• Ново
Пливање Ученик Kickboard Подвижна Плоча ЕВА Тело на Колата Назад Подвижна Плоча Пливаат Помош облик Одбор А во облик на Одборот Лебдат

Пливање Ученик Kickboard Подвижна Плоча ЕВА Тело на Колата Назад Подвижна Плоча Пливаат Помош облик Одбор А во облик на Одборот Лебдат

Оценка на клиентот:
DEN 456.00
DEN 374.00 -18 %

Износ
Залиха


Пливање Ученик Kickboard Подвижна Плоча ЕВА Тело Одбори Пливаат Помош облик Одбор А во облик на Одборот Лебдат Назад Подвижна Плоча
Име На Производ : Пливање Подвижна Плоча
Материјал : ЕВА
Боја : Случајни Испорака
Вид : Еден облик на Одборот, на Плоштадот во облик Назад Плови Одбор, U-облик Одбор
Големина на :
Облик Обичните : 41x31x3cm
Облик Задебелена : 37x27x4cm
Квадратен Облик Мал : 16.8x21.4x7cm
Квадратен Облик Медиум : 27.7x20.2x7cm
Квадратен Облик Голема : 24x31.5x7cm
У Облик : 39x24.5x4cm
Пакетот Вклучува : 1pc Пливање Подвижна Плоча
Пријателски Потсетување :
Note1 : 1 Inch=2.54 см,1cm=0.39 Инчен
Note2 : Бидејќи мерење метод е различна, може да има отстапување од 1cm до 3cm за предмети
Note3 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings
Превозот :
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO).
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост.
Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена
Се Враќа Политика :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратните информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука.
Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме!
Контакт Со Нас На :
Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. да 18 : 00часот. (GMT+8) од понеделник до сабота.
Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).

Карактеристики

Број На Модел На:
TOFB-1
Бренд Име:
Братче.Doowell
Применливи Луѓе:
Дете
Одговараат на:
Детето & Возрасни

Производи во категоријата

Гумени Фламинго Базен Плови Круг Душек Пливање Swan Пливаат Прстен Седиште Брод Сплав Лето Вода Забава Играчки За Деца

551.52 -12 % DEN 485.00

Стокови : Гумени детското седиште прстен Апликација : базен Надворешниот прстен дијаметар : 70cm (по inflating) Внатрешен прстен дијаметар : 40cm (по inflating) Материјал : 0.25 мм ПВЦ За Деца за 648 месеци Деца Услови : * Инфлацијата не е прекумерна, 90% може да биде! * Не полнење висок притисок на гас или висок притисок цилиндар да се расположи ! * Надувување и не допирајте употреба на алатка ! * Надувување и не во близина на употреба на оган ! * Не да се Ослободат тешко 1...

120*90cm Гигант Гумени Еднорог Пливање Прстен 2017 Newst Базен Плови За Возрасни Деца Вода Лебди Одмор Партија Играчки базен басен

DEN 959.52

Име : Гумени Еднорог Базен Плови Материјал : Заштита на Животната средина ПВЦ Големина : 120 cm Packbag : 1 парче,Самопочит Повод : Детски играчки,Сценски Претстави, реквизити,ноќта на Вештерките / Тематските Партија Декорација,Како подароци за вашите деца Погодна за Внатрешна / Надворешна,како што се дома, Парк, Градина и така натаму...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.