• Ново
Романтични Кристал Трпезарија Pendant Светилки Обоени Акрилик Спалната Соба Студија Соба Pendant Тела

Романтични Кристал Трпезарија Pendant Светилки Обоени Акрилик Спалната Соба Студија Соба Pendant Тела

Оценка на клиентот:
DEN 6522.72

Износ
Залиха


Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Акрилик Pendant светилка Димензии : Дијаметар 34cm, Висина, 100cm Должина на Кабелот : 70cm, прилагодлив Извор на Светлина : E27*3(Цената не вклучува светилки) ,ПРЕДВОДЕНА Напон : 110-130 V, 220-240 V Материјал : Акрил,Железо,ПВЦ Пакет се вклучени : 1*Pendent Светилка
****Пратката****
Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.
Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 - 21 работни дена.
Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.
Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.
****Политика на враќање****
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.
Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.
Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.
Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.
Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.
Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.
Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.
Откако ќе добиеме враќа објект,
ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за опис
и им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.
****Услуга на клиентите****
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.
Ние одговор на сите e-mail во навремено.

Карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Техника:
Насликани
Тело Материјал:
Кристал,Железо,ПВЦ
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
1 година
Број на извори на светлина:
3
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC,CE
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Модерна
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
Кристално
Место:
Господар Спална соба,други спални соби
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
бела,црвена,виолетова
Број На Модел На:
CL-175

Производи во категоријата

ZYY Американски гроздобер стил ѕид светилка затворен осветлување ноќни лампи ѕид светла за дома дијаметар E27 ( сијаличката не се вклучени)

4636.80 -16 % DEN 3895.00

Известување за Русија Купувачот : Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака метод,што може да направи ќе примите вашата нарачка објект во 2040days нормално.додека другите продавачот употреба Хонгконг пост воздух парцела или кина пост воздух колет,која се потребни околу 6090days!!!Кристал Ѕвона Село Ѕид Светилка Спалната Соба Главата Од Кревет, Светилка Балконот На Коридорот СветлаИзвестување пред вашата исплата! За плаќање : 1)уплатата треба да се потврди со Aliexpress центар во 24hours нормално.тогаш ние ќе бидат информирани и да се подготви пакет на услуги ако вашата уплата е потврдена успешно...

Лофт Стил Едноставни Креативни Кафез Droplight Ретро LED Pendant Светлина Тела За трпезарија Виси Светилка Затворен Осветлување

DEN 13914.24

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени, Lumiled Стил Земја, Гроздобер Индустриски Димензии Тела Висина 45 cm Тела Ширина 33 cm Тела Должина 33 cm Синџир / Кабелот Должина 150cm Синџир / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензија 12 cm Сијалица Информации Број на Светилки >20 Сијалица База LED Интегрираат Wattage по Сијалица 0.5 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал / Гума Тегови Нето Тежина(kg) 2.7 кгПлаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Креативни Кристал LED Pendant Светилка Луксузни 5/6 Прстени DIY Droplight Вила Дневна Соба по Скалите Светилка Foyer Виси Осветлување Тела

34373.76 -17 % DEN 28530.00

Добредојдовте на нашата продавница!!! Известување за руски Купувачот : Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака метод,што може да направи ќе примите вашата нарачка објект во 2040days нормално.додека другите продавачот употреба Хонгконг пост воздух парцела или кина пост воздух колет,која се потребни околу 6090days!!!кога ќе го купите производи, ве молиме погледнете ги деталите за првата : Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик, КристалноИзвор на светлина : LED СветилкиНапон : 90 V260 V5 Прстени : 60+50+40+30+20cm, Шасија : Diameter65cm Height200cm5 Прстени : 70+60+50+40+30cm, Шасија : Кол метар 75см Height220cm5 Прстени : 80+60+40+30+20cm , Шасија : Кол метар 85cm Height220cm5 Прстени : 90+70+50+30+20cm, Шасија : Кол метар 95cm Height250cm5 Прстени : 100+80+60+40+20cm , Шасија : Кол метар 105cm Height280cm6 Прстени : 70+ 60+50+40+30+20cm, Шасија : Кол метар 75см Height270cm6 Прстени : 80+ 60+50+40+30+20cm, Шасија : Кол метар 85cm Height280cmСовети : 1...

Кинески антички овча pendant светилка спалната соба Дневна Соба Хотел ресторан Лустерот ZH ZS49

DEN 4272.00

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : ПВЦ(2) Боја : Стил А,Б,Ц се во различна боја(a liitle различни)(3) Светлосен : E27(не вклучувајќи)(4) Напон : 90 V260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.три стил може да се избереголемина : види опис

2 парчиња Нордиска Земја Гроздобер Стил Pendant Светлина метал водоводните цевки Pendant Светилка Кафе Бар Креативни Lumiled Светилки Арт Деко Осветлување

4320.00 -15 % DEN 3672.00

Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Испорака1...

Персоналните креативни пост-модерни осветлување живеат еден цврсто дрво Pendant Светла LU628 ZL432

DEN 3359.52

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноГлавното тело материјал : ДрвоАбажур материјал : АлуминиумИзвор на светлина тип : LEDИзвор на светлина : со извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)големина S M LБОЈА : ЦРНА, БЕЛА ЦРВЕНА Роза злато И длабоко сребро CANCHOOSE

Лофт Индустриски Железо Кафез Pendant Светилка Црна Прилагоди Кабелот E27 LED Виси Светла Ретро Патент се Префрлите На Почетниот Дневна Соба Бар

DEN 1968.00

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 1kgs Производ Димензии Како слика Реден број на модел YYD0350 Боја црна Стил ретро Заврши метал Материјал железо Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*40 W Напон 80240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите целВреме на испоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

IWHD Стил на Лофт Индустриски Висат Светла Железо Кафез Гроздобер LED Pendant Светлината Индустриски Осветлување Lampen Јадење во Ресторан Сјај

DEN 3120.00

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени LED Стил Земја, Гроздобер Индустриски Димензии Тела Висина 22cm Тела Ширина 15cm Тела Должина од 15cm Синџир / Кабелот 100cm Должина на Синџирот / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензија 12cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс Сијалица 5w Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал / јаже Тегови Нето Тежина(kg) 1kgрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Модерната Метал Macarons Pendant Светлина светилка облека продавница, ресторан, бар кафе спална соба, кујна виси Pendant светилка осветлување

DEN 3600.00

Плаќање : 1.Ние прифаќаме alipay.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Превозот : 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.2.Ние брод на светот,освен во некои земји и APO / FPO .3.Општо земено,ние ќе брод вашата нарачка во рок од 57 работни дена по приемот на вашата исплата,но тоа ќе биде на задоцнување на испораката кога складирање промени.4.Објектот испратени од Кина,постигнување на некои земји во рамките на околу 1015 дена, освен за одмор.5...

Моден кристал лустерот k9 кристал светилка дневна соба светлата ресторан светилка спалната соба светилка луксузни 6 грб со абажур

7920.00 -20 % DEN 6336.00

започнетекрајотМоден кристал лустерот k9 кристал светилка дневна соба светлата ресторан светилка спалната соба светилка луксузни лустеротМатеријали : Топ K9 стакло, стакло, железо обложено хром6 & 8 оружје иста Големина : D600mm XH600mНапон : 220240 V (ако треба 110 V, ве молиме да се напомене)Блескаво Светилки вклучени детали за производотLight offСАД$ 168.00 / парчеСАД$ 154.00 / парчеСАД$ 69.50 / парчеСАД$ 74.50 / парчеКомпанијата воведе : Ha Fa Осветлување фабрика Фокус на високо квалитетни LED светлата и сите видови на лустери многу години,Нашата мисија е да биде водечка навигатор на декоративни;Врз основа на висок квалитет и одлична услуга, нашата компанија ветување да се направи супериоренгаранција за нашата служба за корисници пред и по продажбата.Превозот : Нормално сите стоки ќе брод во рок од 17 дена, ако имаат акции.некои предмети не се акции што bulkhead ѕид светлина нормално брод во рамките на715days предизвика овој многу дизајни и секоја боја три боиможе да изберете .ПлаќањеНие прифаќаме Т / T,ВУ,Зачувам ,Money Gram и така натамуAftersell услугаНие одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на време пред даостави негативни повратни информации или да се отвори расправа за Aliexpress .ние ќе се обидеме потрудиме да се направи стезадоволство.

Модерната Кристал Светла Креативни 3/6 глави LED Светла трпезарија Бар Кристал Pendant Светла Ресторан LED Осветлување Тела

9580.32 -17 % DEN 7952.00

кога ќе го купите производи pls видите првите детали : Совети : Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз.Обезбедување На Квалитет : (1)Секој produst е рачно изработени од себе.(2)Дизајн на секој производ е модерен,оригинални и креативни.(3)ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.

Pendant Светла Новиот Кинески ресторан три teahouse Кинески ткаенина студија светилка LU628 ZL451

DEN 11280.00

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноГлавното тело материјал : ЖелезоИзвор на светлина тип : E14Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)Димензија 3 / 4 глава

Поза-Модерна Нордиските Креативни Лично Бар Кафе Соба Ресторан Соба Clothings Продавница Хотел Seagull Pendant Светлина

DEN 3839.52

ПозаМодерна Нордиските Креативни Лично Бар Кафе Соба Ресторан Соба Clothings Продавница Хотел Seagull Pendant СветилкаМатеријал : ЖелезоГолемина : D380x H130mm За стил, D320x H160mm За Б стил, D390x H120mm За В стилБоја : БелаИзвор на светлина : LED (сијалица вклучени )

Југоисточна Азија цврсто дрво издлабени Pendant Светла Европската дневна соба сала, ресторан luminaire дизајнер Pendant lampLU810204

DEN 12816.00

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред праткатаПочитувани купувачиИнформации за производот преглед[боја] : како што е прикажаноГлавното тело материјал : ДрвоИзвор на светлина тип : E27Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние'll бродот според вашата земја)Големина : види подолу

GZMJ Јаже Лофт Pendant Светла Свет Кујна Pendant Home Светла Суспензија Luminaire Килибар Pendant Led Светилка Hanglamp Абажур

1919.52 -37 % DEN 1209.00

GZMJ Јаже Лофт Pendant Светла Свет Кујна Pendant Home Светла Суспензија Luminaire Килибар Pendant Led Светилка Hanglamp Абажур Стил : Индустриски Гроздобер Ѕид Светилка Материјал : метал Извор на Енергија : E27 Напон 110240v Пакет : 1 x Ѕид Светлина (Сијалица Исклучени) Одговараат за спалната соба, трпезарија, дневна соба, ресторан, хотел, ходникот и така натамуLED string Самовила светлина празник Патио Божиќ Свадба нова Година Водоотпорен отворено светло гарланд led светилка Топло Светилка Празник Свадба Светлина за Божиќ Стакло божиќ украси за дома Тела

Нордиските Постмодернизмот Дневна Соба и Кревет Ресторан Златен Круг Топката Лустерот Личност Уметност Глуварче E14 LED Светлата Дома

10560.00 -9 % DEN 9610.00

Нордиските Постмодернизмот Дневна Соба и Кревет Ресторан Златен Круг Топката Лустерот Личност Уметност Глуварче E14 LED Светлата Дома(1) Материјал : Железо(2) Боја : Златна(3) Светлосен Извор : LED E14*9(4) Големина : Дијаметар 50cm / 56cm(5) Тежина : 4kg(6) За Апликација : Бар, Кафуле, Ресторан, Спална Соба, Дневна Соба, Балкон

Лофт Pendant Светилка Ретро Светла Железо Суспензија Luminaire Креативни Индустриски Светлина Тела Lumiled Виси Светилки Очекување Осветлување

4224.00 -15 % DEN 3590.00

Лофт Pendant Светилка Ретро Светла Железо Суспензија Luminaire Креативни Индустриски Светлина Тела Lumiled Виси Светилки Очекување ОсветлувањеAnswer : ___________________________ Note : црвена параметри за овој производ, БРЕНД ИМЕ: LUALS ITAM ТИП : Pendant Светла СТИЛ: Модерна、 Гроздобер 、Арт Деко、Современа、Европа Е СВЕТИЛКИ INCLUDAD: Не、 Да сијалица : LED Сијалицата Lumiled Сијалица、 Обична Сијалица АБАЖУР БОЈА: црна、бела、жолта、сива、браун、Зелена、Црвено、Сина、Ретро Боја на ТЕЛОТО MATARIAL: Железо 、Алуминиум、Стакло、 Дрво абажур : Железо 、Алуминиум、Стакло、Дрво Производ големина: W13 CM * H20 CM МЕСТО: Салон、Студија、Господар Спална соба、Хотелска Соба SWITCH ТИП: НЕ Вклучувајте, Други、Допир за вклучување / исклучување、Далечински Управувач ЗАВРШИ: Железо, Други、Бранеа Никел、Полиран Хром、Полиран Челик НАПОН: 220v, Други、 110v240v ТЕХНИКА: Насликани 、Позлатен、Рака Плетени, Други、Обична Обоена БАЗА ТИП: E27、 Оптоварување、Othe р、E14 、 G4、G9 ИНСТАЛАЦИЈА ТИП: Кабелот Pendant、 Цевка Подигната、 Синџир Pendant, Други、Прирачник Diy Инсталација СЕРТИФИКАЦИЈА: CCC、CE、ROHS、FCC、УЛ АПЛИКАЦИЈА: трпезарија、Foyer、Кревет Соба, Други、Студија

Нов Луксузен Модерен Кристал Pendant Светлина За Висок пораст Скали Креативни Модни Луксузни Светилки Дома осветлување Бесплатен Превозот

10840.80 -17 % DEN 8998.00

Напомена : два извори на светло : топло бела и кул бело (топло бела ќе бидат испратени ако не го напушти секое барање)Известување за Русија Купувачот : Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака метод,што може да направи ќе примите вашата нарачка објект во 2040days нормално.додека другите продавачот употреба Хонгконг пост воздух парцела или кина пост воздух колет,која се потребни околу 6090days!!!Производство : 1...

IWHD Железо Lampen Лофт Стил Индустриски Pendant Светла Тела Дневна Соба Гроздобер Светилка Кујна Светлина Тела Дома Осветлување

DEN 6480.00

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени, Lumiled Стил Земја, Гроздобер Индустриски Димензии Тела Висина 45cm Тела Ширина 40cm Тела Должина 40cm Синџир / Кабелот 100cm Должина на Синџирот / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензија 12cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал метал Тегови Нето Тежина(кг)4.5 кгрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Луксузна Едноставни Креативни Кристал Pendant Светлина За Дневна Соба и трпезарија Ресторан Кружни LED Светилка Fahion Висок квалитет

11184.00 -17 % DEN 9283.00

Постојат 2 температура на бојата,Топло бела и ладно бела светлина,да ми кажете кој ви се допаѓа,јас ќе ви испрати на топло whitelight ако не примиле вашата порака~кога ќе го купите производи pls видите првите детали : За големината : Димензии : дијаметар висина 40cm 62cm, прашка синџир должина 50cn(прилагодливи)Категорија pendant Светла Стил Современ Модел Не 178153 Материјал Железо+Кристал Сијалица LED Сијалица Вклучени или Не Светилки вклучени Основни Собранието е necessary Instruction упатство е вклучена.Совети : Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз.Обезбедување На Квалитет : (1)Секој produst е рачно изработени од себе.(2)Дизајн на секој производ е модерен,оригинални и креативни.(3)ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.

Индустриски Селски Steampunk МЕТАЛНА ЦЕВКА Lumiled Сијалица гроздобер Pendant таванот Бар светлина со 5pcs E27 светилки

9509.76 -17 % DEN 7893.00

Лофт индустриски стилизирана водовод pendant осветлување Хоризонтална lengh 47cm(3lights)88cm(5lights) (повеќе или помалку) Должина на жица 1.3 метри (повеќе или помалку и прилагодливи)кога ќе го купите производи pls видите првите детали : Совети : Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз.Обезбедување На Квалитет : (1)Секој produst е рачно изработени од себе.(2)Дизајн на секој производ е модерен,оригинални и креативни.(3)ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.Најниската Цена : (1)Одличен квалитет со конкурентна цена...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.