• Ново
100PCS Јагода Колачиња Пакување Кеси Материјали Печатени Пластични Само Печат Кеси Бисквит Кеси 10*10см Свадба подарок торба

100PCS Јагода Колачиња Пакување Кеси Материјали Печатени Пластични Само Печат Кеси Бисквит Кеси 10*10см Свадба подарок торба

Оценка на клиентот:
DEN 166.56
DEN 143.00 -14 %

Износ
Залиха


Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Не можете да ги пратите пратката информации на секоја веб-страница.
Но, тоа, исто така, трошоците за 25-60 дена, ве молиме почекајте трпеливо!
Јагода Колачиња Пакување Кеси Материјали Печатени Пластични Само Печат Кеси Бисквит Пакување
Материјал : Пластика
Големина : 10cm*10см+3cm (2.54 см=1inch)
Количина : 100 компјутери Само Cookie Кеси без Храна!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е околу 25 дена, но понекогаш мора да почека за 25-60 дена. Во Русија possiblity повеќе побавно во споредба со другите земји.Тоа wll земе 60 дена,но понекогаш мора да почека за 75-90 дена само како на продажба дена.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail. Ние препорачуваме да изберете ЕМС. Испорака : 1.Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот. 2.Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро. Начин на плаќање : не прифаќаме Alipay тука, и TT, Western Union, како и. Данок : Плаќање на данок е должност на секој граѓанин, купувачот треба да одговорен за сите даноци. Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се Одговорни за товарни надвор и дома. Повратни информации : 1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. 2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. 3. Контакт со нас преку e-mail пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.

Карактеристики

Број на Компјутери:
100pcs
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените,Божиќ
Шема:
Храна,Писмо
Број На Модел На:
Свадба подарок торба
Бренд Име:
PEIPINGKE
Материјал:
Пластични
Стоковните:
свадба бонбони торба
Материјал:
Пластични
Големина:
10cm*10см
превозот:
бесплатни shippin
Место на Потекло:
Zhejiankaging 10cm*10cmg,Кина
Количина:
100pcs бисквит кеси
Состојба:
Бренд Нови

Производи во категоријата

200pcs Пластични Чоколадо Божиќ Само Лепило Подарок Големото Око Бисквит Бонбони Слатки Печење Цртан филм Пекарница Бонбони Подарок Торба Услуги

410.88 -50 % DEN 205.00

(200 компјутери / многу) колаче пакет торба леб за појадок печење пекарница бејкер продавница пакување кесипакет : 200pcs*леб кеси(+ / 5pcs),мешан модел,cookie во слика не се вклучени.Големина : 7*7cm,грешка 0.5 cmНапомена : боја може да биде малку dfference поради леснотија и светлина.Изненадување : 2%ПОПУСТ за 3 и многу повеќе!!$ДОЛАРИ 5.63 $ДОЛАРИ 15.86 $ДОЛАРИ 10.21 $ДОЛАРИ 7.26 $ДОЛАРИ 10.56 $ДОЛАРИ 5.26 $ДОЛАРИ 6.99 $ДОЛАРИ 7.56 $ДОЛАРИ 248.05 $ДОЛАРИ 5.99 $ДОЛАРИ 7.99 $ДОЛАРИ 8.00

DHL 100pcs Обичен сребро калај кутија 9.4 cm x 5.9 cm x 2.1 cm, правоаголник чај бонбони бизнис картичка usb меморија кутија случај SL5015

DEN 3648.00

Име на производ : обичен правоаголник калај кутија Материјал : прва класа сребро tinplateПечатење : нема печатење...

2.5x3.5cm 1000pcs/Број 1x1.4 исчисти мали Само Запечатување ZipLock Пластична амбалажа кеса

DEN 959.04

Целата Големина : 2.5x3.5cmУпотреба Големина : Приближно 2.4x2.8cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

10pcs 10x12x6cm Розова нова свадба корист подарок хартиена кеса роденден kraft хартија Подарок Накит пакување Чантата со Рачка хартија подарок торба

396.96 -5 % DEN 377.00

Спецификација 10x12x6cm 10pcs Розова нова свадба корист подарок хартиена кеса роденден kraft хартија Подарок Накит пакување Чантата со Рачка хартија подарок торбаРачна ташна, Прашка подарок торба, Облека торба, Деца облека торба, Дами козметички торба...

2x2.8cm 0.8x1.1,1000pcs/Многу големо мали Zip заклучување Reclosable нетранспарентно сина Поли на Пластика и Кеси подарок накит јп кеси

DEN 941.76

Целата Големина : 2x2.8cmУпотреба Големина : Околу 1.9x2cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

20PCS сплав хартија торба/ стојат хартија подарок перница/храна хартиени кеси/Орев Колачиња суво овошје стојат кутија со рачка

810.24 -14 % DEN 697.00

Ви благодариме за вашата посета, , повеќе кутии за пакување, пакување кеси, Спецификација9*5*11cm Kraft хартија торба / стојат хартија подарок перница / храна хартиени кеси / Орев Колачиња суво овошје стојат кутија со рачкаМатеријал : хартијаКоличина : 20pieceГолемина : 9*5*11cm,11 X6 X17 CM,11 X27 X10 CMСлики

50pcs/број-10*10см,12.7*12.7 cm,15.8*15.8 cm Боја коверти Плоштадот коверти за банкарска картичка членската картичка покана за свадба

719.52 -14 % DEN 619.00

50pcs / број10*10см,12.7*12.7 cm,15.8*15.8 cm Боја коверти Плоштадот коверти за банкарска картичка членската картичка покана за свадбаДимензии : Должина * ширина10*10см / 3.9*3.9" ( одговара за мали картичка банка ccard, само за референца )12.7*12.7 cm / 4.9*4.9" ( одговара за картичка, CD, само за референца )15.8*15.8 cm / 6.2*6.2" ( одговара за свадбата на покани само за референца )Материјал : боја картонБоја : kraft боја, црвена, светло црвена, светло розева, виолетова, жолта, трева зелена, темно зелена, црна, бела, светло сина, orangegУпотреба : банкарска картичка членската картичка свадба поканиDrear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

230gsm А4 големина Дебели Kraft Хартија Празно Виткање Картичка DIY Разгледница Роденден, Свадба Настан Подарок Честитки DIY Scrapboo

1063.20 -5 % DEN 1010.00

Спецификација230gsm А4 големина Дебели Kraft Хартија Празно Виткање Картичка DIY Разгледница Роденден, Свадба Настан Подарок Честитки DIY ScrapbooГолемина : 230gsm A4Боја : Црвена, зелена, сина, зелена, црна, бела, говеда, прав, виолетова, светло сина, светло зелена, жолтаМатеријал : хартија за СликиDrear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

50pcs/многу-22*6*4cm,28*7*4cm,33*8*5.5 cm Голема Големина ЈП јасно пластика орган кеси Вакуум амбалажа кеса Миризливи чај складирање торба

714.24 -14 % DEN 614.00

50pcs / многу22*6*4cm,28*7*4cm,33*8*5.5 cm Голема Големина ЈП јасно пластика орган кеси Вакуум амбалажа кеса Миризливи чај складирање торбаГолемина на : 1.) 22*6*4cm ( тоа може да пакет 50100g чај, само за референца2.) 28*7*4cm ( тоа може да пакет на 100150g чај, само за референца3.) 33*8*5.5 см ( тоа може да пакет 150250g чај, само за референцаМатеријал : PEКоличина : 50 парчињаБоја : ЈасноФункција : Водоотпорен, Влага Доказ...

500Pcs/Многу Сини Цвеќиња Застане Кеси Ziplock Јасно Амбалажа Кеса Со Прозорецот Само Печат Пластични Храна Зафат Кеси Мало Пакување Кеси

4800.00 -14 % DEN 4128.00

Димензија : 15x22+4cm,18x26+4,20*30+5,17*24+4 Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај долгорочно чување На поштенски за заклучување торба е лесно затворени и рециклирање, може да се направи подесувате доказ со топлина sealer Боја : Сина Количина : 100pc Да купите повеќе количини,Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactНие ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.Ви благодариме!Посакуваме да имате пријатен шопинг!Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

100pcs/многу-6.2*6.2*3.2 cm Празно Kraft Хартија Кутија DIY Пакување, Кутии За Накит Бонбони рачно изработени Сапун Складирање Кутија Занаети Подарок Кутија

1284.00 -14 % DEN 1104.00

100pcs / многу6.2*6.2*3.2 cm празно kraft хартија кутија DIY пакување, кутии за накит бонбони рачно изработени сапун складирање кутија Занаети Подарок КутијаГолемина на : 6.2*6.2*3.2 cm / 2.42 *2.42 *1.25 " Боја : Кафена Количина : 10 0pcs; Материјал : 350gsm kraft картичка без печатење Најдобро за пакет накит, бисер, чоколади, рачно изработени сапун, партија и свадба подарок, храна (чоколади, колачи, колачињата, итн.) и други мали подароци & занаетиAnswer : ___________________________ Note : Ние брод надвор кутии од страна на стан, треба да се свитка нив самите.*и други работи во рамките на сликите се само за референца.Drear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

2x3cm 1000pcs/Многу,0.8x1.2Само Запечатување Zip Заклучување торба згусне Пластични Кеси пакување кеси мини подарок торба

DEN 946.56

Целата Големина : 2x3cmУпотреба Големина : Околу 1.9x2.2cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

10PCS/Многу Kraft PaperKraft Greaseproof Хартиени Кеси За Леб, Тост Бисквити Храна за Пакување Кеси Торта Кутија Јајце Курви Бонбони Торта Кутија

172.32 -19 % DEN 140.00

Големина : 11cm X8.5cm X10cmDim sum, колачиња, бонбони, чоколада, мал шише за,Испрати ви благодариме налепницаBuye Шоу

100pcs/многу А4 големина 21*29.7 cm Kraft хартија 200gsm картичка хартија, кутија DIY подарок пакување

2063.52 -5 % DEN 1960.00

Бесплатен превозот 100pcs / многу А4 големина 21*29.7 cm Kraft хартија 200gsm картичка хартија, кутија DIY подарок пакувањеДимензија : А4 големина : 21*29.7 cmUseage : кутија DIY, Подарок пакување, печатење на ознаки, за картичкиМатеријал : Kraft Хартија 200gsmБои : КафенаСАМО на хартијаБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

20pcs/многу Жолта Пчела мед Услуги Бонбони Кутии Подарок Кутија со Бели Панделки за Бебе Туш/Роденден на Услуги и Подароци за Децата Партија

320.64 -24 % DEN 244.00

20pcs / многу Жолта Пчела мед Услуги Бонбони Кутии Подарок Кутија со Бели Панделки за Бебе Туш / Роденден на Услуги и Подароци за Децата Партијасостојба : 100% сосема новматеријал : картонбоја : како на сликаголемина : 6.5x6.5x7cm / 2.56x2.56x2.75inch 1cm=0.394 инчен 1inch=2.94 cmзабелешка : големината можеби малку грешка поради прирачник за мерење.Функција : 1.Овие мали кутии се совршени за на свадба фаворизира...

50pcs 3 големина на Мали големи бели kraft Меур Плик Мејлинг Кеси Shockproof Анти Притисок Пакување Кеси Курир

426.24 -14 % DEN 367.00

Големина : 9*11cmБоја : БелаМатеријал : peper и МеурБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

10 Компјутери/многу 21x13x8cm Среќен Божиќ Подарок Торба Со Рачка Декорација Kraft Хартиена Кеса Прекрасна Елка Дедо Мраз Хартиена Кеса

DEN 472.80

Материјал : ХартијаТежина : околу 20.1 g / многуГолемина : 21*13*8cmКоличина : 1 lot=10 парчиња хартија торба.Напомена : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

партија декорација свадба подарок кутии корист ласерски сече слатка срцето прекрасна чипка свадба подарок

DEN 655.20

Партија декорација свадба подарок кутии корист ласерски сече слатка срцето прекрасна чипка свадба подарокНеверојатни свадба декорација за,партија, годишнина, промоција, одмор и декорација на некоја друга прилика!!Спецификација : Објектот НЕМАWB008големина 5*5*8.5 см, прилагодена големина е во ред.материјал250g бисер хартија ,250g боја на хартија, металик хартија дополнителна декорација слободни лентаTechnicласерско сечењепакување25pcs / opp вреќа , се спакуваат сите opp кеси во стандардна извоз krabičkách.ОЕМОбезбеди, ние го поздравуваме вашиот дизајн!Големини, бои и материјали можат да се менуваат, како на вашите барања.ЛоготоБесплатни дизајн, Корисниците логоа се достапни.Се прилагодитебоја,големина и дизајн се индивидуализираБојаБела, златна, сребрена, жолта, црвена, розева, виолетова, езерото сина, светло сина, портокалова, беж, сива, зелена, кафена,темно црвена,итн.Палета на производиЛасерски сече cupcake wrappers, покана картички, Божиќ украси, место картички, седиште картичка, салфетка прстени и така натаму.време на испоракаБрза испорака, тоа ќе биде направен по точно цел количество.Многу други дизајни се достапни...

Тиква Превоз Свадба Бонбони корист кутија, Чипка пластични бонбони кутија,бебе туш роденденски подарок кутија 12pcs

DEN 1295.52

Тиква Превоз Свадба Бонбони корист кутија, Чипка пластични бонбони кутија,бебе туш роденденски подарок кутијаБоја:розова синаМатеријал:пластични +ЧипкаГолемина:истата слика се покаже :32*85*70mmСпакуван бонбони за : 58pcs Alpaca (не се продава бонбони)Забелешка:Снимањето на стоки бидејќи на светлината, постоењето на боја, различни компјутерски дисплеј, слика, исто така, има боја, ве молиме да се разбере, ви благодарам многу!

50pcs 2.5*2.5*7.8 cm злато кармин кутија црно масло за Складирање Кутија 350gsm картичка накит кутија

746.40 -14 % DEN 642.00

Употреба : кармин пакување кутија Материјал : Висок квалитет на kraft paper Size : 2.5*2.5*7.8 cm answer : ___________________________ Note : Ние испрати кутии од станот...

50pcs/многу Бела Пинк се Зголеми Ласерски Сече Бонбони Кутија Романтична Свадба Партија Корист Шупливи Превоз Бебе Туш ќе се Сретне Со Панделка

857.28 -20 % DEN 686.00

50pcs / многу DIY Бела Пинк се Зголеми Ласерски Сече Подарок Бонбони Кутии Свадба Партија Корист Шупливи Превоз Бебе Туш ќе се Сретне Со ПанделкаФункција : Големина : 6.5*6.5*7cm Име : Корист кутии за Употреба : Годишнина, Свадба, Бебе Туш, Булчински Туш СЕЗОНИ : Пролет Свадба Фаворизира, Лето Свадба Фаворизира, Падот Свадба Фаворизира, Зима & Божиќ Корист s Боја : Розова боја / Бела Количина : 5 0pcs Тежина : 0.3 кг Пакување : Opp Совети : Пополнете ги со чоколади, Јордан бадеми или што твоето срце желби.Брод рамни и лесно се составуваат, уживајте во вашиот DIY свадба фаворизира.Answer : ___________________________ Note : Кутии пристигне рамен и едноставен виткање е потребно за монтажа...

9 големини Подарок Пакување Бел Картон Свадба Корист Кутија За Накит Бонбони Чоколадо Пекарница Печење Торта DIY Сапун Пакување Партија

DEN 552.00

Детали за производот Материјал : Картон Боја : Бела Дебелина : 0.47 mm / несакани Апликации : Најдобро за пакет накит, бисер, чоколади, рачно изработени сапун, партија и свадба подарок, храна (чоколади, колачи, колачињата, итн.) и други мали подароци & занаети answer : ___________________________ Note : Ние брод надвор кутии од страна на стан, треба да се свитка нив самите...

100pcs/многу--2.7*2.7*8.2 cm Празно Црна kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Складирање Boxe вентил цевки

1020.00 -14 % DEN 877.00

100pcs / многу црна kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Пакување Картон BoxeКутија големина(L*W*H) : 2.7*2.7*8.2 cm ( 1.053 "* 1.053 "* 3.198", 1 cm= 0.39 инчи)Материјал : 350g Kraft хартијаКоличина : 100pieces / многубоја : kraft хартија, боја, црна боја* Пакет ќе бидат испратени станот...

2.2x2.5cm,1000pcs/Многу,трговија на Големо 0.9x1 мали јасна црвена линија Само Запечатување ZipLock Пластични пилула пакување кеси обичај

DEN 943.20

Целата Големина : 2.2x2.5cmУпотреба Големина : Приближно 2.1 × 1.8cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

50pcs/многу - 7 големини options Јасно Транспарентна Пластика, Пакување Кеси ziplock Застане Торбичка за Кафе Чај Храна Партија Подарок Перница

816.00 -14 % DEN 702.00

50pcs / многу 7 големини options Јасно Транспарентна Пластика, Пакување Кеси ziplock Застане Торбичка за Кафе Чај Храна Партија Подарок ПерницаДимензии : ширина * должина + дното (прибл...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.