• Ново
34PCS/set Свадба Фото Кабина Ничија Страна Украси за Нова catglass Материјали Маска Мустаќи за Забава Услуги photobooth

34PCS/set Свадба Фото Кабина Ничија Страна Украси за Нова catglass Материјали Маска Мустаќи за Забава Услуги photobooth

Оценка на клиентот:
DEN 6000.00
DEN 4800.00 -20 %

Износ
Залиха


34 PCS/set Свадба Фото Кабина Ничија Страна Украси за Нова catglass Материјали Маска Мустаќи за Забава Услуги photobooth photocall
100% сосема нов и висок квалитет
Голема Забава на Свадби, Родендени , Забави.
Поминете ги изнесе како подароци по главниот настан, Децата сакаат да играат со нив. или да ги зачувате за уште една забава повод.
Материјал : картичка хартија+ шарени стап
Вклучи се држиме лепак
Количина : 1 сет(34pcs)
Продавачот Ветувам Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX , DHL, 1 5 - 4 5 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет. ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Карактеристики

Број на Компјутери:
34PCS
Број На Модел На:
1
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

1 Сет (10pcs) Празно Црна Картонска Фото Кабина Проп Креда Одбор Свадба Партија декорација

DEN 480.00

започнетекрајотАко имате било какви прашања,pls контактирајте со нас да се реши првКупувачот кои сакаат спорот и лоши коментари, pls не целPls разбирање едни на другиТопла Продажбафото реквизититреба DIY од себе, направени од хартија, еденвреме на производотMatrial : картон хартијаБоја : како на сликатаГолемина : како на сликатаQantity : 10pcs=1setПримена : може да се изменуваат, ако треба pls консултирајте се со ценаPLS ЦЕЛ ВО БРЗАЊЕ!ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ГОЛЕМО!Да почитувани Купувачи : Добредојдовте на нашиот продавницата за повеќе избор !Можете да изненадена зошто не постои повратна информација за овој производ уште .бидејќи Радост Apple се SMT нов снабдувач ,дури и ние имаме многу години во надворешната трговија .затоа ние целосно треба вашата вид поддршка овде ,Било интересно за нашите производи ,само оставете порака или да ме контактирате директно .Ви благодарам многу!За насАко никогаш не пробаш ,никогаш не би се знае дека сме тука послужи само за вас !Ние сме Alibaba нов снабдувач но со Професионална надворешна трговија искуство.Нашиот бизнис часови : 9 СУМ 20 ЧАСОТ (понеделник недела)Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите ...

Новиот Дизајн 50 компјутери/Set Шарени Црвени Усни Очила капи Божиќ партија декорација Фото Кабина Реквизити свадба декорација услуги

667.20 -7 % DEN 621.00

Пакет : 50 парчиња од фото кабина реквизити.Боја се разликува малку се должи на разликата во прикажува.

Гроздобер Бели САМО во БРАК Банер Свадба Партија Украси Bunting Гарланд рачно изработени Фото Кабина Реквизити Настан Партија Материјали

331.20 -12 % DEN 291.00

Гроздобер САМО во БРАК Банер Свадба Партија Украси Bunting Гарланд рачно изработени Фото Кабина Реквизити Настан Партија Материјали Стр ackage : 1 buc Јаже должина : околу 2.4 метри Една картичка големина : 12*145mmАко ви се допаѓа предмети , ве молиме додадете нашата продавница за ваша корист продавница листаИли додадете го објектот во листата на желби или шопинг количка.

Смешни Фото Реквизити Очила, Украсени Фото Кабина Реквизити Свадба, Роденден Декорација Додатоци Очила Photobooth Реквизити

355.20 -30 % DEN 249.00

Смешни Фото Реквизити Очила, Украсени Фото Кабина Реквизити Свадба, Роденден Декорација Додатоци Очила Photobooth Реквизити

8 компјутери/set Забава Шапка Усна Свадба Фото Кабина Реквизити Ангажирани Лица Декорација Материјали Photobooth Photocall

118.08 -25 % DEN 89.00

Материјал : картон Боја : како на сликата 8pcs реквизити , 8pcs налепници , 8pcs Лепак точки Може да се Користи За Многу Настани, Свадба,Бебе Шоу,Роденден,Забава Или За Домашна Декорација...

Јута Burlap Bunting Селски Свадба Банер Гарланд Партија Фотографија Знамиња Декорација Фото Реквизити Празнична Настани Материјали

205.92 -24 % DEN 156.00

Јута Burlap Bunting Селски Свадба Банер Гарланд Партија Фотографија Знамиња Декорација Фото Реквизити Празнична Настани Материјали Свадба Партија Декорација, Фото Кабина Реквизити Материјал : Kraft Хартија Со Burlap Јаже Писмо : слика Боја : Како на Сликата Големина : 11*15cm(Еден Buting) Количеството : 1 SetЗабелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен...

76Pcs/Set Шарени Забава Усна Мустаќи Креативни Фото Кабина Реквизити свадба партија декорација Роденден на Божиќ, нова година настан услуги

251.04 -25 % DEN 188.00

Име на производ : 76pcs фотографија реквизити Материјал : картон Боја : како на сликата Пакет се вклучени : 76pcs / многу...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.