• Ново
1pcs NK-809 AC 110V 220V една Универзална Батерија Полнач За 18650 3.7 V Батерија Li-Ion Батерија ЕУ НИ Приклучок

1pcs NK-809 AC 110V 220V една Универзална Батерија Полнач За 18650 3.7 V Батерија Li-Ion Батерија ЕУ НИ Приклучок

Оценка на клиентот:
DEN 334.56
DEN 234.00 -30 %

Износ
Залиха

1pcs NK-809 AC 110 V - 220 V Една Универзална Батерија Полнач За 18650 3.7 V Батерија Li-Ion Батерија ЕУ НИ Приклучок
Објектот Спецификација :
Модел : NK-809
Тежина : 121.3 g
Кабел Должина : 70cm
Големина : 10.5*6.2*4cm
Приклучок : САД/ЕУ приклучок
Боја : Црна
Текст : AC 100-240 V 50/80 Hz
Излез : 4.2 V 1А
Драги Ценети Купувачи
Ве молиме Имајте во предвид Батеријата Не е Вклучена.
Пакет Содржи : 1x Полнач
Фото Покаже :

Карактеристики

Чашката Стандард:
САД, ЕУ
Брзо полнење:
No
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
Број На Модел На:
NK-809
Бренд Име:
kingwei
екран:
No
Пакет:
No
is_customized:
Yes
Приклучок За Полнач:
САД/ЕУ приклучок
боја:
Црна Батерија Полнач
Големина:
10.5*6.2*4cm
Тежина:
122g
На текст:
AC 100-240V 50/80Hz
Излез:
4.2 V 1А
се применува за :
Батерија 18650
Употреба:
батерија полнач

Производи во категоријата

DSTE DC143 Ѕид Полнач за ЛЕБДАТ 2300 mAh FXDC02 Батерија Li-ion Батерија HD ДУХ Дигитална Камера

DEN 335.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за ПолнењеПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрТежина : 75 гГолемина : 46 x83x28 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За ЛЕБДАТ : FXDC02

EN-EL3e LCD Dual Channel Батерија Полнач За Nikon D300 D200 D100 D90 D700 D300S МЗ-18

1344.00 -15 % DEN 1142.00

ENEL3e LCD Dual Channel Батерија Полнач За Nikon D300 D200 D100 D90 D700 D300 S МЗ18 Опис : Оваа Нова Двоен LCD Полнач За Nikon ENEL3e е модерна двојна батерија полнач со напредни функции и LCD дисплеј...

DSTE DC102 Ѕид Полнач за PANASONIC DMW-BCH7E А1 Батеријата DMC-FP1 FP2 FP3 FT10 TS10 А1 А2-ACE A3 Дигитална Камера

DEN 335.52

Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за ПолнењеПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрГолемина : 85.2 x34.6x47.7 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За ISAW А1PANASONIC : DMWBCH7 EПревозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

DSTE DC126 Полнач за Panasonic ФОЛКСВАГЕН -VBN130 ФОЛКСВАГЕН -VBN260 ФОЛКСВАГЕН -VBN390 Батерија на HDC-SD800GK TM900 HS900 SD900 Камера

DEN 335.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за ПолнењеПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрГолемина : 46 x83x28 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За Panasonic : "ФОЛКСВАГЕН" VBN130"ФОЛКСВАГЕН" VBN260"ФОЛКСВАГЕН" VBN390Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

DSTE DC112 Ѕид Апарат за полнење за на PENTAX 7.4 V 2100 mAh Д-LI109 Rechargerable Батеријата К-30 К-Р К-50 К-500 Дигитална Камера

DEN 335.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за ПолнењеПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрГолемина : 46 x83x28 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За PENTAX : D : DLI109

VariCore V20i полначот 18650 литиум батерија за LG HE4 HG2, за Samsung INR18650 25R електронска цигара батеријата DIY Посочи

1033.92 -35 % DEN 672.00

Купувачите внимание : Бидејќи батеријата кутија е бесплатно! Затоа, ако батеријата кутија е уништена за време на транспортот, продавачот не ќе се компензира! Ве молиме купувачите не намерно побара спор да бара враќање на пари! Ви благодариме! Покрај тоа, бојата на батеријата кутија е случајно испратена!Почитувани купувачот, батеријата е DIY Укажа! Постојат 3 options за да ја одберете од, вклучувајќи ги и HG2, HE4, INR18650 25 R, и 3 модели на батерија полнач Vari Core V20i ! Купувачите можат да купите според свои потреби! Ние ќе испрати пакети во зависност од вашиот избор!Модел : DBHE41865 Стандарден капацитет : 2500 mah Стандарден напон : 3.6 V Батерија капацитет : 18.5 * 67 (mm) Стриже празнење напон : 2.5 v Одржлив испуштање струја : 20 A Употреба : електрични алатки, електрично возило на батерии, индустриски, јуни, цивилни опрема, карактеристики : 1...

DSTE DC119 Полнач за Samsung BP-90A BP90A Батерија на HMX-E10WP HMX-E10BP HMX-E100P Дигитална Камера

DEN 335.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за ПолнењеПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрТежина : 75 гГолемина : 46 x83x28 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За Samsung : BP90 A

DSTE DC136 Полнач за Canon ЛП-E12 Батеријата М 100D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 M10 dslr фото Камера

DEN 335.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : DSTE Бренд НИ Plug Патување за Полнење x 1Полначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрГолемина : 46 x83x28 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За Canon : LPE12

4.2 V 12A Полначот 1S 3.7 V Li-ion Батерија Паметен Полнач Алуминиум случај Li-ion батерија Полнач Со фан Авто-Стоп Паметни Алатки

2529.60 -15 % DEN 2150.00

НоминалнаИзлезниот НапонCVCCТранзиција / Cutoff ТековнатаНето ТежинаГолеминаОловниLiMn O2Li Fe PO4АОловни (А)Li(А)(kg)(mm)12 V14.7 V16.8 V14.6 V102.01.01.0170*90*5024 V29.4 V29.4 V29.2 V71.40.736 V44.1 V42.0 V43.8 V4.81.00.548 V58.8 V58.4 V58.4 V3.80.80.4Answer : ___________________________ Note : Намалување наоф точка за Li батеријата е 5% од КЗ, и тоа може да биде setted меѓу 310%.

DSTE DC116 Ѕид Полнач За Canon 160 mAh BP-110 Батерија Li-ion Батерија HF R26 R28 R206 R20 R21 R200 XF105 Камера

DEN 335.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за ПолнењеПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрТежина : 75 гГолемина : 46 x83x28 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За Canon : BP110

LiitoKala lii-300 Дигитален Дисплеј LCD teste ДЕ capacidade Da Bateria 18650 carregador carregador ДЕ Bateria

DEN 863.52

corrente де carregamentovamos cobrar mais flexível!LII300 possui dois estrutura не circuito де corrente де carga, де modo que на carga й mais flexível, dependendo не tipo e da capacidade де selecionar на corrente де carga da bateria став determinar о tamanho, а bateria mais segura, economiza темпо.quando você colocar на bateria para o carregamento, o sistema será о padrão став 500m A флеш em the LCD tela, dentro де oito segundos selecionável 500m A оу 1000m A corrente де carga, se você fazer notmake uma escolha dentro де oito segundos о sistema irá о padrão став 500m A carregamento темпо se Став mudar на seleção atual,о lado que você quer desligar на fonte де alimentação оу а bateria, реselecionar.vamos cobrar mais seguroprodutos embutidos circuito де controle де MCU, реалновременската де monitoramento da carga da bateria, e tem proteção де sobrecarga, proteção sobredescarga, антиproteção контра inversão де polaridade e proteção контра curto circuito, де modo que на bateria sempre mantida em um estado seguro!parâmetros : порта USB carga де saída де tensão : 4.905.30 V;Corrente де saída : 1000 m;corrente де carga : quando на corrente де carga 800 m Хм, sua tensão де saída da порта : 4.805.25 V;parar на proteção da tensão де saída : 3.0 ± 0.1 V;entrada : DC12 V / 1.5 Аsaída де corrente constante : 4.2 V .....

DSTE DC123 Полнач за CANON NB-10L Батеријата G1X G15 G16 SX40 SX50 SX60 ХС Дигитална Камера

DEN 383.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : DSTE Бренд НИ Plug Патување за Полнење x 1Полначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрГолемина : 46 x83x28 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За CANON : NB10 L

KingWei New Автомобил 12V Батерија Полнач Електричен Велосипед Мотор Киселина Складирање Доведе Батерија Полнач

1024.32 -6 % DEN 963.00

Спецификите Прилагоди : Да Бренд Име : ТОЈ Модел : HB140703 Батерија Тип : оловни Батеријата Текст : AC100 V240 V Излез : 14.7 V 3А Слика Автоматско Полнење MCU системот се применува...

100pcs ЕУ НИ Универзален Полнач За 3.7 V 26650 18650 18500 16340 14500 Li-ion Литиум Батерија

13392.00 -30 % DEN 9374.00

100pc s ЕУ НИ Универзален Полнач За 3.7 V 26650 18650 18500 16340 14500 Liion Литиум БатеријаОбјектот Спецификација : Модел : HG105 LiТежина : 36.7 gПриклучок : САД / ЕУ приклучокГолемина : 10.4*3*4cmБоја : Темно СинаДраги Ценети КупувачиВе молиме Имајте во предвид Батеријата Не е Вклучена.Пакетот Вклучува : 100x Батерија ПолначФото Покаже :

Игра додатоци со Жичана Инфраред IR Сигнал Ray Сензор Бар/Приемник за за Nintendo Wii Remote Controller

DEN 331.20

Нови Жичен за Wii Инфраред Сигнал Ray Бран Сензор Бар / ПриемникЗамена на Сензор Бар / Приемник за ти за за Nintendo Wii.Одличен сигнал за квалитет и одговор, мора да ги имате за сите за Wii сопственици!Долга жица за продолжен опсег,дозволувајќи им на сензорот да биде ставен во широк спектар на местаМини стои дека помага во поддршка на Ресиверот за позиционирањеЕдноставен и лесен за употреба, едноставно plug and playСпецификација : Погоден за : за за Nintendo Wii конзола за игриAnswer : ___________________________ Note : Додаток САМО, за Wii конзола НЕ се вклучениПлатформа : за за Nintendo Wii инфраред сигналДолжина : 7.5 ftОригиналната кутија : НИКОЈНето тежина : 12gПакет тежина : 35gБоја : сива+сребро.Пакување содржина : 1 x Звучници Сензор Бар за за Nintendo Wii

LiitoKala Lii-S1 Батерија 18650 на Полначот на Батеријата за Lipo Батерија АА Ni-CD 26650 АА ААА, Автомобил-Поларитетот Откривање 5V 1А

182.40 -5 % DEN 173.00

Liito Kala LiiS1Технологија повторно иновации, Автополаритетот откривање Не треба да се прави разлика батеријата поларитетот...

DSTE DC122 Ѕид Полнач за FUJI NP-85 Батеријата SL300 SL305 SL245 SL240 SL260 SL1000 HDV-CX1800E HDR-3700E dslr фото Камера

DEN 335.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за ПолнењеПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрГолемина : 46 x83x28 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За SONY : NP170FUJI : NP85

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.