• Ново
50pcs Слатка Бонбони Кутија Хартија Пеперутка Ласерско Сечење Подарок Пакување Кеси Чоколадо Кутија Свадба Настан Декорација Материјали

50pcs Слатка Бонбони Кутија Хартија Пеперутка Ласерско Сечење Подарок Пакување Кеси Чоколадо Кутија Свадба Настан Декорација Материјали

Оценка на клиентот:
DEN 1151.52
DEN 967.00 -16 %

Износ
Залиха


50pcs Слатка Бонбони Кутија Хартија Пеперутка Ласерско Сечење Подарок Пакување Кеси Чоколадо Кутија Свадба Настан Декорација Материјали
Тип : Партија Декорации
Technic : Ласерски Сече
Материјал : 220g Бисер Хартија
Пакување : 50pcs/Торба
Големина : 2"(50mm) x 2"(50mm) x 3"(80mm) [H]
Известување : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот,и Сите димензии се мерени рачно,може со отстапување,ви благодариме!
а). Нарачки ќе биде предаден во рамките на обработка дена по плаќање на проверка. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да трае 24 часа, за Ali Express да се потврди плаќањето.
б). Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
c). Локација за подигнување на времето за испорака е за 3-9 дена. EMS времето за испорака е за 7-29 days. Пост Воздух Пошта Испорака време е за 15-39days. DHL, бидејќи во моментов со батерија само испратија 46 земји, DHL не пристигнат ние ќе испрати ЕМС или поштенска.
Ако вашата адреса е далечински (продолжен) дел од курирска компанија (DHL/UPS/ТНТ/Федекс), ние ќе ве информира за плати далечински услуга надоместокот кој се наплаќа од страна на курирска компанија. Далечински (продолжува) област може да се провери од курир на веб страницата.
d). Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци.
Сите е-мејл ќе бидат одговорени во рамките на нашите работното време (Пекинг време : 9 : 00-23 : 00).
Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе услугата се додека не се задоволни.
Ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда како подарок за нас, ви благодариме!

Карактеристики

боја:
Повод:
Денот на мајката,Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на Таткото,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста,Велигден,Божиќ
Бренд Име:
Fancylace
Број На Модел На:
бонбони Кутии
Материјал:
Хартија
Материјал:
бисер хартија
Големина:
50x50x80mm
логото:
бесплатни дизајн
Technic :
ласерски сече
Пакување:
50pcs/торба
испорака:
ТНТ/DHL/UPS/Федекс/EMS/Кина Пост
начин на плаќање:
Western Union, Зачувам, Кредитна Картичка,Paypal,Парични
ОЕМ:
Yes
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
Спецификација:
0.7-0.9M

Производи во категоријата

35x45cm обичај печатени логото пластични подарок торба/шопинг пластична амбалажа кеса за мода/промоција торба/200pcs

DEN 4176.00

Обичај пластична кесаЦената е прилагодено за пластична кеса на цена,ако ви треба прилагодено други големината на,ве молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе го цитирам за вас во рок од 24 часа.1.Големина : 35x45cm2.Материјали : 130micron / двете страни дебелина ЈП3.Печатени : 1 C ЛОГОТО,ве молиме избор вашата боја торба,на пример : грб торба,бела вреќа и сл,...

2.5x3.5cm 1000pcs/Број 1x1.4 исчисти мали Само Запечатување ZipLock Пластична амбалажа кеса

DEN 959.04

Целата Големина : 2.5x3.5cmУпотреба Големина : Приближно 2.4x2.8cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

5Yard*50cm/Тркалаат DIY Цвет Подарок Декорација за Завиткување Пакување Палачинка Трудови Мрежа рачно изработени Материјали Жакард Цвеќиња Материјал

560.64 -40 % DEN 336.00

Ве молиме проверете ја нашата продавница за повеќе креативни партија предмети!добредојдовте во мојата продавница,ви посакувам среќни shoppi ng 5 Двор*50cm / Тркалаат DIY Цвет Подарок Декорација за Завиткување Пакување Палачинка Трудови Мрежа рачно изработени Материјали Жакард Цвеќиња Материјал ткиво хартија за завиткување подарок пакување хартија вино торба чевли пакување пакување заштита материјал Wholesales Ткиво хартија за завиткување Влакна Текстура флорални обвива Цвет Хартија за Завиткувањеголемини : 5yard*50cmБоја : како на сликатаколичина : 5yard / ролнаТоа е рачни мерења на локации, може да биде од 23мм грешка...

Пекарница пакет розова мачка торба cookie бисквит торба леб бонбони пакет кеси роденден на подарок завиткување услуги снабдување

685.92 -10 % DEN 617.00

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен клиент! Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем...

50pcs Ласерско Сечење Цвеќиња Сладок Свадба Бонбони Кутија Хартија Подарок Чоколадо Пакување Кеси Настан Декорација Материјали Бесплатен Превозот

1151.52 -16 % DEN 967.00

50pcs Ласерско Сечење Цвеќиња Сладок Свадба Бонбони Кутија Хартија Подарок Чоколадо Пакување Кеси Настан Декорација Материјали Бесплатен ПревозотТип : Партија ДекорацииTechnic : Ласерски СечеМатеријал : 220g Бисер ХартијаПакување : 50pcs / Торба +Случаен ЛентаГолемина : 2"(50mm) x 2"(50mm) x 3"(80mm) [H]Известување : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот,и Сите димензии се мерени рачно,може со отстапување,ви благодариме!а)...

300pcs Светло Розова Сино Злато Лак Стил самолепливи Храна Пакување торба Cellophane Торба, За вас Бисквит Пластична кеса Партија Корист Торба

427.20 -20 % DEN 342.00

Добредојдовте на Нашата Продавница!~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* ~*~КарактеристикиМала Големина : За 7x7cm+3cmЛак дизајн , самолепливиБоја : како на сликатаКоличина : 300pcs / многусамо за торба не имаат фото реквизитиДеталиA : Бесплатен Превозот= Кина Пост Воздух MailСите производи во нашата продавница со бесплатен превозот преку Кина пост.Но, ве молиме забележете дека : CPMA времето за испорака е за 1035 дена да повеќето дестинации...

Креативни Пуканки Кофа Скала Фиока Кутија Преносни Мода Цвет Кутија Цвет Пакување Подарок Кутија Свадба Партија Decoraiton

DEN 911.52

Име На Производ : Цвет Преносни КутијаМатеријал : P aperboardБоја :Како Што Сликите ПокажуваатГолемина : 18.5*20 CMОна што може да се добијат : 1 Парче Кутија

100PCS Јагода Колачиња Пакување Кеси Материјали Печатени Пластични Само Печат Кеси Бисквит Кеси 10*10см Свадба подарок торба

166.56 -14 % DEN 143.00

Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Не можете да ги пратите пратката информации на секоја вебстраница.Но, тоа, исто така, трошоците за 2560 дена, ве молиме почекајте трпеливо!Јагода Колачиња Пакување Кеси Материјали Печатени Пластични Само Печат Кеси Бисквит ПакувањеМатеријал : ПластикаГолемина : 10cm*10см+3cm (2.54 см=1inch)Количина : 100 компјутери Само Cookie Кеси без Храна!Најчесто поставувани ПРАШАЊА Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е околу 25 дена, но понекогаш мора да почека за 2560 дена...

2x2.8cm,1000pcs/Многу 0.8x1.1 Печатени цртан филм свиња јасно Ултра дебели мали ziplock торба патент торба reclosable пластични јп торба

DEN 1028.64

Целата Големина : 2x2.8cmУпотреба Големина : 1.9x2.1cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено лого & големина на ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

100pcs/многу А4 големина 21*29.7 cm Kraft хартија 200gsm картичка хартија, кутија DIY подарок пакување

2063.52 -5 % DEN 1960.00

Бесплатен превозот 100pcs / многу А4 големина 21*29.7 cm Kraft хартија 200gsm картичка хартија, кутија DIY подарок пакувањеДимензија : А4 големина : 21*29.7 cmUseage : кутија DIY, Подарок пакување, печатење на ознаки, за картичкиМатеријал : Kraft Хартија 200gsmБои : КафенаСАМО на хартијаБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

2.5x3cm 1x1.2,Јасно мали димензии ziplock јп пластична кеса 1000pcs/Многу Големо

DEN 1038.24

Целата Големина : 2.5x3cmУпотреба Големина : Приближно 2.4x2.3cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

3.5x5cm(1.3x1.9),1000pcs/многу јасно Ziplock торба со мечка печатење selfseal Reclosable Пластична Кеса мини подарок zip торба

DEN 1231.20

Целата Големина : 3.5x5cmУпотреба Големина : 3.4x4.3cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие може да прилагодено вашиот сопствен големина на ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас,ние ќе работиме надвор цена за вас,ви Благодариме!

500PCS Симпатична Цртан филм Пинк Cookie Cellophane Кеси Роденден Пластични Бисквит Кеси Бонбони Пакување Само Лепило Кеси OPP Вреќа 7x7cm

504.00 -12 % DEN 444.00

Име : Храна Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 500pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 7x7cm (1cm=0.3937 инчи) (Проверете во прилог Големини, пред ставање ред...

DHL 100pcs Обичен сребро калај кутија 9.4 cm x 5.9 cm x 2.1 cm, правоаголник чај бонбони бизнис картичка usb меморија кутија случај SL5015

DEN 3648.00

Име на производ : обичен правоаголник калај кутија Материјал : прва класа сребро tinplateПечатење : нема печатење...

2.2x2.5cm,1000pcs/Многу,трговија на Големо 0.9x1 мали јасна црвена линија Само Запечатување ZipLock Пластични пилула пакување кеси обичај

DEN 943.20

Целата Големина : 2.2x2.5cmУпотреба Големина : Приближно 2.1 × 1.8cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

3x4cm 1.2x1.6,1000pcs/Многу,Печатени насмевка се соочи со мали јасна црвена линија Само Запечатување ZipLock Пластични пилула пакување кеси

DEN 1055.04

Целата Големина : 3x4cmУпотреба Големина : Приближно 2.9x3cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.