• Ново
Топла Продажба Нов Стил 100pcs 25cmx35cm (9.84 x 13.77)) Црни Точки Боја Пластични Подарок Перница Со Справува со Крпа Шопинг Подарок Перница

Топла Продажба Нов Стил 100pcs 25cmx35cm (9.84 x 13.77)) Црни Точки Боја Пластични Подарок Перница Со Справува со Крпа Шопинг Подарок Перница

Оценка на клиентот:
DEN 912.00
DEN 775.00 -15 %

Износ
Залиха


Топла Продажба Нов Стил 100pcs 25cmx35cm (7.84"x 11.81" ) Црни Точки Боја Пластични Подарок Перница Со Справува со Крпа Шопинг Подарок Перница
Количина : 100pcs
Боја : како на сликата
Големина : 25x35cm (прибл =9.84" x 13.77"), вклучувајќи справи со големина
Се користи за : можете да го користите за подарок , накит ,Шопинг ,Крпа ,или други работи.
Ве молиме проверете ја големината јасно на производот , јас не би сакал да видам лош повратни информации за големината,ви благодарам за вашата соработка!
ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас .
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.
Шопинг Процес
За Превозот
1.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.
2.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.
3.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.
4.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е голем.(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Услови За Продажба
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )
25x35cm Пластична Кеса Шопинг Накит Пакување, Пластична Подарок Перница Со Рачка 100pcs трговија на Големо

Карактеристики

Бренд Име:
KoMee
Предмет Тип:
Кинески Пластични Кеси
Големина:
25cmx35cm (9.84 x 13.77)) including the handle size
боја:
Црни Точки Боја
Материјал:
ЈП пластика
користат за:
подарок ,накит , козметика, Крпа,Шопинг

Производи во категоријата

2.5x3.5cm 1000pcs/Број 1x1.4 исчисти мали Само Запечатување ZipLock Пластична амбалажа кеса

DEN 959.04

Целата Големина : 2.5x3.5cmУпотреба Големина : Приближно 2.4x2.8cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

100pcs/многу А4 големина 21*29.7 cm Kraft хартија 200gsm картичка хартија, кутија DIY подарок пакување

2063.52 -5 % DEN 1960.00

Бесплатен превозот 100pcs / многу А4 големина 21*29.7 cm Kraft хартија 200gsm картичка хартија, кутија DIY подарок пакувањеДимензија : А4 големина : 21*29.7 cmUseage : кутија DIY, Подарок пакување, печатење на ознаки, за картичкиМатеријал : Kraft Хартија 200gsmБои : КафенаСАМО на хартијаБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

1.8x2.6cm,1000pcs/Многу,јасно мали Само Запечатување ZipLock Пластични пилула пакување кеси обичај пластична кеса 0.7x1.1 пластична кеса

DEN 1018.56

Целата Големина : 1.8x2.6cmУпотреба Големина : Околу 1.7x1.9cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

трговија на големо свадба материјали фестивал обезбедува кориснички крстот бонбони кутија ласерски сече свадба корист кутии

DEN 655.20

Кориснички хартија празник снабдување крстот форма кутија за свадба поканиЗабелешка : ве Молиме да ни кажете што бои ќе ви се допаѓа на нашите боја картичка?Ако ви требаат посебни големина и потреби,ве молиме да ни кажете пред ставање ред!Ви благодарам многу!Ние ќе услуга за вас.Неверојатни свадба декорација за,партија, годишнина, промоција, одмор и декорација на некоја друга прилика!!Спецификација : Објектот НЕМАWB067големина 5*5*8.5 см, прилагодена големина е во ред.материјал250g бисер хартија ,250g боја на хартија, металик хартија,kraft хартија,и др дополнителна декорација слободни лентаTechnicласерско сечењепакување25pcs / opp вреќа , се спакуваат сите opp кеси во стандардна извоз krabičkách.ОЕМОбезбеди, ние го поздравуваме вашиот дизајн!Големини, бои и материјали можат да се менуваат, како на вашите барања.ЛоготоБесплатни дизајн, Корисниците логоа се достапни.Се прилагодитебоја,големина и дизајн се индивидуализираБојаБела, златна, сребрена, жолта, црвена, розева, виолетова, езерото сина, светло сина, портокалова, беж, сива, зелена, кафена,темно црвена,итн.Палета на производиЛасерски сече cupcake wrappers, покана картички, Божиќ украси, место картички, седиште картичка, салфетка прстени и така натаму.време на испоракаБрза испорака, тоа ќе биде направен по точно цел количество.Многу други дизајни се достапни...

Тиква Превоз Свадба Бонбони корист кутија, Чипка пластични бонбони кутија,бебе туш роденденски подарок кутија 12pcs

DEN 1295.52

Тиква Превоз Свадба Бонбони корист кутија, Чипка пластични бонбони кутија,бебе туш роденденски подарок кутијаБоја:розова синаМатеријал:пластични +ЧипкаГолемина:истата слика се покаже :32*85*70mmСпакуван бонбони за : 58pcs Alpaca (не се продава бонбони)Забелешка:Снимањето на стоки бидејќи на светлината, постоењето на боја, различни компјутерски дисплеј, слика, исто така, има боја, ве молиме да се разбере, ви благодарам многу!

100pcs/многу--2.7*2.7*8.2 cm Празно Црна kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Складирање Boxe вентил цевки

1020.00 -14 % DEN 877.00

100pcs / многу црна kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Пакување Картон BoxeКутија големина(L*W*H) : 2.7*2.7*8.2 cm ( 1.053 "* 1.053 "* 3.198", 1 cm= 0.39 инчи)Материјал : 350g Kraft хартијаКоличина : 100pieces / многубоја : kraft хартија, боја, црна боја* Пакет ќе бидат испратени станот...

20PCS сплав хартија торба/ стојат хартија подарок перница/храна хартиени кеси/Орев Колачиња суво овошје стојат кутија со рачка

810.24 -14 % DEN 697.00

Ви благодариме за вашата посета, , повеќе кутии за пакување, пакување кеси, Спецификација9*5*11cm Kraft хартија торба / стојат хартија подарок перница / храна хартиени кеси / Орев Колачиња суво овошје стојат кутија со рачкаМатеријал : хартијаКоличина : 20pieceГолемина : 9*5*11cm,11 X6 X17 CM,11 X27 X10 CMСлики

партија декорација свадба подарок кутии корист ласерски сече слатка срцето прекрасна чипка свадба подарок

DEN 655.20

Партија декорација свадба подарок кутии корист ласерски сече слатка срцето прекрасна чипка свадба подарокНеверојатни свадба декорација за,партија, годишнина, промоција, одмор и декорација на некоја друга прилика!!Спецификација : Објектот НЕМАWB008големина 5*5*8.5 см, прилагодена големина е во ред.материјал250g бисер хартија ,250g боја на хартија, металик хартија дополнителна декорација слободни лентаTechnicласерско сечењепакување25pcs / opp вреќа , се спакуваат сите opp кеси во стандардна извоз krabičkách.ОЕМОбезбеди, ние го поздравуваме вашиот дизајн!Големини, бои и материјали можат да се менуваат, како на вашите барања.ЛоготоБесплатни дизајн, Корисниците логоа се достапни.Се прилагодитебоја,големина и дизајн се индивидуализираБојаБела, златна, сребрена, жолта, црвена, розева, виолетова, езерото сина, светло сина, портокалова, беж, сива, зелена, кафена,темно црвена,итн.Палета на производиЛасерски сече cupcake wrappers, покана картички, Божиќ украси, место картички, седиште картичка, салфетка прстени и така натаму.време на испоракаБрза испорака, тоа ќе биде направен по точно цел количество.Многу други дизајни се достапни...

2x2.8cm 0.8x1.1,1000pcs/Многу големо мали Zip заклучување Reclosable нетранспарентно сина Поли на Пластика и Кеси подарок накит јп кеси

DEN 941.76

Целата Големина : 2x2.8cmУпотреба Големина : Околу 1.9x2cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

50pcs/број-10*10см,12.7*12.7 cm,15.8*15.8 cm Боја коверти Плоштадот коверти за банкарска картичка членската картичка покана за свадба

719.52 -14 % DEN 619.00

50pcs / број10*10см,12.7*12.7 cm,15.8*15.8 cm Боја коверти Плоштадот коверти за банкарска картичка членската картичка покана за свадбаДимензии : Должина * ширина10*10см / 3.9*3.9" ( одговара за мали картичка банка ccard, само за референца )12.7*12.7 cm / 4.9*4.9" ( одговара за картичка, CD, само за референца )15.8*15.8 cm / 6.2*6.2" ( одговара за свадбата на покани само за референца )Материјал : боја картонБоја : kraft боја, црвена, светло црвена, светло розева, виолетова, жолта, трева зелена, темно зелена, црна, бела, светло сина, orangegУпотреба : банкарска картичка членската картичка свадба поканиDrear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

10*15cm 10Pcs Бесплатен Превозот Мат Јасно Мултифункционален Патни Торби За Перење Пластични Материјали Патент Складирање Торбичка Организатор Сет

84.96 -14 % DEN 73.00

Големина : 10*15cm, 3.9"*5.9" Моден дизајн, мала тежина и голема капацитет, отпорни на вода материјал Патент отвор за лесно да пристапите до вашите предмети...

20 x Kraft Хартија CD Ракави Дискови ДВД Пакување Торба Кутија CD Случај Покрие Плик За Свадба Настан Партија

451.20 -15 % DEN 384.00

Бесплатен превозот 20pcs / многу 13*13cm Диск CD Ракав 250gsm Kraft CD DVD Хартија Торба Покрие CD Пакување Коверти Пакет кутииДимензија : 13cm*13cmГолемина : за 13x13cm, прирачник за мерење...

100PCS Јагода Колачиња Пакување Кеси Материјали Печатени Пластични Само Печат Кеси Бисквит Кеси 10*10см Свадба подарок торба

166.56 -14 % DEN 143.00

Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Не можете да ги пратите пратката информации на секоја вебстраница.Но, тоа, исто така, трошоците за 2560 дена, ве молиме почекајте трпеливо!Јагода Колачиња Пакување Кеси Материјали Печатени Пластични Само Печат Кеси Бисквит ПакувањеМатеријал : ПластикаГолемина : 10cm*10см+3cm (2.54 см=1inch)Количина : 100 компјутери Само Cookie Кеси без Храна!Најчесто поставувани ПРАШАЊА Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е околу 25 дена, но понекогаш мора да почека за 2560 дена...

50pcs/многу Бела Пинк се Зголеми Ласерски Сече Бонбони Кутија Романтична Свадба Партија Корист Шупливи Превоз Бебе Туш ќе се Сретне Со Панделка

857.28 -20 % DEN 686.00

50pcs / многу DIY Бела Пинк се Зголеми Ласерски Сече Подарок Бонбони Кутии Свадба Партија Корист Шупливи Превоз Бебе Туш ќе се Сретне Со ПанделкаФункција : Големина : 6.5*6.5*7cm Име : Корист кутии за Употреба : Годишнина, Свадба, Бебе Туш, Булчински Туш СЕЗОНИ : Пролет Свадба Фаворизира, Лето Свадба Фаворизира, Падот Свадба Фаворизира, Зима & Божиќ Корист s Боја : Розова боја / Бела Количина : 5 0pcs Тежина : 0.3 кг Пакување : Opp Совети : Пополнете ги со чоколади, Јордан бадеми или што твоето срце желби.Брод рамни и лесно се составуваат, уживајте во вашиот DIY свадба фаворизира.Answer : ___________________________ Note : Кутии пристигне рамен и едноставен виткање е потребно за монтажа...

20pcs/многу-9*9*9cm Бела Црна Kraft Подарок Кутија Козметички Шише Тегла Кутија Занает Подарок рачно изработени Сапун Свеќа Чување на Кутии вентил цевки

863.52 -14 % DEN 743.00

20pcs / многу9*9*9cm Kraft Подарок Кутија Козметички Шише Тегла Кутија Занает Подарок рачно изработени Сапун Свеќа Чување на Кутии вентил цевкиДимензии : должина 9cm* ширина 9cm* висина 9cm (прибл...

2.5x3.5cm подарок архивиран торба,1000pcs/Број 1x1.4 мини ziplock торба патент торба reclosable пластични јп торба FreeShipping

DEN 944.64

Целата Големина : 2.5x3.5cmУпотреба Големина : 2.4x2.8cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено лого & големина на ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

Трговија на големо 100 компјутери Kraft еден ЦД случај CD торба Квалитет Kraft Хартија dvd Кеси Покрие Плик dvd кутија Ракав Холдинг 1 dj Дискови

1461.60 -35 % DEN 950.00

Големина : околу 12.5*12.5 cm, прирачник за мерење Секој човек има различни мерење техника и овозможува за 0.10.5 cm грешка.Материјал : Хартија

20pcs/многу-8.6*5.9*3.2 см Црна Хартија Фиока Кутија на Мало со Козметички рачно изработени Сапун Подароци Кутија за Пакување, Кутии DIY Занает Пакување Кутија

1188.00 -14 % DEN 1022.00

20pcs / многу8.6*5.9*3.2 см Црна Хартија за Пакување Кутија Повлекување од Тип Бонбони Чај, Етерични Масла Хартија кутија DIY Занает Пакување КутијаКутија големина : Внатре дијаметар : 8.6*5.9*3.2 cm / 3.4"*2.3"*1.2" надворешен дијаметар : 10.8*8.1*3.4 cm / 4.2"*3.2"*1.3"Материјал : 350g црна хартијаКоличина : 20pieces / многуW e испратите кутија за да ви се рамни, треба да се свитка кутии себе.Drear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

DHL 100pcs Обичен сребро калај кутија 9.4 cm x 5.9 cm x 2.1 cm, правоаголник чај бонбони бизнис картичка usb меморија кутија случај SL5015

DEN 3648.00

Име на производ : обичен правоаголник калај кутија Материјал : прва класа сребро tinplateПечатење : нема печатење...

10PCS/Многу Kraft PaperKraft Greaseproof Хартиени Кеси За Леб, Тост Бисквити Храна за Пакување Кеси Торта Кутија Јајце Курви Бонбони Торта Кутија

172.32 -19 % DEN 140.00

Големина : 11cm X8.5cm X10cmDim sum, колачиња, бонбони, чоколада, мал шише за,Испрати ви благодариме налепницаBuye Шоу

9 големини Подарок Пакување Бел Картон Свадба Корист Кутија За Накит Бонбони Чоколадо Пекарница Печење Торта DIY Сапун Пакување Партија

DEN 552.00

Детали за производот Материјал : Картон Боја : Бела Дебелина : 0.47 mm / несакани Апликации : Најдобро за пакет накит, бисер, чоколади, рачно изработени сапун, партија и свадба подарок, храна (чоколади, колачи, колачињата, итн.) и други мали подароци & занаети answer : ___________________________ Note : Ние брод надвор кутии од страна на стан, треба да се свитка нив самите...

10 Компјутери/многу 21x13x8cm Среќен Божиќ Подарок Торба Со Рачка Декорација Kraft Хартиена Кеса Прекрасна Елка Дедо Мраз Хартиена Кеса

DEN 472.80

Материјал : ХартијаТежина : околу 20.1 g / многуГолемина : 21*13*8cmКоличина : 1 lot=10 парчиња хартија торба.Напомена : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

200pcs Пластични Чоколадо Божиќ Само Лепило Подарок Големото Око Бисквит Бонбони Слатки Печење Цртан филм Пекарница Бонбони Подарок Торба Услуги

410.88 -50 % DEN 205.00

(200 компјутери / многу) колаче пакет торба леб за појадок печење пекарница бејкер продавница пакување кесипакет : 200pcs*леб кеси(+ / 5pcs),мешан модел,cookie во слика не се вклучени.Големина : 7*7cm,грешка 0.5 cmНапомена : боја може да биде малку dfference поради леснотија и светлина.Изненадување : 2%ПОПУСТ за 3 и многу повеќе!!$ДОЛАРИ 5.63 $ДОЛАРИ 15.86 $ДОЛАРИ 10.21 $ДОЛАРИ 7.26 $ДОЛАРИ 10.56 $ДОЛАРИ 5.26 $ДОЛАРИ 6.99 $ДОЛАРИ 7.56 $ДОЛАРИ 248.05 $ДОЛАРИ 5.99 $ДОЛАРИ 7.99 $ДОЛАРИ 8.00

2.5x3cm 1x1.2,Јасно мали димензии ziplock јп пластична кеса 1000pcs/Многу Големо

DEN 1038.24

Целата Големина : 2.5x3cmУпотреба Големина : Приближно 2.4x2.3cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

Фиока Kraft Хартија за Пакување кутија Етерично Масло Парфем примерок шише Кармин DIY Занает складирање кутија внатрешна големина на:8.5*3.5*3.5 cm

2648.16 -14 % DEN 2278.00

Фиока Kraft Хартија за Пакување кутија Етерично Масло Парфем примерок шише Кармин DIY Занает складирање кутијаГолемина на : 10*5*3.7 см,внатрешна големина на : 8.5*3.5*3.5 cmБоја : kraftМатеријал : хартијаDrear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

20pcs/многу Жолта Пчела мед Услуги Бонбони Кутии Подарок Кутија со Бели Панделки за Бебе Туш/Роденден на Услуги и Подароци за Децата Партија

320.64 -24 % DEN 244.00

20pcs / многу Жолта Пчела мед Услуги Бонбони Кутии Подарок Кутија со Бели Панделки за Бебе Туш / Роденден на Услуги и Подароци за Децата Партијасостојба : 100% сосема новматеријал : картонбоја : како на сликаголемина : 6.5x6.5x7cm / 2.56x2.56x2.75inch 1cm=0.394 инчен 1inch=2.94 cmзабелешка : големината можеби малку грешка поради прирачник за мерење.Функција : 1.Овие мали кутии се совршени за на свадба фаворизира...

50pcs 2.5*2.5*7.8 cm злато кармин кутија црно масло за Складирање Кутија 350gsm картичка накит кутија

746.40 -14 % DEN 642.00

Употреба : кармин пакување кутија Материјал : Висок квалитет на kraft paper Size : 2.5*2.5*7.8 cm answer : ___________________________ Note : Ние испрати кутии од станот...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.