• Ново
CHINAZP Yiwu ZP Занаети Co., Ltd 2yards/color/многу Добар Квалитет Обоена Сива Ној Пердуви Трим

CHINAZP Yiwu ZP Занаети Co., Ltd 2yards/color/многу Добар Квалитет Обоена Сива Ној Пердуви Трим

Оценка на клиентот:
DEN 648.00

Износ
Залиха


CHINAZP Yiwu ZP Занаети Co., Ltd 2yards/color/многу Добар Квалитет Обоена Сива Ној Пердуви Трим
1.Име на производ : Ној пердуви трим
2.Материјал : Ној пердуви
3.Боја : Сива
4.Модел : Обоена
5.Пердув Должина : 12.5 cm~15cm(5~6inches)
6.Пакување : 2yards/бои/, торба
7.Залиха : Да
8.Фабриката име : Yiwu ZP Занаети Co., Ltd
9.Фабриката сајт : www.ywgy.cn
10.Бренд име : CHINAZP
11. Продавницата за веб-страница :
12. Trademanager ID : cn1000610506
13. Забелешки : Било бои може да биде обоена, повеќе избор ве молиме посетете ја
Овој оглас е за 2yards на ној пердув раб. Овие лаванда ној дополнителните пердуви кои се stitched заедно на уреденост. Тие се совршени за свадби, за фустани и други изработката цели.
Оваа ној пердув дополнителните украси се наведени како две ply од страна на производителот. Тоа е околу 50% погусти од стандардните еден ply. Висината на оваа пердуви се околу 5 до 6 инчи долго и во прилог на појавување на боја на вратите.
Овие пердуви се најдобри користи таму каде што рамна апликација е желба. Тоа е често обложени за дополнителна полнота. Одлична за употреба во millinery, костим, свадба декорација, dressmaking и други апликации и дизајни.
СЕРТИФИКАТ :
1) ЗДРАВСТВЕН СЕРТИФИКАТ : US$50.00
2) КАДЕЊЕ/ДЕЗИНФЕКЦИЈА НА СЕРТИФИКАТОТ : US$50.00
3) ОРИГИНАЛНИОТ СЕРТИФИКАТ : US$50.00
Забелешка : ако ви треба ние да ви помогне да се направи сертификат за вашата нарачка,ве молиме директно место цел во прво време,но немојте да плаќаат пари,и да контактирате со нас преку trademanager или оставете порака на вашиот налог за сертификат си сакал,тогаш ајде да го ревидира цена за вас,тогаш ќе плаќаат за тоа,ви благодариме!

Карактеристики

Материјал:
ној пердув
Број На Модел На:
ZPF0051-Сива
Шема:
Обоена
Име на производ:
Сива Ној Пердув Трим
боја:
Сива
Пердув должина:
12.5 cm~15cm(5~6inches)
Пакување:
2yards/color/многу
Фабриката Име:
Yiwu ZP Занаети Co., Ltd
Фабриката веб-сајт:
www.ywgy.cn
Продавницата за веб-сајтот:
www.aliexpress.com/store/200193
Trademanager ID:
cn1000610506

Производи во категоријата

Долго Пердуви!50Pcs/Многу!20-24inch 50-60CM Дама Amherst Страна Опашката Pheasant Пердуви Висок Квалитет за Showgirl Карневал Костим

4692.00 -5 % DEN 4457.00

Долго Пердув!50 Pcs / Многу!2024inch 5060 CM Дама Amherst Страна Опашката Pheasant Пердуви Висок Квалитет за Showgirl Карневал КостимМатеријал : Дама Amherst Pheasant страна опашкаБоја : Природна Дупка Со Стапче Црна БраунГолемина на : 5060cm 2024inches Количина : 50pcs...

Направен во CHINAZP Фабрика 100pcs/многу Добар Квалитет Обоена Сребро Сива Турција Marabou Пената Plumage Пердуви

DEN 393.60

Направен во CHINAZP Фабрика 200pcs / многу Добар Квалитет Обоена Сребро Сива Турција Marabou Пената Plumage Пердуви1.Име на производ : Турција Marabou Пердуви2.Материјал : Турција Пердув3.Боја : Сребро Сива4.Модел : Обоена5.Големина : 1020cm6.Пакување : 200pieces / color / многу7.Залиха : Да8.Фабриката име : Yiwu ZP Занаети Фабрика9.Фабриката сајт : www.ywgy.cn10.Бренд име : CHINAZP11...

Злато Снабдувач CHINAZP Фабрика Врвен Квалитет Обоена Кели Зелена Goose Nagoire Satinettes Пердув Украси за Облека, Украси за

DEN 267.36

Злато Снабдувач CHINAZP Фабрика Врвен Квалитет Обоена Кели Зелена Goose Nagoire Satinettes Пердув Украси за Облека, Украси за1.Име на производ : Goose пердув трим2.Материјал : Goose пердув3.Боја : Светло Зелена4.Модел : Обоена5.Пердув Должина : 5~8inch6.Пакување : 1yard / бои / , торба7.Залиха : Да8.Фабриката име : Yiwu ZP Занаети Co., Ltd9.Фабриката сајт : www.ywgy.cn10.Бренд име : CHINAZP11...

CHINAZP Фабрика трговија на Големо 800pieces/пакет со Врвен Квалитет Обоена Сина Половина Бронза Петел Schlappen Нанижани Пердуви

DEN 706.08

CHINAZP Фабрика трговија на Големо 800pieces / пакет со Врвен Квалитет Обоена Сина Половина Бронза Петел Schlappen Нанижани Пердуви1.Име на производ : Нанижани Петел Schlappen Пердуви2.Материјал : Пилешко пердув3.Боја : Сина половина бронза4.Модел : Обоена5.Големина : 10~15cm(4~6inch)6.Пакување : 800pieces / color / пакет7.Залиха : Да8.Фабриката име : Yiwu ZP Занаети Фабрика9.Фабриката сајт : www.ywgy.cn10.Бренд име : CHINAZP11...

Бесплатен превозот 20pcs природно Езеро сино бисерки пердув 5-10cm декоративни додатоци

47.52 -18 % DEN 39.00

Опис на проектот Големина : 510cmМатеријал : бисерки пердувБоја : сино ЕзероКоличина : 20pcsСостојба : НоваСе користи за свадба забава, роденден, компанијата партија, ноќта на Вештерките ( фестивал секоја година, на 3031 октомври), декември...

20pcs/многу ПРИРОДНИ CHUKAR ЕРЕБИЦА Кога Пердув 15-20CM должина freeshipping

109.92 -20 % DEN 88.00

Боја : природна бојаГолемина : 6 до 8 инчи, 15 до 20 смКоличина : 20 ПАРЧИЊА / многу.Цел : уметности и занаети, уметност, облека.Состојба : новаПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Водечки Снабдувач CHINAZP Фабрика Врвен Квалитет Обоена Кралска Сина Goose Nagoire Satinettes Пердув Трим Fringe

DEN 321.60

Водечки Снабдувач CHINAZP Фабрика Врвен Квалитет Обоена Кралска Сина Goose Nagoire Satinettes Пердув Трим Fringe1.Име на производ : Goose пердув трим2.Материјал : Goose пердув3.Боја : Сина4.Модел : Обоена5.Пердув Должина : 5~8inch6.Пакување : 1yard / бои / , торба7.Залиха : Да8.Фабриката име : Yiwu ZP Занаети Co., Ltd9.Фабриката сајт : www.ywgy.cn10.Бренд име : CHINAZP11...

CHINAZP Фабрика 100pieces/многу Уникатен Микс Обоена Бои Polka Точка Гвинеја Кога Plumage Пердуви

DEN 415.68

CHINAZP Фабрика 100pieces / многу Уникатен Микс Обоена Бои Polka Точка Гвинеја Кога Plumage Пердуви1.Име на производ : Гвинеја Кога Plumage Пердуви2.Материјал : Пилешко Пердув3.Боја : Комбинација4.Модел : Обоена5.Големина : 3~5inch6.Пакување : 100pieces / многу7.Залиха : Да8.Фабриката име : Yiwu ZP Занаети Фабрика9.Фабриката сајт : www.ywgy.cn10.Бренд име : CHINAZP11...

Нови Пристигнување 5-8 Коктел Fetaher Coq Пердув Пилешко опашка Пердув црна боја за DIY Millinery fascinator коса додатоци

959.52 -5 % DEN 912.00

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот НачинНови Пристигнување 5"8" Коктел Fetaher Coq Пердув Пилешко Пердув црна боја за DIY Millinery fascinator коса додатоциВе молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предметиПревозот и DelieverАко вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 1590 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 725 дена во вашата земја.Ви благодаримеСе врати и Политика за НаплатаАко ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодаримеПовратни информацииВашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

Пердуви,10PCS/МНОГУ!-ДОЛГО ПРИРОДНИ Портокал-падна Дама Amherst Pheasant Пердуви 30-35cm ,Уникатен Пердуви,со висок квалитет

696.00 -5 % DEN 661.00

ФункцијаПердуви,10 PCS / МНОГУ!ДОЛГО ПРИРОДНИ Портокалпадна Дама Amherst Pheasant Пердуви 3035cm ,Уникатен Пердуви,со висок квалитетМатеријал : Дама AMHERST PHEASANT ПердувиБоја : Природата Големина : 3035cm 1214inches долго Количина : 10pcs по многу Користи : Занаети, уметност, costuming...

CHINAZP Фабрика www.ywgy.cn трговија на Големо 200pcs/многу Обоена ГОЛИ Турција Рамен Т-База Plumage Пердуви

DEN 409.92

CHINAZP Фабрика www.ywgy.cn трговија на Големо 200pcs / многу Обоена ГОЛИ Турција Рамен ТБаза Plumage Пердуви1.Име на производ : Турција ТБаза Plumage Пердуви2.Материјал : Турција Пердуви3.Боја : Голи4.Модел : Обоена5.Големина : 3~5inch6.Пакување : 200pieces / color / многу7.Залиха : Да8.Фабриката име : Yiwu ZP Занаети Фабрика9.Фабриката сајт : www.ywgy.cn10.Бренд име : CHINAZP11...

Нови продаде 50 компјутери убава goose крило пердуви 5-7 / 13-18cm долго DIY накит декоративни додатоци декоративни пердуви

175.68 -10 % DEN 158.00

Нови продаде 50 компјутери убава goose крило пердуви 57 " / 1318cm долго DIY накит декоративни додатоци декоративни пердувиБоја : повеќе Боја ве Молиме изберетеДимензии : 57 " / 1318 CM cmУпотреба : DIY накит декорацијаКарактеристики : 100% сосема нов пердувПакување : 5 0 парчиња / торбаNote1 : Можете да изберете различна боја сакате.Note2 : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.За Нас1)...

Одобрението за промет на големо во CHINAZP Фабрика 100pieces/многу Големина од 12inch да 14inch (30-35cm) Целосно Обоена Кралската Виолетова Петел Опашка Пердуви

DEN 1051.20

Одобрението за промет на големо во CHINAZP Фабрика 100pieces / многу Големина од 12inch да 14inch (3035cm) Целосно Обоена Кралската Виолетова Петел Опашка Пердуви1.Име на производ : Петел Опашка Пердуви2.Материјал : Пилешко Пердув3.Боја : Кралската Виолетова4.Модел : Обоена5.Пердув Должина : 30~35cm(12~14inch)6.Пакување : 100pieces / бои / , торба7.Залиха : Да8.Фабриката име : Yiwu ZP Занаети Фабрика9.Фабриката сајт : www.ywgy.cn10.Бренд име : CHINAZP11...

Водечки Снабдувач CHINAZP Фабрика 6-8 Инчен 800pieces/пакет Природни Кафеава Половина Бронза Нанижани Петел Schlappen Пердуви

DEN 706.08

Водечки Снабдувач CHINAZP Фабрика 800pieces / пакет Природни Кафеава Половина Бронза Нанижани Петел Schlappen Пердуви1.Име на производ : Нанижани Петел Schlappen Пердуви2.Материјал : Пилешко пердув3.Боја : Кафена половина бронза4.Модел : Обоена5.Големина : 68 Инчен6.Пакување : 800pieces / color / пакет7.Залиха : Да8.Фабриката име : Yiwu ZP Занаети Фабрика9.Фабриката сајт : www.ywgy.cn10.Бренд име : CHINAZP11...

50 КОМПЈУТЕРИ пурпурна Природни pheasant опашка пердуви 50-55 cm / 20-22 инчи pheasant пердуви centerpieces свадба декорација

2592.00 -20 % DEN 2074.00

50 КОМПЈУТЕРИ виолетоваПриродни pheasant опашка пердуви 5055 cm / 2022 инчи pheasant пердуви centerpieces свадба декорацијаОпис на проектотГолемина : околу 2022 инчен / 5055 cmИме : Pheasant Опашка Пердувибоја : виолетоваТермини : 100% Сосема Нов И Добра Квалитетимаме многу големини и многу боја за вас да изберете.Ако имате специјално барање,pls се чувствуваат слободни да контакт.Ако ви треба нешто итно,pls дозволете ми да знам.Додадете бои за вашата декорација, занает, капи или цветни аранжмани.Вашата имагинација е на граница!Опис на стокаПримање на плаќање, ние ќе го организира пратка во рок од 48 часа, цел можеби ќе треба да се 14 до 28 дена, затоа што може да't контрола на стоки испратени до царинските, ако сте задоволни со 28 дена по приемот на нашиот проект, ве молиме испратете email на нас, ние ќе имаме професионална тимот за да им помогне да ги реши сите проблеми, нема да имате било какви загриженост и косата.Меѓународниот поредок : Проектот ќе биде во 1 до 2 работни дена од Кина превозот од Кина пост или international expressПреку економски меѓународна шпедиција, проценето време на испорака : Од 15 до 25 работни дена, Велика Британија, сад и Канада.Од 15 до 25 работни дена во повеќето Европски земји.Во повеќето Азиски земји за 15 до 30 дена.Од 15 до 25 работни дена во Австралија, Нов ЗеландСе врати за да се опишеНие сме во потрага напред кон позитивни повратни информации за комуникација...

200pcs/многу DIY 5 to7 инчен/12-18cm пердуви најголемиот дел од пердуви петел пердув рамен накит прибор трговија на големо

349.92 -20 % DEN 280.00

Боја : Случајни мешана бојаГолемина : 5 на 7 инчи ,1218cmКоличина : 200 PCS / многу.Цел : уметности и занаети, уметност, облека.Состојба : новаПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.