• Ново
IKOKY Прилагодливи Пенисот Прстени се спречи предвремената Ејакулација Петел Прстен Возрасни Секс Производи Силикони White/Black Секс Продавница за Секс Играчки за Мажи

IKOKY Прилагодливи Пенисот Прстени се спречи предвремената Ејакулација Петел Прстен Возрасни Секс Производи Силикони White/Black Секс Продавница за Секс Играчки за Мажи

Оценка на клиентот:
DEN 182.88
DEN 148.00 -19 %

Износ
Залиха


Карактеристики : пенисот ring е прстен кој може да се сместат околу пенисот и скротумот Пред се да се забави протокот на крв од ерекција на пенисот ткиво, така и за одржување на ерекцијата за подолг период на време Пенисот прстени помогне со предвремена ејакулација и зголемување на ерекција. За лекување или управување на еректилна дисфункција/импотенција.
Спецификација : Предмет : Пенисот Прстен Материјал : Силикон Боја : Бела, Црна Дијаметар може да се прилагоди од 22mm на 32-милиметри
Приватност Гарантира : Вашата приватност е од најголема важност за нас. Стандардно име на пакетот "Телефон Случај"(било кои други услови, ве молиме испратете ни порака), и со нашите дискретна пакување што може да се продавница во доверба, единствениот човек кој знае што е внатре во пакет е со вас!
Пакет Листа : 1 x Пенисот Прстен
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно
можно со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа се смета за
се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,
ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е
и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да контактирате со нас
веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Карактеристики

боја:
Бела, Црна
Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Бренд Име:
IKOKY
Број На Модел На:
12848
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No

Производи во категоријата

човекот Пенисот Прстени делфин Масажа Стап Вибратор Мастурбацијата Подобрување на Кур-прстен секси алатка стимулира келеш Прибор силикони четка

DEN 143.52

делфин желе пенисот прстен дилдо вибратор прстениквалитет : 1pcsПакетот вклучува : G Место Вибратор Секс производи Лажни Пенисот Дилдо Секс Играчки Забелешка ние сме пакување во пластична кутија.поради меѓународниот превозот е долго време на патување.Кутија можеби ќе израмните на патот,ве молиме разбирање,Повеќе Кондом ве молиме одиAnswer : ___________________________ Note : Сите стоки што ќе изјават Играчки или Platic Цевка ,Нема секс збор за пакет.некои слика блокирани од страна на aliexpress политика,ако сакате да се види вистинската слика ,ве молиме контактирајте со нас.ви благодаримеАко се избере "продавачот за Испорака Метод"," Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" ,или на друг " Економски Воздух Mail ", Тоа не може да биде песна атирови парцела лево кина(само може да пратите кога тие во Кина)...

Нови L Големина Стелт Заклучување Машки Чистота Уред Петел Кафез Чистота Појас Секс Производ со 4 Големината на Пенисот Прстени Возрасни Секс Играчки За Мажи

561.12 -16 % DEN 471.00

Приватност Гарантира : Вашата приватност е од најголема важност за нас Стандардно име на пакетот " пластични играчки "(било кои други услови, ве молиме испратете ни порака), и со нашите дискретна пакување што може да се продавница во доверба, единствениот човек кој знае што е внатре во пакет е со вас!Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

СТП Кожа Пенисот Прстени Пенисот Ракави Cockring Топката Петел Прстен S&M Секс Играчка Производи за Неколку Мажи Машки Чистота Појас Секс Прстени

143.52 -36 % DEN 92.00

Mary Xiong Метал Пенисот Прстени Клиторис Stimulator Петел Прстен за Заклучување Пенисот Прстен Метал Секс Играчка Производи за Мажи ДвојкиКарактеристики : Материјал : СТП Кожа и металPackgae листата : 1pcs на секс играчки

Новиот Машки метал Анален задник Приклучок со пенисот Петел Прстен Massager топката на Скротумот Еротски Стимулација на Простатата ерекција Секс Играчки

816.00 -16 % DEN 685.00

Карактеристики : Материјал : Петел прстен : нерѓосувачки челик Анален приклучок : Алуминиумски материјал Гумена цевка : силикони Големина : гумена цевка должина : 217mm петел прстен : Кол 38 / 41 / 44 / 47 за да изберете анален приклучок : Кол : 26mm / 34mm / 40mm за да изберете тема анален приклучок : Кол 24mm Објект Слика

Метал Нерѓосувачки Челик Машки Чистота Уред Мал Петел Кафез Птица Заклучување За Мажи Кбт Возрасни Секс Играчки Супер Кратки Пенисот Кафези

972.00 -7 % DEN 904.00

Метал Нерѓосувачки Челик Машки Чистота Уред Мал Петел Кафез Птица Заклучување За Мажи Кбт Возрасни Секс Играчки Супер Кратки Пенисот КафезиДетали Опис : Име : чистота кодотМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челик, Во вид на повеќе beautyful отколку сликаГолемина : кафез должина 27mm, внатрешен дијаметар 35mmКартичка прстен : 40mm / 45mm / 50mm (изборен)Мерки на претпазливост : ве Молиме имајте во предвид со безбедно, трезен, незадолжителното користењето принцип...

Dingye 2015 Кристал Петел Прстени И Пенис Extender Пенисот Ракави

DEN 138.72

2016 година Нови Петел Ракави Доцнењето Петел Прстени и Кристално Пенисот РакавиМатеријал : СиликонНајава.Тоа беше испратена без кутија*Анонимни набавка : загарантирана приватност, играчки биле спакувани во нетранспарентно кеси со тврдат дека името"занает" ...

Нерѓосувачки Челик топката носила скротумот Машки Чистота Уред пенисот прстен Менгеме чистота појас машки петел прстен на скротумот носила

1236.48 -5 % DEN 1175.00

Нерѓосувачки Топката Носилки Челик Машки Чистота Device Clamp чистота појас машки Материјал : не 'Рѓосувачки челик Големина : валидна Должина на Crossbars е 1.69" (43mm), Дијаметар на Crossbars е 0.43 "(11mm), валидни Должина на Прилагодливи Завртки е 3.07 " (78mm), Можете да видите детални големината на сликата...

Чистота појас уред мажите ПОГРАНИЧНИОТ појас од нерѓосувачки челик, метални пенисот заклучување чистота мало пенисот прстен чистота појас мажи

DEN 959.52

стаНерѓосувачки челик Машки чистота чистота уред чистота појас машки БЛАГАЈНИЧКИТЕ пенисот прстен за пенис заклучување чистота кафез секс играчкиMaterical : Нерѓосувачки челикКафез должина околу 9cm ,катетер должина околу9cm дијаметар околу 8 смDCS : машки чистота ,машки ремен Големина на фотографија ,ве молиме проверете го оваПрстенот со дијаметар има 3 големини за да изберете : 40mm,45mm,50mm,кога ќе се направи ред, ве молиме да ни кажете на кој ќе се избере ?100% исти со фотографија ,100% НОВИсите стоки чување на тајна пакувањеако ви треба трговија на големо цена ,ве молиме контактирајте со насголема цел е голем попуст на секое прашање pls контактирајте ме, јас ќе ви одговори најбрзо!

IKOKY се спречи предвремената Ејакулација Машки Чистота Уред не ' Рѓосувачки Челик Пенисот Прстен Сребрен Петел Прстен Секс играчки за Мажи Различни Големини

88.32 -22 % DEN 69.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Тема : Полукружни Функција : се спречи предвремената ејакулација Боја : Сребрена боја Материјал : не ' Рѓосувачки челик Големина : Прстенот со дијаметар : 28mm, 30мм, 32милиметри, 35mm, 40mm Тежина : Околу...

Метал Топката Носила Скротумот Pendant Воздржаност Прстен Тежина Пенисот Ропството на Скротумот Заклучување Тренинг Прстен 9 Големина за Мажи B2-2-103

2082.24 -49 % DEN 1062.00

Материјал : не ' Рѓосувачки челик Големина : A : D50*d32mm*W28mm Б : D57*d35mm*W25mm C : D57*d33mm*W35mm D : D59*d33mm*W30mm E : D59*d36mm*W40mm F : D62*d30mm*W25mm G : D62*d30mm*W40mm H : D62*d33mm*W30mm јас : D62*d33mm*W40mm J : D72*d33mm*W30mmАко ви треба други големина молам да ми кажете,ние може да направи за вас.1.Превозот 1.Брод во рок од 12 дена,Custom size цел може да ви треба 35 дена; 2.Safe пакет да се скрие производи,никој не ќе знае што е тоа...

топла продажба машки чистота уред пенисот ракав две петел прстен Продолжи ејакулација секс играчки за мажите и пенисот прстен

255.84 -7 % DEN 238.00

топла продажба машки чистота уред пенисот ракав две петел прстен Продолжи ејакулација секс играчки за мажите и пенисот прстен Материјал : TPE + ABS Големина : како што е прикажано на Овој производ има црна и проѕирна боја, случаен испрати, ви благодаримеИспорака1.Доверливост Испрати,2.Процесирање На Нарачката Време : 16 Дена...

Zerosky Смола Чистота Уред Машкиот Пенис Петел Кафез Со 4pcs Петел Прстени Чистота Појас Секс Играчки За Мажи што имаат Секс Играчки за Мажи Жени

396.00 -5 % DEN 376.00

Zerosky Смола Чистота Уред Машкиот Пенис Петел Кафез Со 4pcs Петел Прстени Чистота Појас Секс Играчки За Мажи што имаат Секс Играчки за Мажи Жени Опис : Само како Светиот Тренер Чистота Уред, овие цевки се исто така направени од хипоалерген смола, тоа е лесен, тело на безбеден и 100% природни...

Dingye 2015 година Нови Петел Ракави Доцнењето Петел Прстени и Кристално Пенисот Ракави

DEN 119.52

До 2015 Новиот Петел Ракави Доцнењето Петел Прстени и Кристално Пенисот РакавиМатеријал : СиликонБоја : Како на сликата*Анонимни набавка : загарантирана приватност, играчки биле спакувани во нетранспарентно кеси со тврдат дека името"занает" ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.