• Ново
20pcs/многу SRGP200200 шупливи вратило енкодер 20 posioning 10 пулсот возило кодирање префрлате

20pcs/многу SRGP200200 шупливи вратило енкодер 20 posioning 10 пулсот возило кодирање префрлате

Оценка на клиентот:
DEN 1295.04
DEN 1230.00 -5 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Број На Модел На:
SRGP200200
Температурата На Работа:
C
Номинална моќност:
W
Max. Оперативен Напон:
V
Отпор Толеранција:
%
Тип:
Ротари Potentiometer
Состојба:
Нови
Технологија:
Potentionmeters

Производи во категоријата

Potentiometer knob Bakelite knob дупка K17-01 4MM ( бакар ) шапка

DEN 86.40

Answer : ___________________________ Note : Следење информации на Кина пост О rdinary Мал Пакет Плус ,тоа не може да се следи во stransit.Ако сакате целосно следење информации,pls изберете Кина пост воздух mai l ,можете да ги пратите овдеK1701 : 15 MM висина 16 MM дупка со дијаметар од 4 MM

20pcs 3362P-503 50К Прилагодливи прецизност potentiometer Бесплатен превозот

DEN 96.00

Променлива Отпорник RM065 Хоризонтална RM063 Вертикална 3296 W 3362 Pбесплатен превозот ! Забелешка : новиот следење на број Кина обични поштенски парцела и само може да го пратите тоа е транспортирана од Кинески, нема повеќе следење на информации...

20pcs 3362P-502 5K Прилагодливи прецизност potentiometer Бесплатен превозот

DEN 96.00

Променлива Отпорник RM065 Хоризонтална RM063 Вертикална 3296 W 3362 P Отпорник Комплет Избрани за Полнење0603 Отпорник0805 Отпорник1206 Отпорник1 / 4 W ОтпорникRM065 ПроменливаRM063 Променлива2512 Отпорник3296 W Променлива Capacitor Комплет Избрани за Полнење0603 capacitor0805 capacitor1206 capacitorкерамички capacitorМонолитен Керамички CapacitorАлуминиум electrolytic capacitorКорекција capacitorTantalum capacitor LED Комплет Избрани за Полнење0603 LED0805 LED1206 LED3ММ LED3ММ LED5 MM LED5 MM LED3ММ LED Диоди за Полнење Избрани за ПолнењеДиоди за полнење1 / 2 W Диоди1 W ДиодиLL34 ДиодиLL41 ДиодиSOT23 ДиодиSMT ДиодиSOD123 Диоди Осигурач за Полнење Избрани за Полнење Транзистори Комплет Избрани за Полнење Кристално Осцилатор комплет Inductor Избрани за Полнењемини осигурач5*20 осигурач6*30 осигурачДА92 транзисторскиTO220 транзисторскиsot23 транзисторскикристално осцилаторInductorБесплатен превозот

10 Компјутери Potentiometer Вратило Контрола на Ротари Knob Капа 15mmx17mm

56.64 -28 % DEN 41.00

Карактеристики : Ова potentiometer копчиња се направени од пластични материјали Тоа се користи за контрола на јачината на звукот и служи како контрола switch Potentiometer Ротари Knob е корисен за да се поврзете на ротари potentiometer, обично multiturn линеарна potentiometer кои секогаш се користи како контрола на јачина на звук вклучете Еден вид potentionmeter волумен прекинувач, стрелките на часовникот и анти насока на стрелките на часовникот ротари контрола Спецификации на Боја : Црвено+Жолто+Бела+Портокал+Сина(2 Компјутери на секоја боја) Големина : 15 mm x 17 милиметри Кол : 10 Компјутери / 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Висок Квалитет Knob 6mm Алуминиум Легура Knob 12.5 * 16mm Potentiometer Knob Аудио Knob

DEN 120.00

361945483978755 Knob парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче САД $ 0.99 / парче361945483978754 Алуминиум Knob парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче САД $ 4.99 / парчеГолемина : 12.5 x 16mm Дупка : 6mm

1pcs 32*13mm Аудио Мултимедијални Јазик Алуминиум Копчиња за Јачина на Вредноста Копчиња - Црна

DEN 177.12

361945483978755 Knob парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче САД $ 0.99 / парчеКарактеристики : Големина : 32 * 13дупка : 6mm

[БЕЛА]Оригиналната Јапонски АЛПИТЕ Soundcraft LX7 SX20 12.8 cm 128MM миксер fader potentiometer A10KGA32/12--10PCS/МНОГУ

3921.60 -19 % DEN 3177.00

Soundcraft SX 20 LX7 Оригинални GA32 / 12 тип се Справи со 4 MMX15 MM со прашина филм Производ ознака АЛПИТЕ P / N RSA0 N11 S6 A0 B Горди прво одделение Фан на КЛИЕНТИТЕ P / N RSA0 N11 S [10 KA]

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.