• Ново
LMEATEC се Справи со Пневматик Двојна Чак Гуми Inflator Автомобил гума притисок мерач со воздух чак

LMEATEC се Справи со Пневматик Двојна Чак Гуми Inflator Автомобил гума притисок мерач со воздух чак

Оценка на клиентот:
DEN 887.52

Износ
Залиха

Опис На Производот Производ Функција :
*Да Се Пополни Воздух. (инфлацијата)
*Прочитајте Воздушен Притисок. (мерење) СПЕЦИФИКАЦИИ LMEATEC се Справи со Пневматик Двојна Чак Гуми Inflator Автомобил гума притисок мерач со воздух чак Број на Модел на ZN307 Материјал ЦИНК Тежина 0.45 килограми Оперативен Притисок од 90 PSI. Мерки притисок опсег 0-170 PSI 0-12 kg/cm2 Притисок Единици Psi-Kg/cm2 Протокот на Воздух во 100 PSI. 1.4 CFM Воздух влезот 1/4" Цревото должина 32 см Чак Двојна Гуми Чак Направен во Тајван
Ние нудиме на ОЕМ&ODM Ако треба
Автомобил гума мерач на притисок
Автомобил гума мерач на притисок
Автомобил гума мерач на притисок

Карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
LEMATEC
Тип:
Други
Воздушниот Притисок Опсег:
0~170 PSI
Каталози:
гуми inflator
каталог:
гуми мерач
Направени преку:
LEMATEC
Направен во :
Тајван

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот 310ml Кертриџ Пневматски Пломби Пиштол Воздух Коноп Пиштол за Auto Автомобили Употреба со Метална Плоча Пластични Млазницата

3978.72 -8 % DEN 3660.00

Pls имајте на ум дека овој објект е само за кертриџ пломби употреба.Ако сакате да го користите за колбаси пломби или меки пакување пломби употреба, pls избере нашиот други елементи, соодветно.Ви благодариме за вашето внимание за да се избегне какви било проблеми.воздухот коноп пиштол со метална плоча пластични пломби млазницата, вклучувајќи едно парче воздух коноп пиштол и 2sets(4pcs црна млазници) : Воздухот Коноп Пиштол1,9 инчи за 310ml кертриџ пломби;2, работен притисок : 0 да 145psi;3, работната бучава : подолу 75d B;4, за DIY употреба и професионална употреба;5, Пакување : секој пиштол во пластична кеса, потоа го стави во внатрешниот белата кутија;Воздухот Коноп Пиштол Користење насоки : CE сертификација на воздухот коноп пиштоли : со 10 години' професионално искуство за да се гарантира пиштоли " квалитет; ако сакате голема количина, pls ни испратите email и ние ќе ви ги даде поевтини цени...

LEMATEC Про Продолжување Цевка Пневматски Воздух Удар Пиштол Воздух Duster Компресор Прашина Отстранување на Пиштол Удар Компресор Чистење Тајван Воздух алатка

DEN 911.04

Опис на производот * Ергономски предизвика дизајн, заштеда на енергија.*Се прошири цевка може да се направи повеќе работа.*Цевка направена од Алуминиум .*Висока ефикасност воздух удар пиштол...

Директно тип пневматски удирање виткање машина работ притискање на удар удар дупка притисок машина BD-0091

DEN 5280.00

Бран shield пневматски удирање машинаМодел : BD0091Специфичен параметар : Виткање големина : 12mmСечење дебелина : 1.6 mmДебелина : 0.81.2 mmУдирање со дијаметар : 5mmДолжина : 235mmНето тежина : 1.28 kg

UTR-30 Турбо Воздух Lappers Направен Во Тајван

DEN 2880.00

Откако ќе поставена цел, се сеќавам, не се плаќаат, ние ќе се приспособат на вкупниот износ, отколку што ќе добиете известување од овој вебсајт, двојно проверете вкупниот износ е во право отколку што може да се плати.Откако ќе го примените вашиот платени цел, ние ќе ја испрати на производот веднаш штом ќе може да.Производот е даден сет на одржување компоненти Овој производ е лесен, брз брзина, интензитет, силна, и concentricity точни тело постабилна и издржливи!Име на модел Удар Брзина Притисок UTR30 Турбо Воздух Lappers 0.3 mm 52000 BPM 90 PSIКомпанија : Компанијата е специјализирана во производство на индустриски одделение пневматски мелење Мелница машина главни карактеристики се следните : 1...

Дланка тип пневматски рачен шрафцигер воздух пневматски шрафцигер пеперутка тип правец на BD-1009

DEN 7584.00

Бран shield дланка тип пневматски шрафцигерКарактеристики на производот : * дланка тип дизајн, погоден за тесен просторОд страна на оригиналниот движење, стабилен квалитет, ценаефикасенМожете да се јават, брзината може да се прилагодиБрза промена на чак...

JD16 Најевтиниот Батеријата Здрав машина Електрични Пластични Здрав машина батеријата здрав алатка моќ здрав алатка

DEN 29520.00

ИЗВЕСТУВАЊЕ1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

310ml Кертриџ Пневматски Пломби Пиштол Воздух Кертриџ Пиштол Воздух Коноп Пиштол за Auto Автомобили Употреба со Метална Плоча Пластични Млазницата

2160.00 -8 % DEN 1987.00

Pls имајте на ум дека овој објект е само за кертриџ пломби употреба.Ако сакате да го користите за колбаси пломби или меки пакување пломби употреба, pls избере нашиот други елементи, соодветно.Ви благодариме за вашето внимание за да се избегне какви било проблеми.воздухот коноп пиштол со метална плоча пластични пломби млазницата, вклучувајќи едно парче воздух коноп пиштол и 2sets(4pcs црна млазници) : Воздухот Коноп Пиштол1,9 инчи за 310ml кертриџ пломби;2, работен притисок : 0 да 145psi;3, работната бучава : подолу 75d B;4, за DIY употреба и професионална употреба;5, Пакување : секој пиштол во пластична кеса, потоа го стави во внатрешниот белата кутија;Воздухот Коноп Пиштол Користење насоки : CE сертификација на воздухот коноп пиштоли : со 10 години' професионално искуство за да се гарантира пиштоли " квалитет; ако сакате голема количина, pls ни испратите email и ние ќе ви ги даде поевтини цени...

пневматски терминал crimper воздух nipper кабел plier ладно притиснете crimping алатка гол изолирани терминал 1.25-2.5-5.5-8

2775.36 -7 % DEN 2581.00

започнетекрајот пневматски терминал crimper воздух nipper 2.0 гол терминал студот стега машина притиснете алатка воздух crimping алатка Притисок опсег : 0,50.6 mpa проток на Воздух : 6.2 kgf / cm2 Димензија : 235x56mm Тежина : 560g(не вклучуваат crimping сечилото) Crimping големина за да изберете : 1.252.05.0 голи терминал 2.05.5 Изолирани терминал 2.0 Гол терминал 5.0 Изолирани терминал 5.5 Гол терминал 8.0 Изолирани терминал Опис : 1...

YOUSAILING Добар Квалитет 400ml Колбас Пневматски Коноп Пиштол Стакло Лепак Пиштол Воздух Гума Пиштол Caulk Апликатори Алатка

3216.00 -5 % DEN 3055.00

Ве молиме имајте на ум дека овој објект е само за колбаси користете го само!! Ако сакате да го користите за кертриџ пломби употреба, pls избере нашиот други елементи, соодветно.Ви благодариме !! Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни ги испратите пораки или да зборуваат на trademanager...

Borntun Пневматски Воздух Спојки од типот на Шрафцигер М2-М4 Пневматски Cluth Screwdrivers 1200rpm Индустриски Професионални Воздух алат

7584.00 -5 % DEN 7205.00

1pc Пневматски Воздух Спојкататип Screwdrivers Cluth Завртка Возачот+12pcs завртка битови Неоптоварување на ветер : 1200rpmЗавртка големина : М2M4Вртежен момент опсег : 418kgf / cm2Воздушниот притисок : 90psi Воздух доводното црево : 1 / 4"

Пневматски Микро Мелница За Полнење На Воздухот Микро Умре Мелница Постави Алатка

2102.40 -5 % DEN 1997.00

Спецификации : Чак големина : 3мм Дијаметар од телото : 17mm Слободни брзина : 65,000 вртежи во минута Просек воздух потрошувачка : 6 L / S; Воздушен притисок : 90psi Воздух влезот тема : 1 / 4" NPT Минимум црево големина : 3 / 8" Тежина : 0.4 kg Големина : 17*140mm

BK20 пневматски клуч преносни воздух влијание клуч алатки рачен пневматски клуч

DEN 9648.00

BK20 пневматски клуч преносни воздух влијание клуч рачни алаткипневматски клучСликата покажува : Опис : Модел : BK20Работен притисок : 0.40.63 MpaВртежен Момент : 490 / 2 Н МЛер брзина : 6000 r / минРаботи во празен воздушен потрошувачка : 1.2 м3 / минБучава : 118 d B (A)Плоштад главата големина : 25.4 mmИма настапувано трахеални дијаметар : 16 mmТежина : 11 килограмиОпис на производот : Б.К серија на рударството гас активирањето е да се задоволат потребите на модерното рудници за јаглен, апсорпцијанапредни странска технологија, и заеднички да развиваат голема брзина рударство гас активирањето.Оваа серија на производи се безбедни експлозијадоказ, голем вртежен момент, мала тежина, мала големина,висока ефикасност, едноставна структура, лесно одржување и така натаму...

Висок Квалитет QM-12W М3-М12 Автоматско Пневматски Допирање Алатка Воздух Допирање Машина Pneumaic Tapper Премногу

35520.00 -35 % DEN 23088.00

Спецификации : Модел : QM12 W Моторни Брзина : 0500 вртежи во минута Допирање Опсег : М3М12 Воздушен Притисок Опсег : 0.60.8 Mpa(М12 треба 0.70.8 Mpa) Чак Големина : М3,М4,М56,М8,M10,М12 Работа се Постигне : 1100 MM На Ветер : 360° Тежина : 17 KG Карактеристики : Светлина, флексибилни, со висока ефикасност која друга слична опрема не може да го замени...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.