• Ново
Најдобра Цена 10 Компјутери WH148 knob 6mm Вратило Дупка Кол. Пластични Навој Knurled Potentiometer Копчиња Капи Бесплатен Превозот

Најдобра Цена 10 Компјутери WH148 knob 6mm Вратило Дупка Кол. Пластични Навој Knurled Potentiometer Копчиња Капи Бесплатен Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 72.00

Износ
Залиха

10 Компјутери 6mm Вратило Дупка Кол. Пластични Навој Knurled Potentiometer Копчиња Капи Бесплатен Превозот Карактеристики : Овие се пластични контрола на копчиња со пластични вметнете, се вклопуваат 1/4"(6mm) вратило potentiometers. Пластични контрола на копчиња за да се состави на potentiometers за полесно ротација. Материјал : Пластични Шема : Ребрести навој knurled Max Надворешен Дијаметар : 15mm Горниот Дијаметар : 11.5 mm Вратило Дупка со Дијаметар : 6mm Висина : 14mm Количина : 10 ве Молиме имајте во предвид : Само potentiometer копчиња, potentiometers не се вклучени овде. Пакет се вклучени : 10 x Potentiometer Knob
Рк Мини Микро 9g 1.6 KG Серво SG90 за РК 250 450 Хеликоптер Авион Автомобил Брод Продавачот 's recomendations Клиенти кои купиле овој производ, исто така, купи
Ние ја прифати Кредитна Картичка, Western Union, TT. најдобар начин е директно онлајн плаќање,Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме дозволете ни да konw пред и кога ќе ги нарачате.
•Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
•Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
•Да го заштитите вашиот интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
• Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
• Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори.
• Ако купите повеќе предмети и треба некои попуст на превозот цена, ве молиме пратете порака на нас, и ние ќе ви одговори што во 1 работен ден.
• Да прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ. Ве молиме потврдете ја адресата. Ние само бродот да cinfired цел адреса, и вашата цел адреса mus ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
• Ние високо го вреднуваат долгорочни деловни односи. Купи со доверба!
• Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
• Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
• Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
•Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.
•Ако не сте задоволни со купување ве молиме контактирајте со нас во 24hours, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.ние ќе остане со вас до проблем решен и понуда на најдобри услуги како што може да.
•Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации до нас. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
•Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.

Карактеристики

Номинална моќност:
No
Отпорот:
No
Температурата На Работа:
No
Отпор Толеранција:
No
Max. Оперативен Напон:
No
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
6mm Вратило Potentiometer Копчиња Капи
Бренд Име:
Dusco.E
Тип:
Ротари Potentiometer
Состојба:
Нови
Технологија:
potentiometer knob

Производи во категоријата

20pcs 3362P-104 100K Прилагодливи прецизност potentiometer Бесплатен превозот

DEN 96.00

Променлива Отпорник RM065 Хоризонтална RM063 Вертикална 3296 W 3362 Pбесплатен превозот ! Забелешка : новиот следење на број Кина обични поштенски парцела и само може да го пратите тоа е транспортирана од Кинески, нема повеќе следење на информации...

20pcs 3296W-105 1M 3296W-1-105 Прилагодливи прецизност potentiometer Бесплатен превозот

DEN 76.80

Променлива Отпорник RM065 Хоризонтална RM063 Вертикална 3296 W 3362 P Отпорник Комплет Избрани за Полнење0603 Отпорник0805 Отпорник1206 Отпорник1 / 4 W ОтпорникRM065 ПроменливаRM063 Променлива2512 Отпорник3296 W Променлива Capacitor Комплет Избрани за Полнење0603 capacitor0805 capacitor1206 capacitorкерамички capacitorМонолитен Керамички CapacitorАлуминиум electrolytic capacitorКорекција capacitorTantalum capacitor LED Комплет Избрани за Полнење0603 LED0805 LED1206 LED3ММ LED3ММ LED5 MM LED5 MM LED3ММ LED Диоди за Полнење Избрани за ПолнењеДиоди за полнење1 / 2 W Диоди1 W ДиодиLL34 ДиодиLL41 ДиодиSOT23 ДиодиSMT ДиодиSOD123 Диоди Осигурач за Полнење Избрани за Полнење Транзистори Комплет Избрани за Полнење Кристално Осцилатор комплет Inductor Избрани за Полнењемини осигурач5*20 осигурач6*30 осигурачДА92 транзисторскиTO220 транзисторскиsot23 транзисторскикристално осцилаторInductorБесплатен превозот

[БЕЛА]Оригиналната Јапонски АЛПИТЕ Soundcraft LX7 SX20 12.8 cm 128MM миксер fader potentiometer A10KGA32/12--10PCS/МНОГУ

3921.60 -19 % DEN 3177.00

Soundcraft SX 20 LX7 Оригинални GA32 / 12 тип се Справи со 4 MMX15 MM со прашина филм Производ ознака АЛПИТЕ P / N RSA0 N11 S6 A0 B Горди прво одделение Фан на КЛИЕНТИТЕ P / N RSA0 N11 S [10 KA]

10Pcs Контрола на Јачина на звук Ротари Копчиња Црна 17x21mm Алуминиум Легура Potentiometer Knob За 6mm Кол Knurled Вратило Potentiometers

DEN 235.20

10 Pcs Контрола на Јачина на звук Ротари Копчиња Црна 17x21mm Алуминиум Легура Potentiometer Knob За 6mm Кол Knurled Вратило Potentiometers Карактеристики : Материјал : Алуминиум Легура Пластични Боја Црна, Одговара за Knurled Вратило Пречник од 6mm / Вкупната Големина 17 x 21mm Оваа Ротари Knob е направен од пластични материјали, одговара за 6mm Knurled Вратило, изграден во завртка направи тоа може да биде прилагодлива...

1pcs 32*13mm Аудио Мултимедијални Јазик Алуминиум Копчиња за Јачина на Вредноста Копчиња - Црна

DEN 177.12

361945483978755 Knob парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче САД $ 0.99 / парчеКарактеристики : Големина : 32 * 13дупка : 6mm

6003 дигитални potentiometer knob switch knob knob рерна електрична гитара животната средина циклус смета knob 3590s шапка

DEN 91.20

Тип : 6003 Технички индикатори : Скала поделба 50 " / ред да се носат парична казна сперматозоиди, или помалку (специфични податоци за да се и двете ве молиме да се види табела подолу) Единици : mmВидот, Бр.Надворешниот дијаметар ( D )Висина ( H...

10 Компјутери Potentiometer Вратило Контрола на Ротари Knob Капа 15mmx17mm

56.64 -28 % DEN 41.00

Карактеристики : Ова potentiometer копчиња се направени од пластични материјали Тоа се користи за контрола на јачината на звукот и служи како контрола switch Potentiometer Ротари Knob е корисен за да се поврзете на ротари potentiometer, обично multiturn линеарна potentiometer кои секогаш се користи како контрола на јачина на звук вклучете Еден вид potentionmeter волумен прекинувач, стрелките на часовникот и анти насока на стрелките на часовникот ротари контрола Спецификации на Боја : Црвено+Жолто+Бела+Портокал+Сина(2 Компјутери на секоја боја) Големина : 15 mm x 17 милиметри Кол : 10 Компјутери / 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

20pcs 3296W-501 500R 3296W-1-501LF Прилагодливи прецизност potentiometer Бесплатен превозот

DEN 76.80

Променлива Отпорник RM065 Хоризонтална RM063 Вертикална 3296 W 3362 Pбесплатен превозот ! Забелешка : новиот следење на број Кина обични поштенски парцела и само може да го пратите тоа е транспортирана од Кинески, нема повеќе следење на информации...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.