• Ново
500pcs 2*2.5 cm Јасно Ziplock Reclosable Поли на Пластика и Кеси се Вклопуваат Мали Накит Earring Копчето Пакување Дебелина 0.2 мм

500pcs 2*2.5 cm Јасно Ziplock Reclosable Поли на Пластика и Кеси се Вклопуваат Мали Накит Earring Копчето Пакување Дебелина 0.2 мм

Оценка на клиентот:
DEN 696.00
DEN 626.00 -10 %

Износ
Залиха


Мала Дебелина 0.2 мм Целосно Нов ЈП Материјал Пластични Патент Заклучување Кеси,500pcs/многу 2x2.5cm Јасно Reclosable Пластични Патент Кеси За Копче/Earring/Семе/Пилула/Бисер Мали Нешта Пакување
Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме проверете ја големината на кеса : 2*2.5 cm(прибл)
2. Дебелината на перница е 0.2 мм ,па тоа е дебел патент заклучување торба
Ве молиме обрнете повеќе внимание на големината на торба ,тоа е навистина мал ,само се користи за пакување на мали нешта, како бисер,пилула,мали обетки,растенија семе и така натаму.
Бидејќи количеството добиете од машина,грешка помеѓу 1%-2% е нормален,ви Благодариме за разбирањето !
Опис
Објектот Количество 500 Pcs /многу
Точка Бр.
Пластични Патент Заклучување Торба 012
Објектот Материјали
Нов ЈП Пластика
Главната Боја
Јасно
Објектот Околу Големина
2*2.5 cm
Објектот Форма
Како Слика
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Мали Earring/Пилула/Бисер/Копче/Растенија Семе пакување
Други Подарок Кеси Во нашата продавница :
Пакување Детали
Секоја цел е да испратат со користење на Пластика Изразат Торба или Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.
Шопинг Процес
За Превозот
1.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.
2.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.
3.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.
4.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
5. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Експрес Следење На Веб-Страница
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Услови За Продажба
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Повратни информации
Мала Дебелина 0.2 мм Целосно Нов ЈП Материјал Пластични Патент Заклучување Кеси,500pcs/лот 2*2.5 cm Јасно Пластика Патент Кеси За Копче/Earring/Семе/Пилула/Бисер Мали Нешта Пакување

Карактеристики

Бренд Име:
KoMee
Материјал:
ЈП пластика
боја:
кафе
Големина на:
прибл
облик:
Правоаголни
Стил:
Пакување торба
Погодни За :
Копче/пилула/семе/earring пакување

Производи во категоријата

3x4cm 1.2x1.6,1000pcs/Многу,Печатени насмевка се соочи со мали јасна црвена линија Само Запечатување ZipLock Пластични пилула пакување кеси

DEN 1055.04

Целата Големина : 3x4cmУпотреба Големина : Приближно 2.9x3cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

Најдобра Цена 200pcs/многу Ѕвезда Месечината Шема Зелена Organza Торба 7x9cm Накит Пакување Кеси Торбичка Свадба Партија Бонбони Подарок Торба

607.68 -12 % DEN 535.00

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаНајдобра Цена 200pcs Ѕвезда Месечината Шема Накит Торбичка Свадба Партија Подарок Бонбони Зелена Organza Торба 7x9cmОписОбјектот Количество 200 PCS / многуТочка Бр.Organza Кеси 619Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаЗелена БојаОбјектот Околу Големина7x9 cmОбјектот ФормаПравоаголникМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара Накит,Монистра,бонбони,козметикаДруги Големина За Подарок ПакувањеКликнете На Сликата За Да Ја Погледнете Повеќе Othe Стил Кеси

100Pcs/Многу 10x10cm Cookie Бонбони Пластични OPP Вреќа Симпатична Мала Чудовиште Остри Заби Печење Божиќ Подарок Пакување Кеси Свадба

335.04 -49 % DEN 171.00

Име : 10x10cm Cookie Бонбони Пластични OPP Вреќа Симпатична Мала Чудовиште Остри Заби Печење Божиќ Подарок Пакување Кеси СвадбаФункција : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет, Големина : 10x10cm Боја : Жолта Зелена Црвена Розова Употреба : Торта Колачиња, Бонбони Подарок Пакет се Вклучени : 100 Pcs Подарок Торба Забелешка : Бидејќи секој компјутер на екранот и осветлувањето на снимање место различни, слики и производот ќе биде нешто малку разлика...

100PCS Јагода Колачиња Пакување Кеси Материјали Печатени Пластични Само Печат Кеси Бисквит Кеси 10*10см Свадба подарок торба

166.56 -14 % DEN 143.00

Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Не можете да ги пратите пратката информации на секоја вебстраница.Но, тоа, исто така, трошоците за 2560 дена, ве молиме почекајте трпеливо!Јагода Колачиња Пакување Кеси Материјали Печатени Пластични Само Печат Кеси Бисквит ПакувањеМатеријал : ПластикаГолемина : 10cm*10см+3cm (2.54 см=1inch)Количина : 100 компјутери Само Cookie Кеси без Храна!Најчесто поставувани ПРАШАЊА Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е околу 25 дена, но понекогаш мора да почека за 2560 дена...

50pcs Ласерско Сечење Цвеќиња Сладок Свадба Бонбони Кутија Хартија Подарок Чоколадо Пакување Кеси Настан Декорација Материјали Бесплатен Превозот

1151.52 -16 % DEN 967.00

50pcs Ласерско Сечење Цвеќиња Сладок Свадба Бонбони Кутија Хартија Подарок Чоколадо Пакување Кеси Настан Декорација Материјали Бесплатен ПревозотТип : Партија ДекорацииTechnic : Ласерски СечеМатеријал : 220g Бисер ХартијаПакување : 50pcs / Торба +Случаен ЛентаГолемина : 2"(50mm) x 2"(50mm) x 3"(80mm) [H]Известување : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот,и Сите димензии се мерени рачно,може со отстапување,ви благодариме!а)...

100pcs/број 5 Големина на Транспарентен Cookie Пакување Кеси самолепливи Пластични Бисквит Торба Свадба Бонбони Чанти

86.40 -5 % DEN 82.00

Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Не можете да ги пратите пратката информации на секоја вебстраница.Но, тоа, исто така, трошоците за 2560 дена, ве молиме почекајте трпеливо!Симпатична Колачиња Пакување Кеси самолепливи Пластични Кеси за Бисквити Снек ТорбаМатеријал : ПластикаГолемина : 10*13cm+3cm10*10см + 3cm10*8cm + 3cm7*7cm + 3cm 5.5*5.5 cm + 3cm (2.54 см=1inch)Количина : 100 компјутери Само Cookie Кеси без Храна!Најчесто поставувани ПРАШАЊА Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е околу 25 дена, но понекогаш мора да почека за 2560 дена...

100Pcs 4 Големини Ви Благодариме Писмо Бонбони Колачиња Бисквити Пластични Кеси самолепливи DIY Снек Пакет Оркестарот Дете Подарок Материјали

85.92 -20 % DEN 69.00

Материјал : Пластични Големина : 5.5х5.5cm7x7cm10x10cm14x14cmПакет се вклучени : 100( ±2 ) Компјутери Колачиња КесиВе Молиме Имајте Во Предвид : Поради рака мерка, големината може да има 12 mm грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да има разликаПоради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање.

Свадба кутија тиква Превоз Корист Кутија бонбони кутија бебе туш кутија

8592.00 -20 % DEN 6874.00

Превоз Корист Кутија корист Свадба кутија тиква Превоз свадба кутијаОпис На Производот100pcs Превоз Корист Кутија корист Свадба кутија тиква Превоз свадба кутијаМатеријал : 300 g на хартија картички, светол филмГолемина на : 9 * 7.4 * 3.2 cmКапацитет : може да се вчита кога 24 парчиња Dove .Тежина : 7.5 / Поштенски се пресметува во согласност со вистинската тежина на стоката.Имајте на ум : нема паста, можете лесно може да се свитка.Продавачот ВетувањеПосветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

3x4cm 1.2x1.6,мали јасно Само Запечатување ZipLock Пластични пилула пакување кеси обичај пластична кеса 1000pcs/Многу големо

DEN 1050.72

Целата Големина : 3x4cmУпотреба Големина : Приближно 2.9x3cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

300pcs Светло Розова Сино Злато Лак Стил самолепливи Храна Пакување торба Cellophane Торба, За вас Бисквит Пластична кеса Партија Корист Торба

427.20 -20 % DEN 342.00

Добредојдовте на Нашата Продавница!~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* ~*~КарактеристикиМала Големина : За 7x7cm+3cmЛак дизајн , самолепливиБоја : како на сликатаКоличина : 300pcs / многусамо за торба не имаат фото реквизитиДеталиA : Бесплатен Превозот= Кина Пост Воздух MailСите производи во нашата продавница со бесплатен превозот преку Кина пост.Но, ве молиме забележете дека : CPMA времето за испорака е за 1035 дена да повеќето дестинации...

10 Компјутери/многу 21x13x8cm Среќен Божиќ Подарок Торба Со Рачка Декорација Kraft Хартиена Кеса Прекрасна Елка Дедо Мраз Хартиена Кеса

DEN 472.80

Материјал : ХартијаТежина : околу 20.1 g / многуГолемина : 21*13*8cmКоличина : 1 lot=10 парчиња хартија торба.Напомена : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

партија декорација свадба подарок кутии корист ласерски сече слатка срцето прекрасна чипка свадба подарок

DEN 655.20

Партија декорација свадба подарок кутии корист ласерски сече слатка срцето прекрасна чипка свадба подарокНеверојатни свадба декорација за,партија, годишнина, промоција, одмор и декорација на некоја друга прилика!!Спецификација : Објектот НЕМАWB008големина 5*5*8.5 см, прилагодена големина е во ред.материјал250g бисер хартија ,250g боја на хартија, металик хартија дополнителна декорација слободни лентаTechnicласерско сечењепакување25pcs / opp вреќа , се спакуваат сите opp кеси во стандардна извоз krabičkách.ОЕМОбезбеди, ние го поздравуваме вашиот дизајн!Големини, бои и материјали можат да се менуваат, како на вашите барања.ЛоготоБесплатни дизајн, Корисниците логоа се достапни.Се прилагодитебоја,големина и дизајн се индивидуализираБојаБела, златна, сребрена, жолта, црвена, розева, виолетова, езерото сина, светло сина, портокалова, беж, сива, зелена, кафена,темно црвена,итн.Палета на производиЛасерски сече cupcake wrappers, покана картички, Божиќ украси, место картички, седиште картичка, салфетка прстени и така натаму.време на испоракаБрза испорака, тоа ќе биде направен по точно цел количество.Многу други дизајни се достапни...

2.5x3.5cm 1000pcs/Број 1x1.4 исчисти мали Само Запечатување ZipLock Пластична амбалажа кеса

DEN 959.04

Целата Големина : 2.5x3.5cmУпотреба Големина : Приближно 2.4x2.8cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

Трговија на големо 100pcs/многу Црна Organza Кеси 30x40cm Голема Свадба Декорација Накит Бутик Пакување Торба Drawstring Подарок Перница

1584.00 -15 % DEN 1346.00

Големини ИмамеТрговија на големо 100pcs / многу Drawable Црна Organza Кеси 30x40cm Голема Свадба Подарок Пакување Кеси Накит Пакување Organza ПоштаВашето задоволство е наша извршувањеНие се претпостави сите одговорноста за овој огласОбјектот Количество 100 PCS / многуТочка Бр.Organza Подарок Торбичка 056Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаЦрнаОбјектот Околу Големина30*40cmОбјектот ФормаКако На СликаМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара На Облека, Накит Бутик За Козметика, Играчки Подарок ПакувањеЗа Кориснички1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас ...

10pcs Мини Burlap Јута Drawstring Подарок Накит Пошта Кеси за Свадба Фаворизира Божиќ Селски 7x9cm 10 x 14cm

100.80 -17 % DEN 84.00

Опис : Материјал : Лен ЈутаГолемина : Прибл.7*9cm 10 x 14cmКоличини : 10pcsСекоја торбичка доаѓа со drawstring изработка на пошта лесно да се затвори и да се отвори.Идеални за чување монистра и други jewelries, шминка, подарок, бонбони, свадба услуги, итн.Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре...

Креативни Пуканки Кофа Скала Фиока Кутија Преносни Мода Цвет Кутија Цвет Пакување Подарок Кутија Свадба Партија Decoraiton

DEN 911.52

Име На Производ : Цвет Преносни КутијаМатеријал : P aperboardБоја :Како Што Сликите ПокажуваатГолемина : 18.5*20 CMОна што може да се добијат : 1 Парче Кутија

Трговија на големо 100 компјутери Kraft еден ЦД случај CD торба Квалитет Kraft Хартија dvd Кеси Покрие Плик dvd кутија Ракав Холдинг 1 dj Дискови

1461.60 -35 % DEN 950.00

Големина : околу 12.5*12.5 cm, прирачник за мерење Секој човек има различни мерење техника и овозможува за 0.10.5 cm грешка.Материјал : Хартија

Трговија на големо 100pcs/Многу Пурпурна Organza Кеси 30x40cm Свадба Накит Бутик Подароци Пакување Торба Големи Organza Пошта Подарок Торба

1584.00 -15 % DEN 1346.00

Големини ИмамеТрговија на големо 100pcs / Многу Пурпурна Накит Свадба Пакување Organza Кеси 30x40cm Голем Подарок Торба Organza Пошта Накит ПакетВашето задоволство е наша извршувањеНие се претпостави сите одговорноста за овој огласОбјектот Количество 100 PCS / многуТочка Бр.Organza Подарок Торбичка 049Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаВиолетоваОбјектот Околу Големина30*40cmОбјектот ФормаКако На СликаМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара Накит, Козметика, Облека Во Бутик Подарок Пакување ЕкранотЗа Кориснички1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.