• Ново
Свадба кутија тиква Превоз Корист Кутија бонбони кутија бебе туш кутија

Свадба кутија тиква Превоз Корист Кутија бонбони кутија бебе туш кутија

Оценка на клиентот:
DEN 8592.00
DEN 6874.00 -20 %

Износ
Залиха


Превоз Корист Кутија корист Свадба кутија тиква Превоз свадба кутија
Опис На Производот
100pcs Превоз Корист Кутија корист Свадба кутија тиква Превоз свадба кутија
Материјал : 300 g на хартија картички, светол филм
Големина на : 9 * 7.4 * 3.2 cm
Капацитет : може да се вчита кога 2-4 парчиња Dove .
Тежина : 7.5 / Поштенски се пресметува во согласност со вистинската тежина на стоката.
Имајте на ум : нема паста, можете лесно може да се свитка.
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Карактеристики

Број На Модел На:
1
Шема:
Дрва
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Повод:
Свадба,Божиќ
Материјал:
Картон
Тип:
Настан & Партија Материјали

Производи во категоријата

100pcs/многу-6.2*6.2*3.2 cm Празно Kraft Хартија Кутија DIY Пакување, Кутии За Накит Бонбони рачно изработени Сапун Складирање Кутија Занаети Подарок Кутија

1284.00 -14 % DEN 1104.00

100pcs / многу6.2*6.2*3.2 cm празно kraft хартија кутија DIY пакување, кутии за накит бонбони рачно изработени сапун складирање кутија Занаети Подарок КутијаГолемина на : 6.2*6.2*3.2 cm / 2.42 *2.42 *1.25 " Боја : Кафена Количина : 10 0pcs; Материјал : 350gsm kraft картичка без печатење Најдобро за пакет накит, бисер, чоколади, рачно изработени сапун, партија и свадба подарок, храна (чоколади, колачи, колачињата, итн.) и други мали подароци & занаетиAnswer : ___________________________ Note : Ние брод надвор кутии од страна на стан, треба да се свитка нив самите.*и други работи во рамките на сликите се само за референца.Drear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

2.5x3cm 1x1.2,Јасно мали димензии ziplock јп пластична кеса 1000pcs/Многу Големо

DEN 1038.24

Целата Големина : 2.5x3cmУпотреба Големина : Приближно 2.4x2.3cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

10 Компјутери/многу 21x13x8cm Среќен Божиќ Подарок Торба Со Рачка Декорација Kraft Хартиена Кеса Прекрасна Елка Дедо Мраз Хартиена Кеса

DEN 472.80

Материјал : ХартијаТежина : околу 20.1 g / многуГолемина : 21*13*8cmКоличина : 1 lot=10 парчиња хартија торба.Напомена : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

2x2.8cm,1000pcs/Многу 0.8x1.1 Печатени цртан филм свиња јасно Ултра дебели мали ziplock торба патент торба reclosable пластични јп торба

DEN 1028.64

Целата Големина : 2x2.8cmУпотреба Големина : 1.9x2.1cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено лого & големина на ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

9 големини Подарок Пакување Бел Картон Свадба Корист Кутија За Накит Бонбони Чоколадо Пекарница Печење Торта DIY Сапун Пакување Партија

DEN 552.00

Детали за производот Материјал : Картон Боја : Бела Дебелина : 0.47 mm / несакани Апликации : Најдобро за пакет накит, бисер, чоколади, рачно изработени сапун, партија и свадба подарок, храна (чоколади, колачи, колачињата, итн.) и други мали подароци & занаети answer : ___________________________ Note : Ние брод надвор кутии од страна на стан, треба да се свитка нив самите...

1.8x2.6cm,1000pcs/Многу,јасно мали Само Запечатување ZipLock Пластични пилула пакување кеси обичај пластична кеса 0.7x1.1 пластична кеса

DEN 1018.56

Целата Големина : 1.8x2.6cmУпотреба Големина : Околу 1.7x1.9cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

20 x Kraft Хартија CD Ракави Дискови ДВД Пакување Торба Кутија CD Случај Покрие Плик За Свадба Настан Партија

451.20 -15 % DEN 384.00

Бесплатен превозот 20pcs / многу 13*13cm Диск CD Ракав 250gsm Kraft CD DVD Хартија Торба Покрие CD Пакување Коверти Пакет кутииДимензија : 13cm*13cmГолемина : за 13x13cm, прирачник за мерење...

20pcs/многу Жолта Пчела мед Услуги Бонбони Кутии Подарок Кутија со Бели Панделки за Бебе Туш/Роденден на Услуги и Подароци за Децата Партија

320.64 -24 % DEN 244.00

20pcs / многу Жолта Пчела мед Услуги Бонбони Кутии Подарок Кутија со Бели Панделки за Бебе Туш / Роденден на Услуги и Подароци за Децата Партијасостојба : 100% сосема новматеријал : картонбоја : како на сликаголемина : 6.5x6.5x7cm / 2.56x2.56x2.75inch 1cm=0.394 инчен 1inch=2.94 cmзабелешка : големината можеби малку грешка поради прирачник за мерење.Функција : 1.Овие мали кутии се совршени за на свадба фаворизира...

Свадба 200pcs Јасно Resealable Bopp/пвц/cellophane Кеси 14x18cm (15+3) Транспарентен Подарок Пластична Амбалажа Само Лепило Печат

668.64 -12 % DEN 588.00

Подолу OPP само adhasive кеса димензии со хиперврска на страницата може да се купи, ве Молиме Кликнете на големина сакате да ги купите, ви благодаримеПоли Кеси 14*18 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси Само Лепило Печат кесипакет на Кора Тоа и Печат Пластична Кеса (200 Парчиња)Unsealed димензии : Ширина 14cm x Должина 18cmЗапечатени големина (Тело Ширина*Должина) : 14*15cmСилна Јасно Полиетилен*работи во чантата само за референца.

1.8x2.5cm 0.7x1,1000pcs/Многу,Сина Zip Заклучување Торба Resealable Пластична Амбалажа Кеса мини пластична кеса

DEN 1023.36

Целата Големина : 1.8x2.5cmУпотреба Големина : Околу 1.7x1.8cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

2.2x2.5cm,1000pcs/Многу,трговија на Големо 0.9x1 мали јасна црвена линија Само Запечатување ZipLock Пластични пилула пакување кеси обичај

DEN 943.20

Целата Големина : 2.2x2.5cmУпотреба Големина : Приближно 2.1 × 1.8cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

500pcs/многу 9*12 Златен подарок кеси за накит/свадбена/божиќ/роденден Organza Кеси со рачки Пакување торба пошта

1402.08 -12 % DEN 1234.00

Добредојдовте Во Мојата Продавница500pcs 9*12 Златен подарок кеси за накит / свадбена / божиќ / роденден Organza Кеси со рачки Пакување Предиво торбаОписОбјектот Количество 500 PCS / многуТочка Бр.Organza Кеси 683Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаЗлато БојаОбјектот Околу Големина9x12 cmОбјектот ФормаПравоаголникМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара Накит,Монистра,бонбони,подарок,козметикаДруги Големина За Подарок ПакувањеКликнете На Сликата За Да Ја Погледнете Повеќе Othe Стил Кеси

50pcs 3 големина на Мали големи бели kraft Меур Плик Мејлинг Кеси Shockproof Анти Притисок Пакување Кеси Курир

426.24 -14 % DEN 367.00

Големина : 9*11cmБоја : БелаМатеријал : peper и МеурБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Најдобра Цена 200pcs/многу Ѕвезда Месечината Шема Зелена Organza Торба 7x9cm Накит Пакување Кеси Торбичка Свадба Партија Бонбони Подарок Торба

607.68 -12 % DEN 535.00

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаНајдобра Цена 200pcs Ѕвезда Месечината Шема Накит Торбичка Свадба Партија Подарок Бонбони Зелена Organza Торба 7x9cmОписОбјектот Количество 200 PCS / многуТочка Бр.Organza Кеси 619Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаЗелена БојаОбјектот Околу Големина7x9 cmОбјектот ФормаПравоаголникМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара Накит,Монистра,бонбони,козметикаДруги Големина За Подарок ПакувањеКликнете На Сликата За Да Ја Погледнете Повеќе Othe Стил Кеси

20pcs/многу-8.6*5.9*3.2 см Црна Хартија Фиока Кутија на Мало со Козметички рачно изработени Сапун Подароци Кутија за Пакување, Кутии DIY Занает Пакување Кутија

1188.00 -14 % DEN 1022.00

20pcs / многу8.6*5.9*3.2 см Црна Хартија за Пакување Кутија Повлекување од Тип Бонбони Чај, Етерични Масла Хартија кутија DIY Занает Пакување КутијаКутија големина : Внатре дијаметар : 8.6*5.9*3.2 cm / 3.4"*2.3"*1.2" надворешен дијаметар : 10.8*8.1*3.4 cm / 4.2"*3.2"*1.3"Материјал : 350g црна хартијаКоличина : 20pieces / многуW e испратите кутија за да ви се рамни, треба да се свитка кутии себе.Drear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

100pcs/многу сонце виножито пакување кеси cookie пластична амбалажа и кеси 10x11cm

192.00 -8 % DEN 177.00

Функција : Материјали : хранаодделение oppГолемина : W10x H 11 + L3cmУпотреба : Бисквити, колачи, леб,подарок.Пакет се вклучени : 100pcs / многуПревозот : Ние брод објектот преку Кина, Воздухот Пошта во 17 работни дена, ако се сретна со викенд, ние ќе го организира превозот прв и испрати веднаш на работа на време.Превозот време : САД 1020 работни денаЕУ coutries и Азија countries1525 работни денаРуската земја и земјите во близина 2555 работни денаЈужна Америка земји 2545 работни дена.Други земји : со 2535 работни дена.Ве молам, разберете дека ние не може да се контролира транзит време, особено за време на празник, лет задоцнување или временските услови.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе ви ги даде нашите најдобри предлог.Се враќа : Ние обезбедуваме бесплатен 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1...

Велигден Bunny Панталони Во Облик На Бонбони Торба Преносни Подарок Јајце Торба Зајакот Торба

116.16 -20 % DEN 93.00

Пад На Превозот Поддршка ~Производ параметри : (1) Материјал : крпа(2) Големина : како се покаже слика .Употреба : бонбони чанти, јајце кеси, децата подарок кеси за Велигден ДенПакување листа : 1x бонбони торба

Топла Продажба Нов Стил 100pcs 25cmx35cm (9.84 x 13.77)) Црни Точки Боја Пластични Подарок Перница Со Справува со Крпа Шопинг Подарок Перница

912.00 -15 % DEN 775.00

Топла Продажба Нов Стил 100pcs 25cmx35cm (7.84"x 11.81" ) Црни Точки Боја Пластични Подарок Перница Со Справува со Крпа Шопинг Подарок ПерницаКоличина : 100pcsБоја : како на сликатаГолемина : 25x35cm (прибл =9.84" x 13.77"), вклучувајќи справи со големинаСе користи за : можете да го користите за подарок , накит ,Шопинг ,Крпа ,или други работи.Ве молиме проверете ја големината јасно на производот , јас не би сакал да видам лош повратни информации за големината,ви благодарам за вашата соработка!ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас .Пакување ДеталиСекоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

3x4cm 1.2x1.6,мали јасно Само Запечатување ZipLock Пластични пилула пакување кеси обичај пластична кеса 1000pcs/Многу големо

DEN 1050.72

Целата Големина : 3x4cmУпотреба Големина : Приближно 2.9x3cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

2.5x3.5cm 1000pcs/Број 1x1.4 исчисти мали Само Запечатување ZipLock Пластична амбалажа кеса

DEN 959.04

Целата Големина : 2.5x3.5cmУпотреба Големина : Приближно 2.4x2.8cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

2x3cm 1000pcs/Многу,0.8x1.2Само Запечатување Zip Заклучување торба згусне Пластични Кеси пакување кеси мини подарок торба

DEN 946.56

Целата Големина : 2x3cmУпотреба Големина : Околу 1.9x2.2cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

партија декорација свадба подарок кутии корист ласерски сече слатка срцето прекрасна чипка свадба подарок

DEN 655.20

Партија декорација свадба подарок кутии корист ласерски сече слатка срцето прекрасна чипка свадба подарокНеверојатни свадба декорација за,партија, годишнина, промоција, одмор и декорација на некоја друга прилика!!Спецификација : Објектот НЕМАWB008големина 5*5*8.5 см, прилагодена големина е во ред.материјал250g бисер хартија ,250g боја на хартија, металик хартија дополнителна декорација слободни лентаTechnicласерско сечењепакување25pcs / opp вреќа , се спакуваат сите opp кеси во стандардна извоз krabičkách.ОЕМОбезбеди, ние го поздравуваме вашиот дизајн!Големини, бои и материјали можат да се менуваат, како на вашите барања.ЛоготоБесплатни дизајн, Корисниците логоа се достапни.Се прилагодитебоја,големина и дизајн се индивидуализираБојаБела, златна, сребрена, жолта, црвена, розева, виолетова, езерото сина, светло сина, портокалова, беж, сива, зелена, кафена,темно црвена,итн.Палета на производиЛасерски сече cupcake wrappers, покана картички, Божиќ украси, место картички, седиште картичка, салфетка прстени и така натаму.време на испоракаБрза испорака, тоа ќе биде направен по точно цел количество.Многу други дизајни се достапни...

2.5x3.5cm подарок архивиран торба,1000pcs/Број 1x1.4 мини ziplock торба патент торба reclosable пластични јп торба FreeShipping

DEN 944.64

Целата Големина : 2.5x3.5cmУпотреба Големина : 2.4x2.8cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено лого & големина на ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

Фиока Kraft Хартија за Пакување кутија Етерично Масло Парфем примерок шише Кармин DIY Занает складирање кутија внатрешна големина на:8.5*3.5*3.5 cm

2648.16 -14 % DEN 2278.00

Фиока Kraft Хартија за Пакување кутија Етерично Масло Парфем примерок шише Кармин DIY Занает складирање кутијаГолемина на : 10*5*3.7 см,внатрешна големина на : 8.5*3.5*3.5 cmБоја : kraftМатеријал : хартијаDrear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

3x4cm 1.2x1.6,1000pcs/Многу,Печатени насмевка се соочи со мали јасна црвена линија Само Запечатување ZipLock Пластични пилула пакување кеси

DEN 1055.04

Целата Големина : 3x4cmУпотреба Големина : Приближно 2.9x3cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

50pcs 2.5*2.5*7.8 cm злато кармин кутија црно масло за Складирање Кутија 350gsm картичка накит кутија

746.40 -14 % DEN 642.00

Употреба : кармин пакување кутија Материјал : Висок квалитет на kraft paper Size : 2.5*2.5*7.8 cm answer : ___________________________ Note : Ние испрати кутии од станот...

Креативни Пуканки Кофа Скала Фиока Кутија Преносни Мода Цвет Кутија Цвет Пакување Подарок Кутија Свадба Партија Decoraiton

DEN 911.52

Име На Производ : Цвет Преносни КутијаМатеријал : P aperboardБоја :Како Што Сликите ПокажуваатГолемина : 18.5*20 CMОна што може да се добијат : 1 Парче Кутија

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.