• Ново
4pcs/многу AQD-19 Пневматски Пластични Здрав Алатка Плоскости Машина домашно МИЛЕНИЧЕ/ PP Ширина 13-19mm Картон Триење Пакување Машина

4pcs/многу AQD-19 Пневматски Пластични Здрав Алатка Плоскости Машина домашно МИЛЕНИЧЕ/ PP Ширина 13-19mm Картон Триење Пакување Машина

Оценка на клиентот:
DEN 41040.00

Износ
Залиха


ИЗВЕСТУВАЊЕ
1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број. Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 руски клиенти , ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 Бразилецот клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 За клиенти од Јужна Америка (како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн ), ако имате даночен број, тоа ќе ги намали многу проблеми со царината.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
(Прашање : >=3500 N) Нови AQD-19 серија пневматски МИЛЕНИЧЕ здрав алатка/Пластични здрав машина за 13-19mm домашно МИЛЕНИЧЕ/PP рака

Карактеристики

Големина:
37*23*21Cm
Број На Модел На:
AQD-19
is_customized:
Yes
Бренд Име:
TOPPACK
DIY Материјали:
Металугрија
Просечната Потрошувачка На Воздух:
0.4-0.6 MPa
Тип:
Други

Производи во категоријата

JD16 Најевтиниот Батеријата Здрав машина Електрични Пластични Здрав машина батеријата здрав алатка моќ здрав алатка

DEN 29520.00

ИЗВЕСТУВАЊЕ1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

Директно тип пневматски удирање виткање машина работ притискање на удар удар дупка притисок машина BD-0091

DEN 5280.00

Бран shield пневматски удирање машинаМодел : BD0091Специфичен параметар : Виткање големина : 12mmСечење дебелина : 1.6 mmДебелина : 0.81.2 mmУдирање со дијаметар : 5mmДолжина : 235mmНето тежина : 1.28 kg

YOUSAILING Квалитет на Вода-feed Тип 5 Професионални Пневматски Вода Сандер Воздух Влажни Сандер / Полирач Алатки

5318.40 -5 % DEN 5052.00

Пневматски Вода Сандер е veratile сандер,која може да се користи за било тешко материјал и било кој профил на песок, нерамна површина,особено, идеал на песок, на мермер,камен итн...

пневматски терминал crimper воздух nipper кабел plier ладно притиснете crimping алатка гол изолирани терминал 1.25-2.5-5.5-8

2775.36 -7 % DEN 2581.00

започнетекрајот пневматски терминал crimper воздух nipper 2.0 гол терминал студот стега машина притиснете алатка воздух crimping алатка Притисок опсег : 0,50.6 mpa проток на Воздух : 6.2 kgf / cm2 Димензија : 235x56mm Тежина : 560g(не вклучуваат crimping сечилото) Crimping големина за да изберете : 1.252.05.0 голи терминал 2.05.5 Изолирани терминал 2.0 Гол терминал 5.0 Изолирани терминал 5.5 Гол терминал 8.0 Изолирани терминал Опис : 1...

Дланка тип пневматски рачен шрафцигер воздух пневматски шрафцигер пеперутка тип правец на BD-1009

DEN 7584.00

Бран shield дланка тип пневматски шрафцигерКарактеристики на производот : * дланка тип дизајн, погоден за тесен просторОд страна на оригиналниот движење, стабилен квалитет, ценаефикасенМожете да се јават, брзината може да се прилагодиБрза промена на чак...

310ml Кертриџ Пневматски Пломби Пиштол Воздух Кертриџ Пиштол Воздух Коноп Пиштол за Auto Автомобили Употреба со Метална Плоча Пластични Млазницата

2160.00 -8 % DEN 1987.00

Pls имајте на ум дека овој објект е само за кертриџ пломби употреба.Ако сакате да го користите за колбаси пломби или меки пакување пломби употреба, pls избере нашиот други елементи, соодветно.Ви благодариме за вашето внимание за да се избегне какви било проблеми.воздухот коноп пиштол со метална плоча пластични пломби млазницата, вклучувајќи едно парче воздух коноп пиштол и 2sets(4pcs црна млазници) : Воздухот Коноп Пиштол1,9 инчи за 310ml кертриџ пломби;2, работен притисок : 0 да 145psi;3, работната бучава : подолу 75d B;4, за DIY употреба и професионална употреба;5, Пакување : секој пиштол во пластична кеса, потоа го стави во внатрешниот белата кутија;Воздухот Коноп Пиштол Користење насоки : CE сертификација на воздухот коноп пиштоли : со 10 години' професионално искуство за да се гарантира пиштоли " квалитет; ако сакате голема количина, pls ни испратите email и ние ќе ви ги даде поевтини цени...

Висок Квалитет QM-12W М3-М12 Автоматско Пневматски Допирање Алатка Воздух Допирање Машина Pneumaic Tapper Премногу

35520.00 -35 % DEN 23088.00

Спецификации : Модел : QM12 W Моторни Брзина : 0500 вртежи во минута Допирање Опсег : М3М12 Воздушен Притисок Опсег : 0.60.8 Mpa(М12 треба 0.70.8 Mpa) Чак Големина : М3,М4,М56,М8,M10,М12 Работа се Постигне : 1100 MM На Ветер : 360° Тежина : 17 KG Карактеристики : Светлина, флексибилни, со висока ефикасност која друга слична опрема не може да го замени...

Бесплатен Превозот 310ml Кертриџ Пневматски Пломби Пиштол Воздух Коноп Пиштол за Auto Автомобили Употреба со Метална Плоча Пластични Млазницата

3978.72 -8 % DEN 3660.00

Pls имајте на ум дека овој објект е само за кертриџ пломби употреба.Ако сакате да го користите за колбаси пломби или меки пакување пломби употреба, pls избере нашиот други елементи, соодветно.Ви благодариме за вашето внимание за да се избегне какви било проблеми.воздухот коноп пиштол со метална плоча пластични пломби млазницата, вклучувајќи едно парче воздух коноп пиштол и 2sets(4pcs црна млазници) : Воздухот Коноп Пиштол1,9 инчи за 310ml кертриџ пломби;2, работен притисок : 0 да 145psi;3, работната бучава : подолу 75d B;4, за DIY употреба и професионална употреба;5, Пакување : секој пиштол во пластична кеса, потоа го стави во внатрешниот белата кутија;Воздухот Коноп Пиштол Користење насоки : CE сертификација на воздухот коноп пиштоли : со 10 години' професионално искуство за да се гарантира пиштоли " квалитет; ако сакате голема количина, pls ни испратите email и ние ќе ви ги даде поевтини цени...

LEMATEC Про Продолжување Цевка Пневматски Воздух Удар Пиштол Воздух Duster Компресор Прашина Отстранување на Пиштол Удар Компресор Чистење Тајван Воздух алатка

DEN 911.04

Опис на производот * Ергономски предизвика дизајн, заштеда на енергија.*Се прошири цевка може да се направи повеќе работа.*Цевка направена од Алуминиум .*Висока ефикасност воздух удар пиштол...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.