• Ново
Моден Топла Една глава од не ' Рѓосувачки челик Пица машина Пица нож Bakeware Пица алатки торта алатки

Моден Топла Една глава од не ' Рѓосувачки челик Пица машина Пица нож Bakeware Пица алатки торта алатки

Оценка на клиентот:
DEN 15312.00
DEN 12250.00 -20 %

Износ
Залиха


Еден раководител Нерѓосувачки челик Пица машина Пица нож Bakeware Пица алатки торта алатки
Карактеристики
100% сосема нов и висок количина
Висок сјај и елегантен изглед
Тоа е погодно за чување по употреба.
Димензии : 20 см*6.5 см
Продавачот Ветувам Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX , DHL, 1 5 - 4 5 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет. ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Карактеристики

Тип:
пица алатки
Пица Алатки Тип:
Пица Секачи & Тркала
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
ФДУ
Тип:
пица алатки
Торта Алатки Тип:
Моделирање алатки
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

60pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Тркала Пица Леб Игла Punchers Ролери Пита Тесто Тесто Pitter Трајни Дрвена Рачка

28464.00 -5 % DEN 27041.00

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Големина : 20.5*13.3 cm / 8.07*5.23 инчен Пакет се Вклучуваат : 1* Ролери Pin Без мирис, нетоксичен, антипрашина, трајни, impermeable, лесен за чистење...

10 Инчен Силикони Круг Пица Мувла Користење Рерна Тави Skillets Да Се Направи Пица Круг Алатка За Печење Послужавник Торта Алатка Пица Мувла

DEN 191.52

10 Инчен Силикони Круг Пица Мувла Користење Рерна Тави Skillets Да Се Направи Пица Круг Алатка За Печење Послужавник Торта Алатка Пица МувлаКарактеристики : DIY Мувла

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.