• Ново
500pcs/многу 9*12 Златен подарок кеси за накит/свадбена/божиќ/роденден Organza Кеси со рачки Пакување торба пошта

500pcs/многу 9*12 Златен подарок кеси за накит/свадбена/божиќ/роденден Organza Кеси со рачки Пакување торба пошта

Оценка на клиентот:
DEN 1402.08
DEN 1234.00 -12 %

Износ
Залиха


Добредојдовте Во Мојата Продавница
500pcs 9*12 Златен подарок кеси за накит/свадбена/божиќ/роденден Organza Кеси со рачки Пакување Предиво торба
Опис
Објектот Количество 500 PCS /многу
Точка Бр.
Organza Кеси 683
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Злато Боја
Објектот Околу Големина
9x12 cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит,Монистра,бонбони,подарок,козметика
Други Големина За Подарок Пакување
Кликнете На Сликата За Да Ја Погледнете Повеќе Othe Стил Кеси

Карактеристики

Повод:
Роденден,Свадба,Денот на Вљубените,денот на Благодарноста,Божиќ,детски Ден
Број на Компјутери:
500pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Organza подарок торба 9x12cm
Шема:
Ѕвезда
Бренд Име:
KoMee
Материјал:
organza
Големина:
9x12cm (3.54x4.72)
боја:
злато боја
Материјал:
organza
Користат за:
Накит За Подарок Бонбони Козметички Чај Играчки Пакување Екран Зачувување
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
Настан & Партија Ставка Type:
Партија Свадба Корист Подарок Торба
Тип:
Настан & Партија Материјали

Производи во категоријата

1.8x2.5cm 0.7x1,1000pcs/Многу,Сина Zip Заклучување Торба Resealable Пластична Амбалажа Кеса мини пластична кеса

DEN 1023.36

Целата Големина : 1.8x2.5cmУпотреба Големина : Околу 1.7x1.8cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

2.5x3.5cm 1000pcs/Број 1x1.4 исчисти мали Само Запечатување ZipLock Пластична амбалажа кеса

DEN 959.04

Целата Големина : 2.5x3.5cmУпотреба Големина : Приближно 2.4x2.8cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

трговија на големо свадба материјали фестивал обезбедува кориснички крстот бонбони кутија ласерски сече свадба корист кутии

DEN 655.20

Кориснички хартија празник снабдување крстот форма кутија за свадба поканиЗабелешка : ве Молиме да ни кажете што бои ќе ви се допаѓа на нашите боја картичка?Ако ви требаат посебни големина и потреби,ве молиме да ни кажете пред ставање ред!Ви благодарам многу!Ние ќе услуга за вас.Неверојатни свадба декорација за,партија, годишнина, промоција, одмор и декорација на некоја друга прилика!!Спецификација : Објектот НЕМАWB067големина 5*5*8.5 см, прилагодена големина е во ред.материјал250g бисер хартија ,250g боја на хартија, металик хартија,kraft хартија,и др дополнителна декорација слободни лентаTechnicласерско сечењепакување25pcs / opp вреќа , се спакуваат сите opp кеси во стандардна извоз krabičkách.ОЕМОбезбеди, ние го поздравуваме вашиот дизајн!Големини, бои и материјали можат да се менуваат, како на вашите барања.ЛоготоБесплатни дизајн, Корисниците логоа се достапни.Се прилагодитебоја,големина и дизајн се индивидуализираБојаБела, златна, сребрена, жолта, црвена, розева, виолетова, езерото сина, светло сина, портокалова, беж, сива, зелена, кафена,темно црвена,итн.Палета на производиЛасерски сече cupcake wrappers, покана картички, Божиќ украси, место картички, седиште картичка, салфетка прстени и така натаму.време на испоракаБрза испорака, тоа ќе биде направен по точно цел количество.Многу други дизајни се достапни...

20pcs/многу Жолта Пчела мед Услуги Бонбони Кутии Подарок Кутија со Бели Панделки за Бебе Туш/Роденден на Услуги и Подароци за Децата Партија

320.64 -24 % DEN 244.00

20pcs / многу Жолта Пчела мед Услуги Бонбони Кутии Подарок Кутија со Бели Панделки за Бебе Туш / Роденден на Услуги и Подароци за Децата Партијасостојба : 100% сосема новматеријал : картонбоја : како на сликаголемина : 6.5x6.5x7cm / 2.56x2.56x2.75inch 1cm=0.394 инчен 1inch=2.94 cmзабелешка : големината можеби малку грешка поради прирачник за мерење.Функција : 1.Овие мали кутии се совршени за на свадба фаворизира...

Свадба 200pcs Јасно Resealable Bopp/пвц/cellophane Кеси 14x18cm (15+3) Транспарентен Подарок Пластична Амбалажа Само Лепило Печат

668.64 -12 % DEN 588.00

Подолу OPP само adhasive кеса димензии со хиперврска на страницата може да се купи, ве Молиме Кликнете на големина сакате да ги купите, ви благодаримеПоли Кеси 14*18 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси Само Лепило Печат кесипакет на Кора Тоа и Печат Пластична Кеса (200 Парчиња)Unsealed димензии : Ширина 14cm x Должина 18cmЗапечатени големина (Тело Ширина*Должина) : 14*15cmСилна Јасно Полиетилен*работи во чантата само за референца.

2x3cm 1000pcs/Многу,0.8x1.2Само Запечатување Zip Заклучување торба згусне Пластични Кеси пакување кеси мини подарок торба

DEN 946.56

Целата Големина : 2x3cmУпотреба Големина : Околу 1.9x2.2cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

Топла Продажба Нов Стил 100pcs 25cmx35cm (9.84 x 13.77)) Црни Точки Боја Пластични Подарок Перница Со Справува со Крпа Шопинг Подарок Перница

912.00 -15 % DEN 775.00

Топла Продажба Нов Стил 100pcs 25cmx35cm (7.84"x 11.81" ) Црни Точки Боја Пластични Подарок Перница Со Справува со Крпа Шопинг Подарок ПерницаКоличина : 100pcsБоја : како на сликатаГолемина : 25x35cm (прибл =9.84" x 13.77"), вклучувајќи справи со големинаСе користи за : можете да го користите за подарок , накит ,Шопинг ,Крпа ,или други работи.Ве молиме проверете ја големината јасно на производот , јас не би сакал да видам лош повратни информации за големината,ви благодарам за вашата соработка!ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас .Пакување ДеталиСекоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

100pcs/многу--2.7*2.7*8.2 cm Празно Црна kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Складирање Boxe вентил цевки

1020.00 -14 % DEN 877.00

100pcs / многу црна kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Пакување Картон BoxeКутија големина(L*W*H) : 2.7*2.7*8.2 cm ( 1.053 "* 1.053 "* 3.198", 1 cm= 0.39 инчи)Материјал : 350g Kraft хартијаКоличина : 100pieces / многубоја : kraft хартија, боја, црна боја* Пакет ќе бидат испратени станот...

100pcs/многу А4 големина 21*29.7 cm Kraft хартија 200gsm картичка хартија, кутија DIY подарок пакување

2063.52 -5 % DEN 1960.00

Бесплатен превозот 100pcs / многу А4 големина 21*29.7 cm Kraft хартија 200gsm картичка хартија, кутија DIY подарок пакувањеДимензија : А4 големина : 21*29.7 cmUseage : кутија DIY, Подарок пакување, печатење на ознаки, за картичкиМатеријал : Kraft Хартија 200gsmБои : КафенаСАМО на хартијаБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

партија декорација свадба подарок кутии корист ласерски сече слатка срцето прекрасна чипка свадба подарок

DEN 655.20

Партија декорација свадба подарок кутии корист ласерски сече слатка срцето прекрасна чипка свадба подарокНеверојатни свадба декорација за,партија, годишнина, промоција, одмор и декорација на некоја друга прилика!!Спецификација : Објектот НЕМАWB008големина 5*5*8.5 см, прилагодена големина е во ред.материјал250g бисер хартија ,250g боја на хартија, металик хартија дополнителна декорација слободни лентаTechnicласерско сечењепакување25pcs / opp вреќа , се спакуваат сите opp кеси во стандардна извоз krabičkách.ОЕМОбезбеди, ние го поздравуваме вашиот дизајн!Големини, бои и материјали можат да се менуваат, како на вашите барања.ЛоготоБесплатни дизајн, Корисниците логоа се достапни.Се прилагодитебоја,големина и дизајн се индивидуализираБојаБела, златна, сребрена, жолта, црвена, розева, виолетова, езерото сина, светло сина, портокалова, беж, сива, зелена, кафена,темно црвена,итн.Палета на производиЛасерски сече cupcake wrappers, покана картички, Божиќ украси, место картички, седиште картичка, салфетка прстени и така натаму.време на испоракаБрза испорака, тоа ќе биде направен по точно цел количество.Многу други дизајни се достапни...

50pcs 3 големина на Мали големи бели kraft Меур Плик Мејлинг Кеси Shockproof Анти Притисок Пакување Кеси Курир

426.24 -14 % DEN 367.00

Големина : 9*11cmБоја : БелаМатеријал : peper и МеурБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

2.5x3.5cm подарок архивиран торба,1000pcs/Број 1x1.4 мини ziplock торба патент торба reclosable пластични јп торба FreeShipping

DEN 944.64

Целата Големина : 2.5x3.5cmУпотреба Големина : 2.4x2.8cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено лого & големина на ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

50pcs/многу-22*6*4cm,28*7*4cm,33*8*5.5 cm Голема Големина ЈП јасно пластика орган кеси Вакуум амбалажа кеса Миризливи чај складирање торба

714.24 -14 % DEN 614.00

50pcs / многу22*6*4cm,28*7*4cm,33*8*5.5 cm Голема Големина ЈП јасно пластика орган кеси Вакуум амбалажа кеса Миризливи чај складирање торбаГолемина на : 1.) 22*6*4cm ( тоа може да пакет 50100g чај, само за референца2.) 28*7*4cm ( тоа може да пакет на 100150g чај, само за референца3.) 33*8*5.5 см ( тоа може да пакет 150250g чај, само за референцаМатеријал : PEКоличина : 50 парчињаБоја : ЈасноФункција : Водоотпорен, Влага Доказ...

3x4cm 1.2x1.6,1000pcs/Многу,Печатени насмевка се соочи со мали јасна црвена линија Само Запечатување ZipLock Пластични пилула пакување кеси

DEN 1055.04

Целата Големина : 3x4cmУпотреба Големина : Приближно 2.9x3cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.