• Ново
Liitokala 2 ПАРЧИЊА 2017 Оригинални 18650 3400mah Заштитени батеријата 3.7 V Li-lon Rechargebale батеријата + бесплатно шопинг

Liitokala 2 ПАРЧИЊА 2017 Оригинални 18650 3400mah Заштитени батеријата 3.7 V Li-lon Rechargebale батеријата + бесплатно шопинг

Оценка на клиентот:
DEN 353.76
DEN 336.00 -5 %

Износ
Залиха

Liitokala lii - 500 откривање на вистински капацитет : (3100-3300mah)
Спецификација :
Име на производ : NCR18650-34 B Батерија Li-ion Батерија
Напон : 3.6 v-4.2 v
Капацитет : 3400m Ah
Излез : 4.2 v 600m A
Текст : 110-240v
Во текот на полнење : 4.2 v
Максимално полнење : C 1.5
внатрешна отпорност : подолу 50milliohm
Време на полнење : 1000times
Тежина : 48g
Големина : 69.5 mm x 18.5 mm (должина x дијаметар)
На PCB употреба 2*MOS заштита одбор, максимална моќност напон е 4.2 V, минималниот напон од V 2.5
Вклучени : 2 X 18650 3400m Ah батерија со ПХБ
++

Карактеристики

Поставете Тип:
Само Батерии
Бренд Име:
liitokala
Номиналниот Капацитет:
3001-3500mAh
Тип:
Li-Ion
Број На Модел На:
NCR18650B
Батеријата Број:
2 парчиња
Големина:
18*68MM
Производство датум :
Најновата серија
Празнење напон :
2.5 v
оригиналниот:
100% оригинални
Номинална Напон :
3.7 V
Стандард струја на полнење :
1.62 На

Производи во категоријата

LiitoKala Lii-202 батерија полнач+2 парчиња HK LiitoKala Lii-50A 26650 5000mah батерија за светло,40-50A празнење

891.84 -31 % DEN 615.00

1 Батеријата Објект спецификите :(2 парчиња)Бренд Име : Liiito KalaМодел : Lii50 AТип : LiIon 26650Номиналниот Капацитет : 5000mah(49005000mah)Номиналниот Напон : 3.7 VТежина : 95g±1gБатерија : ДаБатерија Пати : До 500 пативнатрешна отпорност : ≤20mΩОграничен Полнење Напон : 4.2 vРаботен Напон : 2.754.2 VГолемина : 65.5 mm x 26.5 mm (Дијаметар)Место на Потекло : Кина, Хонгконг2.Полначот Објект спецификите:(1pcs)Опис : Liito Kala Lii202 е паметен универзален полнач кој е способен за полнење на скоро сите Liion, NiМЗ, Ni Cd батерии...

Liitokala lii - 26a став forsamsung 3.7 v 18650 li-ion recarregavel bateria 2600 mah став icr18650-26jm како pilhas ДЕ lante

DEN 338.40

1 Батеријата específicos Не Artigo & #65306 € 65288; 3 компјутери & #65289;Marca : Liiito Kala & #65288; Embutido Samsung bateria & #65289;modelo : Lii26 A (Став 2600 JM)tipo де bateria : LiIon 18650Capacidade Номинална : 2600 mah & #65288; 25002600 mah & #65289;Tensão Номинална : 3.7 Vpeso : 45g±1gBateria recarregável : Simrecarregável Пати : até 500 vezesresistência interna : ≤50mΩTensão де Carga limitada : 4.2 vTensão де funcionamento : 2.754.2 Vtamanho : 65.5 mm x 18.5 mm (Diâmetro)lugar де Origem : Кина, Хонг КонгLista де embalagem & #65306;1 Lii26 A Liito Kala 18650 2600 mah bateria Recarregável118650 embalagem caixa де кор Bonita1 n ° де Rastreamento.& #65288; 100% Оригинални Хонг Конг Liito Kala Бренд & #65289;características & #65306;seguro e amigo не ambiente.100% Liito Kala Ново e de Алта qualidade.18650 bateria де lítio recarregável liion.apropriado para o ponteiro ласерски, tocha lanterna e outros produtos eletrônicos.grátis & #65306;Кина / Suécia / HK / Сингапур Пост : (www.17track.net) 27 semanasDHL : ( www.dhl.com) 27 dias úteisEMS www.ems.com.cn : () 715 dias úteisUPSот www.ups.com : () 27 dias úteistermos e Condições & #65306;não haverá reembolso, troca somente...

10pcs /Многу 3.7 v литиум Li ion polymer батерија 2000mah 505080 smart home MP3 за dvr,GPS,mp3,mp4,мобилен телефон,говорникот

1487.52 -5 % DEN 1413.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :505080Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)50×50 ×80Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 2000mОколу Тежина : 19gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

2 парчиња Оригинални LiitoKala Lii-35A 3.7 V 3500mAh NCR18650GA 10A Празнење Полнење Батерии За Sanyo Батерија 18650

803.52 -36 % DEN 514.00

Главни Карактеристики : ● Долго траење на живот, надополнување пати до 500 пати● Оваа висококвалитетен производ се подложува на строги тестирање за да се обезбеди употреба безбедност● Применливи типа : светло, мобилни моќ, резервната моќност, мобилна опрема, автомобил, велосипед, комуникациска опрема, медицински, складирање на енергија, соларна енергија, военаСпецификација За Производ : ● Номиналниот капацитет : 3500m Ah● Номинален напон : 3.7 V● Батерија : да● Батерија време : до 500 пати● Внатрешна отпорност : помалку од 20 milliohm● Ограничен полнење напон : 4.2 V● Работен напон : 2.75 4.2 VAnswer : ___________________________ Note : ● Не го изложувајте батеријата на сонце или фрлете го во огнот● Не полнење на батеријата во ред терминали● За да се избегне прекумерна шок или вибрации● Не расклопување или да се деформира на батеријата● Не го потопи батеријата во вода● Чувајте ги децата подалеку од батеријата● Батеријата мора да биде обвинет во соодветна состојба на полнење● Не користете оштетен полнач за да ја наполните батеријата● Не оставајте ја батеријата во полнач во текот на 24 часа● Чувајте ја батеријата на ладно, суво и добро вентилирани област● Отстранување на батеријата под прописи СпецификацијаОпшти Бренд : Liito KalaТип : БатеријаБатерија : 18650Батерија Тип : ЛитиумјонскаГлава Тип : Рамен ВрвБатерија : ДаЗаштитени : НикојКапацитет (m Ah) : 3500m AhНапон(V) : 3.6 VДимензија и Тежина Производ тежина : 0.0450 kgПакет тежина : 0.0700 kgПроизвод големина (L x W x H) : 1.80 x 1.80 x 6.50 cm / 0.71 x 0.71 x 2.56 инчиПакет големина (L x W x H) : 2.80 x 2.80 x 7.50 cm / 1.1 x 1.1 x 2.95 инчиПакет СодржинаПакет Содржина : 2 x Litto Kala Lii 35 A 18650 Liion Батерија

батерија на Полимер 601030 061030 130mah Bluetooth Хривнија Пенкало Камера Self Timer литиум батерија производители

210.72 -5 % DEN 200.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :601030Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)60×10 ×30Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 130mОколу Тежина : 2gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

10pcs /Многу 3275145 3600MAH литиум Li ion polymer батерија на Таблет КОМПЈУТЕР, дигитален аудио батерии батеријата Navigator

2447.52 -5 % DEN 2325.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :3275145Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)32×75 ×145Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 3600mОколу Тежина : 34gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

3pcs/Многу 3.7 V 8000mAH 36125130 литиум Li ion polymer батерија за ,sanei,,ainol таблет компјутер

1919.52 -5 % DEN 1824.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :36125130Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)36×125 ×130Номиналниот Напон : 3.7 vКапацитет : Ах 8000mОколу Тежина : 75gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 3 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

3.7 V 2100mAH 3045150 полимер литиум јонска / Li-ion батерија за таблет компјутер моќ банка mp4 мобилен телефон говорникот Е-книга

321.12 -5 % DEN 305.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :3045150Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)30×45 ×150Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 2100mОколу Тежина : 19gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

4pcs HK LiitoKala Lii-26A за Samsung 3.7 V 18650 2600mAh За ICR18650-26JM Li-ion Батерија на Светлото Батерии

1024.80 -36 % DEN 656.00

Главни Карактеристики : ● Долго траење на живот, надополнување пати до 500 пати● Оваа висококвалитетен производ се подложува на строги тестирање за да се обезбеди употреба безбедност● Применливи типа : светло, мобилни моќ, резервната моќност, мобилна опрема, автомобил, велосипед, комуникациска опрема, медицински, складирање на енергија, соларна енергија, военаСпецификација За Производ : ● Номиналниот капацитет : 2600m Ah● Номинален напон : 3.7 V● Батерија : да● Батерија време : до 500 пати● Внатрешна отпорност : помалку од 50 milliohm● Ограничен полнење напон : 4.2 V● Работен напон : 2.75 4.2 VAnswer : ___________________________ Note : ● Не го изложувајте батеријата на сонце или фрлете го во огнот● Не полнење на батеријата во ред терминали● За да се избегне прекумерна шок или вибрации● Не расклопување или да се деформира на батеријата● Не го потопи батеријата во вода● Чувајте ги децата подалеку од батеријата● Батеријата мора да биде обвинет во соодветна состојба на полнење● Не користете оштетен полнач за да ја наполните батеријата● Не оставајте ја батеријата во полнач во текот на 24 часа● Чувајте ја батеријата на ладно, суво и добро вентилирани област● Отстранување на батеријата под прописи СпецификацијаОпшти Бренд : Liito KalaТип : БатеријаБатерија : 18650Батерија Тип : ЛитиумјонскаГлава Тип : Рамен ВрвБатерија : ДаЗаштитени : НикојКапацитет (m Ah) : 2600m AhНапон(V) : 3.7 VДимензија и Тежина Производ тежина : 0.0450 kgПакет тежина : 0.0700 kgПроизвод големина (L x W x H) : 1.80 x 1.80 x 6.50 cm / 0.71 x 0.71 x 2.56 инчиПакет големина (L x W x H) : 2.80 x 2.80 x 7.50 cm / 1.1 x 1.1 x 2.95 инчиПакет Содржина Пакет Содржина : 4 x Liito Kala Lii 26 A 18650 Liion Батерија

2017 Оригинални LiitoKala 18650 3400mAh батеријата 3.7 V Li-ion Rechargebale батеријата НЕ PCB Заштитени За panasonic 18650B18650 3400

202.56 -24 % DEN 154.00

Батеријата име : Liito Kala 186650Батерија тип : NCR18650 BБатеријата спецификација : 18.5 * 67.5 (MM) / MMБатеријата материјал : Литиум јон (liion јонска Батерија)Батеријата напон : 3.6 V (V)Батеријата внатрешна отпорност : 40 м ΩНоминалниот капацитет : 3400m AhВистински капацитет : 30003400m AhБатеријата карактеристики : напони, внатрешна отпорност, капацитет, итн...

Easylander замена MLP305787 3.7 V 1500mAh Полимер Li-ion Батерија За Јадење Едноставен Допир 6 S11ND018A

1343.52 -5 % DEN 1276.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

4PCS/МНОГУ Нови Заштитени Оригинални Panasonic 18650 NCR18650B 3.7 V 3400mAh Батерија Li-ion Батерија Батерии со ПХБ

1440.00 -5 % DEN 1368.00

Нови Оригинални Panasonic NCR18650 B заштитени Батеријата Мобилен 18650 3.7 V 3400m Ah Батеријата Со ПХБ,100% автентичниНоминалниот напон : 3.7 VКапацитет : 3400 MHAГолемина : 18.2 mm x 69.5 mmТежина : 48g / еезRechargable batteryПакет Содржина : 4 x Оригинални Panasonic 18650 NCR18650 B 3.7 V 3400m Ah Батерија Liion батеријата Proteced

3 жица таблета батеријата 3.7 V 2000mAH 3451110 Полимер литиум јонска / Li-ion батерија за таблет компјутер

292.32 -5 % DEN 278.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :3451110Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)34×51 ×110Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 2000mОколу Тежина : 18gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

3pcs/Многу 3.7 V 5800mAh 40140100 литиум Li ion polymer батерија За GPS PSP DVD Моќ банка ПОДЛОГА DIY Е-Книга Таблет КОМПЈУТЕР

1631.52 -5 % DEN 1550.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :40140100Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)40×140 ×100Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 5800mОколу Тежина : 55gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 3 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

4 ПАРЧИЊА Liitokala lii - 26a став forsamsung 3.7 v 18650 li-ion recarregavel bateria 2600 mah став icr18650-26jm како pilhas ДЕ lante

DEN 1024.80

1 Батеријата específicos Не Artigo & #65306 € 65288; 3 компјутери & #65289;Marca : Liiito Kala & #65288; Embutido Samsung bateria & #65289;modelo : Lii26 A (Став 2600 JM)tipo де bateria : LiIon 18650Capacidade Номинална : 2600 mah & #65288; 25002600 mah & #65289;Tensão Номинална : 3.7 Vpeso : 45g±1gBateria recarregável : Simrecarregável Пати : até 500 vezesresistência interna : ≤50mΩTensão де Carga limitada : 4.2 vTensão де funcionamento : 2.754.2 Vtamanho : 65.5 mm x 18.5 mm (Diâmetro)lugar де Origem : Кина, Хонг КонгLista де embalagem & #65306;4 Lii26 A Liito Kala 18650 2600 mah bateria Recarregável418650 embalagem caixa де кор Bonita1 n ° де Rastreamento.& #65288; 100% Оригинални Хонг Конг Liito Kala Бренд & #65289;características & #65306;seguro e amigo не ambiente.100% Liito Kala Ново e de Алта qualidade.18650 bateria де lítio recarregável liion.apropriado para o ponteiro ласерски, tocha lanterna e outros produtos eletrônicos.grátis & #65306;Кина / Suécia / HK / Сингапур Пост : (www.17track.net) 27 semanasDHL : ( www.dhl.com) 27 dias úteisEMS www.ems.com.cn : () 715 dias úteisUPSот www.ups.com : () 27 dias úteistermos e Condições & #65306;não haverá reembolso, troca somente...

40pcs/2packs Wama 3.6 V LIR1620 Батерија Копчето Мобилен Замена на Батеријата CR1620 За да се Види Играчки Калкулатор Батерии

1871.52 -19 % DEN 1516.00

5084 Сите видови на Полнење копчето мобилен батерии! топла продажба!!!40pcs / 2packs Wama 3.6 V LIR1620 Батерија Копчето Мобилен Замена на Батеријата CR1620 За да се Види Играчки Калкулатор Батерии Предупредување : ве Молиме чувајте ги овие и други батериите подалеку од Деца...

10pcs/Многу 522730 3.7 v 390mAh литиум Li полимер батерија ЗА Bluetooth слушалки безжичната телефонска звучна картичка GPS MP3

1247.52 -5 % DEN 1185.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :522730Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)52×27 ×30Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 390mОколу Тежина : 4gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

Smart LED Li-ion Батерија за Ryobi BPL-1815 ГОДИНА, BPL-1820G, BPL18151, BPL1820, P102, P103 P104, P105, P106, P107, P108

DEN 3839.52

Compitable со : ПОНУДА1801 M, ПОНУДА180 L, BID1821, BIW180, CAD180 L, CAG180 M, КАПА1801 MCCC1801 M, CCC180 L,CCD1801,CCG1801 M, CCG180 L,CCS1801 / СМ, CCS1801 / LM, CCS1801 D, CCS1801 LM,CCW180 L,CDA18021 B, CDA1802, CDA18021 BCDA18022 B, CDA1802 M,CDC181 M,CDI1802, CDI1802 M, CDI1803, CDI1803 M, ЦИД1802 M, ЦИД1803 L, ЦИД1803 M, ЦИД182 L, ЦИД183 L, CFA180 M, ОПР180 FM, ОПР180 S, ОПР180 SM,ЦХД1801 M, ХИ1802 M, ТЕТО1802 M, CHV180 L,CHV18 WDM,CJS180 L, CJS180 LM, CJSP1801 QEOM, CJSP180 QEO,ОБЛ1801, OCS1840, OGS1820, OHT1850 ГОДИНА, OLT1830 ГОДИНА, ОПС1820, ORS1801, OWD1801 MP200, P2000, P2002, P201, P203, P204, P206, P2060, P208 B, P210, P2100, P2102, P2105, P211, P220, P221, P230, P234 G, P236, P240, P2400, P241, P246, P250, P2500, P2600, P2603, P271, P300, P301, P310, P3200, P3300, P3310, P340, P400, P410, P420, P430, P500, P501, P506, P510, P514, P520, P521, P522, P530, P540, P570, P600, P610, P631 K, P650, P700, P701 G, P703, P704, P710, P711, P715, P716, P730, P731, P740, P741, P780, P813, P835За Да Го Замените : BPL1815 ГОДИНА, BPL1820 G, BPL18151, BPL1820, P102, P103 P104, P105, P106, P107, P108

Бесплатен превозот 2 ПАРЧИЊА Unipows 1.2 V AAAA батеријата AAAA батерија BT2040 перо Bluetooth Батеријата

DEN 427.20

Unipows AAAA батеријата полнење на батеријата BT2040 перо Бренд : Unipows Модел : AAAAA Број 9, батерија Капацитет : 600m AH Тип : НуМЗ батеријата Место на Потекло : Кина Издавач : Пекинг одличен извор на Дигиталната Технологија Копродукции, Ltd...

3PCS/МНОГУ Liitokala нови HG2 18650 3000mAh батеријата 18650HG2 3.6 V празнење 20A, посветена На LG батерии + DIY Никел

415.68 -5 % DEN 395.00

Карактеристики : Liitokala HG2 3000m Ah 20 A 35 A на испуштање на енергија на батеријата +DIY Никел Батеријата Име : 18650 цилиндрични литиумјон батерии Батерија Тип : HG2 капацитетот на Батеријата : 18 * 65 (mm) Батерија материјал : Литиумјонска (liion литиумјонска батерија) батериски напон : 3.6 V внатрешниот отпор на батеријата : 20 MΩ или помалку Оценет капацитет : 3000 m Ah Батерија Струја : 20 A континуирано празнење повеќе од 35a...

ELEOPTION 5PCS 3.6 V 5300mAh Висок Капацитет Li-ion 4446040 Замена на Батеријата Батеријата за iRobot Braava Џет 240

6355.20 -25 % DEN 4766.00

Најновите Висок Капацитет 5300m Ah Liion Замена на Батеријата за i Robot Braava Џет 240 4446040Опис : Состојба : НоваБатерија Тип : LiionКапацитетот на батеријата : 5300 m Ah.Модел : 4446040Компатибилен со i Robot Braava Џет 240Предност : 1.Оваа Liion батерија со практични цена има Висок Капацитет .2.Батеријата може да се соблече, и ќе биде целосно наполнета во 2 часа.3.Лесен за полнење и поврзувањеAnswer : ___________________________ Note : If you don't користете ја батеријата за долго време, ве молиме да ја наполните повторно на секои три месеци да се продолжи животниот век на батеријата.Пакетот вклучува : 5 * Висок Капацитет на Батеријата За i Robot Braava Џет 240

3pcs /Многу 3500mAH 2982133 литиум Li ion polymer батерија за 7 инчен таблет компјутер 8 инчен 9inch видео игра IPAQ СРЕДИНАТА

1103.52 -5 % DEN 1048.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :2982133Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)29×82 ×133Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 3500mОколу Тежина : 34gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 3 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

3pcs Ni-МЗ Батеријата Пакет ААА 800mAh 3.6 V Cordless Телефон Замена на Батеријата за SD-7501 JST-НЕА-2P (PK-0031)

1247.52 -17 % DEN 1035.00

Батерија Тип : НуМЗ Батеријата Пакет ААА 800m Ah 3.6 V Cordless Телефон Замена на Батеријата за SD7501 JSTНЕА2 P (PK0031)Бренд : PKCELLМатеријал : НуМЗКапацитет : 800m AhНапон : 3.6 VКомпатибилен со (Притиснете "ctrl+F" Тип вашиот телефон тип Притиснете "Enter" да се најде без разлика дали тоа е компатибилна со вашиот телефон тип) : C50 C51 E32 E33 Е34 E51 E52 MD4250 MD4260 MD7101 MD7151 MD7161 MD7250 MD7251 MD7260 MD7261 MD761 ,MD781 MD791 MD7101 MD7151 MD7161 MD7261 SD4501 SD4502 SD4550 SD4551 SD4561 SD4581 SD4591 SD7500 SD7501 SD7502 SD7561 SD7581 MD4250 MD4260 MD7101 MD7151 MD7161 MD7250 MD7251 MD7260 MD7261 MD761 MD781 MD791 MD7101 ,MD7151 MD7161 MD7261 SD4501 SD4502 SD4550 SD4551 SD4561 SD4581 SD4591 SD7500 SD7501 SD7502 SD7561 SD758127910 8058480000 8058480000 8900990000 8900990000 E1112 E1113 E1114 E1912 E191913 E191914 E191937 E2801 E2802 E2803 E2811 E2812 E2813 E2901 E2902 E2913 E2914 E3813 E3814 E5602 E5605 E5640 E5643 E5644 E5654 E5655 E5901 E5902 E5903 E5910 E5917 E5923 E5924 E5926 E5927 E5933 E5934 E5937 E5938 E5939 E5943 E5944 E5947 E595911 E595912 E595913 E595914 E595918 E595921 E595922 E5971 E5972 E5981 E5982 E6001 E6002 E6012 E6013 E6014 E5602 E5605 E5971 E59828000990000, 8900990000, 8013230000, 8913230000, 27910, 5822, ia5829, ia5839, ia5845, ia5849, ia5851, ia5859, ia5875, 5939, i6717, i6720, i6725, i6727, i6757, i6735, i6763, i6764, i6765, i6767, i6772, i6773, i6775, i6777 i6778, i6783, i6785, i6786, i6787, i6788, i6789, mi6803, mi6807, i6820, mi6820, i6821, mi6821, i6822, mi6822, i6861, mi6861, mi6862, mi6866, mi6870, mi6872, mi6873, mi6877, mi6879, mi6882, mi6885, mi6889, mi6896, mi6897, 6822batПакетот вклучува : 3 Cordless Телефон Замена на Батеријата Ni MH ААА 800m Ah 3.6 V за ATT AT&T 2419 2420

batterie литиум 602240 3.7 V 450MAH литиум-јонска полимер батерија на квалитетот на стоката на CE FCC ROHS сертификација орган

229.92 -5 % DEN 218.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :602240Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)60×22 ×40Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 450mОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

3pcs /Многу 3.7 V 5400 mah 3790140 литиум Li ion polymer батерија на ПОДЛОГА DVD Naptop е-книга видео игра IPAQ

911.52 -5 % DEN 866.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :3790140Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)37×90 ×140Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 5400mОколу Тежина : 52gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 3 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

MasterFire Нови 9.6 V АА 1800mAh Ni-Мз Батерија на Полнење NiMH Батерии Пакет Бесплатен Превозот

671.52 -5 % DEN 638.00

Име : батеријата 9.6 V АА NI МЗ батерија капацитет : 1800 mah Напон : 9.6 V Полнење напон : 12 V Големина : долго 54.27 мм*широк 48.4 мм*high28.33mm Употреба предмет : Користење итни светла и други електронски производи

10pcs /Многу 553040 570mah 3.7 v литиум Li ion polymer батерија на стоки квалитетот на CE FCC ROHS сертификација орган

1631.52 -5 % DEN 1550.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :553040Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)55×30 ×40Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 570mОколу Тежина : 4gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

3pcs /Многу 3.7 v литиум Li ion polymer батерија 327196 2300mah Таблет компјутер СРЕДИНАТА на IPAQ Моќ банка DIY

815.52 -5 % DEN 775.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :327196Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)3.2×71×96Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 2300mОколу Тежина : 20gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 3 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

Универзална 36V 12AH Литиум јонска Li ion батерија 5C INR 18650 за електрични скутери /E-скутери , 36V Напојување

32064.00 -47 % DEN 16994.00

Ве молиме изберете ја вашата големина и оставете порака на вашиот налог,или ние ќе ви ја испратиме нашата големина на примерок (350*75*38mm),ви благодарам многу!! Други батеријата големина : 36 V (400*68*38 MM) 36 V (420*68*38 MM) 36 V (275*70*60 MM) 36 V (190*73*68 MM) 36 V (190*92*68 MM) 36 V (250*92*68 MM) 36 V(350*75*38 MM) 36 V(350*95*38 MM) 36 V(350*110*38 MM) 36 V(350*93*53 MM) 36 V(410*93*53 MM) 36 V(410*110*38 MM) Ако не постојат големина,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите вашиот големина во нашата фабрика.Ви благодариме.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.