• Ново
Игра додатоци со Жичана Инфраред IR Сигнал Ray Сензор Бар/Приемник за за Nintendo Wii Remote Controller

Игра додатоци со Жичана Инфраред IR Сигнал Ray Сензор Бар/Приемник за за Nintendo Wii Remote Controller

Оценка на клиентот:
DEN 331.20

Износ
Залиха


Нови Жичен за Wii Инфраред Сигнал Ray Бран Сензор Бар/Приемник
Замена на Сензор Бар/Приемник за ти за за Nintendo Wii.
Одличен сигнал за квалитет и одговор, мора да ги имате за сите за Wii сопственици!
Долга жица за продолжен опсег,
дозволувајќи им на сензорот да биде ставен во широк спектар на места
Мини стои дека помага во поддршка на Ресиверот за позиционирање
Едноставен и лесен за употреба, едноставно plug and play
Спецификација :
Погоден за : за за Nintendo Wii конзола за игри
Answer : ___________________________ Note : Додаток САМО, за Wii конзола НЕ се вклучени
Платформа : за за Nintendo Wii инфраред сигнал
Должина : 7.5 ft
Оригиналната кутија : НИКОЈ
Нето тежина : 12g
Пакет тежина : 35g
Боја : сива+сребро.
Пакување содржина :
1 x Звучници Сензор Бар за за Nintendo Wii

Карактеристики

Бренд Име:
ЦРНИ РОГОВИ
Спецификација:
US
Nintendo Модел:
Wii
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Број На Модел На:
Wii-Сензор

Производи во категоријата

EN-EL3e LCD Dual Channel Батерија Полнач За Nikon D300 D200 D100 D90 D700 D300S МЗ-18

1344.00 -15 % DEN 1142.00

ENEL3e LCD Dual Channel Батерија Полнач За Nikon D300 D200 D100 D90 D700 D300 S МЗ18 Опис : Оваа Нова Двоен LCD Полнач За Nikon ENEL3e е модерна двојна батерија полнач со напредни функции и LCD дисплеј...

Оригиналниот SOH-AAN CMS-B31 за SAMSUNG CD VCD Оптички Пикап со Механизам SOH AAN CDT100

DEN 696.00

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде на OPICAL ЛАСЕРСКИ ЛЕЌИ треба, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за совети...

LiitoKala lii-300 Дигитален Дисплеј LCD teste ДЕ capacidade Da Bateria 18650 carregador ДЕ Bateria carregador ДЕ Bateria Frete gra

719.52 -10 % DEN 648.00

corrente де carregamentovamos cobrar mais flexível!LII300 possui dois estrutura не circuito де corrente де carga, де modo que на carga й mais flexível, dependendo не tipo e da capacidade де selecionar на corrente де carga da bateria став determinar о tamanho, а bateria mais segura, economiza темпо.quando você colocar на bateria para o carregamento, o sistema será о padrão став 500m A флеш em the LCD tela, dentro де oito segundos selecionável 500m A оу 1000m A corrente де carga, se você fazer notmake uma escolha dentro де oito segundos о sistema irá о padrão став 500m A carregamento темпо se Став mudar на seleção atual,о lado que você quer desligar на fonte де alimentação оу а bateria, реselecionar.vamos cobrar mais seguroprodutos embutidos circuito де controle де MCU, реалновременската де monitoramento da carga da bateria, e tem proteção де sobrecarga, proteção sobredescarga, антиproteção контра inversão де polaridade e proteção контра curto circuito, де modo que на bateria sempre mantida em um estado seguro!parâmetros : порта USB carga де saída де tensão : 4.905.30 V;Corrente де saída : 1000 m;corrente де carga : quando на corrente де carga 800 m Хм, sua tensão де saída da порта : 4.805.25 V;parar на proteção da tensão де saída : 3.0 ± 0.1 V;entrada : DC12 V / 1.5 Аsaída де corrente constante : 4.2 V .....

100pcs ЕУ НИ Универзален Полнач За 3.7 V 26650 18650 18500 16340 14500 Li-ion Литиум Батерија

13392.00 -30 % DEN 9374.00

100pc s ЕУ НИ Универзален Полнач За 3.7 V 26650 18650 18500 16340 14500 Liion Литиум БатеријаОбјектот Спецификација : Модел : HG105 LiТежина : 36.7 gПриклучок : САД / ЕУ приклучокГолемина : 10.4*3*4cmБоја : Темно СинаДраги Ценети КупувачиВе молиме Имајте во предвид Батеријата Не е Вклучена.Пакетот Вклучува : 100x Батерија ПолначФото Покаже :

LVSUN 58W 5V 2.4 6 Порта Десктоп USB Патување/Ѕидот Полначот AC Адаптер за samsung galaxy s4 s6 iPod, iPad, iPhone-6S 6 5 5S

1474.56 -26 % DEN 1091.00

LVSUN Нови Доаѓањето на ЕУ / AU / KR / НИ AC Адаптер 58 W 2.4 6 Порт USB Полнач за IPhone, Ipad 6 5 S За Iphone, Samsung галакси S5 S4 Сите Smart Телефонот Андроид Таблет Овој полнач со бесење дупки,тоа може да се закачи на ѕид за да го полначот со уредот,тоа може да се наплаќаат до 6 уреди истовремено ...

DSTE DC123 Полнач за CANON NB-10L Батеријата G1X G15 G16 SX40 SX50 SX60 ХС Дигитална Камера

DEN 383.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : DSTE Бренд НИ Plug Патување за Полнење x 1Полначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрГолемина : 46 x83x28 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За CANON : NB10 L

DSTE DC114 Ѕид Полнач за Panasonic DMW-BLC12 Камера Полнење на Батеријата DMC-GH2 GH2G G6 Г-7 FZ1000 FZ200 GX8 G85

DEN 335.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за ПолнењеПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрГолемина : 46 x83x28 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За Panasonic : DMWBLC12Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

LiitoKala lii-300 Дигитален Дисплеј LCD teste ДЕ capacidade Da Bateria 18650 carregador carregador ДЕ Bateria

DEN 863.52

corrente де carregamentovamos cobrar mais flexível!LII300 possui dois estrutura не circuito де corrente де carga, де modo que на carga й mais flexível, dependendo не tipo e da capacidade де selecionar на corrente де carga da bateria став determinar о tamanho, а bateria mais segura, economiza темпо.quando você colocar на bateria para o carregamento, o sistema será о padrão став 500m A флеш em the LCD tela, dentro де oito segundos selecionável 500m A оу 1000m A corrente де carga, se você fazer notmake uma escolha dentro де oito segundos о sistema irá о padrão став 500m A carregamento темпо se Став mudar на seleção atual,о lado que você quer desligar на fonte де alimentação оу а bateria, реselecionar.vamos cobrar mais seguroprodutos embutidos circuito де controle де MCU, реалновременската де monitoramento da carga da bateria, e tem proteção де sobrecarga, proteção sobredescarga, антиproteção контра inversão де polaridade e proteção контра curto circuito, де modo que на bateria sempre mantida em um estado seguro!parâmetros : порта USB carga де saída де tensão : 4.905.30 V;Corrente де saída : 1000 m;corrente де carga : quando на corrente де carga 800 m Хм, sua tensão де saída da порта : 4.805.25 V;parar на proteção da tensão де saída : 3.0 ± 0.1 V;entrada : DC12 V / 1.5 Аsaída де corrente constante : 4.2 V .....

Liitokala Lii-402 18650 Полначот 1.2 V 3.7 V 3.2 V 3.85 V АА / AAA 26650 10440 14500 16340 25500 NiMH литиум батерија Паметен полнач

811.68 -35 % DEN 528.00

Превозот листата : Liitokala lii402 Полначот 1 PCSLiitokala USB Кабел 1 PCSLiitokala пакување торба 1 PCSLiitokala lii402 Прирачник 1 PCS(Забелешка : ова е приклучокот за полначот, не содржи батерии...

4.2 V 12A Полначот 1S 3.7 V Li-ion Батерија Паметен Полнач Алуминиум случај Li-ion батерија Полнач Со фан Авто-Стоп Паметни Алатки

2529.60 -15 % DEN 2150.00

НоминалнаИзлезниот НапонCVCCТранзиција / Cutoff ТековнатаНето ТежинаГолеминаОловниLiMn O2Li Fe PO4АОловни (А)Li(А)(kg)(mm)12 V14.7 V16.8 V14.6 V102.01.01.0170*90*5024 V29.4 V29.4 V29.2 V71.40.736 V44.1 V42.0 V43.8 V4.81.00.548 V58.8 V58.4 V58.4 V3.80.80.4Answer : ___________________________ Note : Намалување наоф точка за Li батеријата е 5% од КЗ, и тоа може да биде setted меѓу 310%.

DSTE DC104 Ѕид Полнач за CASIO NP-110 NP-130 Батеријата ЕКС-H30 ЕКС-ZR100 ZR200 ZR300 ZR400 ZR410 ZR700 ZR1000 ZR3700 Камера

DEN 335.52

Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за ПолнењеПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрТежина : 75 гГолемина : 46 x83x28 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За CASIO : NP110 NP130JVC : BNVG212Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

DSTE DC102 Ѕид Полнач за PANASONIC DMW-BCH7E А1 Батеријата DMC-FP1 FP2 FP3 FT10 TS10 А1 А2-ACE A3 Дигитална Камера

DEN 335.52

Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за ПолнењеПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрГолемина : 85.2 x34.6x47.7 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За ISAW А1PANASONIC : DMWBCH7 EПревозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

ЛП-E6 ЛП-E6N LCD Dual Channel Батерија Полнач За Canon EOS 7D 6D 80D 70D 60D 60Da 7D Mark II 5D Mark IV 5D Mark III 5Ds Р

1344.00 -15 % DEN 1142.00

LCD Dual Channel Батерија Полнач ЛПE6 ЛПE6 N За Canon EOS 7 D 6 D 80 D 70 D 60 D 60 Da 7 D Mark II 5 D Mark IV 5 D Mark III 5 Ds РОпис : Оваа Нова Двоен LCD Полнач за Canon ЛПE6 е модерна двојна батерија полнач со напредни функции и LCD дисплеј...

KingWei New Автомобил 12V Батерија Полнач Електричен Велосипед Мотор Киселина Складирање Доведе Батерија Полнач

1024.32 -6 % DEN 963.00

Спецификите Прилагоди : Да Бренд Име : ТОЈ Модел : HB140703 Батерија Тип : оловни Батеријата Текст : AC100 V240 V Излез : 14.7 V 3А Слика Автоматско Полнење MCU системот се применува...

DSTE DC129 Ѕид Полнач за FUJI NP-W126 np-w126 NP-W126S Камера Батеријата HS50 HS35 HS33 HS30EXR XA1 XE1 X-Pro1 XM1

DEN 335.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за ПолнењеПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрТежина : 75 гГолемина : 46 x83x28 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За FUJI : NPW126 NPW126 SПревозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

DSTE DC135 Ѕид Полнач за Samsung 1200 mAh BP88B BP-88B Батерија Li-ion Батерија MV900 MV900F Камера

DEN 335.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за ПолнењеПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрТежина : 65.1 gГолемина : 85.1 x34.4x47.9 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За Samsung : BP88 B

VariCore V20i полначот 18650 литиум батерија за LG HE4 HG2, за Samsung INR18650 25R електронска цигара батеријата DIY Посочи

1033.92 -35 % DEN 672.00

Купувачите внимание : Бидејќи батеријата кутија е бесплатно! Затоа, ако батеријата кутија е уништена за време на транспортот, продавачот не ќе се компензира! Ве молиме купувачите не намерно побара спор да бара враќање на пари! Ви благодариме! Покрај тоа, бојата на батеријата кутија е случајно испратена!Почитувани купувачот, батеријата е DIY Укажа! Постојат 3 options за да ја одберете од, вклучувајќи ги и HG2, HE4, INR18650 25 R, и 3 модели на батерија полнач Vari Core V20i ! Купувачите можат да купите според свои потреби! Ние ќе испрати пакети во зависност од вашиот избор!Модел : DBHE41865 Стандарден капацитет : 2500 mah Стандарден напон : 3.6 V Батерија капацитет : 18.5 * 67 (mm) Стриже празнење напон : 2.5 v Одржлив испуштање струја : 20 A Употреба : електрични алатки, електрично возило на батерии, индустриски, јуни, цивилни опрема, карактеристики : 1...

KingWei година Нови 12V Мотоцикл Складирање Батерија Полнач НИ ЕУ, велика БРИТАНИЈА Plug 13.8 V 1А оловни Батерија Полнач

582.72 -6 % DEN 548.00

Забелешка : ве молиме оставете порака за да ни каже што треба големината на стегачот.(Стандардно за мали), Спецификите Прилагоди : Да Бренд Име : ТОЈ Модел : HB130801 Батерија Тип : оловни Батеријата Влез : AC100240 V Излез : 13.8 V 1А Слика Автоматско Полнење MCU системот се применува...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.