• Ново
Најдобра Цена 200pcs/многу Ѕвезда Месечината Шема Зелена Organza Торба 7x9cm Накит Пакување Кеси Торбичка Свадба Партија Бонбони Подарок Торба

Најдобра Цена 200pcs/многу Ѕвезда Месечината Шема Зелена Organza Торба 7x9cm Накит Пакување Кеси Торбичка Свадба Партија Бонбони Подарок Торба

Оценка на клиентот:
DEN 607.68
DEN 535.00 -12 %

Износ
Залиха


Добредојдовте Во Мојата Продавница
Најдобра Цена 200pcs Ѕвезда Месечината Шема Накит Торбичка Свадба Партија Подарок Бонбони Зелена Organza Торба 7x9cm
Опис
Објектот Количество 200 PCS /многу
Точка Бр.
Organza Кеси 619
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Зелена Боја
Објектот Околу Големина
7x9 cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит,Монистра,бонбони,козметика
Други Големина За Подарок Пакување
Кликнете На Сликата За Да Ја Погледнете Повеќе Othe Стил Кеси

Карактеристики

Повод:
Роденден,за Нова Година,Венчавка,денот на Благодарноста,Божиќ,детски Ден
Број на Компјутери:
200pcs
Број На Модел На:
7x9cm Organza Кеси 619
is_customized:
Yes
Шема:
Ѕвезда
Бренд Име:
KoMee
Материјал:
organza
Големина:
7x9cm (2.75x3.54)
боја:
Зелена
Материјал:
Organza (Tull Чиста)
Користат за:
Бонбони Ореви Бутик Подарок Пакување Накит
Обичај Цел:
Прилагоди На Големината На Примерокот Логото Печатење
Место на Потекло:
Кина Жеџијанг
Настан & Партија Ставка Type:
Партија Свадба Декорација Подарок Торба
Тип:
Настан & Партија Материјали

Производи во категоријата

50pcs 2.5*2.5*7.8 cm злато кармин кутија црно масло за Складирање Кутија 350gsm картичка накит кутија

746.40 -14 % DEN 642.00

Употреба : кармин пакување кутија Материјал : Висок квалитет на kraft paper Size : 2.5*2.5*7.8 cm answer : ___________________________ Note : Ние испрати кутии од станот...

Тиква Превоз Свадба Бонбони корист кутија, Чипка пластични бонбони кутија,бебе туш роденденски подарок кутија 12pcs

DEN 1295.52

Тиква Превоз Свадба Бонбони корист кутија, Чипка пластични бонбони кутија,бебе туш роденденски подарок кутијаБоја:розова синаМатеријал:пластични +ЧипкаГолемина:истата слика се покаже :32*85*70mmСпакуван бонбони за : 58pcs Alpaca (не се продава бонбони)Забелешка:Снимањето на стоки бидејќи на светлината, постоењето на боја, различни компјутерски дисплеј, слика, исто така, има боја, ве молиме да се разбере, ви благодарам многу!

10pcs 10x12x6cm Розова нова свадба корист подарок хартиена кеса роденден kraft хартија Подарок Накит пакување Чантата со Рачка хартија подарок торба

396.96 -5 % DEN 377.00

Спецификација 10x12x6cm 10pcs Розова нова свадба корист подарок хартиена кеса роденден kraft хартија Подарок Накит пакување Чантата со Рачка хартија подарок торбаРачна ташна, Прашка подарок торба, Облека торба, Деца облека торба, Дами козметички торба...

DHL 100pcs Обичен сребро калај кутија 9.4 cm x 5.9 cm x 2.1 cm, правоаголник чај бонбони бизнис картичка usb меморија кутија случај SL5015

DEN 3648.00

Име на производ : обичен правоаголник калај кутија Материјал : прва класа сребро tinplateПечатење : нема печатење...

100PCS Јагода Колачиња Пакување Кеси Материјали Печатени Пластични Само Печат Кеси Бисквит Кеси 10*10см Свадба подарок торба

166.56 -14 % DEN 143.00

Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Не можете да ги пратите пратката информации на секоја вебстраница.Но, тоа, исто така, трошоците за 2560 дена, ве молиме почекајте трпеливо!Јагода Колачиња Пакување Кеси Материјали Печатени Пластични Само Печат Кеси Бисквит ПакувањеМатеријал : ПластикаГолемина : 10cm*10см+3cm (2.54 см=1inch)Количина : 100 компјутери Само Cookie Кеси без Храна!Најчесто поставувани ПРАШАЊА Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е околу 25 дена, но понекогаш мора да почека за 2560 дена...

Трговија на големо 100 компјутери Kraft еден ЦД случај CD торба Квалитет Kraft Хартија dvd Кеси Покрие Плик dvd кутија Ракав Холдинг 1 dj Дискови

1461.60 -35 % DEN 950.00

Големина : околу 12.5*12.5 cm, прирачник за мерење Секој човек има различни мерење техника и овозможува за 0.10.5 cm грешка.Материјал : Хартија

10 Компјутери/многу 21x13x8cm Среќен Божиќ Подарок Торба Со Рачка Декорација Kraft Хартиена Кеса Прекрасна Елка Дедо Мраз Хартиена Кеса

DEN 472.80

Материјал : ХартијаТежина : околу 20.1 g / многуГолемина : 21*13*8cmКоличина : 1 lot=10 парчиња хартија торба.Напомена : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

10PCS/Многу Kraft PaperKraft Greaseproof Хартиени Кеси За Леб, Тост Бисквити Храна за Пакување Кеси Торта Кутија Јајце Курви Бонбони Торта Кутија

172.32 -19 % DEN 140.00

Големина : 11cm X8.5cm X10cmDim sum, колачиња, бонбони, чоколада, мал шише за,Испрати ви благодариме налепницаBuye Шоу

2.5x3.5cm подарок архивиран торба,1000pcs/Број 1x1.4 мини ziplock торба патент торба reclosable пластични јп торба FreeShipping

DEN 944.64

Целата Големина : 2.5x3.5cmУпотреба Големина : 2.4x2.8cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено лого & големина на ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

Топла Продажба Нов Стил 100pcs 25cmx35cm (9.84 x 13.77)) Црни Точки Боја Пластични Подарок Перница Со Справува со Крпа Шопинг Подарок Перница

912.00 -15 % DEN 775.00

Топла Продажба Нов Стил 100pcs 25cmx35cm (7.84"x 11.81" ) Црни Точки Боја Пластични Подарок Перница Со Справува со Крпа Шопинг Подарок ПерницаКоличина : 100pcsБоја : како на сликатаГолемина : 25x35cm (прибл =9.84" x 13.77"), вклучувајќи справи со големинаСе користи за : можете да го користите за подарок , накит ,Шопинг ,Крпа ,или други работи.Ве молиме проверете ја големината јасно на производот , јас не би сакал да видам лош повратни информации за големината,ви благодарам за вашата соработка!ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас .Пакување ДеталиСекоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

50pcs/многу - 7 големини options Јасно Транспарентна Пластика, Пакување Кеси ziplock Застане Торбичка за Кафе Чај Храна Партија Подарок Перница

816.00 -14 % DEN 702.00

50pcs / многу 7 големини options Јасно Транспарентна Пластика, Пакување Кеси ziplock Застане Торбичка за Кафе Чај Храна Партија Подарок ПерницаДимензии : ширина * должина + дното (прибл...

2x3cm 1000pcs/Многу,0.8x1.2Само Запечатување Zip Заклучување торба згусне Пластични Кеси пакување кеси мини подарок торба

DEN 946.56

Целата Големина : 2x3cmУпотреба Големина : Околу 1.9x2.2cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

230gsm А4 големина Дебели Kraft Хартија Празно Виткање Картичка DIY Разгледница Роденден, Свадба Настан Подарок Честитки DIY Scrapboo

1063.20 -5 % DEN 1010.00

Спецификација230gsm А4 големина Дебели Kraft Хартија Празно Виткање Картичка DIY Разгледница Роденден, Свадба Настан Подарок Честитки DIY ScrapbooГолемина : 230gsm A4Боја : Црвена, зелена, сина, зелена, црна, бела, говеда, прав, виолетова, светло сина, светло зелена, жолтаМатеријал : хартија за СликиDrear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Свадба 200pcs Јасно Resealable Bopp/пвц/cellophane Кеси 14x18cm (15+3) Транспарентен Подарок Пластична Амбалажа Само Лепило Печат

668.64 -12 % DEN 588.00

Подолу OPP само adhasive кеса димензии со хиперврска на страницата може да се купи, ве Молиме Кликнете на големина сакате да ги купите, ви благодаримеПоли Кеси 14*18 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси Само Лепило Печат кесипакет на Кора Тоа и Печат Пластична Кеса (200 Парчиња)Unsealed димензии : Ширина 14cm x Должина 18cmЗапечатени големина (Тело Ширина*Должина) : 14*15cmСилна Јасно Полиетилен*работи во чантата само за референца.

9 големини Подарок Пакување Бел Картон Свадба Корист Кутија За Накит Бонбони Чоколадо Пекарница Печење Торта DIY Сапун Пакување Партија

DEN 552.00

Детали за производот Материјал : Картон Боја : Бела Дебелина : 0.47 mm / несакани Апликации : Најдобро за пакет накит, бисер, чоколади, рачно изработени сапун, партија и свадба подарок, храна (чоколади, колачи, колачињата, итн.) и други мали подароци & занаети answer : ___________________________ Note : Ние брод надвор кутии од страна на стан, треба да се свитка нив самите...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.