• Ново
Модерната Позлатен Лим Led Pendant Светилка Сјај Акрилик Трпезарија Led Pendant Светла Led Pendant Осветлување Светлина Luminaria Тела

Модерната Позлатен Лим Led Pendant Светилка Сјај Акрилик Трпезарија Led Pendant Светла Led Pendant Осветлување Светлина Luminaria Тела

Оценка на клиентот:
DEN 11515.20
DEN 10018.00 -13 %

Износ
Залиха

Опис На Производот :
Име : Модерна Palted Метал Led Pendant Светилка Сјај Акрилик Трпезарија Led Pendant Светла Led Pendant Осветлување Светлина Luminaria Тела ;
Модел NO : S-P002;
Материјал : метал и акрил маска;
Осветлување извор : 5730 Led чип;
Големина : L70.5cm*H8.5cm ;
Место : дневна соба, трпезарија, спална соба, студија соба, aisle;
Бруто Тежина : 7kg;


Карактеристики

Wattage:
warm light, white light, dimmable
Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
Заврши:
Полиран Челик
Техника:
Насликани
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
SaloEElaitte
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Абажур Боја:
Бела,Црна
Број На Модел На:
S-P002
Примена:
Трпезарија
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Број на извори на светлина:
> 20
Место:
други спални соби
Материјал:
Метал
База Тип:
LED чип

Производи во категоријата

Лофт креативни ретро индустриска вода цевки железо тркала pendant светилки кафе барови Интернет кафулиња 4heads pendant светлина ZA8166

DEN 16224.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо[Извор на светлина] : E27 (без извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Транзит време од различни земји може да варираат.

Поза-Модерна Нордиските Креативни Лично Бар Кафе Соба Ресторан Соба Clothings Продавница Хотел Seagull Pendant Светлина

DEN 3839.52

ПозаМодерна Нордиските Креативни Лично Бар Кафе Соба Ресторан Соба Clothings Продавница Хотел Seagull Pendant СветилкаМатеријал : ЖелезоГолемина : D380x H130mm За стил, D320x H160mm За Б стил, D390x H120mm За В стилБоја : БелаИзвор на светлина : LED (сијалица вклучени )

Нов Луксузен Модерен Кристал Pendant Светлина За Висок пораст Скали Креативни Модни Луксузни Светилки Дома осветлување Бесплатен Превозот

10840.80 -17 % DEN 8998.00

Напомена : два извори на светло : топло бела и кул бело (топло бела ќе бидат испратени ако не го напушти секое барање)Известување за Русија Купувачот : Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака метод,што може да направи ќе примите вашата нарачка објект во 2040days нормално.додека другите продавачот употреба Хонгконг пост воздух парцела или кина пост воздух колет,која се потребни околу 6090days!!!Производство : 1...

Романтични Кристал Трпезарија Pendant Светилки Обоени Акрилик Спалната Соба Студија Соба Pendant Тела

DEN 6522.72

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Акрилик Pendant светилка Димензии : Дијаметар 34cm, Висина, 100cm Должина на Кабелот : 70cm, прилагодлив Извор на Светлина : E27*3(Цената не вклучува светилки) ,ПРЕДВОДЕНА Напон : 110130 V, 220240 V Материјал : Акрил,Железо,ПВЦ Пакет се вклучени : 1*Pendent Светилка****Пратката****Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 21 работни дена.Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.****Политика на враќање****Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за описи им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.****Услуга на клиентите****Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Ние одговор на сите email во навремено.

Креативни Кристал LED Pendant Светилка Луксузни 5/6 Прстени DIY Droplight Вила Дневна Соба по Скалите Светилка Foyer Виси Осветлување Тела

34373.76 -17 % DEN 28530.00

Добредојдовте на нашата продавница!!! Известување за руски Купувачот : Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака метод,што може да направи ќе примите вашата нарачка објект во 2040days нормално.додека другите продавачот употреба Хонгконг пост воздух парцела или кина пост воздух колет,која се потребни околу 6090days!!!кога ќе го купите производи, ве молиме погледнете ги деталите за првата : Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик, КристалноИзвор на светлина : LED СветилкиНапон : 90 V260 V5 Прстени : 60+50+40+30+20cm, Шасија : Diameter65cm Height200cm5 Прстени : 70+60+50+40+30cm, Шасија : Кол метар 75см Height220cm5 Прстени : 80+60+40+30+20cm , Шасија : Кол метар 85cm Height220cm5 Прстени : 90+70+50+30+20cm, Шасија : Кол метар 95cm Height250cm5 Прстени : 100+80+60+40+20cm , Шасија : Кол метар 105cm Height280cm6 Прстени : 70+ 60+50+40+30+20cm, Шасија : Кол метар 75см Height270cm6 Прстени : 80+ 60+50+40+30+20cm, Шасија : Кол метар 85cm Height280cmСовети : 1...

Сива/Зелена/Црвена Нордиските Модерна Pendant Светилка Дрво Цемент Гроздобер Светла Тела за Уметност Декорација Ресторан Кујна, Светла,E27

4799.04 -24 % DEN 3647.00

Сива / Зелена / Црвена Нордиските Модерна Pendant Светилка Дрво Цемент Гроздобер Светла Тела за Уметност Декорација Ресторан Кујна, Светла,E27 Димензии : Дијаметар 12.5 см,Висина 22.5 см Должина на Кабелот : 100cm (Прилагодливи) Материјал : Цемент База Тип : E27 извор на Светлина : LED сијалицата,Блескаво сијалица Напон : AC 90 V240 V (Достапни во сите земји) Пакет : 1 x Pendant Светлина (Сијалица Исклучени)

Модерна Стаклена LED Pendant Светла Тела Hanglamp Дизајнер на Лофт Ретро Стил Кујна Светилка Метал Индустриски Осветлување Спалната соба Бар

3984.00 -49 % DEN 2032.00

Материјал : Метал,Стакло во Боја : бела,црна,златна Грло : E27*1(Сијалица Вклучени) Напон : 85265 V (Universal во светот) Максимална Висина : 100cm Дијаметар : D15cm,D20cm,D30cm Тежина : 1kg

Тифани гроздобер Pendant Осветлување ретро Светилка Европската Луксузни Бакар монтира на Таванот Светилка Студија Спалната соба pendant Светилки & Luminaria

DEN 8592.00

[xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483] Претпоставувам дека Ти се Допаѓа.. ОписpendantМатеријал : Чист бакар +бакар & стакло lampshades*Големина / димензија : Мали таванот светилка 3 светлата / светилки,со Дијаметар од 330mm / инчи ,на Висина 180mm / инчиГолем таванот светилка 4 светлата / светилки ,со Дијаметар од 430mm / инчи ,на Висина 240mm / инчиМали pendant светилка 3 светлата / светилки ,со Дијаметар од 330mm / инчи ,на Висина 350mm / инчиГолем pendant светилка 4 светлата / светилки ,со Дијаметар од 430mm / инчи ,на Висина 400mm / инчиLightsource & bulbholder : E14 bulbholder,3 / 4 светла, 3 / 4*3 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалицаlightsource / светилки не се вклучени ( Ако треба pls контактирајте со нас )Боја : бела со жолтаНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)Напомена : Ако сте руската Федерација buyerplease оставите вашето име и презиме, кога прави нарачка[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии Испорака и УслугаЗа Превозот / испорака1).превозот / време на испорака според превозот начин вашиот choosed (се Однесува на следната табела ),но понекогаш одложувања, бидејќи царинење политика на секоја земја е различна .2) Кина Пост Воздух Парцела превозот е најевтин, но најмал превозот начин.3)...

FUMAT Европската Тифани Стил Природни Школка Pendant Светлина Класичен Ретро Dragonfly Декоративни Виси Светилка За трпезарија Живеење

DEN 17719.20

Известување Во Aliexpress.com не може да пребарувате клучен збор "тифани" сега Бидејќи вебсајт мора да се заштити Тифани Накит права и интереси...

4 стил на Лофт индустриски Железо водовод пареа панк Гроздобер pendant светилка кабелот E27 led светла за персоналните бар ресторан кафе

DEN 826.56

4 стил на Лофт индустриски Железо водовод пареа панк Гроздобер pendant светилка кабелот E27 led светла за персоналните бар ресторан кафеОбјектот Тежина 1kgs Производ Димензии Како слика Боја антички рѓа Стил на Лофт reto индустриски Заврши антички рѓа Материјал метал Извор на Енергија E27 MAX 1*40 W Напон 110240v1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Пост Модерна Сјај Злато Се Сретна Led Pendant Светла Дневна Соба Led Триаголник Виси Светлина Трпезарија Led Pendant Светилка Тела

23995.20 -15 % DEN 20396.00

Опис На Производот : Име : Пост Модерна Сјај Злато Се Сретна Led Pendant Светла Дневна Соба Led Триаголник Виси Светлина Трпезарија Led Pendant Светилка Тела ;Модел NO : D17029;Материјал : метал, акрилик;Сијалица база : Led чипови;Напон : AC 85 265 V;Димензија : dia80x H10cm;Место : центар, hotell сала, foyer, трпезарија;Тежина : 8kg;

Модерната Метал Macarons Pendant Светлина светилка облека продавница, ресторан, бар кафе спална соба, кујна виси Pendant светилка осветлување

DEN 3600.00

Плаќање : 1.Ние прифаќаме alipay.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Превозот : 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.2.Ние брод на светот,освен во некои земји и APO / FPO .3.Општо земено,ние ќе брод вашата нарачка во рок од 57 работни дена по приемот на вашата исплата,но тоа ќе биде на задоцнување на испораката кога складирање промени.4.Објектот испратени од Кина,постигнување на некои земји во рамките на околу 1015 дена, освен за одмор.5...

Модерната Природата дрво ДОВЕДЕ pendant светилка Дневна соба Светлина Кабинет ресторан/менза/бар E27 светилка Pendant Светлина Тела 220V

6777.60 -29 % DEN 4812.00

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 2kgs Производ Димензии Како слика Реден број на модел YYD0301 Боја КАКО слика Стил Модерна Заврши железо Материјал дрво Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*40 W Напон 110240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите цел времето за ИспоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

Модерната Кристал Светла Креативни 3/6 глави LED Светла трпезарија Бар Кристал Pendant Светла Ресторан LED Осветлување Тела

9580.32 -17 % DEN 7952.00

кога ќе го купите производи pls видите првите детали : Совети : Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз.Обезбедување На Квалитет : (1)Секој produst е рачно изработени од себе.(2)Дизајн на секој производ е модерен,оригинални и креативни.(3)ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.