• Ново
10pcs/многу 16x26.5 mm 2ml Пластичен Капак Завртка Капа Печат Стаклени Шишиња , Транспарентни Стаклени Шишиња Креативни Декоративни Ампули

10pcs/многу 16x26.5 mm 2ml Пластичен Капак Завртка Капа Печат Стаклени Шишиња , Транспарентни Стаклени Шишиња Креативни Декоративни Ампули

Оценка на клиентот:
DEN 622.08
DEN 572.00 -8 %

Износ
Залиха


10pcs/многу 16x26.5mm 2 ml Пластичен Капак Завртка Капа Печат Стаклени Шишиња , Транспарентни Стаклени Шишиња Креативни Декоративни Ампули
За нас :
Ние сме perfessional извезуваат компанија основана во 2011 година, специјализирани во истражување и производство на производи за еднократна употреба и мувла-дизајн инструменти за биомедицински лаборатории итн.
Со многу години искуство, нашите производи се продаваат на различни клиенти од целиот свет. Ние сме подготвени да се посвети на нашите ефект за развој на живот наука.
Becasue на Aliexpres политика, не можеме да се прикажат сите производи што го имаме, особено лабораторија reagent. Па ако ви треба било лабораторија производ што ние не се продаваат во продавница, ве молиме контактирајте со нас онлајн или пратете ни е-маил, ние ќе ви одговори што ПОБРЗО.
Превозот :
1. Сите предмети ќе бидат брод од 1 до 3 дена откако ќе завршите со плаќање.
2. Обично ние брод на предмети преку Кина Пост Воздух Пошта, тоа ќе ве чини од 10 до 60 дена. Со цел да се избегне дополнителна царинска такса за клиенти, сите објекти ќе биде прогласен со ниска vaule како подарок.
3. Ако сакате да се добие парцела итно,ве молиме изберете FEDEX,DHL,или ТНТ и др.
4. Ако вкупната тежина повеќе од 2kg или цел вредност повеќе од ние ќе се испраќаат од страна на DHL,FEDEX,ТНТ или ПОСЕБНА ЛИНИЈА итн брза испорака.
Услуги на клиентите :
1. Сите стоки ќе бидат спакувани совршено врз основа на нашите богати искуства. Како многу добра се стакло и fragil, ако постои било каква штета кога ќе се примени на пратката, се надевам, ќе може да земе слика и контактирајте со нас, ние ќе рефундирање да што побрзо.
2. Ако не сте задоволни кога ќе се примени на производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ги задоволи со вас.

Карактеристики

Класификација:
Pipette
Бренд Име:
BINFUL
Број На Модел На:
2ml

Производи во категоријата

Двојно Двострано Портокал Полипропилен 96 Позиција Центрифуга Цевка Pipette Шишенцето Стојат

DEN 437.28

Име на производ Центрифуга Цевка Носителот Материјал Полипропилен Позиции Numer 96 Позиции Вкупната Големина 21 x 11 x 2.5 cm / 8.3" x 4.3" х 1.0"(L*W*H) Портокалова Боја

Висок Квалитет 100ul Лабораторија за Микро Мостра Гас Фаза Воздух Стегање Посочи Совет Microliter Шприцеви Pipette Лабораторија Медицински потрошен материјал

DEN 1564.32

спецификацијаПроизводство името:воздух стегање microliter шприцевиТип:100ulСовет дијаметар:0.5 MMматеријал : стакло 304 од не ' рѓосувачки челикпакет вклучуваат 1pcs 100ul воздух стегање microliter шприцеви

Лабораторија Microchemical за Еднократна употреба Течни Pipette Pipettor Совети 5ml 50 Компјутери

DEN 471.36

Име на производ Pipette Совети Количина 50 (±2%) Компјутери Капацитет 5m L / 5000ul Материјал Пластични Боја Јасно Бели Врвот Внатрешна Кол 13mm / 0.51" Големина 14.8 x 146mm / 0.58" x 5.7" (Max.D*L)

10pcs/број 22 x 80 x 12.5 mm 20ml Празни Стаклени Шишиња Со Плута DIY Јасно Транспарентни Стаклени Тегли Контејнери Ампули кои Сакаат Шишиња

692.64 -8 % DEN 637.00

10pcs / број 22 x 80 x 12.5 mm 20ml Празни Стаклени Шишиња Со Плута DIY Јасно Транспарентни Стаклени Тегли Контејнери Ампули кои Сакаат ШишињаЗа нас : Ние сме perfessional извезуваат компанија основана во 2011 година, специјализирани во истражување и производство на производи за еднократна употреба и мувладизајн инструменти за биомедицински лаборатории итн.Со многу години искуство, нашите производи се продаваат на различни клиенти од целиот свет...

Хемија Лабораторија Стакло Dropper Pipette 1mL Со Скала Линија

DEN 20.16

Пред користење на pipette, треба да се мијат со chromic acidмие, за да ги отстраните масло на цевка ѕид Тогаш останатите лосион е испрансо вода, и ги изми со дестилирана вода повторно...

Еден компјутер бесплатен превозот 0.1-100ml Змеј лабораторија Бренд Levo Pipette Контролер Голем капацитет прирачник pipettor pipette dropper

1080.00 -9 % DEN 983.00

Еден компјутер бесплатен превозот 0.1100ml Змеј лабораторија Бренд Levo Pipette Контролер Голем капацитет прирачник pipettor pipette dropperКарактеристики Пет бои се опционални Удобни и едноставни за употреба Прецизна контрола pipetting Издржлив и лесен 0.1100ml волуметриски или серолошки pipettes може да се користи Пополнување и достава се лесно да се контролира со мала чувствителни рачката Користи составен и заменливи 3um филтер Лесен за одржување и чистење Autoclavable силикони pipette носителот​

Лабораторија 96 Позиции 200uL Pipette Pipettor Совет на Носителот Кутија Случај

DEN 298.56

Име на производ Pipette Pipettor Совет Кутија Одговара за 200u L Центрифуга Цевка Бела Боја, Јасна Позиција 96 Позиции Материјал Пластични Секој Штекер Дијаметар 5.3 mm / 0.21" Вкупна Големина на(Приближно) 120 x 87 x 80mm / 4.7" x 3.4" x 3.1" (L*W*H)

10pcs/број 22 x35x 12.5 mm 6ml Празни Стаклени Шишиња Со Плута DIY Јасно Транспарентни Стаклени Тегли Контејнери Ампули кои Сакаат Шишиња

645.60 -8 % DEN 594.00

10pcs / број 22 x35x 12.5 mm 6ml Празни Стаклени Шишиња Со Плута DIY Јасно Транспарентни Стаклени Тегли Контејнери Ампули кои Сакаат ШишињаЗа нас : Ние сме perfessional извезуваат компанија основана во 2011 година, специјализирани во истражување и производство на производи за еднократна употреба и мувладизајн инструменти за биомедицински лаборатории итн.Со многу години искуство, нашите производи се продаваат на различни клиенти од целиот свет...

10pcs/број 22 x40x 12.5 mm 7ml Празни Стаклени Шишиња Со Плута DIY Јасно Транспарентни Стаклени Тегли Контејнери Ампули кои Сакаат Шишиња

651.36 -8 % DEN 599.00

10pcs / број 22 x40x 12.5 mm 7ml Празни Стаклени Шишиња Со Плута DIY Јасно Транспарентни Стаклени Тегли Контејнери Ампули кои Сакаат ШишињаЗа нас : Ние сме perfessional извезуваат компанија основана во 2011 година, специјализирани во истражување и производство на производи за еднократна употреба и мувладизајн инструменти за биомедицински лаборатории итн.Со многу години искуство, нашите производи се продаваат на различни клиенти од целиот свет...

0.5 ул Лабораторија за Микро Мостра Течна Фаза Рамен Совет Обичните Microliter Шприцеви Pipette Лабораторија Медицински потрошен материјал

DEN 959.04

спецификацијаПроизводство името:microliter шприцевиТип:0.5 улСовет дијаметар:0.5 MMИгла longth : 55ммматеријал : стакло 304 од не ' рѓосувачки челикпакет вклучуваат 1pcs 0.5 ул microliter шприцеви

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.