• Ново
3000Pieces Црна Пластика Пиење Цевчиња Флексибилни 6*260mm PP Пијат Слама Партија Настан Бар, Паб Хотелот Обезбедува Брза Бесплатен Превозот

3000Pieces Црна Пластика Пиење Цевчиња Флексибилни 6*260mm PP Пијат Слама Партија Настан Бар, Паб Хотелот Обезбедува Брза Бесплатен Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 5952.00

Износ
Залиха

3000 Pieces Црна Пластика Пиење Цевчиња Флексибилни 6*260mm PP Пијат Слама Партија Настан Бар, Паб Хотелот Обезбедува Брза Бесплатен Превозот Опис
Предмет : Пластични пиење слама
Материјал : Храна-одделение PP
Големина : 6*260mm
Функција : За Еднократна Употреба, Флексибилен

Карактеристики

Тип:
Бар Додатоци
Бар Додатоци Тип:
пиење цевчиња
сертификација:
CIQ
Количина:
1
Функција:
Расположливиот
Број На Модел На:
EHC46
Материјал:
Пластични

Производи во категоријата

30pcs/многу Квалитетот рачно изработени Здрава Borosilicate Стакло Слама/Чаши за Пиење Слама Pipet Tubularis ' Рчи Парче Цевка HH16271

DEN 2730.24

Вие сте нарачување сет од 30 обоени Pyrex директно стакло цевчиња+1 слама почиста четка На располагање се следниве 10 различни бои : јасно, бела, дијамант сина, зелена, јасно виолетова, црна, јасно зелена, портокалова, јасно сива, gouache ве Молиме изберете бои што сакате и да ни оставите порака за вашиот избор...

трговија на големо 500 парчиња / многу Метал Пиење Слама Нерѓосувачки Челик Пиење Слама Бесплатен Превозот

8736.00 -6 % DEN 8212.00

Ние ќе брод вашата нарачка од FEDEX или upsотМожете да ја добиете вашата цел во 712days по вашата исплатаБило каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.ОписНаправени од храна одделение од нерѓосувачки челик* 8 инчен " должина , 6mm diametre* безбедност на храна* 100% recylable* Екоfriendy и може да се повторна употреба повторно и повторно .* Идеален за Децата и возрасните во секоја страни, или за пијалоци и коктели

висок квалитет 50Pc/торба 23cm Обновливи Топлина Трансфер печатење ведрина обоени тешко Пластична Лента за Пиење Слама Различни Бои

DEN 1344.00

Висок квалитет Обновливи Топлина Трансфер печатење на Пластични Мрачно Пиење Слама Различни Боиenviromental Пластика ПП слама, што е повторно употребливи ,перат ,и ФДУ,големина : 23cm долго , 0.7 мм надворешниот КОЛ

4Pcs Нерѓосувачки Цевчиња Бар Партија Метал Пиење Слама Нерѓосувачки Челик Наведнуваат Кујна Бар Додатоци

148.32 -20 % DEN 119.00

ЕкоПријателски Директно Метал Пиење Слама Нерѓосувачки Челик Обновливи Цевчиња За Пиво Овошен Сок Пие 4 Pcs100% Сосема Нов и Висок КвалитетНајдобар Избор за ПиењеМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Сребро ( Како што се покаже како слика )Дијаметар : 6mm, 8mm, 12mmДолжина : 21cm / 8.27"Пакет се вклучени : 4 Парчиња Од Не ' Рѓосувачки Челик Цевчиња

2015 (100 Pc/Многу) Обновливи Biodegradable Distored Боја Пијалаци Тешко Пластична Лента за пиење Цевчиња Со 1 Бесплатно Слама Четка

DEN 1280.64

љубезно потсетник : вистински слама фото како оваа (мали stripple боја )големина : 22.523cm долго , 0.7 мм надворешниот КОЛСе продава преку многу, по многу =100pcsви благодариме

висок квалитет 100Pc/торба 23cm Обновливи Топлина Трансфер печатење ведрина Пластична Лента за Пиење Слама Различни Бои

DEN 2688.00

Висок квалитет Обновливи Топлина Трансфер печатење на Пластични Мрачно Пиење Слама Различни Боиenviromental Пластика ПП слама, што е повторно употребливи ,перат ,и ФДУ,големина : 23cm долго , 0.7 мм надворешниот КОЛ

2 ПАРЧИЊА DIY Луди Пиење Слама Креативни Забава Слама Очила Мулти-бои Слама Eyeglass Рамки Новина Предмети

168.00 -5 % DEN 160.00

На крајот е слама очила, очила или цевчиња ? Се разбира, одговорот е вториот На "очила" прави на транспарентен долго слама...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.