• Ново
100pcs/многу NK-809 Батерија ЕУ НИ Plug AC Ѕид Адаптер за полнење за 18650 Li-ion Литиум Батерија

100pcs/многу NK-809 Батерија ЕУ НИ Plug AC Ѕид Адаптер за полнење за 18650 Li-ion Литиум Батерија

Оценка на клиентот:
DEN 24825.60
DEN 17378.00 -30 %

Износ
Залиха

100pcs/многу NK-809 Батерија ЕУ НИ Plug AC Ѕид Адаптер за полнење за 18650 Li-ion Литиум Батерија
Објектот Спецификација :
Модел : NK-809
Тежина : 121.3 g
Кабел Должина : 70cm
Големина : 10.5*6.2*4cm
Приклучок : САД/ЕУ приклучок
Боја : Црна
Текст : AC 100-240 V 50/80 Hz
Излез : 4.2 V 1А
Драги Ценети Купувачи
Ве молиме Имајте во предвид Батеријата Не е Вклучена.
Пакетот Вклучува : 100x Батерија Полнач
Фото Покаже :

Карактеристики

Чашката Стандард:
САД, ЕУ
Брзо полнење:
No
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
Број На Модел На:
NK-809
Бренд Име:
kingwei
екран:
No
Пакет:
No
is_customized:
Yes
Приклучок За Полнач:
САД/ЕУ приклучок
боја:
Црна Батерија Полнач
Големина:
10.5*6.2*4cm
Тежина:
122g
На текст:
AC 100-240V 50/80Hz
Излез:
4.2 V 1А
се применува за :
Батерија 18650
Употреба:
батерија полнач

Производи во категоријата

DSTE DC129 Ѕид Полнач за FUJI NP-W126 np-w126 NP-W126S Камера Батеријата HS50 HS35 HS33 HS30EXR XA1 XE1 X-Pro1 XM1

DEN 335.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за ПолнењеПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрТежина : 75 гГолемина : 46 x83x28 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За FUJI : NPW126 NPW126 SПревозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

DSTE DC109 Ѕид Полнач за Nikon EN-EL19 Батеријата Coolpix S100 S2500 S2550 S2600 S2700 S2800 S3100 S3200 S3300 S4150 Камера

DEN 335.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за ПолнењеПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрГолемина : 46 x83x28 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За CASIO : NP120Nikon : ENEL19

DSTE DC104 Ѕид Полнач за CASIO NP-110 NP-130 Батеријата ЕКС-H30 ЕКС-ZR100 ZR200 ZR300 ZR400 ZR410 ZR700 ZR1000 ZR3700 Камера

DEN 335.52

Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за ПолнењеПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрТежина : 75 гГолемина : 46 x83x28 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За CASIO : NP110 NP130JVC : BNVG212Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

Игра додатоци со Жичана Инфраред IR Сигнал Ray Сензор Бар/Приемник за за Nintendo Wii Remote Controller

DEN 331.20

Нови Жичен за Wii Инфраред Сигнал Ray Бран Сензор Бар / ПриемникЗамена на Сензор Бар / Приемник за ти за за Nintendo Wii.Одличен сигнал за квалитет и одговор, мора да ги имате за сите за Wii сопственици!Долга жица за продолжен опсег,дозволувајќи им на сензорот да биде ставен во широк спектар на местаМини стои дека помага во поддршка на Ресиверот за позиционирањеЕдноставен и лесен за употреба, едноставно plug and playСпецификација : Погоден за : за за Nintendo Wii конзола за игриAnswer : ___________________________ Note : Додаток САМО, за Wii конзола НЕ се вклучениПлатформа : за за Nintendo Wii инфраред сигналДолжина : 7.5 ftОригиналната кутија : НИКОЈНето тежина : 12gПакет тежина : 35gБоја : сива+сребро.Пакување содржина : 1 x Звучници Сензор Бар за за Nintendo Wii

DSTE DC116 Ѕид Полнач За Canon 160 mAh BP-110 Батерија Li-ion Батерија HF R26 R28 R206 R20 R21 R200 XF105 Камера

DEN 335.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за ПолнењеПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрТежина : 75 гГолемина : 46 x83x28 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За Canon : BP110

KingWei New Автомобил 12V Батерија Полнач Електричен Велосипед Мотор Киселина Складирање Доведе Батерија Полнач

1024.32 -6 % DEN 963.00

Спецификите Прилагоди : Да Бренд Име : ТОЈ Модел : HB140703 Батерија Тип : оловни Батеријата Текст : AC100 V240 V Излез : 14.7 V 3А Слика Автоматско Полнење MCU системот се применува...

73V 2.5 Полнач 60V LiFePO4 Батеријата Smart Полначот кој се Користи за 20 60V LiFePO4 Батеријата Текст 90-265V Глобалната Сертификација

DEN 2505.60

НоминалнаИзлезниот НапонCVCCТранзиција / Cutoff ТековнатаНето ТежинаГолеминаОловниLiMn O2Li Fe PO4АОловни (А)Li(А)(kg)(mm)12 V14.7 V16.8 V14.6 V102.01.01.0170*90*5024 V29.4 V29.4 V29.2 V71.40.736 V44.1 V42.0 V43.8 V4.81.00.548 V58.8 V58.4 V58.4 V3.80.80.4Answer : ___________________________ Note : Намалување наоф точка за Li батеријата е 5% од КЗ, и тоа може да биде setted меѓу 310%.

Нови 2018 VariCore V40 3.7 V 18650 26650 18350 16340 18500 25500 10440 17500 NiMH 1.2 V АА ААА 5 V излез LCD smart батерија полнач

DEN 1259.52

Tacitly одобри ЕУ приклучокот,а ако сакате да НИ приклучокот,ве молиме мора да оставите порака под цел! Сметка : V40 полначот + 12 V 2 A адаптер + прирачник+Исклучителна пакување Vari Core V40 Инструкции ви Благодариме за користење на производите на компанијата V40, тоа е висококрај паметен полнач со 4канал независни полнење / капацитетот на батеријата за откривање / батерија внатрешна отпорност на детекција / антиобратна / краток спој заштита / overcharge заштита / температура заштита / 1.65 V2.2 V напон не може да наплаќаат 10 функција Функција / USB 5 V излез и нулаvolt батеријата активирање, додека навремено може автоматски мониторинг на батеријата (задолжен за откривање) процес...

LiitoKala Lii-S1 Батерија 18650 на Полначот на Батеријата за Lipo Батерија АА Ni-CD 26650 АА ААА, Автомобил-Поларитетот Откривање 5V 1А

182.40 -5 % DEN 173.00

Liito Kala LiiS1Технологија повторно иновации, Автополаритетот откривање Не треба да се прави разлика батеријата поларитетот...

DSTE DC133 Ѕид Апарат за полнење за на ОЛИМП 7.6 V 2100 mAh BLN-1 Батерија Li-ion Батерија E-M5 OM-D E-М1 E-P5 dslr фото Камера

DEN 335.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за ПолнењеПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрГолемина : 46 x83x28 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За Олимп : BLN1Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

LiitoKala lii-300 Дигитален Дисплеј LCD teste ДЕ capacidade Da Bateria 18650 carregador ДЕ Bateria carregador ДЕ Bateria Frete gra

719.52 -10 % DEN 648.00

corrente де carregamentovamos cobrar mais flexível!LII300 possui dois estrutura не circuito де corrente де carga, де modo que на carga й mais flexível, dependendo не tipo e da capacidade де selecionar на corrente де carga da bateria став determinar о tamanho, а bateria mais segura, economiza темпо.quando você colocar на bateria para o carregamento, o sistema será о padrão став 500m A флеш em the LCD tela, dentro де oito segundos selecionável 500m A оу 1000m A corrente де carga, se você fazer notmake uma escolha dentro де oito segundos о sistema irá о padrão став 500m A carregamento темпо se Став mudar на seleção atual,о lado que você quer desligar на fonte де alimentação оу а bateria, реselecionar.vamos cobrar mais seguroprodutos embutidos circuito де controle де MCU, реалновременската де monitoramento da carga da bateria, e tem proteção де sobrecarga, proteção sobredescarga, антиproteção контра inversão де polaridade e proteção контра curto circuito, де modo que на bateria sempre mantida em um estado seguro!parâmetros : порта USB carga де saída де tensão : 4.905.30 V;Corrente де saída : 1000 m;corrente де carga : quando на corrente де carga 800 m Хм, sua tensão де saída da порта : 4.805.25 V;parar на proteção da tensão де saída : 3.0 ± 0.1 V;entrada : DC12 V / 1.5 Аsaída де corrente constante : 4.2 V .....

LVSUN 58W 5V 2.4 6 Порта Десктоп USB Патување/Ѕидот Полначот AC Адаптер за samsung galaxy s4 s6 iPod, iPad, iPhone-6S 6 5 5S

1474.56 -26 % DEN 1091.00

LVSUN Нови Доаѓањето на ЕУ / AU / KR / НИ AC Адаптер 58 W 2.4 6 Порт USB Полнач за IPhone, Ipad 6 5 S За Iphone, Samsung галакси S5 S4 Сите Smart Телефонот Андроид Таблет Овој полнач со бесење дупки,тоа може да се закачи на ѕид за да го полначот со уредот,тоа може да се наплаќаат до 6 уреди истовремено ...

LiitoKala lii - 400 LCD 3.7 V / 1.2 V АА/AAA / 16340/14500/18650/26650 18650/26650 Carregador ДЕ Bateria com tela + 12 v2a од

DEN 940.32

manual de instruções : 1, o carregador tem um botão став controlar на corrente де carga, chaves де corrente são fáceis де usar ем todo о caso, segure о botão Одберете e segure por 2 segundos e 300m A флеш caráter, depois pressione о botão Одберете став mudar на corrente де carregamento (на 300m A 500m A / 700m A / 1000m A), selecionado oito segundos став obter о atual estado de carga.2, quando о carregador está ligado em todos os дисплеј LCD brilhante, se a bateria não se encaixa, mostrar Nulo, se uma bateria ruim й instalado, елементи irá exibir о храбри Nulo...

Оригиналниот SOH-AAN CMS-B31 за SAMSUNG CD VCD Оптички Пикап со Механизам SOH AAN CDT100

DEN 696.00

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде на OPICAL ЛАСЕРСКИ ЛЕЌИ треба, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за совети...

VariCore V20i полначот 18650 литиум батерија за LG HE4 HG2, за Samsung INR18650 25R електронска цигара батеријата DIY Посочи

1033.92 -35 % DEN 672.00

Купувачите внимание : Бидејќи батеријата кутија е бесплатно! Затоа, ако батеријата кутија е уништена за време на транспортот, продавачот не ќе се компензира! Ве молиме купувачите не намерно побара спор да бара враќање на пари! Ви благодариме! Покрај тоа, бојата на батеријата кутија е случајно испратена!Почитувани купувачот, батеријата е DIY Укажа! Постојат 3 options за да ја одберете од, вклучувајќи ги и HG2, HE4, INR18650 25 R, и 3 модели на батерија полнач Vari Core V20i ! Купувачите можат да купите според свои потреби! Ние ќе испрати пакети во зависност од вашиот избор!Модел : DBHE41865 Стандарден капацитет : 2500 mah Стандарден напон : 3.6 V Батерија капацитет : 18.5 * 67 (mm) Стриже празнење напон : 2.5 v Одржлив испуштање струја : 20 A Употреба : електрични алатки, електрично возило на батерии, индустриски, јуни, цивилни опрема, карактеристики : 1...

DSTE DC126 Полнач за Panasonic ФОЛКСВАГЕН -VBN130 ФОЛКСВАГЕН -VBN260 ФОЛКСВАГЕН -VBN390 Батерија на HDC-SD800GK TM900 HS900 SD900 Камера

DEN 335.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за ПолнењеПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрГолемина : 46 x83x28 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За Panasonic : "ФОЛКСВАГЕН" VBN130"ФОЛКСВАГЕН" VBN260"ФОЛКСВАГЕН" VBN390Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

EN-EL3e LCD Dual Channel Батерија Полнач За Nikon D300 D200 D100 D90 D700 D300S МЗ-18

1344.00 -15 % DEN 1142.00

ENEL3e LCD Dual Channel Батерија Полнач За Nikon D300 D200 D100 D90 D700 D300 S МЗ18 Опис : Оваа Нова Двоен LCD Полнач За Nikon ENEL3e е модерна двојна батерија полнач со напредни функции и LCD дисплеј...

DSTE DC114 Ѕид Полнач за Panasonic DMW-BLC12 Камера Полнење на Батеријата DMC-GH2 GH2G G6 Г-7 FZ1000 FZ200 GX8 G85

DEN 335.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за ПолнењеПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрГолемина : 46 x83x28 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За Panasonic : DMWBLC12Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

DSTE DC136 Полнач за Canon ЛП-E12 Батеријата М 100D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 M10 dslr фото Камера

DEN 335.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : DSTE Бренд НИ Plug Патување за Полнење x 1Полначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрГолемина : 46 x83x28 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За Canon : LPE12

ЛП-E6 ЛП-E6N LCD Dual Channel Батерија Полнач За Canon EOS 7D 6D 80D 70D 60D 60Da 7D Mark II 5D Mark IV 5D Mark III 5Ds Р

1344.00 -15 % DEN 1142.00

LCD Dual Channel Батерија Полнач ЛПE6 ЛПE6 N За Canon EOS 7 D 6 D 80 D 70 D 60 D 60 Da 7 D Mark II 5 D Mark IV 5 D Mark III 5 Ds РОпис : Оваа Нова Двоен LCD Полнач за Canon ЛПE6 е модерна двојна батерија полнач со напредни функции и LCD дисплеј...

DSTE DC110 Ѕид Полнач За CANON NB-9L Батеријата IXUS 1000HS IXY 50-ТИТЕ Powershot SD4500 Е на Камера

DEN 335.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за ПолнењеПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрГолемина : 46 x83x28 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За CANON : NB9 LПревозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

DSTE DC142 Ѕид Полнач за SAMSUNG ИО-F1A2GBU/i9100 Батеријата EK-GC100 GC110 i9050 i9108 i9100 i9103 i9188 i9100g Галакси s2 s1

DEN 335.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за ПолнењеПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрТежина : 75 гГолемина : 46 x83x28 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За Samsung : ИОF1 A2 GBU / I9100

2017 Liitokala Lii402 Lii202 Lii100 18650 Полначот 1.2 V 3.7 V 3.2 V АА 26650 NiMH li-ion батерија Паметен Полнач 5V 2A ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА приклучок

494.40 -33 % DEN 331.00

.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}Smart батерија полнач (Lii402 / Lii202 / Lii100)Со LiitokalaЦел листа : 1...

DSTE DC123 Полнач за CANON NB-10L Батеријата G1X G15 G16 SX40 SX50 SX60 ХС Дигитална Камера

DEN 383.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : DSTE Бренд НИ Plug Патување за Полнење x 1Полначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрГолемина : 46 x83x28 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За CANON : NB10 L

4.2 V 12A Полначот 1S 3.7 V Li-ion Батерија Паметен Полнач Алуминиум случај Li-ion батерија Полнач Со фан Авто-Стоп Паметни Алатки

2529.60 -15 % DEN 2150.00

НоминалнаИзлезниот НапонCVCCТранзиција / Cutoff ТековнатаНето ТежинаГолеминаОловниLiMn O2Li Fe PO4АОловни (А)Li(А)(kg)(mm)12 V14.7 V16.8 V14.6 V102.01.01.0170*90*5024 V29.4 V29.4 V29.2 V71.40.736 V44.1 V42.0 V43.8 V4.81.00.548 V58.8 V58.4 V58.4 V3.80.80.4Answer : ___________________________ Note : Намалување наоф точка за Li батеријата е 5% од КЗ, и тоа може да биде setted меѓу 310%.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.