• Ново
SAT7479 ДС-138C Воздух Влезот 1/4 Професионални Задните издувните Пневматски griders серија на воздухот алатки реверзибилна воздух вежба

SAT7479 ДС-138C Воздух Влезот 1/4 Професионални Задните издувните Пневматски griders серија на воздухот алатки реверзибилна воздух вежба

Оценка на клиентот:
DEN 3110.88

Износ
Залиха


Бесплатни Брзина:1800 ВРТЕЖИ во минута
Воздухот Влезот:1/4
Воздухот Доводното Црево:8 MM
Воздушниот Притисок:0.63 MPA
Collet Големина:1.5-10ММ
Главно се користи за производот дупчење и reaming работа
За Нас
Ние сме млади продавница,но мора години на Б2Б искуство.Ние веруваме дека нашите производи и услуги ќе ги задоволи вас. Вашата доверба е нашата најголема моќ и многу е важно за нас.Ние ќе ви послужи со подобри производи,цени и услуга!
Превозот
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ве молиме оставете ги вашите точна адреса,поштенски код,телефонски број и така натаму. PS : поштенски код е многу improtant,или не можеме да брод.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Забелешка
Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Бразил : CPF или CNJP е потребен кога ќе го поставите цел,така што за да се минимизира логистички проблем.
Повратни информации
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.
Ако примате налог и тоа е во добра состојба,ние ќе бидеме благодарни ќе ни остави 5 ѕвезда Позитивни Повратни информации за трансакцијата.
Ве молиме не двоумете се да го контактирате преку e-mail пораки со вашите прашања,ние ќе ви одговори во рок од 48 часа.Ние сме посветени да ви се 100% клиент satifaction и се надевам да се изгради долг бизнис со вас.

Карактеристики

DIY Материјали:
Боја & Украсување
Бренд Име:
clounds
Не-Оптоварување Брзина:
1800 ВРТЕЖИ во минута
Големина:
25*17*5.3cm
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SAT7479
Тип:
Други
Издувните режим:
задните издувни
Бесплатни Брзина:
1800 ВРТЕЖИ во минута
воздухот доводното:
1/4
Нето тежина:
1.1 kg
воздухот доводното црево:
8 mm
Воздушен притисок:
0.63 MPA
Collet големина:
1.5-10мм
Avg.Воздухот Cos:
4 scfm

Производи во категоријата

4pcs/многу AQD-19 Пневматски Пластични Здрав Алатка Плоскости Машина домашно МИЛЕНИЧЕ/ PP Ширина 13-19mm Картон Триење Пакување Машина

DEN 41040.00

ИЗВЕСТУВАЊЕ1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

YOUSAILING Квалитет на Вода-feed Тип 5 Професионални Пневматски Вода Сандер Воздух Влажни Сандер / Полирач Алатки

5318.40 -5 % DEN 5052.00

Пневматски Вода Сандер е veratile сандер,која може да се користи за било тешко материјал и било кој профил на песок, нерамна површина,особено, идеал на песок, на мермер,камен итн...

LEMATEC Про Продолжување Цевка Пневматски Воздух Удар Пиштол Воздух Duster Компресор Прашина Отстранување на Пиштол Удар Компресор Чистење Тајван Воздух алатка

DEN 911.04

Опис на производот * Ергономски предизвика дизајн, заштеда на енергија.*Се прошири цевка може да се направи повеќе работа.*Цевка направена од Алуминиум .*Висока ефикасност воздух удар пиштол...

Бесплатен Превозот 310ml Кертриџ Пневматски Пломби Пиштол Воздух Коноп Пиштол со Про 360 степени Свиткана Млазницата

3839.04 -8 % DEN 3532.00

Pls имајте на ум дека овој објект е само за 310ml кертриџ пломби употреба.Ако сакате да го користите за колбаси пломби или меки пакување пломби употреба, pls избере нашиот други елементи, соодветно.Ви благодариме за вашето внимание за да се избегне какви било проблеми.воздухот коноп пиштол со метална плоча пластични пломби млазницата, вклучувајќи едно парче воздух коноп пиштол и 4pcs пластични силикони гребење како на сликата подолу : Воздухот Коноп Пиштол1,9 инчи за 310ml кертриџ пломби;2, работен притисок : 0 да 145psi;3, работната бучава : подолу 75d B;4, за DIY употреба и професионална употреба;5, Пакување : секој пиштол во пластична кеса, потоа го стави во внатрешниот белата кутија;Воздухот Коноп Пиштол Користење насоки : CE сертификација на воздухот коноп пиштоли : со 10 години' професионално искуство за да се гарантира пиштоли " квалитет; ако сакате голема количина, pls ни испратите email и ние ќе ви ги даде поевтини цени...

Нови Две-течни автоматско фармацевт ab лепак пополнување на машина двојно дејство напрсток стил дел прилагодливи

DEN 46368.00

1,Epacket бесплатен превозотЕвропа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,Ирска, Португалија, УнгаријаАзија : Кореја, Сингапур, N ew Зеланд, Малезија,ЈапонијаДруги : Нов Зеланд2,се Проценува превозот време : 1025 дена3,Повеќе од 35 дена : целосна наплатаОва дватечни издавање вентил сет, двојноакција напрсток, погоден за триоската автоматски платформа фармацевт надвор од пластична стабилност, микрометар прилагодливи пластични волумен, пневматски издавање, погоден за 1 : 1 1 : 2 1 : 3 лепак Издавање, наводнување, усогласувањеТип тип : FHIS Двојно течни прилагодливи издавање вентилТип : двојно дејство напрсток стилРаботен притисок : 47 Kgf / cmМинималната празнење стапка : 0.01 mlОперативен вискозитет : 11.000.000 cpsОперативен го оценувате : Тело материјал : Алуминиум легура (sandblasting + елоксирани)Хранење порта големина : 1 / 8npt (f)Хранење притисок : Протокот прилагодување : ДаДимензии (mm) : (Г) 196.8 * 54.5 * (H) 34.5 ПлоштадТежина : 649gПријателски Совет : Нашата компанија произведува издавање вентил, модел многу, ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас, ви благодарам многу! Вашиот пријател FHIS

310ml Кертриџ Пневматски Пломби Пиштол Воздух Кертриџ Пиштол Воздух Коноп Пиштол за Auto Автомобили Употреба со Метална Плоча Пластични Млазницата

2160.00 -8 % DEN 1987.00

Pls имајте на ум дека овој објект е само за кертриџ пломби употреба.Ако сакате да го користите за колбаси пломби или меки пакување пломби употреба, pls избере нашиот други елементи, соодветно.Ви благодариме за вашето внимание за да се избегне какви било проблеми.воздухот коноп пиштол со метална плоча пластични пломби млазницата, вклучувајќи едно парче воздух коноп пиштол и 2sets(4pcs црна млазници) : Воздухот Коноп Пиштол1,9 инчи за 310ml кертриџ пломби;2, работен притисок : 0 да 145psi;3, работната бучава : подолу 75d B;4, за DIY употреба и професионална употреба;5, Пакување : секој пиштол во пластична кеса, потоа го стави во внатрешниот белата кутија;Воздухот Коноп Пиштол Користење насоки : CE сертификација на воздухот коноп пиштоли : со 10 години' професионално искуство за да се гарантира пиштоли " квалитет; ако сакате голема количина, pls ни испратите email и ние ќе ви ги даде поевтини цени...

Veconor 1/2 С. П. се вози пневматски воздух влијание клуч алатки близнак чекан

DEN 4939.20

Шопинг Водич : Додади во кошничкаПлаќањеИспоракаЗнак за пратката5 Ѕвезди повратни информацииПлаќање : 1 Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање...

3/8 инчи пневматски ratchet клуч 90 пневматски клуч лактот правец на BD-1261

DEN 5520.00

Бран shield увезени пневматски ratchet клучМодел : BD1261Карактеристики на производот : Оваа машина во Тајван, трајниМногу мал дизајн, погодно тесен просторТоа е погодно да се користи и да се префрлате.Овој дизајн е многу погодна да се затвори, ултра мала големина на завртка dismounting и линија за производствоСе применуваат за : просторот е тесен, автомобилот искра приклучокот е отстранет, итн., автомобил и мотоцикл поправка на растенијата и дома, употребата на широк спектар.Специфичен параметар : Лер брзина : 300 вртежи во минутаМаксимален вртежен момент : 55 NmЗавртка допрете способност : 610ммЗаеднички спецификација : 3 / 8" за дело (9,5 mm)Нето тежина : 0.5 кгКористете пневматски алатки : Ние ги користиме секој ден, пред и по вбризгување на 23 C.В...

Електрични ISO/JIS/DIN М3-М12 Поставите Чак на Пневматски / Електрични Допирање на Машина

5798.40 -5 % DEN 5508.00

Спецификации : Чак големина : М3 , М4, М56, М8, M10, М12Поврзете Дел Големина (Дијаметар) : 19mmСтандард : ISO / JIS / DINОвие се чак на пневматски допирање машина...

Директно тип пневматски удирање виткање машина работ притискање на удар удар дупка притисок машина BD-0091

DEN 5280.00

Бран shield пневматски удирање машинаМодел : BD0091Специфичен параметар : Виткање големина : 12mmСечење дебелина : 1.6 mmДебелина : 0.81.2 mmУдирање со дијаметар : 5mmДолжина : 235mmНето тежина : 1.28 kg

UTR-30 Турбо Воздух Lappers Направен Во Тајван

DEN 2880.00

Откако ќе поставена цел, се сеќавам, не се плаќаат, ние ќе се приспособат на вкупниот износ, отколку што ќе добиете известување од овој вебсајт, двојно проверете вкупниот износ е во право отколку што може да се плати.Откако ќе го примените вашиот платени цел, ние ќе ја испрати на производот веднаш штом ќе може да.Производот е даден сет на одржување компоненти Овој производ е лесен, брз брзина, интензитет, силна, и concentricity точни тело постабилна и издржливи!Име на модел Удар Брзина Притисок UTR30 Турбо Воздух Lappers 0.3 mm 52000 BPM 90 PSIКомпанија : Компанијата е специјализирана во производство на индустриски одделение пневматски мелење Мелница машина главни карактеристики се следните : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.