• Ново
Индустрија Ретро Оригиналност Јаже Лустерот Американски Облека Продавница Бар Кафе Личност Уметност Декорација Лустерот Бесплатен Превозот

Индустрија Ретро Оригиналност Јаже Лустерот Американски Облека Продавница Бар Кафе Личност Уметност Декорација Лустерот Бесплатен Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 10880.64
DEN 9140.00 -16 %

Износ
Залиха


Индустрија Ретро Оригиналност Јаже Лустерот
Американски Облека Продавница Бар Кафе Личност Уметност Декорација Лустерот (1) Материјал : Железо + Јаже (2) Боја : Црна (3) Светлосен Извор : E27*1 (4) Големина : Ширина 50cm (5) Тежина : 5kg (6) за Апликација : Бар, Кафуле, Ресторан, Спална соба, Дневна Соба, Aisle, Балкон

Карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
Зелена Мудрост
Техника:
Обична Обоена
Тело Материјал:
Железо
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Гаранција:
1 година
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Foyer
сертификација:
CCC,CE,RoHS,УЛ
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
10-15square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Гроздобер
База Тип:
E27
Напон:
220V
Материјал:
Метал
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
синџир pendant
Абажур Боја:
Црна
Број На Модел На:
ретро
Тело Материјал:
јаже

Производи во категоријата

Моден кристал лустерот k9 кристал светилка дневна соба светлата ресторан светилка спалната соба светилка луксузни 6 грб со абажур

7920.00 -20 % DEN 6336.00

започнетекрајотМоден кристал лустерот k9 кристал светилка дневна соба светлата ресторан светилка спалната соба светилка луксузни лустеротМатеријали : Топ K9 стакло, стакло, железо обложено хром6 & 8 оружје иста Големина : D600mm XH600mНапон : 220240 V (ако треба 110 V, ве молиме да се напомене)Блескаво Светилки вклучени детали за производотLight offСАД$ 168.00 / парчеСАД$ 154.00 / парчеСАД$ 69.50 / парчеСАД$ 74.50 / парчеКомпанијата воведе : Ha Fa Осветлување фабрика Фокус на високо квалитетни LED светлата и сите видови на лустери многу години,Нашата мисија е да биде водечка навигатор на декоративни;Врз основа на висок квалитет и одлична услуга, нашата компанија ветување да се направи супериоренгаранција за нашата служба за корисници пред и по продажбата.Превозот : Нормално сите стоки ќе брод во рок од 17 дена, ако имаат акции.некои предмети не се акции што bulkhead ѕид светлина нормално брод во рамките на715days предизвика овој многу дизајни и секоја боја три боиможе да изберете .ПлаќањеНие прифаќаме Т / T,ВУ,Зачувам ,Money Gram и така натамуAftersell услугаНие одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на време пред даостави негативни повратни информации или да се отвори расправа за Aliexpress .ние ќе се обидеме потрудиме да се направи стезадоволство.

Тифани гроздобер Pendant Осветлување ретро Светилка Европската Луксузни Бакар монтира на Таванот Светилка Студија Спалната соба pendant Светилки & Luminaria

DEN 8592.00

[xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483] Претпоставувам дека Ти се Допаѓа.. ОписpendantМатеријал : Чист бакар +бакар & стакло lampshades*Големина / димензија : Мали таванот светилка 3 светлата / светилки,со Дијаметар од 330mm / инчи ,на Висина 180mm / инчиГолем таванот светилка 4 светлата / светилки ,со Дијаметар од 430mm / инчи ,на Висина 240mm / инчиМали pendant светилка 3 светлата / светилки ,со Дијаметар од 330mm / инчи ,на Висина 350mm / инчиГолем pendant светилка 4 светлата / светилки ,со Дијаметар од 430mm / инчи ,на Висина 400mm / инчиLightsource & bulbholder : E14 bulbholder,3 / 4 светла, 3 / 4*3 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалицаlightsource / светилки не се вклучени ( Ако треба pls контактирајте со нас )Боја : бела со жолтаНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)Напомена : Ако сте руската Федерација buyerplease оставите вашето име и презиме, кога прави нарачка[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии Испорака и УслугаЗа Превозот / испорака1).превозот / време на испорака според превозот начин вашиот choosed (се Однесува на следната табела ),но понекогаш одложувања, бидејќи царинење политика на секоја земја е различна .2) Кина Пост Воздух Парцела превозот е најевтин, но најмал превозот начин.3)...

Лофт Индустриски Железо Кафез Pendant Светилка Црна Прилагоди Кабелот E27 LED Виси Светла Ретро Патент се Префрлите На Почетниот Дневна Соба Бар

DEN 1968.00

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 1kgs Производ Димензии Како слика Реден број на модел YYD0350 Боја црна Стил ретро Заврши метал Материјал железо Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*40 W Напон 80240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите целВреме на испоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

Пост-модерни Дизајнер Стакло Меур Топката Led Pendant Светлина За Дневна Соба и Спалната соба трпезарија Бар Деко 80-265v 1604

13531.20 -0 % DEN 13531.00

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да приматевашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет на Производи,брза испорака брзина,најниската цена,најдобра услуга3.Експрес понекогаш има данок прашање...

Модерната Метал Macarons Pendant Светлина светилка облека продавница, ресторан, бар кафе спална соба, кујна виси Pendant светилка осветлување

DEN 3600.00

Плаќање : 1.Ние прифаќаме alipay.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Превозот : 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.2.Ние брод на светот,освен во некои земји и APO / FPO .3.Општо земено,ние ќе брод вашата нарачка во рок од 57 работни дена по приемот на вашата исплата,но тоа ќе биде на задоцнување на испораката кога складирање промени.4.Објектот испратени од Кина,постигнување на некои земји во рамките на околу 1015 дена, освен за одмор.5...

Pendant Светла Новиот Кинески ресторан три teahouse Кинески ткаенина студија светилка LU628 ZL451

DEN 11280.00

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноГлавното тело материјал : ЖелезоИзвор на светлина тип : E14Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)Димензија 3 / 4 глава

Принцезата Coloful Пердув Кристал Droplight Убава Романтична Брак Pendant Светилка За Спална Соба Облека Продавница Кафе Бар Јадење

6816.00 -29 % DEN 4839.00

Материјал : пердуви ПВЦДимензии : 30 смБоја : црна Бела Црвена Црвено вино Пинк ВиолетоваСијалица : E27 X3 (не се вклучени)Напон : 90260vЕ применливо : спална соба, седи соба, ходник...

Индустриски Селски Steampunk МЕТАЛНА ЦЕВКА Lumiled Сијалица гроздобер Pendant таванот Бар светлина со 5pcs E27 светилки

9509.76 -17 % DEN 7893.00

Лофт индустриски стилизирана водовод pendant осветлување Хоризонтална lengh 47cm(3lights)88cm(5lights) (повеќе или помалку) Должина на жица 1.3 метри (повеќе или помалку и прилагодливи)кога ќе го купите производи pls видите првите детали : Совети : Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз.Обезбедување На Квалитет : (1)Секој produst е рачно изработени од себе.(2)Дизајн на секој производ е модерен,оригинални и креативни.(3)ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.Најниската Цена : (1)Одличен квалитет со конкурентна цена...

Лофт Pendant Светлина Американски ретро индустриски правец на креативните бар носталгични уметност железо еден главата лонец декоративни Pendant светилка ya728

DEN 9504.00

Добредојдовте на продавница осветлување.Ние внимателно ќе ги провери секоја пратка пред пратката.Ми даде моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо[Занает] : дигитални сечење + лак[Извор на светлина] : E27 (не се вклучени)Ресторани, барови, кафулиња и така натаму.[Напон] : 90v260v (ние ќе се базира на вашата земја)[Size] : D32cm*H35cm

Модерен нов Кинески Pendant Светла антички еден главата teahouse aisle светилка правец на коридорот влезот еден раководител мали LU62252 ZL395

DEN 8880.00

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноГлавното тело материјал : ЖелезоАбажур материјал : КерамичкиИзвор на светлина тип : E27Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)Големина

Нордиските Постмодернизмот Дневна Соба и Кревет Ресторан Златен Круг Топката Лустерот Личност Уметност Глуварче E14 LED Светлата Дома

10560.00 -9 % DEN 9610.00

Нордиските Постмодернизмот Дневна Соба и Кревет Ресторан Златен Круг Топката Лустерот Личност Уметност Глуварче E14 LED Светлата Дома(1) Материјал : Железо(2) Боја : Златна(3) Светлосен Извор : LED E14*9(4) Големина : Дијаметар 50cm / 56cm(5) Тежина : 4kg(6) За Апликација : Бар, Кафуле, Ресторан, Спална Соба, Дневна Соба, Балкон

200mm дијаметар стакло pendant светлина lumiled LED сијалица гроздобер бакар бела топка стакло сенка осветлување тела месинг pendant светилка

12288.00 -50 % DEN 6144.00

120mm дијаметар месинг таванот плочаДувачкиот бела топка pendant светилкаБакар осветлување теласо сијалица

IWHD LED Pendant Светла Стакло Топката Гроздобер Светлина Тела Стакло Топката Стил на Лофт Ретро Индустриски Pendant Светла Кујна Светилки

DEN 3264.00

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени, Lumiled Стил Земја, Гроздобер Индустриски Димензии Тела Висина како на слика Тела Ширина како на слика Тела Должина како на слика Синџир / Кабелот Должина од 100 см Синџир / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензија 10cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал метал Тегови Нето Тежина(kg) 1.2 kgрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Нов Луксузен Модерен Кристал Pendant Светлина За Висок пораст Скали Креативни Модни Луксузни Светилки Дома осветлување Бесплатен Превозот

10840.80 -17 % DEN 8998.00

Напомена : два извори на светло : топло бела и кул бело (топло бела ќе бидат испратени ако не го напушти секое барање)Известување за Русија Купувачот : Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака метод,што може да направи ќе примите вашата нарачка објект во 2040days нормално.додека другите продавачот употреба Хонгконг пост воздух парцела или кина пост воздух колет,која се потребни околу 6090days!!!Производство : 1...

Гроздобер Суспензија Luminaire Американски Руралните Pendant Светилки Железо Светилка Сенка Pendant Светлина Коноп Јаже Lumiled Сијалица Виси Светла

6144.00 -15 % DEN 5222.00

Гроздобер Суспензија Luminaire Американски Руралните Pendant Светилки Железо Светилка Сенка Pendant Светлина Коноп Јаже Lumiled Сијалица Виси СветлаAnswer : ___________________________ Note : црвена параметри за овој производ, БРЕНД ИМЕ: LUALS ITAM ТИП : Pendant Светла СТИЛ: Модерна、 Гроздобер、Арт Деко 、Современа、Европа Е СВЕТИЛКИ INCLUDAD: Не、 Да сијалица : LED Сијалицата Lumiled Сијалица 、 Обична Сијалица АБАЖУР БОЈА: црна、бела、жолта、сива、 браун、Зелена、Црвено、Сина、Ретро Боја на ТЕЛОТО MATARIAL: Железо 、Алуминиум、Стакло、 Дрво абажур : Железо、 Алуминиум、 Стакло、 Дрво Производ големина: МЕСТО: Салон、Студија、Господар Спална соба、Хотелска Соба SWITCH ТИП: НЕ Вклучувајте, Други、Допир за вклучување / исклучување、Далечински Управувач ЗАВРШИ: Железо, Други、Бранеа Никел、Полиран Хром、Полиран Челик НАПОН: 220v, Други、 110v240v ТЕХНИКА: Насликани 、Позлатен、Рака Плетени, Други、Обична Обоена БАЗА ТИП: E27、 Оптоварување、Др er、E14、G4、G9 ИНСТАЛАЦИЈА ТИП: Кабелот Pendant 、Цевка Подигната、 Синџир Pendant、Други、Прирачник Diy Инсталација СЕРТИФИКАЦИЈА: CCC、CE、ROHS、FCC、УЛ АПЛИКАЦИЈА: трпезарија、Foyer、Кревет Соба, Други、СтудијаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Кинески стил ткаенина pendant Pendant модерен Светла ткаенина хотел chandel LU621 ZL467

DEN 5280.00

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноГлавен материјал : крпаСветилка тело материјал : ЖелезоИзвор на светлина тип : E27Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)Големина на : ИМААТ DAIMETER 40 CM / 50 CM / 60СМ / 70 CM / 80СМТОА МОЖЕ ДА ИЗБЕРЕ ДРУГА БОЈА

Кинески стил Дрвени антички дрвени овча pendant Светилка три класични teahouse атмосфера ресторан главата испрати ZS26

DEN 8880.00

item.taobao.com / item.htm? Id=520696985261 item.taobao.com / item.htm? Id=520696985261Сенка помошен материјал : ПВЦСветилка тело помошни материјали : дрвоЗрачењето област : 1015Боја класификација : два, триГлавното тело материјал : дрвоГлавен материјал на абажур : ПВЦИзвор на светлина тип : заштеда на енергија LED светилкиПроцес : шупливи врежанНапон : 90 V ~ 240 V (вклучени)Применливи простор : дневна соба и трпезарија спалната соба другиСтил : Современ Кинески

Кристал инженеринг светилка правоаголник кристал светилка pendant светлина продажниот оддел модел соба pendant светилки хотелско лоби центар светла

42144.00 -12 % DEN 37087.00

Материјал : хром, железо +K9 кристал Големината на целиот : L90 CM*W30*H38 CM+Кабелот 100cm висина E14lamp носителот 8*5 W Led сијалица L110cm*W30*H38 CM+Кабелот 100cm висина E14lamp носителот 9*5 W Led крушка Светилка носителот : E14 / E12, извор на Светлина : Не се вклучени во боја : Транспарентна / расчисти со црно писмоБоја како што е прикажано Напон : 110 V240 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачите земји)

Железо Антички Pendant Светла Кујнски Остров Хотел Канцеларија LED индустриски Осветлување Модерната Црно Мини Продавница Pendant Таванот Светилка

2328.00 -42 % DEN 1350.00

​Вклучувајќи Еден Компјутери светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница Ковано Железо Антички Pendant Светла Црна Кујна Островот Продавница Хотел Канцеларија LED Осветлување Современи Дрвени Мини Pendant Таванот СветилкаВисок квалитет на лофт pendant светлина,производи преку CE ,VDE,УЛ,LVD,ССА сертификација.Димензија : 25cm Канапи Lenght : 100cmМатеријал : МеталМоќ Оценка : 110 V250 VНапон : 3140 WИзвор на светлина : E27 светилкиСоодветен Простор : 1015 метар квадратенСе применуваат за : Бар,Магацински простор,Ресторан,кафуле..● Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на аукција затворање.● Ако сте го купиле повеќе објекти од мене, може да ми испратите една плата за сите предмети, наместо да плаќаат за нив поединечно...

GZMJ Јаже Лофт Pendant Светла Свет Кујна Pendant Home Светла Суспензија Luminaire Килибар Pendant Led Светилка Hanglamp Абажур

1919.52 -37 % DEN 1209.00

GZMJ Јаже Лофт Pendant Светла Свет Кујна Pendant Home Светла Суспензија Luminaire Килибар Pendant Led Светилка Hanglamp Абажур Стил : Индустриски Гроздобер Ѕид Светилка Материјал : метал Извор на Енергија : E27 Напон 110240v Пакет : 1 x Ѕид Светлина (Сијалица Исклучени) Одговараат за спалната соба, трпезарија, дневна соба, ресторан, хотел, ходникот и така натамуLED string Самовила светлина празник Патио Божиќ Свадба нова Година Водоотпорен отворено светло гарланд led светилка Топло Светилка Празник Свадба Светлина за Божиќ Стакло божиќ украси за дома Тела

IWHD Стил на Лофт Индустриски Висат Светла Железо Кафез Гроздобер LED Pendant Светлината Индустриски Осветлување Lampen Јадење во Ресторан Сјај

DEN 3120.00

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени LED Стил Земја, Гроздобер Индустриски Димензии Тела Висина 22cm Тела Ширина 15cm Тела Должина од 15cm Синџир / Кабелот 100cm Должина на Синџирот / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензија 12cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс Сијалица 5w Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал / јаже Тегови Нето Тежина(kg) 1kgрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.