• Ново
GOMNEAR Мажите Тренд Пешачење Чевли Водоотпорен Риболов Отворено Antiskid Пешачење Лов Спортски Чевли за Качување Пешачење Чизми За Машки

GOMNEAR Мажите Тренд Пешачење Чевли Водоотпорен Риболов Отворено Antiskid Пешачење Лов Спортски Чевли за Качување Пешачење Чизми За Машки

Оценка на клиентот:
DEN 5760.00
DEN 2016.00 -65 %

Износ
Залиха


започнете
крајот
Добредојдовте на GOMNEAR ОТВОРЕНО Продавница
ВНИМАНИЕ ВЕ МОЛАМ
1.Бојата на реалните предмети може да се разликуваат од горенаведените слики поради различни околности.
Ви благодариме за вашето разбирање.
2.Големината се мери со раце, па тоа може да биде малку толеранција(About1~3cm).
3.Ве молиме обрнете повеќе внимание за да изберете големина пред да одлучите. Ако имате било каков проблем во врска со големината,
се чувствуваат слободни да ни каже.
Мерење На Метод
Големина На Конверзија Табелата
Забелешка : ве Молиме изберете НИ големина според вашиот метри должина.
За превозот
Ние прифаќаме : VISA, Master Card, Зачувам
Кога го користите Зачувам, парите се депонирани во безбедно
Вашата сметка.Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе
потврди за испорака. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена
на цел. Ако не можете да се Исходот веднаш по аукција
затвори,ве молиме почекајте неколку минути И обидете се повторно.
Потврдите Адресата Со Полно Име
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.
Ние брод на Aliexpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека
вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот
адреса пред да плаќаат. И руски купувачот ве молиме да ни остават
Твоето полно име, кое е многу важно. Ви благодариме!
72 Часа Брза Испорака
1.Ние гарантираме за да брод во рок од 72 часа по плаќање
Потврда(освен Одмор)
2.Ако таму е секоја неочекувана ситуација(на пример, ако цел
не може да брод во рок од 72 часа), ние ќе ве контактираме наскоро
Штом е можно, и да го следи одблиску да брод вашата нарачка
Наскоро
EMS,DHL,UPS-от,Fed Ex,ТНТ,Кина Пост,E-пакет
Ние брод во светот од страна на EMS, UPS-от, Fed Ex, ТНТ,E-Пакет,Кина
Пост,Сингапур Пост, Хонгконг Пост и така натаму.
Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е
податоците се обработени од страна на Трети лица услуга, но ако пратката не
се дојде во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне на
можете да ги пратите на тоа и да ви даде задоволни одговор.

Карактеристики

Чевли Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Пешачење Чевли
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Датум На Издавање:
Spring2017
Ниво На Пракса:
Професионални
Insole Материјал:
ЕВА
Обвивка Материјал:
Lycra
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горниот Материјал:
кожа
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
GOMNEAR
Број На Модел На:
G-8037
Функција:
Водоотпорен

Производи во категоријата

НОВИ мажите отворено пешачење кампување спорт, пешачење mens Дише мрежа носат отпорни качување не се лизга outventure чевли големина 38-46

1934.40 -30 % DEN 1354.00

>>> ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТГорниот материјал : М eshЕдинствена материјал : ГумаОбвивка : памукInsole материјал : ЕВАТехнологија : FlywireЧевли Ширина : Медиум (B, M)Погоден за оваа сезона : пролет, лето, есен

Тактички Airsoft Чизми Воена Пустината СВАТ Борба Чизми Водоотпорен Отворен Чевли Дише погоден за носене Чизми Војска Botas

1326.72 -29 % DEN 942.00

1)Ако сакате да се вратите или размена на објектите што сте ги примиле ,можете да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.2 )предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.(На превозот и ракувањето со полнење не се враќа ,мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.)

Површината Водоотпорен Кампување Одење Качување Чевли Мажите Дише Отворено Пешачење Чевли Ourdoor планински туризам чевли 8038

3098.40 -45 % DEN 1704.00

13568ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА : ЕУР3940414243444546Човекот НАС6.577.588.599.510CHN245250255260265270275280Нозете Должина ( Инчи )9.65"9.84"10.04"10.24"10.43"10.63"10.83"11.02"Нозете Должина ( CM )24.5 cm25.0 cmБеа 25,5 см26.0 cm26.5 cm27.0 cm27.5 cm28.0 cmКАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ МЕТРИ ДОЛЖИНА : СЛЕДНИТЕ СИТУАЦИЈА ИЗБОР ПОГОЛЕМА ГОЛЕМИНА(+1) : Напомена : Драг Пријател, ве молиме избор на правото големина во зависност од вашите Нозе Должина (Пета До Пети), ако не може да се сигурни дека вашата големина на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодаримеРеалната Слика и ДеталиТРГОВСКИ ИНФОРМАЦИИ : 1.Како Да поставите Цел Изберете производДодадете во количкатаМесто целЦена на вредноста(ако necesary)ИнсталиранПлаќање верификација 2.Потврдете Адреса Со Име и презиме Сите производи ќе бидат бидат тестирани строго пред превозот...

CQB Пешачење Чизми Мажите Средината Пета Вистинска Кожа Пешачење Отворено Чевли Трага Патики Шок Апсорпција Армијата Борба против Чизми LXZ0073

5999.52 -36 % DEN 3840.00

започнетекрајотПочитувани купувачи.ако сакате да го направите dropshipping pls контактирајте со нас,ние ќе ви покаже во најдобра цена.CQB Пешачење Чизми Мажите Средината Пета Вистинска Кожа Пешачење Отворено Чевли Трага Патики Шок Апсорпција Армијата Борба против Чизми LXZ007Тука е големината информации големина : НИ 5 = Кина големина 39 Insole должина 25.3 cm / 9.96" големина : НИ 6 = Кина големина 40 Insole должина 25.9 cm / 10.19" големина : НИ 7 = Кина големина 41 Insole должина 26.9 cm / 10.59" големина : НИ 8 = Кина големина 42 Insole должина 27.7 cm / 10.9" големина : НИ 9= Кина големина 43 Insole должина 28.4 cm / 11.18" големината : НИ 10 = Кина големина 44 Insole должина 29.4 cm / 11.57" големина : НАС 11 = Кина големина 45 Insole должина 29.8 cm / 11.73"Совети : 1.Чевли внатре"CM"е Кина големина,а не должината на чевли.Се однесуваат на вистински мерење insole должина...

2017 Човек Водоотпорен Дише Пешачење Чевли Отворено Чизми Пешачење Спортски Патики Мажите Водоотпорен Туризам Чевли за Качување на планината

2074.08 -35 % DEN 1348.00

ве молиме според вас нога должина(Пета до Пети) за да изберете големина на нас големината само за референца...

xiang guan човек водоотпорен пешачење чевли Cattlehide Анти-пропадна Носат отпорни дише риболов отворено качување Патики

4309.92 -45 % DEN 2370.00

Нашата големина е според метри должина ве молиме изберете големина accordding да нога должинакупувачите го изберат правото големина со мерење на нога должинаАјде да се избере правилната големина според четири чекори подолуЧекор 1 : да се Подготви пенкало и хартијаЧекор 2 : Стапала Рамни на хартијаЧекор 3 : Стапки Форма на хартијаЧекор 4 : Мерење на FootlengthНа пример : ако вашите нозе должина е 24,5 цм, Големина НАС 6.5 ќе биде подоброИзбегнување на судир чевли главата...

Xiang Guan Нови Зимски Мажите Чизми Топло Водоотпорен Патики Отворено Унисекс Атлетски Спортски Чевли Удобни Пешачење Чевли Топла Продажба

6060.00 -45 % DEN 3333.00

Нашата големина е според метри должина ве молиме изберете големина accordding да метри должина . 98% купувачи изберат правото големина со мерење на нога должина . Нека 's избере правилната големина според четири чекори подолу .Чекор 1 : да се Подготви пенкало и хартијаЧекор 2 : Стапала Рамни на хартијаЧекор 3 : Стапки Форма на хартијаЧекор 4 : Мерење на FootlengthНа пример , ако вашиот нозете должина е 24,5 цм , Големина НАС 6.5 ќе биде подобро.вие сте толку среќни да се види тоа! ова поврзување е посебна за нашите фанови!! гумени outsole и мулти слој ќе го заштити вашиот пети многу добро нашите чевли со windproof функција нашите чевли употреба велур кравја кожа, антикрзно кожа нека вашите чевли секогаш како нови чевли чевли ќе ви даде чувство на топлина, нека ти се чувствуваат многу удобно во отворенонајдобар избор како подарок ДОБАР ШОПИНГ!! Се препорачува повеќе ↓↓↓

Висок квалитет Бренд calfskin чизми мажите Отворено спортски кожа лов пустината Воена Тактичка чевли за Пешачење Качување патики жени

DEN 3504.00

Врз основа на 130 дена од calfskin кортекс е мека и удобна Cortical јасност се Чувствуваат добро Добра еластичност Висока флексибилност за Удобно носење

Есен/Зима Пешачење Чевли Мажите Водоотпорни Чизми Планина Чевли Мажите Кожа Спортски Патики Сино/Црна/Сива Пешачење Чизми

2486.88 -45 % DEN 1368.00

Големина Информации : 1.На НАС големина или ЕУР големина можеби различни со вашата земја,па ве молиме изберете НИ големина според ногата должина!2.Ако вашата нога е дебел или широк,може да се избере една големина поголема.3.Ако не сте сигурни за големината,ве молиме контактирајте со нас.

Мажите Дише Воздух Мрежа Пешачење Чевли Чипка-Up Жените планинарски Отворено Спортски Чизми Патики scarpe пешачење uomo

3359.52 -20 % DEN 2688.00

ве молиме според вас нога должина(Пета до Пети) за да изберете големина на нас големината само за референца...

Мажите Воени Чизми специјални сили пустината тактички борба против чизми отворено чевли војска чизми Пешадија Пустината тактички Чизми

2260.80 -15 % DEN 1922.00

Мажите Воени Чизми специјални сили пустината тактички борба против чизми отворено чевли војска чизми Пешадија Пустината тактички ЧизмиОпис : Високосовршена имитација на САД Делта Висока Xtreme тактички чизми страна патент да им помогне наSympatex водоотпорен дише ткаенина за поставата внатре да се задржи сува, highend ткаенини надворешни 1000 DKeffer нога долго време се користи ширум Armortex Kevlar материјал, така што и HRT имаат голема поддршка и стабилност.Најновите јаглеродбазирани не се лизга гумени ѓон, чевлите нема да издаде триење на бучава.Шок за Ублажување System TM влијание амортизирање систем.Водоотпорен кожаЈаглерод гумен ѓон (масло отпорни / лизга / ниско ниво на бучава)Четири специјален еластичен табани да се апсорбира / намалување на влијаниетоАнтикрвта на бактерии во внатрешноста на DrilexЗајакнување на употреба на тактички качување гума петиПетицата дел од дополнителни триењеотпорни гумаЗајакнување на страна триење чевлиЈаже во dorsum на нога контролаТри нивоа зголемена за шиењеЦелокупната употребата на немагнетни материјалиСтатички и фрактура risersМесто големина е : НИ ГОЛЕМИНА 7= ЕВРА ГОЛЕМИНА 40НИ SIZE 8= ЕВРА ГОЛЕМИНА 41НИ ГОЛЕМИНА 9= ЕВРА ГОЛЕМИНА 42НИ ГОЛЕМИНА 10= ЕВРА ГОЛЕМИНА 43НИ ГОЛЕМИНА 11= ЕВРА ГОЛЕМИНА 44НИ SIZE 12= ЕВРА ГОЛЕМИНА 45НАШЕТО ВЕТУВАЊЕ!!! 1.Ние ветува дека ќе добие нарачката откако ќе заврши исплатата...

Rax Mens Пешачење Чевли Планина Пешачење Чевли За Пешачење Патики За Мажи Жени Пешачење Спортски Патики Дише Качување Чевли

4173.12 -46 % DEN 2254.00

Rax Mens Пешачење Чевли Планина Пешачење Чевли За Пешачење Патики За Мажи Жени Пешачење Спортски Патики Дише Качување Чевли

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.