• Ново
Американската држава ресторан светлина деца соба светлина едноставна Нордиските нови балкон скалило еден главата светилки фенери птици droplight

Американската држава ресторан светлина деца соба светлина едноставна Нордиските нови балкон скалило еден главата светилки фенери птици droplight

Оценка на клиентот:
DEN 2880.00
DEN 2074.00 -28 %

Износ
Залиха


Светилка се распродадени почитувани купувачот,почекајте за 1 месец да се направи до

Карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Техника:
Насликани
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
2 години
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC,CE,FCC,ССА,УЛ
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
10-15square метри
Е dimmable:
No
База Тип:
E27
Напон:
220V
Материјал:
Стакло Камен
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел, Сала,Хотел Соба
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Бела
Број На Модел На:
PL5001CC
Стил:
лофт

Производи во категоријата

GZMJ Јаже LED Pendant Светла Стакло Lumiled Сијалица Суспензија Luminaire Кујна Pendant Home Светла Led Светилка Виси Led Светилки

2289.12 -37 % DEN 1442.00

GZMJ Јаже LED Pendant Светла Стакло Lumiled Сијалица Суспензија Luminaire Кујна Pendant Home Светла Led Светилка Виси Led Светилки Материјал : Стакло+Ментално Извор на Светлина : E27 Крушка Светилка(не се вклучени) Напон : 110240 V AC Вати : 40w max size : како на сликата кабелот 100cm Одговараат за спалната соба, трпезарија, дневна соба, ресторан, хотел, ходникот и така натаму...

Модерната Алуминиум Бран Pendant Светлина Кујнски Остров трпезарија Бела Pendant Светилка за Кафе Спалната соба Суспензија Виси Светлина

8208.00 -29 % DEN 5828.00

Тип : Модерната LED pendant светлинаПримена : Бар, кујна островот, трпезарија,студија,канцеларијаМатеријал : Акрил+Алуминиумски Светилка големина : L100cm Виси жица : Max 1.2 m Осветлување извор : СМД LED (вклучени) Осветлување боја : топло бела / бела како избрани Напон : 100 V~240 VМоќност : 19 W / 19x2 W / 19x3 W

Тифани гроздобер Pendant Осветлување ретро Светилка Европската Луксузни Бакар монтира на Таванот Светилка Студија Спалната соба pendant Светилки & Luminaria

DEN 8592.00

[xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483] Претпоставувам дека Ти се Допаѓа.. ОписpendantМатеријал : Чист бакар +бакар & стакло lampshades*Големина / димензија : Мали таванот светилка 3 светлата / светилки,со Дијаметар од 330mm / инчи ,на Висина 180mm / инчиГолем таванот светилка 4 светлата / светилки ,со Дијаметар од 430mm / инчи ,на Висина 240mm / инчиМали pendant светилка 3 светлата / светилки ,со Дијаметар од 330mm / инчи ,на Висина 350mm / инчиГолем pendant светилка 4 светлата / светилки ,со Дијаметар од 430mm / инчи ,на Висина 400mm / инчиLightsource & bulbholder : E14 bulbholder,3 / 4 светла, 3 / 4*3 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалицаlightsource / светилки не се вклучени ( Ако треба pls контактирајте со нас )Боја : бела со жолтаНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)Напомена : Ако сте руската Федерација buyerplease оставите вашето име и презиме, кога прави нарачка[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии Испорака и УслугаЗа Превозот / испорака1).превозот / време на испорака според превозот начин вашиот choosed (се Однесува на следната табела ),но понекогаш одложувања, бидејќи царинење политика на секоја земја е различна .2) Кина Пост Воздух Парцела превозот е најевтин, но најмал превозот начин.3)...

IWHD Железо Lampen Лофт Стил Индустриски Pendant Светла Тела Дневна Соба Гроздобер Светилка Кујна Светлина Тела Дома Осветлување

DEN 6480.00

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени, Lumiled Стил Земја, Гроздобер Индустриски Димензии Тела Висина 45cm Тела Ширина 40cm Тела Должина 40cm Синџир / Кабелот 100cm Должина на Синџирот / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензија 12cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал метал Тегови Нето Тежина(кг)4.5 кгрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

IWHD 3 Глави Гроздобер Pendant Светлина Тела на Лофт Стил Јаже Ретро Индустриски Светилка E14 Железо Pendant Светлата Дома Осветлување Lamparas

DEN 5040.00

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени, Lumiled Стил Земја, Гроздобер Индустриски Димензии Тела Висина како на слика Тела Ширина како на слика Тела Должина како на слика Синџир / Кабелот Должина 105cm Синџир / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензија 12cm Сијалица Информации Број на Светилки 3 Сијалица База E14 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал метал / јаже Тегови Нето Тежина(кг)4kgрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

3W LED Алуминиум Таванот Светлина Тела Светилка Осветлување Лустерот

415.68 -6 % DEN 391.00

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Алуминиум, ПРЕДВОДЕНА Производ во Боја : Видете слики светла Боја : Бела / Топло Бела Светлина, Крушка : 3 W LED Светло Влезен Напон : AC 85265 V Осветлување додавање на чувство на мистерија со својата уникатна форма и естетски осветлување за дома живот...

Кинески антички овча pendant светилка спалната соба Дневна Соба Хотел ресторан Лустерот ZH ZS49

DEN 4272.00

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : ПВЦ(2) Боја : Стил А,Б,Ц се во различна боја(a liitle различни)(3) Светлосен : E27(не вклучувајќи)(4) Напон : 90 V260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.три стил може да се избереголемина : види опис

Lumiled Лофт Гроздобер Индустриски Pendant Светла Светилка за Кафе Бар Сала Спалната соба Клуб Продавница Продавница Ресторан трпезарија Галерија

DEN 1344.00

Стил : Индустрија Производ Димензии : 8.27x4.33x4.33inch Предложи Простор Големина : 510 Sq.м Тоа е совршено светло тела да се инсталира во трпезаријата,кујната,ходникот,foyers и повеќе...

2 парчиња Нордиска Земја Гроздобер Стил Pendant Светлина метал водоводните цевки Pendant Светилка Кафе Бар Креативни Lumiled Светилки Арт Деко Осветлување

4320.00 -15 % DEN 3672.00

Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Испорака1...

IWHD Стил на Лофт Индустриски Висат Светла Железо Кафез Гроздобер LED Pendant Светлината Индустриски Осветлување Lampen Јадење во Ресторан Сјај

DEN 3120.00

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени LED Стил Земја, Гроздобер Индустриски Димензии Тела Висина 22cm Тела Ширина 15cm Тела Должина од 15cm Синџир / Кабелот 100cm Должина на Синџирот / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензија 12cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс Сијалица 5w Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал / јаже Тегови Нето Тежина(kg) 1kgрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Модерната Кристал Светла Креативни 3/6 глави LED Светла трпезарија Бар Кристал Pendant Светла Ресторан LED Осветлување Тела

9580.32 -17 % DEN 7952.00

кога ќе го купите производи pls видите првите детали : Совети : Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз.Обезбедување На Квалитет : (1)Секој produst е рачно изработени од себе.(2)Дизајн на секој производ е модерен,оригинални и креативни.(3)ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.

Кинески стил Дрвени антички дрвени овча pendant Светилка три класични teahouse атмосфера ресторан главата испрати ZS26

DEN 8880.00

item.taobao.com / item.htm? Id=520696985261 item.taobao.com / item.htm? Id=520696985261Сенка помошен материјал : ПВЦСветилка тело помошни материјали : дрвоЗрачењето област : 1015Боја класификација : два, триГлавното тело материјал : дрвоГлавен материјал на абажур : ПВЦИзвор на светлина тип : заштеда на енергија LED светилкиПроцес : шупливи врежанНапон : 90 V ~ 240 V (вклучени)Применливи простор : дневна соба и трпезарија спалната соба другиСтил : Современ Кинески

Модерната Метал Macarons Pendant Светлина светилка облека продавница, ресторан, бар кафе спална соба, кујна виси Pendant светилка осветлување

DEN 3600.00

Плаќање : 1.Ние прифаќаме alipay.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Превозот : 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.2.Ние брод на светот,освен во некои земји и APO / FPO .3.Општо земено,ние ќе брод вашата нарачка во рок од 57 работни дена по приемот на вашата исплата,но тоа ќе биде на задоцнување на испораката кога складирање промени.4.Објектот испратени од Кина,постигнување на некои земји во рамките на околу 1015 дена, освен за одмор.5...

Персоналните креативни пост-модерни осветлување живеат еден цврсто дрво Pendant Светла LU628 ZL432

DEN 3359.52

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноГлавното тело материјал : ДрвоАбажур материјал : АлуминиумИзвор на светлина тип : LEDИзвор на светлина : со извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)големина S M LБОЈА : ЦРНА, БЕЛА ЦРВЕНА Роза злато И длабоко сребро CANCHOOSE

Луксузна Едноставни Креативни Кристал Pendant Светлина За Дневна Соба и трпезарија Ресторан Кружни LED Светилка Fahion Висок квалитет

11184.00 -17 % DEN 9283.00

Постојат 2 температура на бојата,Топло бела и ладно бела светлина,да ми кажете кој ви се допаѓа,јас ќе ви испрати на топло whitelight ако не примиле вашата порака~кога ќе го купите производи pls видите првите детали : За големината : Димензии : дијаметар висина 40cm 62cm, прашка синџир должина 50cn(прилагодливи)Категорија pendant Светла Стил Современ Модел Не 178153 Материјал Железо+Кристал Сијалица LED Сијалица Вклучени или Не Светилки вклучени Основни Собранието е necessary Instruction упатство е вклучена.Совети : Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз.Обезбедување На Квалитет : (1)Секој produst е рачно изработени од себе.(2)Дизајн на секој производ е модерен,оригинални и креативни.(3)ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.

Поза-Модерна Нордиските Креативни Лично Бар Кафе Соба Ресторан Соба Clothings Продавница Хотел Seagull Pendant Светлина

DEN 3839.52

ПозаМодерна Нордиските Креативни Лично Бар Кафе Соба Ресторан Соба Clothings Продавница Хотел Seagull Pendant СветилкаМатеријал : ЖелезоГолемина : D380x H130mm За стил, D320x H160mm За Б стил, D390x H120mm За В стилБоја : БелаИзвор на светлина : LED (сијалица вклучени )

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.