• Ново
5Yard*50cm/Тркалаат DIY Цвет Подарок Декорација за Завиткување Пакување Палачинка Трудови Мрежа рачно изработени Материјали Жакард Цвеќиња Материјал

5Yard*50cm/Тркалаат DIY Цвет Подарок Декорација за Завиткување Пакување Палачинка Трудови Мрежа рачно изработени Материјали Жакард Цвеќиња Материјал

Оценка на клиентот:
DEN 560.64
DEN 336.00 -40 %

Износ
Залиха


Ве молиме проверете ја нашата продавница за повеќе креативни партија предмети!
добредојдовте во мојата продавница,ви посакувам среќни shoppi ng 5 Двор*50cm/Тркалаат DIY Цвет Подарок Декорација за Завиткување Пакување Палачинка Трудови Мрежа рачно изработени Материјали Жакард Цвеќиња Материјал ткиво хартија за завиткување подарок пакување хартија вино торба чевли пакување пакување заштита материјал Wholesales Ткиво хартија за завиткување Влакна Текстура флорални обвива Цвет Хартија за Завиткување
големини : 5yard*50cm
Боја : како на сликата
количина : 5yard/ролна
Тоа е рачни мерења на локации, може да биде од 2-3мм грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам дека се разбираме.
Answer : ___________________________ Note :

Карактеристики

Шема:
Полна Боја
Материјал:
Платно
Повод:
Партија,Свадба & Ангажман,Свадба
Број На Модел На:
Бојата На Ткивото
Број на Компјутери:
1pc
Бренд Име:
flowerherd
Големина:
5Yard*50cm/ролна
Стил:
Ткиво Хартија За Завиткување Подароци Хартија

Производи во категоријата

2x3cm 1000pcs/Многу,0.8x1.2Само Запечатување Zip Заклучување торба згусне Пластични Кеси пакување кеси мини подарок торба

DEN 946.56

Целата Големина : 2x3cmУпотреба Големина : Околу 1.9x2.2cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

Тиква Превоз Свадба Бонбони корист кутија, Чипка пластични бонбони кутија,бебе туш роденденски подарок кутија 12pcs

DEN 1295.52

Тиква Превоз Свадба Бонбони корист кутија, Чипка пластични бонбони кутија,бебе туш роденденски подарок кутијаБоја:розова синаМатеријал:пластични +ЧипкаГолемина:истата слика се покаже :32*85*70mmСпакуван бонбони за : 58pcs Alpaca (не се продава бонбони)Забелешка:Снимањето на стоки бидејќи на светлината, постоењето на боја, различни компјутерски дисплеј, слика, исто така, има боја, ве молиме да се разбере, ви благодарам многу!

Трговија на големо 100 компјутери Kraft еден ЦД случај CD торба Квалитет Kraft Хартија dvd Кеси Покрие Плик dvd кутија Ракав Холдинг 1 dj Дискови

1461.60 -35 % DEN 950.00

Големина : околу 12.5*12.5 cm, прирачник за мерење Секој човек има различни мерење техника и овозможува за 0.10.5 cm грешка.Материјал : Хартија

3x4cm 1.2x1.6,1000pcs/Многу,Печатени насмевка се соочи со мали јасна црвена линија Само Запечатување ZipLock Пластични пилула пакување кеси

DEN 1055.04

Целата Големина : 3x4cmУпотреба Големина : Приближно 2.9x3cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

2.2x2.5cm,1000pcs/Многу,трговија на Големо 0.9x1 мали јасна црвена линија Само Запечатување ZipLock Пластични пилула пакување кеси обичај

DEN 943.20

Целата Големина : 2.2x2.5cmУпотреба Големина : Приближно 2.1 × 1.8cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

DHL 100pcs Обичен сребро калај кутија 9.4 cm x 5.9 cm x 2.1 cm, правоаголник чај бонбони бизнис картичка usb меморија кутија случај SL5015

DEN 3648.00

Име на производ : обичен правоаголник калај кутија Материјал : прва класа сребро tinplateПечатење : нема печатење...

100pcs/многу--2.7*2.7*8.2 cm Празно Црна kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Складирање Boxe вентил цевки

1020.00 -14 % DEN 877.00

100pcs / многу црна kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Пакување Картон BoxeКутија големина(L*W*H) : 2.7*2.7*8.2 cm ( 1.053 "* 1.053 "* 3.198", 1 cm= 0.39 инчи)Материјал : 350g Kraft хартијаКоличина : 100pieces / многубоја : kraft хартија, боја, црна боја* Пакет ќе бидат испратени станот...

20pcs/многу-8.6*5.9*3.2 см Црна Хартија Фиока Кутија на Мало со Козметички рачно изработени Сапун Подароци Кутија за Пакување, Кутии DIY Занает Пакување Кутија

1188.00 -14 % DEN 1022.00

20pcs / многу8.6*5.9*3.2 см Црна Хартија за Пакување Кутија Повлекување од Тип Бонбони Чај, Етерични Масла Хартија кутија DIY Занает Пакување КутијаКутија големина : Внатре дијаметар : 8.6*5.9*3.2 cm / 3.4"*2.3"*1.2" надворешен дијаметар : 10.8*8.1*3.4 cm / 4.2"*3.2"*1.3"Материјал : 350g црна хартијаКоличина : 20pieces / многуW e испратите кутија за да ви се рамни, треба да се свитка кутии себе.Drear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

20PCS сплав хартија торба/ стојат хартија подарок перница/храна хартиени кеси/Орев Колачиња суво овошје стојат кутија со рачка

810.24 -14 % DEN 697.00

Ви благодариме за вашата посета, , повеќе кутии за пакување, пакување кеси, Спецификација9*5*11cm Kraft хартија торба / стојат хартија подарок перница / храна хартиени кеси / Орев Колачиња суво овошје стојат кутија со рачкаМатеријал : хартијаКоличина : 20pieceГолемина : 9*5*11cm,11 X6 X17 CM,11 X27 X10 CMСлики

500pcs/многу 9*12 Златен подарок кеси за накит/свадбена/божиќ/роденден Organza Кеси со рачки Пакување торба пошта

1402.08 -12 % DEN 1234.00

Добредојдовте Во Мојата Продавница500pcs 9*12 Златен подарок кеси за накит / свадбена / божиќ / роденден Organza Кеси со рачки Пакување Предиво торбаОписОбјектот Количество 500 PCS / многуТочка Бр.Organza Кеси 683Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаЗлато БојаОбјектот Околу Големина9x12 cmОбјектот ФормаПравоаголникМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара Накит,Монистра,бонбони,подарок,козметикаДруги Големина За Подарок ПакувањеКликнете На Сликата За Да Ја Погледнете Повеќе Othe Стил Кеси

100pcs/многу А4 големина 21*29.7 cm Kraft хартија 200gsm картичка хартија, кутија DIY подарок пакување

2063.52 -5 % DEN 1960.00

Бесплатен превозот 100pcs / многу А4 големина 21*29.7 cm Kraft хартија 200gsm картичка хартија, кутија DIY подарок пакувањеДимензија : А4 големина : 21*29.7 cmUseage : кутија DIY, Подарок пакување, печатење на ознаки, за картичкиМатеријал : Kraft Хартија 200gsmБои : КафенаСАМО на хартијаБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Нови Пристигне Панделки Се Вклучени Свадба Корист Бонбони Кутии Розова и Виолетова Бои Свадба Партија Подарок Кутија

2640.00 -20 % DEN 2112.00

Нови Пристигне Панделки Се Вклучени Свадба Корист Бонбони Кутии Розова и Виолетова Бои Свадба Партија Подарок КутијаОпис На Производот : Панделки Се Вклучени Свадба Корист Бонбони Кутии СвадбаМатеријал : КартонБои : Розова,Виолетова (забелешка бои или испраќање по случаен избор)Големина на : 5*5*5 cmAnswer : ___________________________ Note : кутии пристигне рамен спакувани подготвени за вас да се соберат,ова е лесна работа!Панделки се вклучени!Seller PromiseQuality CommitmentНашата цел е да се направи longbussiness со вас...

50pcs/многу-22*6*4cm,28*7*4cm,33*8*5.5 cm Голема Големина ЈП јасно пластика орган кеси Вакуум амбалажа кеса Миризливи чај складирање торба

714.24 -14 % DEN 614.00

50pcs / многу22*6*4cm,28*7*4cm,33*8*5.5 cm Голема Големина ЈП јасно пластика орган кеси Вакуум амбалажа кеса Миризливи чај складирање торбаГолемина на : 1.) 22*6*4cm ( тоа може да пакет 50100g чај, само за референца2.) 28*7*4cm ( тоа може да пакет на 100150g чај, само за референца3.) 33*8*5.5 см ( тоа може да пакет 150250g чај, само за референцаМатеријал : PEКоличина : 50 парчињаБоја : ЈасноФункција : Водоотпорен, Влага Доказ...

20pcs/многу-9*9*9cm Бела Црна Kraft Подарок Кутија Козметички Шише Тегла Кутија Занает Подарок рачно изработени Сапун Свеќа Чување на Кутии вентил цевки

863.52 -14 % DEN 743.00

20pcs / многу9*9*9cm Kraft Подарок Кутија Козметички Шише Тегла Кутија Занает Подарок рачно изработени Сапун Свеќа Чување на Кутии вентил цевкиДимензии : должина 9cm* ширина 9cm* висина 9cm (прибл...

2.5x3.5cm подарок архивиран торба,1000pcs/Број 1x1.4 мини ziplock торба патент торба reclosable пластични јп торба FreeShipping

DEN 944.64

Целата Големина : 2.5x3.5cmУпотреба Големина : 2.4x2.8cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено лого & големина на ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

3.5x5cm(1.3x1.9),1000pcs/многу јасно Ziplock торба со мечка печатење selfseal Reclosable Пластична Кеса мини подарок zip торба

DEN 1231.20

Целата Големина : 3.5x5cmУпотреба Големина : 3.4x4.3cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие може да прилагодено вашиот сопствен големина на ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас,ние ќе работиме надвор цена за вас,ви Благодариме!

100pcs/многу сонце виножито пакување кеси cookie пластична амбалажа и кеси 10x11cm

192.00 -8 % DEN 177.00

Функција : Материјали : хранаодделение oppГолемина : W10x H 11 + L3cmУпотреба : Бисквити, колачи, леб,подарок.Пакет се вклучени : 100pcs / многуПревозот : Ние брод објектот преку Кина, Воздухот Пошта во 17 работни дена, ако се сретна со викенд, ние ќе го организира превозот прв и испрати веднаш на работа на време.Превозот време : САД 1020 работни денаЕУ coutries и Азија countries1525 работни денаРуската земја и земјите во близина 2555 работни денаЈужна Америка земји 2545 работни дена.Други земји : со 2535 работни дена.Ве молам, разберете дека ние не може да се контролира транзит време, особено за време на празник, лет задоцнување или временските услови.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе ви ги даде нашите најдобри предлог.Се враќа : Ние обезбедуваме бесплатен 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1...

50pcs/многу - 7 големини options Јасно Транспарентна Пластика, Пакување Кеси ziplock Застане Торбичка за Кафе Чај Храна Партија Подарок Перница

816.00 -14 % DEN 702.00

50pcs / многу 7 големини options Јасно Транспарентна Пластика, Пакување Кеси ziplock Застане Торбичка за Кафе Чај Храна Партија Подарок ПерницаДимензии : ширина * должина + дното (прибл...

10PCS/Многу Kraft PaperKraft Greaseproof Хартиени Кеси За Леб, Тост Бисквити Храна за Пакување Кеси Торта Кутија Јајце Курви Бонбони Торта Кутија

172.32 -19 % DEN 140.00

Големина : 11cm X8.5cm X10cmDim sum, колачиња, бонбони, чоколада, мал шише за,Испрати ви благодариме налепницаBuye Шоу

Велигден Bunny Панталони Во Облик На Бонбони Торба Преносни Подарок Јајце Торба Зајакот Торба

116.16 -20 % DEN 93.00

Пад На Превозот Поддршка ~Производ параметри : (1) Материјал : крпа(2) Големина : како се покаже слика .Употреба : бонбони чанти, јајце кеси, децата подарок кеси за Велигден ДенПакување листа : 1x бонбони торба

Фиока Kraft Хартија за Пакување кутија Етерично Масло Парфем примерок шише Кармин DIY Занает складирање кутија внатрешна големина на:8.5*3.5*3.5 cm

2648.16 -14 % DEN 2278.00

Фиока Kraft Хартија за Пакување кутија Етерично Масло Парфем примерок шише Кармин DIY Занает складирање кутијаГолемина на : 10*5*3.7 см,внатрешна големина на : 8.5*3.5*3.5 cmБоја : kraftМатеријал : хартијаDrear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Креативни Пуканки Кофа Скала Фиока Кутија Преносни Мода Цвет Кутија Цвет Пакување Подарок Кутија Свадба Партија Decoraiton

DEN 911.52

Име На Производ : Цвет Преносни КутијаМатеријал : P aperboardБоја :Како Што Сликите ПокажуваатГолемина : 18.5*20 CMОна што може да се добијат : 1 Парче Кутија

20pcs/многу Жолта Пчела мед Услуги Бонбони Кутии Подарок Кутија со Бели Панделки за Бебе Туш/Роденден на Услуги и Подароци за Децата Партија

320.64 -24 % DEN 244.00

20pcs / многу Жолта Пчела мед Услуги Бонбони Кутии Подарок Кутија со Бели Панделки за Бебе Туш / Роденден на Услуги и Подароци за Децата Партијасостојба : 100% сосема новматеријал : картонбоја : како на сликаголемина : 6.5x6.5x7cm / 2.56x2.56x2.75inch 1cm=0.394 инчен 1inch=2.94 cmзабелешка : големината можеби малку грешка поради прирачник за мерење.Функција : 1.Овие мали кутии се совршени за на свадба фаворизира...

трговија на големо свадба материјали фестивал обезбедува кориснички крстот бонбони кутија ласерски сече свадба корист кутии

DEN 655.20

Кориснички хартија празник снабдување крстот форма кутија за свадба поканиЗабелешка : ве Молиме да ни кажете што бои ќе ви се допаѓа на нашите боја картичка?Ако ви требаат посебни големина и потреби,ве молиме да ни кажете пред ставање ред!Ви благодарам многу!Ние ќе услуга за вас.Неверојатни свадба декорација за,партија, годишнина, промоција, одмор и декорација на некоја друга прилика!!Спецификација : Објектот НЕМАWB067големина 5*5*8.5 см, прилагодена големина е во ред.материјал250g бисер хартија ,250g боја на хартија, металик хартија,kraft хартија,и др дополнителна декорација слободни лентаTechnicласерско сечењепакување25pcs / opp вреќа , се спакуваат сите opp кеси во стандардна извоз krabičkách.ОЕМОбезбеди, ние го поздравуваме вашиот дизајн!Големини, бои и материјали можат да се менуваат, како на вашите барања.ЛоготоБесплатни дизајн, Корисниците логоа се достапни.Се прилагодитебоја,големина и дизајн се индивидуализираБојаБела, златна, сребрена, жолта, црвена, розева, виолетова, езерото сина, светло сина, портокалова, беж, сива, зелена, кафена,темно црвена,итн.Палета на производиЛасерски сече cupcake wrappers, покана картички, Божиќ украси, место картички, седиште картичка, салфетка прстени и така натаму.време на испоракаБрза испорака, тоа ќе биде направен по точно цел количество.Многу други дизајни се достапни...

100PCS Јагода Колачиња Пакување Кеси Материјали Печатени Пластични Само Печат Кеси Бисквит Кеси 10*10см Свадба подарок торба

166.56 -14 % DEN 143.00

Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Не можете да ги пратите пратката информации на секоја вебстраница.Но, тоа, исто така, трошоците за 2560 дена, ве молиме почекајте трпеливо!Јагода Колачиња Пакување Кеси Материјали Печатени Пластични Само Печат Кеси Бисквит ПакувањеМатеријал : ПластикаГолемина : 10cm*10см+3cm (2.54 см=1inch)Количина : 100 компјутери Само Cookie Кеси без Храна!Најчесто поставувани ПРАШАЊА Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е околу 25 дена, но понекогаш мора да почека за 2560 дена...

Најдобра Цена 200pcs/многу Ѕвезда Месечината Шема Зелена Organza Торба 7x9cm Накит Пакување Кеси Торбичка Свадба Партија Бонбони Подарок Торба

607.68 -12 % DEN 535.00

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаНајдобра Цена 200pcs Ѕвезда Месечината Шема Накит Торбичка Свадба Партија Подарок Бонбони Зелена Organza Торба 7x9cmОписОбјектот Количество 200 PCS / многуТочка Бр.Organza Кеси 619Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаЗелена БојаОбјектот Околу Големина7x9 cmОбјектот ФормаПравоаголникМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара Накит,Монистра,бонбони,козметикаДруги Големина За Подарок ПакувањеКликнете На Сликата За Да Ја Погледнете Повеќе Othe Стил Кеси

Свадба кутија тиква Превоз Корист Кутија бонбони кутија бебе туш кутија

8592.00 -20 % DEN 6874.00

Превоз Корист Кутија корист Свадба кутија тиква Превоз свадба кутијаОпис На Производот100pcs Превоз Корист Кутија корист Свадба кутија тиква Превоз свадба кутијаМатеријал : 300 g на хартија картички, светол филмГолемина на : 9 * 7.4 * 3.2 cmКапацитет : може да се вчита кога 24 парчиња Dove .Тежина : 7.5 / Поштенски се пресметува во согласност со вистинската тежина на стоката.Имајте на ум : нема паста, можете лесно може да се свитка.Продавачот ВетувањеПосветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

1.8x2.5cm 0.7x1,1000pcs/Многу,Сина Zip Заклучување Торба Resealable Пластична Амбалажа Кеса мини пластична кеса

DEN 1023.36

Целата Големина : 1.8x2.5cmУпотреба Големина : Околу 1.7x1.8cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.