• Ново
Оригиналниот Panasonic Врвен Квалитет 2550mAh АА Пред-Обвинет Акумулатори 4PCS/МНОГУ 1.2 V NI-МЗ АА Камера Батеријата Eneloop

Оригиналниот Panasonic Врвен Квалитет 2550mAh АА Пред-Обвинет Акумулатори 4PCS/МНОГУ 1.2 V NI-МЗ АА Камера Батеријата Eneloop

Оценка на клиентот:
DEN 1147.20
DEN 1032.00 -10 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Номиналниот Напон:
1.2 V
Тип:
NI-МЗ
Поставете Тип:
Само Батерии
Големина:
AA
Батеријата Број:
4
Број На Модел На:
Б.К.-3HCCA/4BW
Бренд Име:
Panasonic
Пакет:
Пакет 1
Замена На Батеријата:
No
Номиналниот Капацитет:
2500mAh
Количина:
4pcs / многу
Пакет:
Безбедно пакување
брод време:
Во 2 дена

Производи во категоријата

3pcs Таблет компјутер 3.7 V 3200mAH (полимер литиум јонска батерија) Li-ion батерија за 7 инчен таблет компјутер 8 инчен 9inch 457495 Бесплатен Превозот

911.52 -5 % DEN 866.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :457495 Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)4.5×74 ×95Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 3200mОколу Тежина : 42gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 3 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

40pcs/2packs Wama 3.6 V LIR1620 Батерија Копчето Мобилен Замена на Батеријата CR1620 За да се Види Играчки Калкулатор Батерии

1871.52 -19 % DEN 1516.00

5084 Сите видови на Полнење копчето мобилен батерии! топла продажба!!!40pcs / 2packs Wama 3.6 V LIR1620 Батерија Копчето Мобилен Замена на Батеријата CR1620 За да се Види Играчки Калкулатор Батерии Предупредување : ве Молиме чувајте ги овие и други батериите подалеку од Деца...

3pcs/Многу 3.7 V 8000mAH 36125130 литиум Li ion polymer батерија за ,sanei,,ainol таблет компјутер

1919.52 -5 % DEN 1824.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :36125130Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)36×125 ×130Номиналниот Напон : 3.7 vКапацитет : Ах 8000mОколу Тежина : 75gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 3 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

Висок капацитет за SAMSUNG INR 18650 - 30Q 3.6 V 3.7 V 3000mAh Литиум јонска Li-ion Батерија наплаќа Батерии СЛОБОДНИ полнач

2998.08 -47 % DEN 1589.00

Висока Моќност за SAMSUNG INR 18650 30 Q 3.6 V 3000m Ah Динамичен Литиумјонска Li ion Батерија на МобиленСпецификацииНЕМА.ОбјектотСпецификации1Типичен Капацитет3000m AhМинимален капацитет2950m Ah2Номиналниот напон3.6 V3Стандард ПолнењеCC / CV,1.25 А, 100m A cutoff4Стандард На Испуштање0.2 C,2.5 V празнење cutoff5Крајот на полнење Напон4.20 V±0.05 V6Крајот на Тековната задолжен0.01 C ,1.25 A (На CV режим)7Крајот на испуштање Напон2.5 V8Време На Полнење2 3.0 часа(стандардни трошоци)9Брзо Полнење Тековната4000m A10Брзо Испуштање Струја20000m A11Макс Испуштање Струја30000m A12Почетна ОтпорностМакс : Помалку од 30 Ohm13ТежинаПрибл( ) : 50±2g14Температурата на работаПолнење() : 0 ~45Празнење() : 20 ~6015Температура на чување5 ~3516Чување Влажност≤75% RH17ИзгледБез гребнатинка, нарушување, загадување и истекување ( )18Стандардна состојба на животната срединаТемпература() : 23±5Влажност() : 4575%RHАтмосферски Притисок() : 86106 KPAПредности·Висок капацитет, ниска внатрешна корозија, долг циклус живот, ниска самоотпуштање.Долг циклус живот, повеќе од 1200 полнење / празнење циклуси под нормална·Нема меморија ефект, економски и погодно.·Ракување перформанси, одржување слободни и широка примена.·Силна струја на полнење и празнење способност достигна IEC стандард·Зелена енергија, kamcy батеријата е слободен на Pb, Hg, Cr6+, PBB и PBDE·Моќен излез, да го зголеми вашиот електронски апарати перформанси·Може да биде брзо обвинет за било брз полнач, паметни полначи, поврзете го полначот или универзална полначиАпликацииШироко се применуваат во ПОС системот, Соларни снабдување систем, електрични алатки, светлосни уреди, играчка, апарати за домаќинство и неочекуваните уред област...

Висока моќност 18650 JCM IMR 2200mAh 3.7 V 3.6 V 8.1 ПОТ литиум јонска Li-ion Батерија на Мобилен За напојување

DEN 176352.00

Висока Моќност IMR 18650 2200m Ah 3.7 V 8.1 ПОТ Литиум јонска Батерија ЌелијаСпецификации(IMR 18650 3.7 v 2200mah Li јонска Батерија)НЕМА.ОбјектотСпецификации1Типичен Капацитет2200m AhМинимален капацитет2000m Ah2Номиналниот напон3.7 V3Стандард ПолнењеCC / CV,0.2 C5 A, V 4.204Стандард На ИспуштањеCC 0.2 C5 A, 3.00 V5Крајот на полнење Напон4.20 V±0.05 V6Крајот на Тековната задолжен0.01 C 5 A (Во CV режим)7Крајот на испуштање Напон3.00 V8Време На Полнење6.0 часа(стандардни трошоци)9Брзо Полнење Тековната2200m A10Брзо Испуштање Струја20000m A11Макс Испуштање Струја30000m A12Почетна ОтпорностМакс : Помалку од 30 Ohm13ТежинаПрибл( ) : 50±2g14Температурата на работаПолнење() : 0 ~45Празнење() : 20 ~6015Температура на чување5 ~3516Чување Влажност≤75% RH17ИзгледБез гребнатинка, нарушување, загадување и истекување ( )18Стандардна состојба на животната срединаТемпература() : 23±5Влажност() : 4575%RHАтмосферски Притисок() : 86106 KPAПредности (IMR 18650 3.7 v 2200mah Liion Батерија)·Висок капацитет, ниска внатрешна корозија, долг циклус живот, ниска самоотпуштање.Долг циклус живот, повеќе од 1000 полнење / празнење циклуси под нормална·Нема меморија ефект, економски и погодно.·Ракување перформанси, одржување слободни и широка примена.·Силна струја на полнење и празнење способност достигна IEC стандард·Зелена енергија, kamcy батеријата е слободен на Pb, Hg, Cr6+, PBB и PBDE·Моќен излез, да го зголеми вашиот електронски апарати перформанси·Може да биде брзо обвинет за било брз полнач, паметни полначи, поврзете го полначот или универзална полначиАпликации (IMR 18650 3.7 v 2200mah Li јонска Батерија)Широко се применуваат во ПОС системот, Соларни снабдување систем, електрични алатки, светлосни уреди, играчка, апарати за домаќинство и неочекуваните уред област...

Бесплатен превозот 2 ПАРЧИЊА Unipows 1.2 V AAAA батеријата AAAA батерија BT2040 перо Bluetooth Батеријата

DEN 427.20

Unipows AAAA батеријата полнење на батеријата BT2040 перо Бренд : Unipows Модел : AAAAA Број 9, батерија Капацитет : 600m AH Тип : НуМЗ батеријата Место на Потекло : Кина Издавач : Пекинг одличен извор на Дигиталната Технологија Копродукции, Ltd...

10pcs /Многу 553040 570mah 3.7 v литиум Li ion polymer батерија на стоки квалитетот на CE FCC ROHS сертификација орган

1631.52 -5 % DEN 1550.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :553040Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)55×30 ×40Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 570mОколу Тежина : 4gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

10Pcs 3.7 V 2000mAh Полимер Li-ion Батерија За Bluetooth Netbook Tablet PC iPAQ Е-Книга Моќ Банка Преносни DVD Потрошувачите 356080

DEN 2351.52

Модел : ЕЛ 356080Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)3.5×60×80Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 2000 m AhОколу Тежина : 39gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

4pcs HK LiitoKala Lii-26A за Samsung 3.7 V 18650 2600mAh За ICR18650-26JM Li-ion Батерија на Светлото Батерии

1024.80 -36 % DEN 656.00

Главни Карактеристики : ● Долго траење на живот, надополнување пати до 500 пати● Оваа висококвалитетен производ се подложува на строги тестирање за да се обезбеди употреба безбедност● Применливи типа : светло, мобилни моќ, резервната моќност, мобилна опрема, автомобил, велосипед, комуникациска опрема, медицински, складирање на енергија, соларна енергија, военаСпецификација За Производ : ● Номиналниот капацитет : 2600m Ah● Номинален напон : 3.7 V● Батерија : да● Батерија време : до 500 пати● Внатрешна отпорност : помалку од 50 milliohm● Ограничен полнење напон : 4.2 V● Работен напон : 2.75 4.2 VAnswer : ___________________________ Note : ● Не го изложувајте батеријата на сонце или фрлете го во огнот● Не полнење на батеријата во ред терминали● За да се избегне прекумерна шок или вибрации● Не расклопување или да се деформира на батеријата● Не го потопи батеријата во вода● Чувајте ги децата подалеку од батеријата● Батеријата мора да биде обвинет во соодветна состојба на полнење● Не користете оштетен полнач за да ја наполните батеријата● Не оставајте ја батеријата во полнач во текот на 24 часа● Чувајте ја батеријата на ладно, суво и добро вентилирани област● Отстранување на батеријата под прописи СпецификацијаОпшти Бренд : Liito KalaТип : БатеријаБатерија : 18650Батерија Тип : ЛитиумјонскаГлава Тип : Рамен ВрвБатерија : ДаЗаштитени : НикојКапацитет (m Ah) : 2600m AhНапон(V) : 3.7 VДимензија и Тежина Производ тежина : 0.0450 kgПакет тежина : 0.0700 kgПроизвод големина (L x W x H) : 1.80 x 1.80 x 6.50 cm / 0.71 x 0.71 x 2.56 инчиПакет големина (L x W x H) : 2.80 x 2.80 x 7.50 cm / 1.1 x 1.1 x 2.95 инчиПакет Содржина Пакет Содржина : 4 x Liito Kala Lii 26 A 18650 Liion Батерија

10x ААА 1800mAh 3А 1.2 V Ni-МЗ Сина Батерија на Мобилен за MP3 РК Играчки

DEN 575.52

10x ААА 1800m Ah 3А 1.2 V NiМЗ Сина Батерија на Мобилен за MP3 РК ИграчкиБатерии Капацитет : ААА 1800m Ah Напон : 1.2 V Хемија : НуМЗ (Никел Метал Hydride) Батерија Пати : До 1000 пати Без Меморија ЕфективноПакет Содржина 100% Сосема Нов 10 Компјутери ААА 1800m Ah NiМЗ Акумулатори

1 BUC liitokala оригинални ново став За samsung inr 18650 30q inr 18650 bateria 3.7 v 3000 mah li-ion baterias recarregaveis

458.88 -45 % DEN 252.00

1 Батеријата específicos Не Artigo & #65306;Marca : Samsungmodelo : ICR1865030 Qtipo де bateria : LiIon 18650Capacidade Номинална : 3000 mah & #65288; 29003000 mah & #65289;Tensão Номинална : 3.7 Vpeso : 45g±1gBateria recarregável : Simrecarregável Пати : até 500 vezesresistência interna : ≤50mΩTensão де Carga limitada : 4.2 vTensão де funcionamento : 2.754.2 Vtamanho : 65.5 mm x 18.5 mm (Diâmetro)lugar де Origem : Coreia do sulLista де embalagem & #65306;1 Liito Kala Lii30 Q став samsung 18650 3000 mah bateria Recarregável1 n ° де Rastreamento.características & #65306;seguro e amigo не ambiente.100% Samsung Marca Нова qualidade e Алта.18650 bateria де lítio recarregável liion.apropriado para o ponteiro ласерски, tocha lanterna e outros produtos eletrônicos.grátis & #65306;Кина / Suécia / HK / Сингапур Пост : (www.17track.net) 27 semanasDHL : ( www.dhl.com) 27 dias úteisEMS www.ems.com.cn : () 715 dias úteisUPSот www.ups.com : () 27 dias úteistermos e Condições & #65306;não haverá reembolso, troca somente...

8 X PKCELL АА Батерија Ni-МЗ 1.2 V 2200mAh Ниска Само-отпуштање АА Акумулатори Со 2Boxes+1set Батерија полнач 8174

1007.52 -25 % DEN 756.00

Ниска СамоОтпуштање NiМз Батерија АА 2200m Ah ,4 Pcs / НамалиБатерија Тип : 1.2 V NiМЗ АА 2200m Ah БатеријаБренд : PKCELLМодел : НуМЗ 1.2 V АА 2200m AhГолемина : ААНапон : 1.2 VНормалните Капацитет : 2200m AhДимензија(макс) : Дијаметар : 14.5 мм*Висина : 50.5 mmСтандард Наплатат Струја : 220m A Време : 15ЧБрзо Полнење на струјата : 660m A Време : 4 HПримена : Дигитална камера,преносни видео,игра,фенерче,далечински управувач,играчка,MP3 / MP4 плеер,електрични жилет итн.1 PCS Батерија Полнач за 8174Батерија Тип : Стандарден Полнач 8174 Погоден за 2 до 4pcs АА / AAA NiМЗ / NiCd БатерииБренд : PKCELLМодел : Стандарден Полнач 8174Текст : AC 100 V240 V 50 / 60 HzИзлез : наизменична СТРУЈА 2.4 V 200m Ax4 ,200m Ax2Приклучок : ЕУ / САДПолнење индикатори : Led диодите покаже на полнење ситуација на батерии и не би го вклучите.Примена : 2 или 4pcs АА / AAA NiМЗ / NiCd Акумулатори.Пакет се вклучени : 8 АА Батерија+1 приклучок+2 кутии

ELEOPTION 5PCS 3.6 V 5300mAh Висок Капацитет Li-ion 4446040 Замена на Батеријата Батеријата за iRobot Braava Џет 240

6355.20 -25 % DEN 4766.00

Најновите Висок Капацитет 5300m Ah Liion Замена на Батеријата за i Robot Braava Џет 240 4446040Опис : Состојба : НоваБатерија Тип : LiionКапацитетот на батеријата : 5300 m Ah.Модел : 4446040Компатибилен со i Robot Braava Џет 240Предност : 1.Оваа Liion батерија со практични цена има Висок Капацитет .2.Батеријата може да се соблече, и ќе биде целосно наполнета во 2 часа.3.Лесен за полнење и поврзувањеAnswer : ___________________________ Note : If you don't користете ја батеријата за долго време, ве молиме да ја наполните повторно на секои три месеци да се продолжи животниот век на батеријата.Пакетот вклучува : 5 * Висок Капацитет на Батеријата За i Robot Braava Џет 240

3.7 V 11200 mAH 44105186 полимер литиум јонска батерија Li-ion батерија за таблет компјутер V971 V972 quad core

642.72 -10 % DEN 578.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :44105186Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)44×105 ×186Номиналниот Напон : 7.4 VКапацитет : Ах 11200mОколу Тежина : 100gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

10pcs/Многу 3.7 v литиум Li ion polymer батерија 505090 2300mah Со Заштита на Одборот За MP3 MP4 GPS Дигитални Производи

1439.52 -5 % DEN 1368.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :505090Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)50×50 ×90Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 2300mОколу Тежина : 20gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

604050 3.7 V 1500mAh Батерија li-Полимер Li-ion Батерија За е патот пат Y70 T71 GPS navigator DVR MP3 MP4 моќ банка C430V

335.52 -5 % DEN 319.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

3pcs/Многу 3.7 V 5800mAh 40140100 литиум Li ion polymer батерија За GPS PSP DVD Моќ банка ПОДЛОГА DIY Е-Книга Таблет КОМПЈУТЕР

1631.52 -5 % DEN 1550.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :40140100Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)40×140 ×100Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 5800mОколу Тежина : 55gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 3 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

10pcs /Многу 3.7 v литиум Li ion polymer батерија 2000mah 505080 smart home MP3 за dvr,GPS,mp3,mp4,мобилен телефон,говорникот

1487.52 -5 % DEN 1413.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :505080Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)50×50 ×80Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 2000mОколу Тежина : 19gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

LiitoKala INR 18650 30Q Originais 3.7 V 3000 mAh Baterias Recarregaveis Став за Samsung 18650 Bateria/Eletronico - cig

524.16 -20 % DEN 420.00

1 Батеријата específicos Не Artigo : Marca : Samsungmodelo : ICR1865030 Qtipo де bateria : LiIon 18650Capacidade Номинална : 3000 mah (29003000 mah)Tensão Номинална : 3.7 Vpeso : 45g±1gBateria recarregável : Simrecarregável Пати : até 500 vezesresistência interna : ≤50mΩTensão де Carga limitada : 4.2 vTensão де funcionamento : 2.754.2 Vtamanho : 65.5 mm x 18.5 mm (Diâmetro)lugar де Origem : Coreia do sulLista де embalagem : 2 Liito Kala Lii30 Q став samsung 18650 3000 mah bateria Recarregável118650 caixa1 n ° де Rastreamento.características : seguro e amigo не ambiente.100% Samsung Marca Нова qualidade e Алта.18650 bateria де lítio recarregável liion.apropriado para o ponteiro ласерски, tocha lanterna e outros produtos eletrônicos.grátis : Кина / Suécia / HK / Сингапур Пост : (www.17track.net) 27 semanasDHL : ( www.dhl.com) 27 dias úteisEMS www.ems.com.cn : () 715 dias úteisUPSот www.ups.com : () 27 dias úteistermos e Condições : não haverá reembolso, troca somente...

4 ПАРЧИЊА Liitokala lii - 26a став forsamsung 3.7 v 18650 li-ion recarregavel bateria 2600 mah став icr18650-26jm како pilhas ДЕ lante

DEN 1024.80

1 Батеријата específicos Не Artigo & #65306 € 65288; 3 компјутери & #65289;Marca : Liiito Kala & #65288; Embutido Samsung bateria & #65289;modelo : Lii26 A (Став 2600 JM)tipo де bateria : LiIon 18650Capacidade Номинална : 2600 mah & #65288; 25002600 mah & #65289;Tensão Номинална : 3.7 Vpeso : 45g±1gBateria recarregável : Simrecarregável Пати : até 500 vezesresistência interna : ≤50mΩTensão де Carga limitada : 4.2 vTensão де funcionamento : 2.754.2 Vtamanho : 65.5 mm x 18.5 mm (Diâmetro)lugar де Origem : Кина, Хонг КонгLista де embalagem & #65306;4 Lii26 A Liito Kala 18650 2600 mah bateria Recarregável418650 embalagem caixa де кор Bonita1 n ° де Rastreamento.& #65288; 100% Оригинални Хонг Конг Liito Kala Бренд & #65289;características & #65306;seguro e amigo не ambiente.100% Liito Kala Ново e de Алта qualidade.18650 bateria де lítio recarregável liion.apropriado para o ponteiro ласерски, tocha lanterna e outros produtos eletrônicos.grátis & #65306;Кина / Suécia / HK / Сингапур Пост : (www.17track.net) 27 semanasDHL : ( www.dhl.com) 27 dias úteisEMS www.ems.com.cn : () 715 dias úteisUPSот www.ups.com : () 27 dias úteistermos e Condições & #65306;não haverá reembolso, troca somente...

NI-МЗ 12V 4500mAh Замена на батеријата за Neato Botvac 70e 75 80 85 D75 D85 caSino187 Правосмукалка батеријата

DEN 1343.52

NIМЗ 12 V 4500m Ah Замена на батеријата за Neato Botvac 70e 75 80 85 D75 D85 ca Sino187 Правосмукалка батеријата Заменува 9450129 NX2000 SCx10Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Замена На БатеријатаТип : НУМЗ БатеријатаНапон : 12 VКапацитет : 4500m AhТежина : 0.5 КГГо Замени На Оригинални Батерии Модели : За Neato EBVB141Компатибилни Модели : ("Ctrl + F" )за да го најдете вашиот модели : fo r Neato Botvac 70e 75 80 85 D75 D85 ca Sino187Топло Забелешки : 1.Ве молиме ЦЕЛОСНО наполнета батеријата пред првата употреба.2.Ако не се случува да го користите батеријата за еден месец или подолго, чувајте го на чисто, суво, ладно место, на оддалеченост од оган и вода.3.Ве молиме да ја наполните повторно по долго чување ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.