• Ново
100pcs 30x40cm Накит за Подарок Organza Кеси Свадба Корист Козметика Пошта Партија Декорација Занаети Пакување Торба Празнична Материјали

100pcs 30x40cm Накит за Подарок Organza Кеси Свадба Корист Козметика Пошта Партија Декорација Занаети Пакување Торба Празнична Материјали

Оценка на клиентот:
DEN 1584.00
DEN 1346.00 -15 %

Износ
Залиха


Големини Имаме
Црвено Големи Organza Кеси 30x40cm Drawable Свадба Накит Пакување Пошта Organza Подарок Торба 100pcs/многу
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави сите одговорноста за овој оглас
Објектот Количество 100 PCS /многу
Точка Бр.
Organza Подарок Торбичка 047
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Црвена
Објектот Околу Големина
30*40cm
Објектот Форма
Како На Слика
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Свадба Накит, Козметика Бутик За Облека Подарок Пакување Екранот
За Кориснички
1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас . Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 500-10000pcs. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.Но, Ако вашиот количина е помала од 500pcs ,цената ќе биде поскапо.
2.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs.
3.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина .
4.За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.
Шопинг Процес
За Превозот
1.За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката .
2.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.
3.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.
4.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.
5.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )
Црвено Големи Organza Кеси 30x40cm Drawable Свадба Накит Пакување Пошта Organza Подарок Торба 100pcs/многу.

Карактеристики

Шема:
Полна Боја
Број на Компјутери:
100pcs
Повод:
Партија,Свадба,Денот на Вљубените
Број На Модел На:
Organza Подарок Торбичка 047
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KoMee
Материјал:
organza
Околу Големина:
30x40cm (11.8x15.7)
боја:
Црвена
Материјал:
Organza (Tulle)
Користат за :
Свадба Накит, Облека, Козметика Бутик Подарок Пакување Екранот
Обичај Цел:
Може да Прилагодено Лого (bolsas de regalo)
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Запечатување начин и да се справи тип:
Drawstring
торба стил:
Накит Торба Козметички Торба Облека Торба Бутик Подарок Торба За Пакување Торба
Тип:
Настан & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type:
Бонбони Кутија Подарок Торба

Производи во категоријата

500pcs 2*2.5 cm Јасно Ziplock Reclosable Поли на Пластика и Кеси се Вклопуваат Мали Накит Earring Копчето Пакување Дебелина 0.2 мм

696.00 -10 % DEN 626.00

Мала Дебелина 0.2 мм Целосно Нов ЈП Материјал Пластични Патент Заклучување Кеси,500pcs / многу 2x2.5cm Јасно Reclosable Пластични Патент Кеси За Копче / Earring / Семе / Пилула / Бисер Мали Нешта ПакувањеAnswer : ___________________________ Note : 1...

2.5x3cm 1x1.2,Јасно мали димензии ziplock јп пластична кеса 1000pcs/Многу Големо

DEN 1038.24

Целата Големина : 2.5x3cmУпотреба Големина : Приближно 2.4x2.3cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

100Pcs 4 Големини Ви Благодариме Писмо Бонбони Колачиња Бисквити Пластични Кеси самолепливи DIY Снек Пакет Оркестарот Дете Подарок Материјали

85.92 -20 % DEN 69.00

Материјал : Пластични Големина : 5.5х5.5cm7x7cm10x10cm14x14cmПакет се вклучени : 100( ±2 ) Компјутери Колачиња КесиВе Молиме Имајте Во Предвид : Поради рака мерка, големината може да има 12 mm грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да има разликаПоради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање.

2x3cm 1000pcs/Многу,0.8x1.2Само Запечатување Zip Заклучување торба згусне Пластични Кеси пакување кеси мини подарок торба

DEN 946.56

Целата Големина : 2x3cmУпотреба Големина : Околу 1.9x2.2cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

500PCS Симпатична Розев Лак Cookie Cellophane Кеси Роденден Пластични Бисквит Кеси Свадба Бонбони Пакување Само Лепило Кеси OPP Вреќа 8x10

627.36 -12 % DEN 552.00

Име : Храна Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 500pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 8x10cm (1cm=0.3937 инчи) (Проверете во прилог Големини, пред ставање ред...

50pcs Ласерско Сечење Цвеќиња Сладок Свадба Бонбони Кутија Хартија Подарок Чоколадо Пакување Кеси Настан Декорација Материјали Бесплатен Превозот

1151.52 -16 % DEN 967.00

50pcs Ласерско Сечење Цвеќиња Сладок Свадба Бонбони Кутија Хартија Подарок Чоколадо Пакување Кеси Настан Декорација Материјали Бесплатен ПревозотТип : Партија ДекорацииTechnic : Ласерски СечеМатеријал : 220g Бисер ХартијаПакување : 50pcs / Торба +Случаен ЛентаГолемина : 2"(50mm) x 2"(50mm) x 3"(80mm) [H]Известување : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот,и Сите димензии се мерени рачно,може со отстапување,ви благодариме!а)...

Свадба 200pcs Јасно Resealable Bopp/пвц/cellophane Кеси 14x18cm (15+3) Транспарентен Подарок Пластична Амбалажа Само Лепило Печат

668.64 -12 % DEN 588.00

Подолу OPP само adhasive кеса димензии со хиперврска на страницата може да се купи, ве Молиме Кликнете на големина сакате да ги купите, ви благодаримеПоли Кеси 14*18 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси Само Лепило Печат кесипакет на Кора Тоа и Печат Пластична Кеса (200 Парчиња)Unsealed димензии : Ширина 14cm x Должина 18cmЗапечатени големина (Тело Ширина*Должина) : 14*15cmСилна Јасно Полиетилен*работи во чантата само за референца.

100pcs 2017 Европски стил шупливи Круна Свадба Бонбони Кутија Подарок Хартија Кутии Чоколадо Картон Свадба Материјали

1209.60 -5 % DEN 1149.00

Предмети : Свадба бонбони кутијаГолемина : Прибл 6x5.8x9cmOccassion : Годишнината свадба бебе туш роденден на божиќ запалено фестаUseage : Свадба бонбони кутија корист кутија подарок кутија чоколадо кутија третираат кутијаако не можете да изберете боја у сакате , u може да дизајн боја ...

10 Компјутери/многу 21x13x8cm Среќен Божиќ Подарок Торба Со Рачка Декорација Kraft Хартиена Кеса Прекрасна Елка Дедо Мраз Хартиена Кеса

DEN 472.80

Материјал : ХартијаТежина : околу 20.1 g / многуГолемина : 21*13*8cmКоличина : 1 lot=10 парчиња хартија торба.Напомена : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

3.5x5cm(1.3x1.9),1000pcs/многу јасно Ziplock торба со мечка печатење selfseal Reclosable Пластична Кеса мини подарок zip торба

DEN 1231.20

Целата Големина : 3.5x5cmУпотреба Големина : 3.4x4.3cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие може да прилагодено вашиот сопствен големина на ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас,ние ќе работиме надвор цена за вас,ви Благодариме!

50pcs/set DIY рачно изработени Kraft Хартија Музички Забелешка Бонбони Кутии Цвет Конуси Носителот сладолед Свадба Маса Оркестарот Партија Подарок Кутија

672.00 -20 % DEN 538.00

50pcs / set DIY рачно изработени Kraft Хартија Музички Забелешка Бонбони Кутии Цвет Конуси Носителот сладолед Свадба Маса Оркестарот Партија Подарок КутијаСостојба : 100% сосема нов Материјал : kraft paper size : 15x15cm Количина : 50 парчиња, на цвеќиња не се вклучени...

100pcs/број 5 Големина на Транспарентен Cookie Пакување Кеси самолепливи Пластични Бисквит Торба Свадба Бонбони Чанти

86.40 -5 % DEN 82.00

Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Не можете да ги пратите пратката информации на секоја вебстраница.Но, тоа, исто така, трошоците за 2560 дена, ве молиме почекајте трпеливо!Симпатична Колачиња Пакување Кеси самолепливи Пластични Кеси за Бисквити Снек ТорбаМатеријал : ПластикаГолемина : 10*13cm+3cm10*10см + 3cm10*8cm + 3cm7*7cm + 3cm 5.5*5.5 cm + 3cm (2.54 см=1inch)Количина : 100 компјутери Само Cookie Кеси без Храна!Најчесто поставувани ПРАШАЊА Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е околу 25 дена, но понекогаш мора да почека за 2560 дена...

2.5x3.5cm 1000pcs/Број 1x1.4 исчисти мали Само Запечатување ZipLock Пластична амбалажа кеса

DEN 959.04

Целата Големина : 2.5x3.5cmУпотреба Големина : Приближно 2.4x2.8cmДебелина : 0.2 мм за два слојаНие прифаќаме да прилагодено вашиот сопствен логото & ЈП торба,ако треба,pls контактирајте со нас слободно.

5Yard*50cm/Тркалаат DIY Цвет Подарок Декорација за Завиткување Пакување Палачинка Трудови Мрежа рачно изработени Материјали Жакард Цвеќиња Материјал

560.64 -40 % DEN 336.00

Ве молиме проверете ја нашата продавница за повеќе креативни партија предмети!добредојдовте во мојата продавница,ви посакувам среќни shoppi ng 5 Двор*50cm / Тркалаат DIY Цвет Подарок Декорација за Завиткување Пакување Палачинка Трудови Мрежа рачно изработени Материјали Жакард Цвеќиња Материјал ткиво хартија за завиткување подарок пакување хартија вино торба чевли пакување пакување заштита материјал Wholesales Ткиво хартија за завиткување Влакна Текстура флорални обвива Цвет Хартија за Завиткувањеголемини : 5yard*50cmБоја : како на сликатаколичина : 5yard / ролнаТоа е рачни мерења на локации, може да биде од 23мм грешка...

партија декорација свадба подарок кутии корист ласерски сече слатка срцето прекрасна чипка свадба подарок

DEN 655.20

Партија декорација свадба подарок кутии корист ласерски сече слатка срцето прекрасна чипка свадба подарокНеверојатни свадба декорација за,партија, годишнина, промоција, одмор и декорација на некоја друга прилика!!Спецификација : Објектот НЕМАWB008големина 5*5*8.5 см, прилагодена големина е во ред.материјал250g бисер хартија ,250g боја на хартија, металик хартија дополнителна декорација слободни лентаTechnicласерско сечењепакување25pcs / opp вреќа , се спакуваат сите opp кеси во стандардна извоз krabičkách.ОЕМОбезбеди, ние го поздравуваме вашиот дизајн!Големини, бои и материјали можат да се менуваат, како на вашите барања.ЛоготоБесплатни дизајн, Корисниците логоа се достапни.Се прилагодитебоја,големина и дизајн се индивидуализираБојаБела, златна, сребрена, жолта, црвена, розева, виолетова, езерото сина, светло сина, портокалова, беж, сива, зелена, кафена,темно црвена,итн.Палета на производиЛасерски сече cupcake wrappers, покана картички, Божиќ украси, место картички, седиште картичка, салфетка прстени и така натаму.време на испоракаБрза испорака, тоа ќе биде направен по точно цел количество.Многу други дизајни се достапни...

35x45cm обичај печатени логото пластични подарок торба/шопинг пластична амбалажа кеса за мода/промоција торба/200pcs

DEN 4176.00

Обичај пластична кесаЦената е прилагодено за пластична кеса на цена,ако ви треба прилагодено други големината на,ве молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе го цитирам за вас во рок од 24 часа.1.Големина : 35x45cm2.Материјали : 130micron / двете страни дебелина ЈП3.Печатени : 1 C ЛОГОТО,ве молиме избор вашата боја торба,на пример : грб торба,бела вреќа и сл,...

Свадба кутија тиква Превоз Корист Кутија бонбони кутија бебе туш кутија

8592.00 -20 % DEN 6874.00

Превоз Корист Кутија корист Свадба кутија тиква Превоз свадба кутијаОпис На Производот100pcs Превоз Корист Кутија корист Свадба кутија тиква Превоз свадба кутијаМатеријал : 300 g на хартија картички, светол филмГолемина на : 9 * 7.4 * 3.2 cmКапацитет : може да се вчита кога 24 парчиња Dove .Тежина : 7.5 / Поштенски се пресметува во согласност со вистинската тежина на стоката.Имајте на ум : нема паста, можете лесно може да се свитка.Продавачот ВетувањеПосветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

Морнарица Organza Кеси 13x18cm Накит Играчки Бутик Подарок Пакување Торба Organza Пошта Божиќ Drawstring Подарок Перница 100pcs/многу

475.20 -10 % DEN 428.00

Големини Имаме100pcs / многу Drawable Морнарица Organza Кеси 13x18cm трговија на Големо Корист Свадба Подарок Пакување Кеси Накит Пакување ПоштаВашето задоволство е наша извршувањеНие се претпостави сите одговорноста за овој огласОбјектот Количество 100 PCS / многуТочка Бр.Organza Подарок Торбичка 030Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаМорнарицаОбјектот Околу Големина13*18cmОбјектот ФормаПравоаголникМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара На Божиќ Свадба Накит Монистра Додатоци Козметика Јатчесто Овошје Бонбони Подарок Пакување ЕкранотЗа Кориснички1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас ...

500pcs/многу 9*12 Златен подарок кеси за накит/свадбена/божиќ/роденден Organza Кеси со рачки Пакување торба пошта

1402.08 -12 % DEN 1234.00

Добредојдовте Во Мојата Продавница500pcs 9*12 Златен подарок кеси за накит / свадбена / божиќ / роденден Organza Кеси со рачки Пакување Предиво торбаОписОбјектот Количество 500 PCS / многуТочка Бр.Organza Кеси 683Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаЗлато БојаОбјектот Околу Големина9x12 cmОбјектот ФормаПравоаголникМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара Накит,Монистра,бонбони,подарок,козметикаДруги Големина За Подарок ПакувањеКликнете На Сликата За Да Ја Погледнете Повеќе Othe Стил Кеси

Трговија на големо 100pcs/Многу Пурпурна Organza Кеси 30x40cm Свадба Накит Бутик Подароци Пакување Торба Големи Organza Пошта Подарок Торба

1584.00 -15 % DEN 1346.00

Големини ИмамеТрговија на големо 100pcs / Многу Пурпурна Накит Свадба Пакување Organza Кеси 30x40cm Голем Подарок Торба Organza Пошта Накит ПакетВашето задоволство е наша извршувањеНие се претпостави сите одговорноста за овој огласОбјектот Количество 100 PCS / многуТочка Бр.Organza Подарок Торбичка 049Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаВиолетоваОбјектот Околу Големина30*40cmОбјектот ФормаКако На СликаМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара Накит, Козметика, Облека Во Бутик Подарок Пакување ЕкранотЗа Кориснички1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас ...

500PCS Симпатична Цртан филм Пинк Cookie Cellophane Кеси Роденден Пластични Бисквит Кеси Бонбони Пакување Само Лепило Кеси OPP Вреќа 7x7cm

504.00 -12 % DEN 444.00

Име : Храна Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 500pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 7x7cm (1cm=0.3937 инчи) (Проверете во прилог Големини, пред ставање ред...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.