портрет / Ноќ Сценографијата / Портрет / Сценографијата / Sport / Партија / Плажа / Висока Чувствителност автоматскиот Тајмер за ИСКЛУЧУВАЊЕ / 2 сек / 5 сек / 10 дик одложување Формати на датотеки JPEG(за Мирна Слика) / AVI(Видео) TV Излез N / A Флеш ДА Микрофон ДА Pict Bridge YES за Другите за откривање на Лице, препознавање на насмевка и антисе тресат...

2017 Топла Продажба 3.0 Екран на Допир 24mp Камера за Видео Професионално Full HD 1080p 64GB Меморија Кина HDV видео камера Со Вграден WIFI

DEN 5280.00

2017 Топла Продажба 3.0" Екран на Допир 24mp Камера за Видео Професионално Full HD 1080p 64 GB Меморија Кина HDV видео камера Со Вграден WIFIОпција 1 : стандардОпција 2 : стандард+екс батеријатаОпција 3 : стандардни+широк објективОпција 4 : стандард+картичка 64 GBОпција 5 : стандард+ микрофонОпција 6 : стандард+екс батеријата+широк агол леќа+микрофон+ картичка 64 GBГлавни карактеристики1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.