• Ново
Пекарница пакет розова мачка торба cookie бисквит торба леб бонбони пакет кеси роденден на подарок завиткување услуги снабдување

Пекарница пакет розова мачка торба cookie бисквит торба леб бонбони пакет кеси роденден на подарок завиткување услуги снабдување

Оценка на клиентот:
DEN 685.92
DEN 617.00 -10 %

Износ
Залиха

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен клиент! Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на производи со убаво цена! Ако имате примено на стоки и задоволни со нив, не заборавајте да ни даде Позитивни Повратни информации! Ви благодариме! ^ ^ -

Карактеристики

Производи во категоријата

50pcs/многу Бела Пинк се Зголеми Ласерски Сече Бонбони Кутија Романтична Свадба Партија Корист Шупливи Превоз Бебе Туш ќе се Сретне Со Панделка

857.28 -20 % DEN 686.00

50pcs / многу DIY Бела Пинк се Зголеми Ласерски Сече Подарок Бонбони Кутии Свадба Партија Корист Шупливи Превоз Бебе Туш ќе се Сретне Со ПанделкаФункција : Големина : 6.5*6.5*7cm Име : Корист кутии за Употреба : Годишнина, Свадба, Бебе Туш, Булчински Туш СЕЗОНИ : Пролет Свадба Фаворизира, Лето Свадба Фаворизира, Падот Свадба Фаворизира, Зима & Божиќ Корист s Боја : Розова боја / Бела Количина : 5 0pcs Тежина : 0.3 кг Пакување : Opp Совети : Пополнете ги со чоколади, Јордан бадеми или што твоето срце желби.Брод рамни и лесно се составуваат, уживајте во вашиот DIY свадба фаворизира.Answer : ___________________________ Note : Кутии пристигне рамен и едноставен виткање е потребно за монтажа...

100pcs/многу А4 големина 21*29.7 cm Kraft хартија 200gsm картичка хартија, кутија DIY подарок пакување

2063.52 -5 % DEN 1960.00

Бесплатен превозот 100pcs / многу А4 големина 21*29.7 cm Kraft хартија 200gsm картичка хартија, кутија DIY подарок пакувањеДимензија : А4 големина : 21*29.7 cmUseage : кутија DIY, Подарок пакување, печатење на ознаки, за картичкиМатеријал : Kraft Хартија 200gsmБои : КафенаСАМО на хартијаБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

2x2.8cm,1000pcs/Многу 0.8x1.1 Печатени цртан филм свиња јасно Ултра дебели мали ziplock торба патент торба reclosable пластични јп торба

DEN 1028.64

Целата Големина : 2x2.8cmУпотреба Големина : 1.9x2.1cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено лого & големина на ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

3x4cm 1.2x1.6,1000pcs/Многу,Печатени насмевка се соочи со мали јасна црвена линија Само Запечатување ZipLock Пластични пилула пакување кеси

DEN 1055.04

Целата Големина : 3x4cmУпотреба Големина : Приближно 2.9x3cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

1.8x2.5cm 0.7x1,1000pcs/Многу,Сина Zip Заклучување Торба Resealable Пластична Амбалажа Кеса мини пластична кеса

DEN 1023.36

Целата Големина : 1.8x2.5cmУпотреба Големина : Околу 1.7x1.8cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

50pcs 3 големина на Мали големи бели kraft Меур Плик Мејлинг Кеси Shockproof Анти Притисок Пакување Кеси Курир

426.24 -14 % DEN 367.00

Големина : 9*11cmБоја : БелаМатеријал : peper и МеурБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

20pcs/многу Жолта Пчела мед Услуги Бонбони Кутии Подарок Кутија со Бели Панделки за Бебе Туш/Роденден на Услуги и Подароци за Децата Партија

320.64 -24 % DEN 244.00

20pcs / многу Жолта Пчела мед Услуги Бонбони Кутии Подарок Кутија со Бели Панделки за Бебе Туш / Роденден на Услуги и Подароци за Децата Партијасостојба : 100% сосема новматеријал : картонбоја : како на сликаголемина : 6.5x6.5x7cm / 2.56x2.56x2.75inch 1cm=0.394 инчен 1inch=2.94 cmзабелешка : големината можеби малку грешка поради прирачник за мерење.Функција : 1.Овие мали кутии се совршени за на свадба фаворизира...

20pcs/многу-8.6*5.9*3.2 см Црна Хартија Фиока Кутија на Мало со Козметички рачно изработени Сапун Подароци Кутија за Пакување, Кутии DIY Занает Пакување Кутија

1188.00 -14 % DEN 1022.00

20pcs / многу8.6*5.9*3.2 см Црна Хартија за Пакување Кутија Повлекување од Тип Бонбони Чај, Етерични Масла Хартија кутија DIY Занает Пакување КутијаКутија големина : Внатре дијаметар : 8.6*5.9*3.2 cm / 3.4"*2.3"*1.2" надворешен дијаметар : 10.8*8.1*3.4 cm / 4.2"*3.2"*1.3"Материјал : 350g црна хартијаКоличина : 20pieces / многуW e испратите кутија за да ви се рамни, треба да се свитка кутии себе.Drear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

500Pcs/Многу Сини Цвеќиња Застане Кеси Ziplock Јасно Амбалажа Кеса Со Прозорецот Само Печат Пластични Храна Зафат Кеси Мало Пакување Кеси

4800.00 -14 % DEN 4128.00

Димензија : 15x22+4cm,18x26+4,20*30+5,17*24+4 Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај долгорочно чување На поштенски за заклучување торба е лесно затворени и рециклирање, може да се направи подесувате доказ со топлина sealer Боја : Сина Количина : 100pc Да купите повеќе количини,Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactНие ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.Ви благодариме!Посакуваме да имате пријатен шопинг!Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

20PCS сплав хартија торба/ стојат хартија подарок перница/храна хартиени кеси/Орев Колачиња суво овошје стојат кутија со рачка

810.24 -14 % DEN 697.00

Ви благодариме за вашата посета, , повеќе кутии за пакување, пакување кеси, Спецификација9*5*11cm Kraft хартија торба / стојат хартија подарок перница / храна хартиени кеси / Орев Колачиња суво овошје стојат кутија со рачкаМатеријал : хартијаКоличина : 20pieceГолемина : 9*5*11cm,11 X6 X17 CM,11 X27 X10 CMСлики

Свадба кутија тиква Превоз Корист Кутија бонбони кутија бебе туш кутија

8592.00 -20 % DEN 6874.00

Превоз Корист Кутија корист Свадба кутија тиква Превоз свадба кутијаОпис На Производот100pcs Превоз Корист Кутија корист Свадба кутија тиква Превоз свадба кутијаМатеријал : 300 g на хартија картички, светол филмГолемина на : 9 * 7.4 * 3.2 cmКапацитет : може да се вчита кога 24 парчиња Dove .Тежина : 7.5 / Поштенски се пресметува во согласност со вистинската тежина на стоката.Имајте на ум : нема паста, можете лесно може да се свитка.Продавачот ВетувањеПосветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

50pcs/многу-22*6*4cm,28*7*4cm,33*8*5.5 cm Голема Големина ЈП јасно пластика орган кеси Вакуум амбалажа кеса Миризливи чај складирање торба

714.24 -14 % DEN 614.00

50pcs / многу22*6*4cm,28*7*4cm,33*8*5.5 cm Голема Големина ЈП јасно пластика орган кеси Вакуум амбалажа кеса Миризливи чај складирање торбаГолемина на : 1.) 22*6*4cm ( тоа може да пакет 50100g чај, само за референца2.) 28*7*4cm ( тоа може да пакет на 100150g чај, само за референца3.) 33*8*5.5 см ( тоа може да пакет 150250g чај, само за референцаМатеријал : PEКоличина : 50 парчињаБоја : ЈасноФункција : Водоотпорен, Влага Доказ...

Креативни Пуканки Кофа Скала Фиока Кутија Преносни Мода Цвет Кутија Цвет Пакување Подарок Кутија Свадба Партија Decoraiton

DEN 911.52

Име На Производ : Цвет Преносни КутијаМатеријал : P aperboardБоја :Како Што Сликите ПокажуваатГолемина : 18.5*20 CMОна што може да се добијат : 1 Парче Кутија

Нови Пристигне Панделки Се Вклучени Свадба Корист Бонбони Кутии Розова и Виолетова Бои Свадба Партија Подарок Кутија

2640.00 -20 % DEN 2112.00

Нови Пристигне Панделки Се Вклучени Свадба Корист Бонбони Кутии Розова и Виолетова Бои Свадба Партија Подарок КутијаОпис На Производот : Панделки Се Вклучени Свадба Корист Бонбони Кутии СвадбаМатеријал : КартонБои : Розова,Виолетова (забелешка бои или испраќање по случаен избор)Големина на : 5*5*5 cmAnswer : ___________________________ Note : кутии пристигне рамен спакувани подготвени за вас да се соберат,ова е лесна работа!Панделки се вклучени!Seller PromiseQuality CommitmentНашата цел е да се направи longbussiness со вас...

50pcs/многу - 7 големини options Јасно Транспарентна Пластика, Пакување Кеси ziplock Застане Торбичка за Кафе Чај Храна Партија Подарок Перница

816.00 -14 % DEN 702.00

50pcs / многу 7 големини options Јасно Транспарентна Пластика, Пакување Кеси ziplock Застане Торбичка за Кафе Чај Храна Партија Подарок ПерницаДимензии : ширина * должина + дното (прибл...

100pcs/многу-6.2*6.2*3.2 cm Празно Kraft Хартија Кутија DIY Пакување, Кутии За Накит Бонбони рачно изработени Сапун Складирање Кутија Занаети Подарок Кутија

1284.00 -14 % DEN 1104.00

100pcs / многу6.2*6.2*3.2 cm празно kraft хартија кутија DIY пакување, кутии за накит бонбони рачно изработени сапун складирање кутија Занаети Подарок КутијаГолемина на : 6.2*6.2*3.2 cm / 2.42 *2.42 *1.25 " Боја : Кафена Количина : 10 0pcs; Материјал : 350gsm kraft картичка без печатење Најдобро за пакет накит, бисер, чоколади, рачно изработени сапун, партија и свадба подарок, храна (чоколади, колачи, колачињата, итн.) и други мали подароци & занаетиAnswer : ___________________________ Note : Ние брод надвор кутии од страна на стан, треба да се свитка нив самите.*и други работи во рамките на сликите се само за референца.Drear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

партија декорација свадба подарок кутии корист ласерски сече слатка срцето прекрасна чипка свадба подарок

DEN 655.20

Партија декорација свадба подарок кутии корист ласерски сече слатка срцето прекрасна чипка свадба подарокНеверојатни свадба декорација за,партија, годишнина, промоција, одмор и декорација на некоја друга прилика!!Спецификација : Објектот НЕМАWB008големина 5*5*8.5 см, прилагодена големина е во ред.материјал250g бисер хартија ,250g боја на хартија, металик хартија дополнителна декорација слободни лентаTechnicласерско сечењепакување25pcs / opp вреќа , се спакуваат сите opp кеси во стандардна извоз krabičkách.ОЕМОбезбеди, ние го поздравуваме вашиот дизајн!Големини, бои и материјали можат да се менуваат, како на вашите барања.ЛоготоБесплатни дизајн, Корисниците логоа се достапни.Се прилагодитебоја,големина и дизајн се индивидуализираБојаБела, златна, сребрена, жолта, црвена, розева, виолетова, езерото сина, светло сина, портокалова, беж, сива, зелена, кафена,темно црвена,итн.Палета на производиЛасерски сече cupcake wrappers, покана картички, Божиќ украси, место картички, седиште картичка, салфетка прстени и така натаму.време на испоракаБрза испорака, тоа ќе биде направен по точно цел количество.Многу други дизајни се достапни...

Свадба 200pcs Јасно Resealable Bopp/пвц/cellophane Кеси 14x18cm (15+3) Транспарентен Подарок Пластична Амбалажа Само Лепило Печат

668.64 -12 % DEN 588.00

Подолу OPP само adhasive кеса димензии со хиперврска на страницата може да се купи, ве Молиме Кликнете на големина сакате да ги купите, ви благодаримеПоли Кеси 14*18 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси Само Лепило Печат кесипакет на Кора Тоа и Печат Пластична Кеса (200 Парчиња)Unsealed димензии : Ширина 14cm x Должина 18cmЗапечатени големина (Тело Ширина*Должина) : 14*15cmСилна Јасно Полиетилен*работи во чантата само за референца.

2.2x2.5cm,1000pcs/Многу,трговија на Големо 0.9x1 мали јасна црвена линија Само Запечатување ZipLock Пластични пилула пакување кеси обичај

DEN 943.20

Целата Големина : 2.2x2.5cmУпотреба Големина : Приближно 2.1 × 1.8cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

2x3cm 1000pcs/Многу,0.8x1.2Само Запечатување Zip Заклучување торба згусне Пластични Кеси пакување кеси мини подарок торба

DEN 946.56

Целата Големина : 2x3cmУпотреба Големина : Околу 1.9x2.2cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

трговија на големо свадба материјали фестивал обезбедува кориснички крстот бонбони кутија ласерски сече свадба корист кутии

DEN 655.20

Кориснички хартија празник снабдување крстот форма кутија за свадба поканиЗабелешка : ве Молиме да ни кажете што бои ќе ви се допаѓа на нашите боја картичка?Ако ви требаат посебни големина и потреби,ве молиме да ни кажете пред ставање ред!Ви благодарам многу!Ние ќе услуга за вас.Неверојатни свадба декорација за,партија, годишнина, промоција, одмор и декорација на некоја друга прилика!!Спецификација : Објектот НЕМАWB067големина 5*5*8.5 см, прилагодена големина е во ред.материјал250g бисер хартија ,250g боја на хартија, металик хартија,kraft хартија,и др дополнителна декорација слободни лентаTechnicласерско сечењепакување25pcs / opp вреќа , се спакуваат сите opp кеси во стандардна извоз krabičkách.ОЕМОбезбеди, ние го поздравуваме вашиот дизајн!Големини, бои и материјали можат да се менуваат, како на вашите барања.ЛоготоБесплатни дизајн, Корисниците логоа се достапни.Се прилагодитебоја,големина и дизајн се индивидуализираБојаБела, златна, сребрена, жолта, црвена, розева, виолетова, езерото сина, светло сина, портокалова, беж, сива, зелена, кафена,темно црвена,итн.Палета на производиЛасерски сече cupcake wrappers, покана картички, Божиќ украси, место картички, седиште картичка, салфетка прстени и така натаму.време на испоракаБрза испорака, тоа ќе биде направен по точно цел количество.Многу други дизајни се достапни...

1.8x2.6cm,1000pcs/Многу,јасно мали Само Запечатување ZipLock Пластични пилула пакување кеси обичај пластична кеса 0.7x1.1 пластична кеса

DEN 1018.56

Целата Големина : 1.8x2.6cmУпотреба Големина : Околу 1.7x1.9cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

2.5x3.5cm 1000pcs/Број 1x1.4 исчисти мали Само Запечатување ZipLock Пластична амбалажа кеса

DEN 959.04

Целата Големина : 2.5x3.5cmУпотреба Големина : Приближно 2.4x2.8cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

3x4cm 1.2x1.6,мали јасно Само Запечатување ZipLock Пластични пилула пакување кеси обичај пластична кеса 1000pcs/Многу големо

DEN 1050.72

Целата Големина : 3x4cmУпотреба Големина : Приближно 2.9x3cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

DHL 100pcs Обичен сребро калај кутија 9.4 cm x 5.9 cm x 2.1 cm, правоаголник чај бонбони бизнис картичка usb меморија кутија случај SL5015

DEN 3648.00

Име на производ : обичен правоаголник калај кутија Материјал : прва класа сребро tinplateПечатење : нема печатење...

100pcs 2017 Европски стил шупливи Круна Свадба Бонбони Кутија Подарок Хартија Кутии Чоколадо Картон Свадба Материјали

1209.60 -5 % DEN 1149.00

Предмети : Свадба бонбони кутијаГолемина : Прибл 6x5.8x9cmOccassion : Годишнината свадба бебе туш роденден на божиќ запалено фестаUseage : Свадба бонбони кутија корист кутија подарок кутија чоколадо кутија третираат кутијаако не можете да изберете боја у сакате , u може да дизајн боја ...

100PCS Јагода Колачиња Пакување Кеси Материјали Печатени Пластични Само Печат Кеси Бисквит Кеси 10*10см Свадба подарок торба

166.56 -14 % DEN 143.00

Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Не можете да ги пратите пратката информации на секоја вебстраница.Но, тоа, исто така, трошоците за 2560 дена, ве молиме почекајте трпеливо!Јагода Колачиња Пакување Кеси Материјали Печатени Пластични Само Печат Кеси Бисквит ПакувањеМатеријал : ПластикаГолемина : 10cm*10см+3cm (2.54 см=1inch)Количина : 100 компјутери Само Cookie Кеси без Храна!Најчесто поставувани ПРАШАЊА Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е околу 25 дена, но понекогаш мора да почека за 2560 дена...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.