• Ново
200Pcs/Многу 15x25cm се Намали Филмот Заврши Козметички Материјали за Пакување Транспарентен Удар Лиење ПВЦ Топлина Shrinkable Складирање Торба Торбичка

200Pcs/Многу 15x25cm се Намали Филмот Заврши Козметички Материјали за Пакување Транспарентен Удар Лиење ПВЦ Топлина Shrinkable Складирање Торба Торбичка

Оценка на клиентот:
DEN 911.52
DEN 866.00 -5 %

Износ
Залиха

Големина : 15*25cm, 5.9 "*9.8" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираат садови, електроника , стока, уметност опрема, книга, лекови, козметички, инструмент, керамички, електрични апарати за домаќинство, хардверски производи, glasswork и прецизен инструмент и така натаму. Материјал : ПВЦ Боја : Транспарентна Tools : користењето на домаќинството, фен за коса или други алатки кои може удар топла правец на удар.
Цел 1000 парчиња, Забрзана Испорака.
Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactus.
Ние ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.
Ви благодариме!
Посакуваме да имате пријатен шопинг!
1. Добиете алатки подготвени.
2. Стави точка во ПВЦ топлина shrinkable торба.
3. користење на апарати за домаќинство фен за коса или други алатки кои може удар топла правец на удар.
4. Направено! Тоа е многу лесно. Можете да контролирате се намали стапката.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Карактеристики

Повод:
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Јасно ПВЦ Топлина Shrinkable Заврши Торба Торбичка Топлина се Смалуваат Рамен Торба
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Шема:
Никој
Број на Компјутери:
200pcs

Производи во категоријата

100Pcs 4 Големини Ви Благодариме Писмо Бонбони Колачиња Бисквити Пластични Кеси самолепливи DIY Снек Пакет Оркестарот Дете Подарок Материјали

85.92 -20 % DEN 69.00

Материјал : Пластични Големина : 5.5х5.5cm7x7cm10x10cm14x14cmПакет се вклучени : 100( ±2 ) Компјутери Колачиња КесиВе Молиме Имајте Во Предвид : Поради рака мерка, големината може да има 12 mm грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да има разликаПоради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање.

Симпатична Пепелашка Превоз Бонбони Кутии Чоколадо Роденден, Свадба Партија Корист Декорација ТБ Продажба

100.80 -37 % DEN 63.00

Симпатична Пепелашка Превоз Бонбони Кутии Чоколадо Роденден, Свадба Партија Корист Декорација ТБ Продажба Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетСтил;ПопуларнатаГолемина на : 12*8*3.5 cmМатеријал : МеталНапомена : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата бојаВе молиме овозможи 13мм се разликува поради прирачник за мерење1 x Бонбони кутијаНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

2x2.8cm,1000pcs/Многу 0.8x1.1 Печатени цртан филм свиња јасно Ултра дебели мали ziplock торба патент торба reclosable пластични јп торба

DEN 1028.64

Целата Големина : 2x2.8cmУпотреба Големина : 1.9x2.1cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено лого & големина на ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

100pcs/многу А4 големина 21*29.7 cm Kraft хартија 200gsm картичка хартија, кутија DIY подарок пакување

2063.52 -5 % DEN 1960.00

Бесплатен превозот 100pcs / многу А4 големина 21*29.7 cm Kraft хартија 200gsm картичка хартија, кутија DIY подарок пакувањеДимензија : А4 големина : 21*29.7 cmUseage : кутија DIY, Подарок пакување, печатење на ознаки, за картичкиМатеријал : Kraft Хартија 200gsmБои : КафенаСАМО на хартијаБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Свадба 200pcs Јасно Resealable Bopp/пвц/cellophane Кеси 14x18cm (15+3) Транспарентен Подарок Пластична Амбалажа Само Лепило Печат

668.64 -12 % DEN 588.00

Подолу OPP само adhasive кеса димензии со хиперврска на страницата може да се купи, ве Молиме Кликнете на големина сакате да ги купите, ви благодаримеПоли Кеси 14*18 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси Само Лепило Печат кесипакет на Кора Тоа и Печат Пластична Кеса (200 Парчиња)Unsealed димензии : Ширина 14cm x Должина 18cmЗапечатени големина (Тело Ширина*Должина) : 14*15cmСилна Јасно Полиетилен*работи во чантата само за референца.

20 x Kraft Хартија CD Ракави Дискови ДВД Пакување Торба Кутија CD Случај Покрие Плик За Свадба Настан Партија

451.20 -15 % DEN 384.00

Бесплатен превозот 20pcs / многу 13*13cm Диск CD Ракав 250gsm Kraft CD DVD Хартија Торба Покрие CD Пакување Коверти Пакет кутииДимензија : 13cm*13cmГолемина : за 13x13cm, прирачник за мерење...

100pcs/број 5 Големина на Транспарентен Cookie Пакување Кеси самолепливи Пластични Бисквит Торба Свадба Бонбони Чанти

86.40 -5 % DEN 82.00

Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Не можете да ги пратите пратката информации на секоја вебстраница.Но, тоа, исто така, трошоците за 2560 дена, ве молиме почекајте трпеливо!Симпатична Колачиња Пакување Кеси самолепливи Пластични Кеси за Бисквити Снек ТорбаМатеријал : ПластикаГолемина : 10*13cm+3cm10*10см + 3cm10*8cm + 3cm7*7cm + 3cm 5.5*5.5 cm + 3cm (2.54 см=1inch)Количина : 100 компјутери Само Cookie Кеси без Храна!Најчесто поставувани ПРАШАЊА Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е околу 25 дена, но понекогаш мора да почека за 2560 дена...

10 Компјутери/многу 21x13x8cm Среќен Божиќ Подарок Торба Со Рачка Декорација Kraft Хартиена Кеса Прекрасна Елка Дедо Мраз Хартиена Кеса

DEN 472.80

Материјал : ХартијаТежина : околу 20.1 g / многуГолемина : 21*13*8cmКоличина : 1 lot=10 парчиња хартија торба.Напомена : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

50pcs Слатка Бонбони Кутија Хартија Пеперутка Ласерско Сечење Подарок Пакување Кеси Чоколадо Кутија Свадба Настан Декорација Материјали

1151.52 -16 % DEN 967.00

50pcs Слатка Бонбони Кутија Хартија Пеперутка Ласерско Сечење Подарок Пакување Кеси Чоколадо Кутија Свадба Настан Декорација МатеријалиТип : Партија ДекорацииTechnic : Ласерски СечеМатеријал : 220g Бисер ХартијаПакување : 50pcs / ТорбаГолемина : 2"(50mm) x 2"(50mm) x 3"(80mm) [H]Известување : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот,и Сите димензии се мерени рачно,може со отстапување,ви благодариме!а)...

2.5x3cm 1x1.2,Јасно мали димензии ziplock јп пластична кеса 1000pcs/Многу Големо

DEN 1038.24

Целата Големина : 2.5x3cmУпотреба Големина : Приближно 2.4x2.3cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

партија декорација свадба подарок кутии корист ласерски сече слатка срцето прекрасна чипка свадба подарок

DEN 655.20

Партија декорација свадба подарок кутии корист ласерски сече слатка срцето прекрасна чипка свадба подарокНеверојатни свадба декорација за,партија, годишнина, промоција, одмор и декорација на некоја друга прилика!!Спецификација : Објектот НЕМАWB008големина 5*5*8.5 см, прилагодена големина е во ред.материјал250g бисер хартија ,250g боја на хартија, металик хартија дополнителна декорација слободни лентаTechnicласерско сечењепакување25pcs / opp вреќа , се спакуваат сите opp кеси во стандардна извоз krabičkách.ОЕМОбезбеди, ние го поздравуваме вашиот дизајн!Големини, бои и материјали можат да се менуваат, како на вашите барања.ЛоготоБесплатни дизајн, Корисниците логоа се достапни.Се прилагодитебоја,големина и дизајн се индивидуализираБојаБела, златна, сребрена, жолта, црвена, розева, виолетова, езерото сина, светло сина, портокалова, беж, сива, зелена, кафена,темно црвена,итн.Палета на производиЛасерски сече cupcake wrappers, покана картички, Божиќ украси, место картички, седиште картичка, салфетка прстени и така натаму.време на испоракаБрза испорака, тоа ќе биде направен по точно цел количество.Многу други дизајни се достапни...

Трговија на големо 100pcs/Многу Пурпурна Organza Кеси 30x40cm Свадба Накит Бутик Подароци Пакување Торба Големи Organza Пошта Подарок Торба

1584.00 -15 % DEN 1346.00

Големини ИмамеТрговија на големо 100pcs / Многу Пурпурна Накит Свадба Пакување Organza Кеси 30x40cm Голем Подарок Торба Organza Пошта Накит ПакетВашето задоволство е наша извршувањеНие се претпостави сите одговорноста за овој огласОбјектот Количество 100 PCS / многуТочка Бр.Organza Подарок Торбичка 049Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаВиолетоваОбјектот Околу Големина30*40cmОбјектот ФормаКако На СликаМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара Накит, Козметика, Облека Во Бутик Подарок Пакување ЕкранотЗа Кориснички1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас ...

10pcs Мини Burlap Јута Drawstring Подарок Накит Пошта Кеси за Свадба Фаворизира Божиќ Селски 7x9cm 10 x 14cm

100.80 -17 % DEN 84.00

Опис : Материјал : Лен ЈутаГолемина : Прибл.7*9cm 10 x 14cmКоличини : 10pcsСекоја торбичка доаѓа со drawstring изработка на пошта лесно да се затвори и да се отвори.Идеални за чување монистра и други jewelries, шминка, подарок, бонбони, свадба услуги, итн.Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре...

100pcs 2017 Европски стил шупливи Круна Свадба Бонбони Кутија Подарок Хартија Кутии Чоколадо Картон Свадба Материјали

1209.60 -5 % DEN 1149.00

Предмети : Свадба бонбони кутијаГолемина : Прибл 6x5.8x9cmOccassion : Годишнината свадба бебе туш роденден на божиќ запалено фестаUseage : Свадба бонбони кутија корист кутија подарок кутија чоколадо кутија третираат кутијаако не можете да изберете боја у сакате , u може да дизајн боја ...

35x45cm обичај печатени логото пластични подарок торба/шопинг пластична амбалажа кеса за мода/промоција торба/200pcs

DEN 4176.00

Обичај пластична кесаЦената е прилагодено за пластична кеса на цена,ако ви треба прилагодено други големината на,ве молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе го цитирам за вас во рок од 24 часа.1.Големина : 35x45cm2.Материјали : 130micron / двете страни дебелина ЈП3.Печатени : 1 C ЛОГОТО,ве молиме избор вашата боја торба,на пример : грб торба,бела вреќа и сл,...

2.2x2.5cm,1000pcs/Многу,трговија на Големо 0.9x1 мали јасна црвена линија Само Запечатување ZipLock Пластични пилула пакување кеси обичај

DEN 943.20

Целата Големина : 2.2x2.5cmУпотреба Големина : Приближно 2.1 × 1.8cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

Бесплатен Превозот 50Pcs Свадба Корист кутии Вино црвено Бонбони Кутија Булчински Туш Хартија корист Подарок пакет Подарок кутии Партија за гостите

DEN 2399.52

Овие убави контејнери задржете услуги за свадба и прослави годишнината Совршен за пеперминт, бадеми, потпури, фереро бонбони и мали подароци...

100pcs/многу сонце виножито пакување кеси cookie пластична амбалажа и кеси 10x11cm

192.00 -8 % DEN 177.00

Функција : Материјали : хранаодделение oppГолемина : W10x H 11 + L3cmУпотреба : Бисквити, колачи, леб,подарок.Пакет се вклучени : 100pcs / многуПревозот : Ние брод објектот преку Кина, Воздухот Пошта во 17 работни дена, ако се сретна со викенд, ние ќе го организира превозот прв и испрати веднаш на работа на време.Превозот време : САД 1020 работни денаЕУ coutries и Азија countries1525 работни денаРуската земја и земјите во близина 2555 работни денаЈужна Америка земји 2545 работни дена.Други земји : со 2535 работни дена.Ве молам, разберете дека ние не може да се контролира транзит време, особено за време на празник, лет задоцнување или временските услови.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе ви ги даде нашите најдобри предлог.Се враќа : Ние обезбедуваме бесплатен 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1...

50pcs Ласерско Сечење Цвеќиња Сладок Свадба Бонбони Кутија Хартија Подарок Чоколадо Пакување Кеси Настан Декорација Материјали Бесплатен Превозот

1151.52 -16 % DEN 967.00

50pcs Ласерско Сечење Цвеќиња Сладок Свадба Бонбони Кутија Хартија Подарок Чоколадо Пакување Кеси Настан Декорација Материјали Бесплатен ПревозотТип : Партија ДекорацииTechnic : Ласерски СечеМатеријал : 220g Бисер ХартијаПакување : 50pcs / Торба +Случаен ЛентаГолемина : 2"(50mm) x 2"(50mm) x 3"(80mm) [H]Известување : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот,и Сите димензии се мерени рачно,може со отстапување,ви благодариме!а)...

500pcs 2*2.5 cm Јасно Ziplock Reclosable Поли на Пластика и Кеси се Вклопуваат Мали Накит Earring Копчето Пакување Дебелина 0.2 мм

696.00 -10 % DEN 626.00

Мала Дебелина 0.2 мм Целосно Нов ЈП Материјал Пластични Патент Заклучување Кеси,500pcs / многу 2x2.5cm Јасно Reclosable Пластични Патент Кеси За Копче / Earring / Семе / Пилула / Бисер Мали Нешта ПакувањеAnswer : ___________________________ Note : 1...

100PCS Јагода Колачиња Пакување Кеси Материјали Печатени Пластични Само Печат Кеси Бисквит Кеси 10*10см Свадба подарок торба

166.56 -14 % DEN 143.00

Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Не можете да ги пратите пратката информации на секоја вебстраница.Но, тоа, исто така, трошоците за 2560 дена, ве молиме почекајте трпеливо!Јагода Колачиња Пакување Кеси Материјали Печатени Пластични Само Печат Кеси Бисквит ПакувањеМатеријал : ПластикаГолемина : 10cm*10см+3cm (2.54 см=1inch)Количина : 100 компјутери Само Cookie Кеси без Храна!Најчесто поставувани ПРАШАЊА Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е околу 25 дена, но понекогаш мора да почека за 2560 дена...

Свадба кутија тиква Превоз Корист Кутија бонбони кутија бебе туш кутија

8592.00 -20 % DEN 6874.00

Превоз Корист Кутија корист Свадба кутија тиква Превоз свадба кутијаОпис На Производот100pcs Превоз Корист Кутија корист Свадба кутија тиква Превоз свадба кутијаМатеријал : 300 g на хартија картички, светол филмГолемина на : 9 * 7.4 * 3.2 cmКапацитет : може да се вчита кога 24 парчиња Dove .Тежина : 7.5 / Поштенски се пресметува во согласност со вистинската тежина на стоката.Имајте на ум : нема паста, можете лесно може да се свитка.Продавачот ВетувањеПосветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

500PCS Симпатична Розев Лак Cookie Cellophane Кеси Роденден Пластични Бисквит Кеси Свадба Бонбони Пакување Само Лепило Кеси OPP Вреќа 8x10

627.36 -12 % DEN 552.00

Име : Храна Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 500pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 8x10cm (1cm=0.3937 инчи) (Проверете во прилог Големини, пред ставање ред...

Трговија на големо 100pcs/Многу Беж Organza Кеси 30x40cm Голем Накит и Козметички Торба за Пакување Корист Свадба Organza Подарок Торба Пошта

1584.00 -15 % DEN 1346.00

Големини ИмамеТрговија на големо 100pcs / Многу Беж Organza Кеси 30x40cm Голем Накит и Козметички Пакување Подарок Торба Корист Organza Пошта За Накит ПакетВашето задоволство е наша извршувањеНие се претпостави сите одговорноста за овој огласОбјектот Количество 100 PCS / многуТочка Бр.Organza Подарок Торбичка 051Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаБежОбјектот Околу Големина30x40cmОбјектот ФормаПравоаголникМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара На Облека, Накит Бутик Козметика Crsft Подароци Пакување ЕкранотЗа Кориснички1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас ...

Топла Продажба 200Pcs Јасно Ziplock Прав Пилула Earring Пакување, Пластична Кеса Reclosable Resealable Дебели Јасно Архивиран Кеси 1.8*2cm

528.00 -10 % DEN 475.00

Мала Дебелина 0.2 мм Целосно Нов ЈП Материјал Пластични Патент Заклучување Кеси,200pcs / многу 1.8*2cm Бела Јасно Пластика Патент Кеси За Копче / Earring / Семе / Пилула / Бисер Мали Нешта ПакувањеAnswer : ___________________________ Note : 1...

Нови Пристигне Панделки Се Вклучени Свадба Корист Бонбони Кутии Розова и Виолетова Бои Свадба Партија Подарок Кутија

2640.00 -20 % DEN 2112.00

Нови Пристигне Панделки Се Вклучени Свадба Корист Бонбони Кутии Розова и Виолетова Бои Свадба Партија Подарок КутијаОпис На Производот : Панделки Се Вклучени Свадба Корист Бонбони Кутии СвадбаМатеријал : КартонБои : Розова,Виолетова (забелешка бои или испраќање по случаен избор)Големина на : 5*5*5 cmAnswer : ___________________________ Note : кутии пристигне рамен спакувани подготвени за вас да се соберат,ова е лесна работа!Панделки се вклучени!Seller PromiseQuality CommitmentНашата цел е да се направи longbussiness со вас...

Трговија на големо 100pcs/многу Црна Organza Кеси 30x40cm Голема Свадба Декорација Накит Бутик Пакување Торба Drawstring Подарок Перница

1584.00 -15 % DEN 1346.00

Големини ИмамеТрговија на големо 100pcs / многу Drawable Црна Organza Кеси 30x40cm Голема Свадба Подарок Пакување Кеси Накит Пакување Organza ПоштаВашето задоволство е наша извршувањеНие се претпостави сите одговорноста за овој огласОбјектот Количество 100 PCS / многуТочка Бр.Organza Подарок Торбичка 056Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаЦрнаОбјектот Околу Големина30*40cmОбјектот ФормаКако На СликаМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара На Облека, Накит Бутик За Козметика, Играчки Подарок ПакувањеЗа Кориснички1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.