• Ново
Нови Пристигне Панделки Се Вклучени Свадба Корист Бонбони Кутии Розова и Виолетова Бои Свадба Партија Подарок Кутија

Нови Пристигне Панделки Се Вклучени Свадба Корист Бонбони Кутии Розова и Виолетова Бои Свадба Партија Подарок Кутија

Оценка на клиентот:
DEN 2640.00
DEN 2112.00 -20 %

Износ
Залиха


Нови Пристигне Панделки Се Вклучени Свадба Корист Бонбони Кутии Розова и Виолетова Бои Свадба Партија Подарок Кутија
Опис На Производот :
Панделки Се Вклучени Свадба Корист Бонбони Кутии Свадба
Материјал : Картон
Бои : Розова,Виолетова (забелешка бои или испраќање по случаен избор)
Големина на : 5*5*5 cm
Answer : ___________________________ Note : кутии пристигне рамен спакувани подготвени за вас да се соберат,ова е лесна работа!Панделки се вклучени!
Seller Promise
Quality Commitment
Нашата цел е да се направи longbussiness со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги задоволи followinggeneral стандарди за квалитет :
Accurate Information & Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и specificationsconform на описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување,безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте usdirectly, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Налози се обично испратите outin 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. butcan потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта delaysetc).
3.Dependingon тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии,производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од onetracking број ќе биде обезбедено, по една за секој пакет.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Карактеристики

Повод:
Број На Модел На:
бонбони кутија
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Материјал:
Картон
Шема:
Полна Боја
Тип:
Декоративна Хартија
Име:
бонбони кутија
Mfg Серија Број:
Партијата На Топла Танц

Производи во категоријата

Трговија на големо 100 компјутери Kraft еден ЦД случај CD торба Квалитет Kraft Хартија dvd Кеси Покрие Плик dvd кутија Ракав Холдинг 1 dj Дискови

1461.60 -35 % DEN 950.00

Големина : околу 12.5*12.5 cm, прирачник за мерење Секој човек има различни мерење техника и овозможува за 0.10.5 cm грешка.Материјал : Хартија

Креативни Пуканки Кофа Скала Фиока Кутија Преносни Мода Цвет Кутија Цвет Пакување Подарок Кутија Свадба Партија Decoraiton

DEN 911.52

Име На Производ : Цвет Преносни КутијаМатеријал : P aperboardБоја :Како Што Сликите ПокажуваатГолемина : 18.5*20 CMОна што може да се добијат : 1 Парче Кутија

2.5x3.5cm 1000pcs/Број 1x1.4 исчисти мали Само Запечатување ZipLock Пластична амбалажа кеса

DEN 959.04

Целата Големина : 2.5x3.5cmУпотреба Големина : Приближно 2.4x2.8cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

50pcs 2.5*2.5*7.8 cm злато кармин кутија црно масло за Складирање Кутија 350gsm картичка накит кутија

746.40 -14 % DEN 642.00

Употреба : кармин пакување кутија Материјал : Висок квалитет на kraft paper Size : 2.5*2.5*7.8 cm answer : ___________________________ Note : Ние испрати кутии од станот...

Тиква Превоз Свадба Бонбони корист кутија, Чипка пластични бонбони кутија,бебе туш роденденски подарок кутија 12pcs

DEN 1295.52

Тиква Превоз Свадба Бонбони корист кутија, Чипка пластични бонбони кутија,бебе туш роденденски подарок кутијаБоја:розова синаМатеријал:пластични +ЧипкаГолемина:истата слика се покаже :32*85*70mmСпакуван бонбони за : 58pcs Alpaca (не се продава бонбони)Забелешка:Снимањето на стоки бидејќи на светлината, постоењето на боја, различни компјутерски дисплеј, слика, исто така, има боја, ве молиме да се разбере, ви благодарам многу!

2x2.8cm,1000pcs/Многу 0.8x1.1 Печатени цртан филм свиња јасно Ултра дебели мали ziplock торба патент торба reclosable пластични јп торба

DEN 1028.64

Целата Големина : 2x2.8cmУпотреба Големина : 1.9x2.1cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено лого & големина на ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

100pcs/многу сонце виножито пакување кеси cookie пластична амбалажа и кеси 10x11cm

192.00 -8 % DEN 177.00

Функција : Материјали : хранаодделение oppГолемина : W10x H 11 + L3cmУпотреба : Бисквити, колачи, леб,подарок.Пакет се вклучени : 100pcs / многуПревозот : Ние брод објектот преку Кина, Воздухот Пошта во 17 работни дена, ако се сретна со викенд, ние ќе го организира превозот прв и испрати веднаш на работа на време.Превозот време : САД 1020 работни денаЕУ coutries и Азија countries1525 работни денаРуската земја и земјите во близина 2555 работни денаЈужна Америка земји 2545 работни дена.Други земји : со 2535 работни дена.Ве молам, разберете дека ние не може да се контролира транзит време, особено за време на празник, лет задоцнување или временските услови.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе ви ги даде нашите најдобри предлог.Се враќа : Ние обезбедуваме бесплатен 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1...

Топла Продажба Нов Стил 100pcs 25cmx35cm (9.84 x 13.77)) Црни Точки Боја Пластични Подарок Перница Со Справува со Крпа Шопинг Подарок Перница

912.00 -15 % DEN 775.00

Топла Продажба Нов Стил 100pcs 25cmx35cm (7.84"x 11.81" ) Црни Точки Боја Пластични Подарок Перница Со Справува со Крпа Шопинг Подарок ПерницаКоличина : 100pcsБоја : како на сликатаГолемина : 25x35cm (прибл =9.84" x 13.77"), вклучувајќи справи со големинаСе користи за : можете да го користите за подарок , накит ,Шопинг ,Крпа ,или други работи.Ве молиме проверете ја големината јасно на производот , јас не би сакал да видам лош повратни информации за големината,ви благодарам за вашата соработка!ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас .Пакување ДеталиСекоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

1.8x2.5cm 0.7x1,1000pcs/Многу,Сина Zip Заклучување Торба Resealable Пластична Амбалажа Кеса мини пластична кеса

DEN 1023.36

Целата Големина : 1.8x2.5cmУпотреба Големина : Околу 1.7x1.8cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

100pcs/многу А4 големина 21*29.7 cm Kraft хартија 200gsm картичка хартија, кутија DIY подарок пакување

2063.52 -5 % DEN 1960.00

Бесплатен превозот 100pcs / многу А4 големина 21*29.7 cm Kraft хартија 200gsm картичка хартија, кутија DIY подарок пакувањеДимензија : А4 големина : 21*29.7 cmUseage : кутија DIY, Подарок пакување, печатење на ознаки, за картичкиМатеријал : Kraft Хартија 200gsmБои : КафенаСАМО на хартијаБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Свадба кутија тиква Превоз Корист Кутија бонбони кутија бебе туш кутија

8592.00 -20 % DEN 6874.00

Превоз Корист Кутија корист Свадба кутија тиква Превоз свадба кутијаОпис На Производот100pcs Превоз Корист Кутија корист Свадба кутија тиква Превоз свадба кутијаМатеријал : 300 g на хартија картички, светол филмГолемина на : 9 * 7.4 * 3.2 cmКапацитет : може да се вчита кога 24 парчиња Dove .Тежина : 7.5 / Поштенски се пресметува во согласност со вистинската тежина на стоката.Имајте на ум : нема паста, можете лесно може да се свитка.Продавачот ВетувањеПосветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

20 x Kraft Хартија CD Ракави Дискови ДВД Пакување Торба Кутија CD Случај Покрие Плик За Свадба Настан Партија

451.20 -15 % DEN 384.00

Бесплатен превозот 20pcs / многу 13*13cm Диск CD Ракав 250gsm Kraft CD DVD Хартија Торба Покрие CD Пакување Коверти Пакет кутииДимензија : 13cm*13cmГолемина : за 13x13cm, прирачник за мерење...

DHL 100pcs Обичен сребро калај кутија 9.4 cm x 5.9 cm x 2.1 cm, правоаголник чај бонбони бизнис картичка usb меморија кутија случај SL5015

DEN 3648.00

Име на производ : обичен правоаголник калај кутија Материјал : прва класа сребро tinplateПечатење : нема печатење...

50pcs/многу - 7 големини options Јасно Транспарентна Пластика, Пакување Кеси ziplock Застане Торбичка за Кафе Чај Храна Партија Подарок Перница

816.00 -14 % DEN 702.00

50pcs / многу 7 големини options Јасно Транспарентна Пластика, Пакување Кеси ziplock Застане Торбичка за Кафе Чај Храна Партија Подарок ПерницаДимензии : ширина * должина + дното (прибл...

100PCS Јагода Колачиња Пакување Кеси Материјали Печатени Пластични Само Печат Кеси Бисквит Кеси 10*10см Свадба подарок торба

166.56 -14 % DEN 143.00

Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Не можете да ги пратите пратката информации на секоја вебстраница.Но, тоа, исто така, трошоците за 2560 дена, ве молиме почекајте трпеливо!Јагода Колачиња Пакување Кеси Материјали Печатени Пластични Само Печат Кеси Бисквит ПакувањеМатеријал : ПластикаГолемина : 10cm*10см+3cm (2.54 см=1inch)Количина : 100 компјутери Само Cookie Кеси без Храна!Најчесто поставувани ПРАШАЊА Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е околу 25 дена, но понекогаш мора да почека за 2560 дена...

10PCS/Многу Kraft PaperKraft Greaseproof Хартиени Кеси За Леб, Тост Бисквити Храна за Пакување Кеси Торта Кутија Јајце Курви Бонбони Торта Кутија

172.32 -19 % DEN 140.00

Големина : 11cm X8.5cm X10cmDim sum, колачиња, бонбони, чоколада, мал шише за,Испрати ви благодариме налепницаBuye Шоу

100pcs/многу--2.7*2.7*8.2 cm Празно Црна kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Складирање Boxe вентил цевки

1020.00 -14 % DEN 877.00

100pcs / многу црна kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Пакување Картон BoxeКутија големина(L*W*H) : 2.7*2.7*8.2 cm ( 1.053 "* 1.053 "* 3.198", 1 cm= 0.39 инчи)Материјал : 350g Kraft хартијаКоличина : 100pieces / многубоја : kraft хартија, боја, црна боја* Пакет ќе бидат испратени станот...

10 Компјутери/многу 21x13x8cm Среќен Божиќ Подарок Торба Со Рачка Декорација Kraft Хартиена Кеса Прекрасна Елка Дедо Мраз Хартиена Кеса

DEN 472.80

Материјал : ХартијаТежина : околу 20.1 g / многуГолемина : 21*13*8cmКоличина : 1 lot=10 парчиња хартија торба.Напомена : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

20PCS сплав хартија торба/ стојат хартија подарок перница/храна хартиени кеси/Орев Колачиња суво овошје стојат кутија со рачка

810.24 -14 % DEN 697.00

Ви благодариме за вашата посета, , повеќе кутии за пакување, пакување кеси, Спецификација9*5*11cm Kraft хартија торба / стојат хартија подарок перница / храна хартиени кеси / Орев Колачиња суво овошје стојат кутија со рачкаМатеријал : хартијаКоличина : 20pieceГолемина : 9*5*11cm,11 X6 X17 CM,11 X27 X10 CMСлики

Фиока Kraft Хартија за Пакување кутија Етерично Масло Парфем примерок шише Кармин DIY Занает складирање кутија внатрешна големина на:8.5*3.5*3.5 cm

2648.16 -14 % DEN 2278.00

Фиока Kraft Хартија за Пакување кутија Етерично Масло Парфем примерок шише Кармин DIY Занает складирање кутијаГолемина на : 10*5*3.7 см,внатрешна големина на : 8.5*3.5*3.5 cmБоја : kraftМатеријал : хартијаDrear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Велигден Bunny Панталони Во Облик На Бонбони Торба Преносни Подарок Јајце Торба Зајакот Торба

116.16 -20 % DEN 93.00

Пад На Превозот Поддршка ~Производ параметри : (1) Материјал : крпа(2) Големина : како се покаже слика .Употреба : бонбони чанти, јајце кеси, децата подарок кеси за Велигден ДенПакување листа : 1x бонбони торба

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.