• Ново
8 x PKCELL 2/3AA Ni-МЗ Батеријата 1.2 V 650mAh NiMh Батерија За Лемење Рамен Врв

8 x PKCELL 2/3AA Ni-МЗ Батеријата 1.2 V 650mAh NiMh Батерија За Лемење Рамен Врв

Оценка на клиентот:
DEN 529.44
DEN 371.00 -30 %

Износ
Залиха


Батерија тип : 2/3 AA Ni-МЗ Батеријата 1.2 V 650m Ah Батерија За Лемење Рамен Врв
Бренд : PKCELL
Модел : 2/3 AA 650m Ah 1.2 V Ni MH Батерија
Напон : 1.2 volt
Капацитет : 650m Ah
Димензија : 14.5*29mm
Апликации : capacitor пенкала, цртање пенкала, држете пенкало, Bluetooth Слушалки и други електронски производи
Пакетот вклучува : 8pcs PKCELL 2/3 AA 650m Ah Ni Mh Рамен Врвот Батерија 1.2 V

Карактеристики

Номиналниот Напон:
1.2 V
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
Број На Модел На:
2/3 аа nimh батерија
Бренд Име:
Pkcell
Тип:
NI-МЗ
Замена На Батеријата:
No
Големина:
2/3 AA
is_customized:
Yes
Номиналниот Капацитет:
650mAh
Замена На Батеријата:
No

Производи во категоријата

најдобри батеријата бренд Големина 524945 3.7 V 1150mah Литиум полимер Батерија со Заштита на Одборот За MP4 PSP GPS Таблет Компјутерите PDA Слободни S

335.52 -5 % DEN 319.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :524945Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)52×49 ×45Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 1150mОколу Тежина : 9gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

ELEOPTION 5PCS 3.6 V 5300mAh Висок Капацитет Li-ion 4446040 Замена на Батеријата Батеријата за iRobot Braava Џет 240

6355.20 -25 % DEN 4766.00

Најновите Висок Капацитет 5300m Ah Liion Замена на Батеријата за i Robot Braava Џет 240 4446040Опис : Состојба : НоваБатерија Тип : LiionКапацитетот на батеријата : 5300 m Ah.Модел : 4446040Компатибилен со i Robot Braava Џет 240Предност : 1.Оваа Liion батерија со практични цена има Висок Капацитет .2.Батеријата може да се соблече, и ќе биде целосно наполнета во 2 часа.3.Лесен за полнење и поврзувањеAnswer : ___________________________ Note : If you don't користете ја батеријата за долго време, ве молиме да ја наполните повторно на секои три месеци да се продолжи животниот век на батеријата.Пакетот вклучува : 5 * Висок Капацитет на Батеријата За i Robot Braava Џет 240

10pcs /Многу 3.7 v литиум Li ion polymer батерија 2000mah 505080 smart home MP3 за dvr,GPS,mp3,mp4,мобилен телефон,говорникот

1487.52 -5 % DEN 1413.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :505080Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)50×50 ×80Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 2000mОколу Тежина : 19gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Нови Оригинални Panasonic 18650 NCR18650A 3.7 V Батерија Li-ion Батерија 3100mAh Батерии Бесплатен Превозот

719.52 -5 % DEN 684.00

Карактеристики : Нови Оригинални Panasonic 18650 NCR18650 A Батерија Liion батерија 3100m Ah ,100% автентичниНоминалниот напон : 3.6 VКапацитет : 3100 MHAГолемина : 18mm x 65.0 mmТежина : 48g / еезRechargable batteryПакет Содржина : 2 x Оригинални Panasonic 18650 NCR18650 A Батерија Liion батерија 3100m Ah батерии

3pcs/Многу 30100100 3.7 V 4000mAh Батерија li Полимер Li-ion Батерија За мобилни моќ DIY таблет компјутер DVD netbook

DEN 1151.52

Модел : ЕЛ 30100100Димензија : Дебелина(± 0.3)x Width(± 3)x Length(± 3)(mm)3.0×100×100Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 4000m AhОколу Тежина : 70gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 3 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

batterie литиум 602240 3.7 V 450MAH литиум-јонска полимер батерија на квалитетот на стоката на CE FCC ROHS сертификација орган

229.92 -5 % DEN 218.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :602240Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)60×22 ×40Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 450mОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

2 парчиња Оригинални LiitoKala Lii-35A 3.7 V 3500mAh NCR18650GA 10A Празнење Полнење Батерии За Sanyo Батерија 18650

803.52 -36 % DEN 514.00

Главни Карактеристики : ● Долго траење на живот, надополнување пати до 500 пати● Оваа висококвалитетен производ се подложува на строги тестирање за да се обезбеди употреба безбедност● Применливи типа : светло, мобилни моќ, резервната моќност, мобилна опрема, автомобил, велосипед, комуникациска опрема, медицински, складирање на енергија, соларна енергија, военаСпецификација За Производ : ● Номиналниот капацитет : 3500m Ah● Номинален напон : 3.7 V● Батерија : да● Батерија време : до 500 пати● Внатрешна отпорност : помалку од 20 milliohm● Ограничен полнење напон : 4.2 V● Работен напон : 2.75 4.2 VAnswer : ___________________________ Note : ● Не го изложувајте батеријата на сонце или фрлете го во огнот● Не полнење на батеријата во ред терминали● За да се избегне прекумерна шок или вибрации● Не расклопување или да се деформира на батеријата● Не го потопи батеријата во вода● Чувајте ги децата подалеку од батеријата● Батеријата мора да биде обвинет во соодветна состојба на полнење● Не користете оштетен полнач за да ја наполните батеријата● Не оставајте ја батеријата во полнач во текот на 24 часа● Чувајте ја батеријата на ладно, суво и добро вентилирани област● Отстранување на батеријата под прописи СпецификацијаОпшти Бренд : Liito KalaТип : БатеријаБатерија : 18650Батерија Тип : ЛитиумјонскаГлава Тип : Рамен ВрвБатерија : ДаЗаштитени : НикојКапацитет (m Ah) : 3500m AhНапон(V) : 3.6 VДимензија и Тежина Производ тежина : 0.0450 kgПакет тежина : 0.0700 kgПроизвод големина (L x W x H) : 1.80 x 1.80 x 6.50 cm / 0.71 x 0.71 x 2.56 инчиПакет големина (L x W x H) : 2.80 x 2.80 x 7.50 cm / 1.1 x 1.1 x 2.95 инчиПакет СодржинаПакет Содржина : 2 x Litto Kala Lii 35 A 18650 Liion Батерија

LiitoKala INR 18650 30Q Originais 3.7 V 3000 mAh Baterias Recarregaveis Став за Samsung 18650 Bateria/Eletronico - cig

933.12 -15 % DEN 793.00

1 Батеријата específicos Не Artigo : Marca : Samsungmodelo : ICR1865030 Qtipo де bateria : LiIon 18650Capacidade Номинална : 3000 mah (29003000 mah)Tensão Номинална : 3.7 Vpeso : 45g±1gBateria recarregável : Simrecarregável Пати : até 500 vezesresistência interna : ≤50mΩTensão де Carga limitada : 4.2 vTensão де funcionamento : 2.754.2 Vtamanho : 65.5 mm x 18.5 mm (Diâmetro)lugar де Origem : Coreia do sulLista де embalagem : 4 Liito Kala Lii30 Q став samsung 18650 3000 mah bateria Recarregável118650 caixa1 n ° де Rastreamento.características : seguro e amigo не ambiente.100% Samsung Marca Нова qualidade e Алта.18650 bateria де lítio recarregável liion.apropriado para o ponteiro ласерски, tocha lanterna e outros produtos eletrônicos.grátis : Кина / Suécia / HK / Сингапур Пост : (www.17track.net) 27 semanasDHL : ( www.dhl.com) 27 dias úteisEMS www.ems.com.cn : () 715 dias úteisUPSот www.ups.com : () 27 dias úteistermos e Condições : não haverá reembolso, troca somente...

3pcs/Многу 3.7 V 8000mAH 36125130 литиум Li ion polymer батерија за ,sanei,,ainol таблет компјутер

1919.52 -5 % DEN 1824.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :36125130Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)36×125 ×130Номиналниот Напон : 3.7 vКапацитет : Ах 8000mОколу Тежина : 75gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 3 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

2017 Нови Оригинални Liitokala 18650 3400mAh батеријата NCR18650B Батерија Li-ion батерија 3.7 V

201.12 -20 % DEN 161.00

1 Батеријата Објект спецификите :Бренд Име : Liitokala Модел : NCR18650 BТип : LiIon 18650Номиналниот Капацитет : 34 00mah (32803350mah)Номиналниот Напон : 3.7 VТежина : 46 g ±1gБатерија : ДаБатерија Пати : До 500 пативнатрешна отпорност : ≤ 40 mΩОграничен Полнење Напон : 4.2 vРаботен Напон : 2.754.2 VГолемина : 65 .5 mm x 18 .5 mm (Дијаметар)Карактеристики:Безбеден и еколошки.100% Liito Kala Сосема Нов и Висок квалитет.18650 батерија liion литиум батерија.Погоден за ласерски покажувач, фенерче факелот и други електроника производи.Превозот:Кина / Шведска / HK / Сингапур Пост : (www.17track.net) 27 неделиDHL : (www.dhl.com) 27 работен денEMS : (www.ems.com.cn) 715 работен денПРОЗОРЦИ : (www.ups.com) 27 работен денУслови и Состојба на:Нема враќање, размена на само...

3PCS/МНОГУ Liitokala нови HG2 18650 3000mAh батеријата 18650HG2 3.6 V празнење 20A, посветена На LG батерии + DIY Никел

415.68 -5 % DEN 395.00

Карактеристики : Liitokala HG2 3000m Ah 20 A 35 A на испуштање на енергија на батеријата +DIY Никел Батеријата Име : 18650 цилиндрични литиумјон батерии Батерија Тип : HG2 капацитетот на Батеријата : 18 * 65 (mm) Батерија материјал : Литиумјонска (liion литиумјонска батерија) батериски напон : 3.6 V внатрешниот отпор на батеријата : 20 MΩ или помалку Оценет капацитет : 3000 m Ah Батерија Струја : 20 A континуирано празнење повеќе од 35a...

Висок квалитет 36V 10AH 10000MAH Li-ion Литиум јонска Батерија наплаќа вградени Батерии за E-велосипеди Напојување

18036.00 -47 % DEN 9559.00

36 V 10 AH 10000 MAH Литиум јон Батерии за Eвелосипеди Моќ БанкаОваа батерија е погодна за не повеќе од 350 W мотори и Електрични уреди

5V 1А 2x18650 Батеријата Банка Случај Со LED Кутија DIY Полнач За OnePlus 2 MP3

92.16 -18 % DEN 76.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Сина / Жолта / Црна / Бела / Зелена / Топла Розова Функција : Моден стил, едноставен и модерен дизајн со шарени школка Помали, полесни, преносни Автоадаптивни техника овозможува интелигентни побрзо, побезбедно полнење Полнењесо USB кабелот(не се вклучени), или од страна на полнење на батериите со другите полначи Силна компатибилност за ipod, iphone, ipad, мобилни, MP3, MP4, момче, PDA, GPS, итн...

4pcs HK LiitoKala Lii-26A за Samsung 3.7 V 18650 2600mAh За ICR18650-26JM Li-ion Батерија на Светлото Батерии

1024.80 -36 % DEN 656.00

Главни Карактеристики : ● Долго траење на живот, надополнување пати до 500 пати● Оваа висококвалитетен производ се подложува на строги тестирање за да се обезбеди употреба безбедност● Применливи типа : светло, мобилни моќ, резервната моќност, мобилна опрема, автомобил, велосипед, комуникациска опрема, медицински, складирање на енергија, соларна енергија, военаСпецификација За Производ : ● Номиналниот капацитет : 2600m Ah● Номинален напон : 3.7 V● Батерија : да● Батерија време : до 500 пати● Внатрешна отпорност : помалку од 50 milliohm● Ограничен полнење напон : 4.2 V● Работен напон : 2.75 4.2 VAnswer : ___________________________ Note : ● Не го изложувајте батеријата на сонце или фрлете го во огнот● Не полнење на батеријата во ред терминали● За да се избегне прекумерна шок или вибрации● Не расклопување или да се деформира на батеријата● Не го потопи батеријата во вода● Чувајте ги децата подалеку од батеријата● Батеријата мора да биде обвинет во соодветна состојба на полнење● Не користете оштетен полнач за да ја наполните батеријата● Не оставајте ја батеријата во полнач во текот на 24 часа● Чувајте ја батеријата на ладно, суво и добро вентилирани област● Отстранување на батеријата под прописи СпецификацијаОпшти Бренд : Liito KalaТип : БатеријаБатерија : 18650Батерија Тип : ЛитиумјонскаГлава Тип : Рамен ВрвБатерија : ДаЗаштитени : НикојКапацитет (m Ah) : 2600m AhНапон(V) : 3.7 VДимензија и Тежина Производ тежина : 0.0450 kgПакет тежина : 0.0700 kgПроизвод големина (L x W x H) : 1.80 x 1.80 x 6.50 cm / 0.71 x 0.71 x 2.56 инчиПакет големина (L x W x H) : 2.80 x 2.80 x 7.50 cm / 1.1 x 1.1 x 2.95 инчиПакет Содржина Пакет Содржина : 4 x Liito Kala Lii 26 A 18650 Liion Батерија

Ултра-тенок седум E708 ПРО таблета 3573114 3100mAh 3.7 V Таблет полимер батерија капацитет За мобилен телефон говорникот Таблет Компјутер DIY

441.12 -5 % DEN 419.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :3573114Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)35×73 ×114Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 3100mОколу Тежина : 28gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

40pcs/2packs Wama 3.6 V LIR1620 Батерија Копчето Мобилен Замена на Батеријата CR1620 За да се Види Играчки Калкулатор Батерии

1871.52 -19 % DEN 1516.00

5084 Сите видови на Полнење копчето мобилен батерии! топла продажба!!!40pcs / 2packs Wama 3.6 V LIR1620 Батерија Копчето Мобилен Замена на Батеријата CR1620 За да се Види Играчки Калкулатор Батерии Предупредување : ве Молиме чувајте ги овие и други батериите подалеку од Деца...

3pcs /Многу 528080 3500MAH 3.7 v литиум Li ion polymer батерија батеријата таблети Таблет Компјутер DIY Моќ мобилни Моќ банка

911.52 -5 % DEN 866.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :528080Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)52×80 ×80Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 3500mОколу Тежина : 28gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 3 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

Liitokala 2 ПАРЧИЊА 2017 Оригинални 18650 3400mah Заштитени батеријата 3.7 V Li-lon Rechargebale батеријата + бесплатно шопинг

353.76 -5 % DEN 336.00

Liitokala lii 500 откривање на вистински капацитет : (31003300mah) Спецификација : Име на производ : NCR1865034 B Батерија Liion БатеријаНапон : 3.6 v4.2 vКапацитет : 3400m AhИзлез : 4.2 v 600m AТекст : 110240vВо текот на полнење : 4.2 vМаксимално полнење : C 1.5внатрешна отпорност : подолу 50milliohmВреме на полнење : 1000timesТежина : 48gГолемина : 69.5 mm x 18.5 mm (должина x дијаметар)На PCB употреба 2*MOS заштита одбор, максимална моќност напон е 4.2 V, минималниот напон од V 2.5Вклучени : 2 X 18650 3400m Ah батерија со ПХБ++

Easylander замена MLP305787 3.7 V 1500mAh Полимер Li-ion Батерија За Јадење Едноставен Допир 6 S11ND018A

1343.52 -5 % DEN 1276.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

Liitokala lii - 26a став forsamsung 3.7 v 18650 li-ion recarregavel bateria 2600 mah став icr18650-26jm како pilhas ДЕ lante

DEN 338.40

1 Батеријата específicos Не Artigo & #65306 € 65288; 3 компјутери & #65289;Marca : Liiito Kala & #65288; Embutido Samsung bateria & #65289;modelo : Lii26 A (Став 2600 JM)tipo де bateria : LiIon 18650Capacidade Номинална : 2600 mah & #65288; 25002600 mah & #65289;Tensão Номинална : 3.7 Vpeso : 45g±1gBateria recarregável : Simrecarregável Пати : até 500 vezesresistência interna : ≤50mΩTensão де Carga limitada : 4.2 vTensão де funcionamento : 2.754.2 Vtamanho : 65.5 mm x 18.5 mm (Diâmetro)lugar де Origem : Кина, Хонг КонгLista де embalagem & #65306;1 Lii26 A Liito Kala 18650 2600 mah bateria Recarregável118650 embalagem caixa де кор Bonita1 n ° де Rastreamento.& #65288; 100% Оригинални Хонг Конг Liito Kala Бренд & #65289;características & #65306;seguro e amigo не ambiente.100% Liito Kala Ново e de Алта qualidade.18650 bateria де lítio recarregável liion.apropriado para o ponteiro ласерски, tocha lanterna e outros produtos eletrônicos.grátis & #65306;Кина / Suécia / HK / Сингапур Пост : (www.17track.net) 27 semanasDHL : ( www.dhl.com) 27 dias úteisEMS www.ems.com.cn : () 715 dias úteisUPSот www.ups.com : () 27 dias úteistermos e Condições & #65306;não haverá reembolso, troca somente...

Универзална 36V 12AH Литиум јонска Li ion батерија 5C INR 18650 за електрични скутери /E-скутери , 36V Напојување

32064.00 -47 % DEN 16994.00

Ве молиме изберете ја вашата големина и оставете порака на вашиот налог,или ние ќе ви ја испратиме нашата големина на примерок (350*75*38mm),ви благодарам многу!! Други батеријата големина : 36 V (400*68*38 MM) 36 V (420*68*38 MM) 36 V (275*70*60 MM) 36 V (190*73*68 MM) 36 V (190*92*68 MM) 36 V (250*92*68 MM) 36 V(350*75*38 MM) 36 V(350*95*38 MM) 36 V(350*110*38 MM) 36 V(350*93*53 MM) 36 V(410*93*53 MM) 36 V(410*110*38 MM) Ако не постојат големина,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите вашиот големина во нашата фабрика.Ви благодариме.

10pcs/Многу 522730 3.7 v 390mAh литиум Li полимер батерија ЗА Bluetooth слушалки безжичната телефонска звучна картичка GPS MP3

1247.52 -5 % DEN 1185.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :522730Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)52×27 ×30Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 390mОколу Тежина : 4gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

4PCS/МНОГУ Нови Заштитени Оригинални Panasonic 18650 NCR18650B 3.7 V 3400mAh Батерија Li-ion Батерија Батерии со ПХБ

1440.00 -5 % DEN 1368.00

Нови Оригинални Panasonic NCR18650 B заштитени Батеријата Мобилен 18650 3.7 V 3400m Ah Батеријата Со ПХБ,100% автентичниНоминалниот напон : 3.7 VКапацитет : 3400 MHAГолемина : 18.2 mm x 69.5 mmТежина : 48g / еезRechargable batteryПакет Содржина : 4 x Оригинални Panasonic 18650 NCR18650 B 3.7 V 3400m Ah Батерија Liion батеријата Proteced

2017 Оригинални LiitoKala 18650 3400mAh батеријата 3.7 V Li-ion Rechargebale батеријата НЕ PCB Заштитени За panasonic 18650B18650 3400

202.56 -24 % DEN 154.00

Батеријата име : Liito Kala 186650Батерија тип : NCR18650 BБатеријата спецификација : 18.5 * 67.5 (MM) / MMБатеријата материјал : Литиум јон (liion јонска Батерија)Батеријата напон : 3.6 V (V)Батеријата внатрешна отпорност : 40 м ΩНоминалниот капацитет : 3400m AhВистински капацитет : 30003400m AhБатеријата карактеристики : напони, внатрешна отпорност, капацитет, итн...

Бесплатен превозот 2 ПАРЧИЊА Unipows 1.2 V AAAA батеријата AAAA батерија BT2040 перо Bluetooth Батеријата

DEN 427.20

Unipows AAAA батеријата полнење на батеријата BT2040 перо Бренд : Unipows Модел : AAAAA Број 9, батерија Капацитет : 600m AH Тип : НуМЗ батеријата Место на Потекло : Кина Издавач : Пекинг одличен извор на Дигиталната Технологија Копродукции, Ltd...

3.7 V 2100mAH 3045150 полимер литиум јонска / Li-ion батерија за таблет компјутер моќ банка mp4 мобилен телефон говорникот Е-книга

321.12 -5 % DEN 305.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :3045150Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)30×45 ×150Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 2100mОколу Тежина : 19gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

батерија на Полимер 601030 061030 130mah Bluetooth Хривнија Пенкало Камера Self Timer литиум батерија производители

210.72 -5 % DEN 200.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :601030Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)60×10 ×30Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 130mОколу Тежина : 2gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

HK LiitoKala Lii - 34A став Panasonic 3.7 V 18650 3400 mah bateria став 34B NCR18650B bateria Recarregavel став lanterna/tochas/

DEN 456.48

1 Батеријата específicos Не Artigo & #65306 € 65288; 4 парчиња & #65289;Marca : Liiito Kala & #65288; Embutido bateria Panasonic & #65289; modelo : Lii34 A (Став NCR18650 B & #65289;tipo де bateria : LiIon 18650Capacidade Номинална : 34 00 mah & #65288; 33003400 mah & #65289;Tensão Номинална : 3.7 Vpeso : 46 g ± 1gBateria recarregável : Simrecarregável Пати : até 500 vezesresistência interna : ≤ 40 mohmsTensão де Carga limitada : 4.2 vTensão де funcionamento : 2.754.2 Vtamanho : 65...

10pcs/Многу 3.7 v литиум Li ion polymer батерија 505090 2300mah Со Заштита на Одборот За MP3 MP4 GPS Дигитални Производи

1439.52 -5 % DEN 1368.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :505090Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)50×50 ×90Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 2300mОколу Тежина : 20gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.